Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:01:36

LOGOUT.hu

MOTOROLA NEXUS 6

KÉRDEZÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT, ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3101) SamS20


SamS20
senior tag

na megjött expansysról a n6, csomagolás bontása után ment is vissza, a hátlap "enyhén" elvolt válva :Y
ami bosszantó ezzel kapcsolatban h várhatok még egy hetet....

(#3102) MPeter87


MPeter87
őstag

Tegnap megkaptam én is a "kicsikét". :C
32es fehér.
Hát.. Note2 után is hatalmas ez a teló. Nincsenek egyáltalán lapát kezeim, sőt.., de a N2t többnyire tudtam egy kézzel is kezelni, viszont ezt már kb lehetetlen. :D Tokkal lehet egyszerűbb lesz majd kezelni, de egyelőre se tok, se üveg. Ettől függetlenül nagyon tetszik és kb már most megszoktam. Kár volt agyalni ezen a méret dolgon. :)

(#3101) SamS20

Mennyire volt elválva? Az enyémen egyik oldalon picit kijjebb állt a hátlap, mint kellett volna, de bepattintottam és semmi rendellenesség nem látszik rajta.

[ Szerkesztve ]

(#3103) SamS20


SamS20
senior tag

Hát egy jó centire kb simán el volt válva a peremtol számítva.

Ha lehet akkor most módosítom a rendelést fehérre én is mert azoknak elméletileg nem szokott ilyen baja lenni, plusz tegnap vettem észre h a kéknek az oldalsó fém része is kékes árnyalatú és az annyira tetszik :)

(#3104) t.benedek válasza SamS20 (#3103) üzenetére


t.benedek
tag

Nekem is ez volt, harmadjára jött csak jó telefon. Már azon gondolkodtam, hogy mit vegyek ehelyett...

(#3105) MPeter87


MPeter87
őstag

Használ valaki nillkin tpu tokot? Ilyenre gondolok.
Szürkén gondolkodom, de nem tudom a fehér telón hogyan mutatna.

(#3106) sonyz7 válasza MPeter87 (#3105) üzenetére


sonyz7
tag

Ezt nézegettem én is, jó lenne egy tapasztalaton alapuló leírás. :))

Mi 10 pro

(#3107) MPeter87 válasza sonyz7 (#3106) üzenetére


MPeter87
őstag

A nillkin-case honlapról megrendeltem egy fehéret (ott csak olyan volt), ami drágább kicsit, de így legalább tuti h eredeti lesz. A free shipping helyett a +2 dollárosat választottam, az talán kicsivel hamarabb ideér. Írok majd, hogy milyen.

(#3103) SamS20

Az azért durva. :(
Nekem 1 mm-t állt kijjebb maximum, éppen csak annyit, hogy a keret belső élén megakadt és onnan bepattintottam.

(#3108) -juc-

Akkor ha megérkezett a fehér, lehet berendelek e-bay-ről egy szürkét is, meglátom mennyire jön be. Néztem a spigen tokot is, ami neked is van, de letettem róla az alsó kivágás hibája miatt. Nem akarom faragni sem a tokot, sem a töltőt. :(

[ Szerkesztve ]

(#3108) -juc- válasza MPeter87 (#3105) üzenetére


-juc-
aktív tag

Az ilyenek alá bemegy egy csomó szösz. Talán a szürke alatt kevésbé látszik meg, de a teljesen átlátszó csak akkor jó, ha mazochista vagy, vagy nagyon nem érdekel.
Az előző telefonomnál adtak egy sablont a tokhoz, és méretre vágtam egy képet a hátlap és a tok közé, úgyhogy nem vettem észre, hogy ekkora szívás lesz a sok szösz. N6-nál ez nem megvalósítható, mert íves a háta, ráadásként egy lyukkal a Motorola M-nél. :(

(#3109) KFeri22 válasza sonyz7 (#3106) üzenetére


KFeri22
tag

Nekem ilyen tokom van. Teljesen elégedett vagyok vele. Jól illeszkedik, két oldalán csúszásgátlós, por dugók védik a nyílásokat. Fehéret rendeltem a fehér telóra, kb 10 napja van fent, nem megy alá a por.

[L:/dl/upc/2015-11/06/350115_dbx01bctb07bhree_img_4802.jpg](IMG:/dl/upc/2015-11/06/350115_dbx01bctb07bhree_img_4802.thumb.jpg)(/IMG)[/L]

Nem csúszik annyira, mint tok nélkül csúszott.

[ Szerkesztve ]

(#3110) MPeter87 válasza KFeri22 (#3109) üzenetére


MPeter87
őstag

Na, ilyet rendeltem ma én is. Mennyire tapadós/csúszós a felülete a hátlapon?

(#3111) KFeri22 válasza MPeter87 (#3110) üzenetére


KFeri22
tag

Oldalról:

Az anyaga se csúszik annyira mint a teló tok nélkül és az oldalán a csúszásgátló is sokat számít.

Ledugózva:

[ Szerkesztve ]

(#3112) SamS20 válasza t.benedek (#3104) üzenetére


SamS20
senior tag

Ugyanúgy kék?
Elméletileg a fehérekkel nincs ilyen gond.

Kferi22 : mennyibe volt a tok és mennyi idő alatt jött meg?

[ Szerkesztve ]

(#3113) KFeri22 válasza SamS20 (#3112) üzenetére


KFeri22
tag

Kb. 7$, több mint 2 hét alatt ért hozzám.

(#3114) sonyz7 válasza KFeri22 (#3109) üzenetére


sonyz7
tag

Köszi Feri a képeket! :R

Mi 10 pro

(#3115) KFeri22 válasza sonyz7 (#3114) üzenetére


KFeri22
tag

Szívesen Marci! :)
Amúgy van még egy kék N6 a házban, amin Spigen Ultra Hybrid tok van. Átlátszó, kék a kerete. Nagyon pöpec, de nem tudom megmutatni, mert hétvégén nincs itthon.

(#3116) MPeter87 válasza KFeri22 (#3115) üzenetére


MPeter87
őstag

Azon sem lehet rendesen bedugni a töltő kábelt?

(#3117) ati888


ati888
senior tag

Nekem most kicserélték a telefont és érdekes módon ebben már volt füles is. Meg chromecast.

Ati

(#3118) KFeri22 válasza MPeter87 (#3116) üzenetére


KFeri22
tag

Nincs ilyen probléma. Elég bő a kivágás a kereten. A keret anyaga nagyon kemény és a sarkok meg vannak erősítve. Komolyabb, mint az én Nillkinem, de drágább is volt.
Cserébe vastagabbak a szélei.

[ Szerkesztve ]

(#3119) jacis


jacis
nagyúr

Sziasztok,
Tudtok ajánlani nekem valami normális fájl kezelő és zene lejátszó alkalmazást?
Felbosszant, hogy egyik sincs a gyári sroidban alapból :(
Segítséget előre is köszi.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#3120) MPeter87 válasza jacis (#3119) üzenetére


MPeter87
őstag

Total commander és mondjuk aimp vagy poweramp.

(#3118) KFeri22

Ezek szerint lehet változtattak valamit rajta. Lehet rendelek egy ilyet is akkor, elsőre ez tetszett meg amúgy. Illetve nézegettem még a supcase tokot is, de attól baromi vastag lenne már a telefon.

[ Szerkesztve ]

(#3121) KFeri22 válasza jacis (#3119) üzenetére


KFeri22
tag

ES File Explorer, Poweramp
Fájl kezelő van, csak eldugták: Beállítások-Tárhely és USB-Felfedezés

(#3122) t.benedek válasza SamS20 (#3112) üzenetére


t.benedek
tag

Igen, kék volt mindegyik. Végül azért csak jó lett, ezen nem látszik nyoma annak, hogy el akarna válni.

(#3123) CptAdamica válasza jacis (#3119) üzenetére


CptAdamica
veterán

Poweramp || player pro :)

Megyen!

(#3124) t.benedek válasza s3nsitivity (#3090) üzenetére


t.benedek
tag

"Legalábbis nálunk, a 6P/5X már megjegyzi ezt is. :( "
Picit talán off topic itt, de Android police-on most született egy tisztázó cikk, ami ezt a 6P/5X féle "megjegyzés" dolgot illeti:

"TL;DR: The qFuse doesn't affect unlocking the bootloader or any of the phone's features, and it isn't affected by unlocking the bootloader. It's a Nexus after all. Unlock at will!"

[ Szerkesztve ]

(#3125) sonyz7 válasza jacis (#3119) üzenetére


sonyz7
tag

Totál Commander, Root Explorer, PowerAmp, Eleven (XDA-n megtalálod.

Mi 10 pro

(#3126) sonyz7 válasza jacis (#3119) üzenetére


sonyz7
tag

Bocs, dupla hozzászólás.

[ Szerkesztve ]

Mi 10 pro

(#3127) s3nsitivity válasza t.benedek (#3124) üzenetére


s3nsitivity
addikt

Na, nagyon helyes! :C

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

(#3128) DeathAdder


DeathAdder
veterán

Tapaszalt már valaki olyan Chrome böngészőben hogy amikor olyan oldalt nyit meg ahol hosszabb a görgetés akkor egyszerűen megfagy majd néhány másodperc után felkínálja a várakozást vagy az app bezárását? aztán ha arra megyek hogy várakozás akkor azonnal be is indul az oldal.

pl egyik ph-s topikban 200hsz/ oldal és elkezdtem keresni a saját hsz-eimet a szűrőben erre állandóan beállt a böngésző, de van még egykét ilyen oldal (ami rendszeresen csinálja még az pl az ncore)
Moto g -mel ha próbálom chrome-ban akkor nem tapasztalok ilyet :F

(#3129) MPeter87


MPeter87
őstag

Tervezek rendelni egy qi töltőt is, most nézegetem őket. Egy ilyen samu töltené rendesen szerintetek? Használ valaki ilyet? Esetleg más alternatíva? Olyan kellene mindenképp, ami nem világít, hogy éjjel lehessen aludni tőle. :D

(#3130) NTonee válasza MPeter87 (#3129) üzenetére


NTonee
veterán

azt azért vedd figyelembe, hogy a mostani a qi töltőkkel baromi lassan töltené fel. Ezek 1A max. Nekem van egy nillkin féle, próbáltam, nem igazán jó (N4-hez még tökéletes volt). Állítólag lesznek majd erősebbek is, de egyelőre még nem láttam.

(#3131) jacis válasza MPeter87 (#3129) üzenetére


jacis
nagyúr

Nekem egy ettől régebbi samu qi tőltőm van hozzá. A munkahelyemen van rajta általában. Nekem egész gyorsan feltőlti és nem is merül gyyorsabban mint ahogy azt sokan írják. Én ajánlom. Nekem eddig a minden qi tőltésre képes telómat ezzel tőltöttem de soha nem volt semmi bajom vele.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#3132) ati888


ati888
senior tag

Hello!

Rendeltem egy Sundatom üveget a telefonra, ami jó is volt, csak mivel kicseréltettem a telefont levettem az előzőről. Most vissza akarom rakni az újra de a belső oldalán valami vékony ragacsszerű anyag van, amit nem tudok semmivel leszedni. Ti mivel szoktátok tisztítani ha leveszitek?

Ati

(#3133) zsirfecske válasza ati888 (#3132) üzenetére


zsirfecske
addikt

fóliát/üveget egyszer használunk. tisztítása esélytelen. szerintem legalábbis.

(#3134) MPeter87 válasza jacis (#3131) üzenetére


MPeter87
őstag

A gyári töltőhöz képest mennyire melegszik rajta a telefon?

(#3130) NTonee

Az újabbak/drágábbak 3 tekercsesek, azokra gondolsz? Nem baj, ha lassabban tölti, inkább az lenne a lényeg, hogy ne kelljen mindig a kábelre dugdosni és mondjuk ne legyen nagyon meleg rajta a teló. 8-10ezertől többet nem szeretnék rászánni, de valami normálisabbat szeretnék, ezért néztem ezt a samsungot.

[ Szerkesztve ]

(#3135) s3nsitivity válasza MPeter87 (#3134) üzenetére


s3nsitivity
addikt

Nálam egy ilyen volt tesztelésen. Egyáltalán nem melegedett rajta bár rohadt lassan töltötte. :D
Inkább szinten tartásnak volt jó, jó pár óra kellett neki mire teljesen felnyomta. Irodában, otthon gép mellett tökéletes de ha rendesen tölteni kell akkor kevés.

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

(#3136) NTonee válasza MPeter87 (#3134) üzenetére


NTonee
veterán

,,Az újabbak/drágábbak 3 tekercsesek, azokra gondolsz?"
nem tudom, hogy ezekre gondolok e. :DDD Csak régebben olvastam egy szösszenetet, hogy lesznek erősebbek, ennyi. A nillkin magic disk, ahogy s3nsitivity is írta, inkább szinten tartásnak volt jó. Kis túlzás ugyan, mert azért töltötte, csak tényleg nagyon lassan. De mostmár inkább előveszem és megnézem még1x, hogy mit tud.

(#3137) Anász


Anász
tag

Novemberi frissítés jött már valakinek?

“There's nothing more permanent than a temporary fix.“

(#3138) MPeter87 válasza Anász (#3137) üzenetére


MPeter87
őstag

Valami biztonsagi frissites jott a 6.0 utan. Ha jol emlekszem elotte meg egy kisebb frissites is telepult a 6.0-hoz.

(#3139) jacis válasza MPeter87 (#3134) üzenetére


jacis
nagyúr

Kb annyira mint a gyárival.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#3140) CptAdamica válasza Anász (#3137) üzenetére


CptAdamica
veterán

Pár napja igen, kb 4 mega volt.

Megyen!

(#3141) Ronin-


Ronin-
senior tag

ezt a CF-Root dolgot minél előbb szedjétek ki az összefoglalóból, vagy pedig írjátok oda, hogy csak 5.0 -val működik. Sikerült bele futnom 6.0 -val, le is TK-zta a telómat, jó móka éjjel 2-kor ezzel szutykolódni..

[ Szerkesztve ]

(#3142) -juc- válasza Ronin- (#3141) üzenetére


-juc-
aktív tag

Oké, köszi, hogy szóltál, kértem engedélyt a módosításra, remélem, ma lezajlik a frissítés.

(#3143) Anász válasza CptAdamica (#3140) üzenetére


Anász
tag

Nekem nem jött, úgyhogy inkább felraktam kézzel. Az ilyen ota frissítéseknél az lehet gond, hogy decryptelve van a teló?

“There's nothing more permanent than a temporary fix.“

(#3144) sqpp


sqpp
őstag

Fuuu azért ez a 21 ezres ÁFA kész vicc :( emiatt nem tudom megvenni a telót...

(#3145) rollerk


rollerk
tag

Másnak se jött még meg az MRA58R OTA? Vagy ez normális hogy nem jött meg?

(#3146) zsirfecske válasza rollerk (#3145) üzenetére


zsirfecske
addikt

nekem sincs még, normális,

(#3147) rankesz


rankesz
veterán

Szerintem akinek nem jött meg minél hamarabb keresse fel a nőgyógyászát

(#3148) zsirfecske válasza rankesz (#3147) üzenetére


zsirfecske
addikt

jó hogy írtam, azóta feldobta az update értesítést :) gondolom ez már a széleskörű ota, csekkoljátok.

(#3149) abopeti


abopeti
tag

Üdv Mindenkinek!
Azt akarom kérdezni, hogy ez a fapados bootloader a 6.0-nál normális, nálatok is ilyen?

(#3150) SamS20 válasza abopeti (#3149) üzenetére


SamS20
senior tag

nexus 4en is hasonló volt, a rendszer nem befolyásolja h milyen a Bootloader :)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.