Hirdetés

2024. május 20., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:01:36

LOGOUT.hu

MOTOROLA NEXUS 6

KÉRDEZÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT, ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2951) Quqesz válasza MPeter87 (#2949) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Ez azért érdekes,mert az összefoglalóban is ott van márkaszervízként a cordon meg a honlapjukon is ott a motorola.....akkor most hogy is van ez?

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#2952) NTonee válasza Quqesz (#2951) üzenetére


NTonee
veterán

Azért jobb pl az expansystól vásárolni, mert ők intézik a garit is Angliában. A cordon meg sajnos közel telemax szintű sunyi, hozzá nem értő banda (tisztelet a kivételnek). A sony mobiloknak is ők adják a szervizt, rémisztően sok a panasz rájuk.

(#2953) jacis


jacis
nagyúr

Sziasztok,
Miért nem tudom kinyitni a telót szerintetek?
Csatoltam a képet a problémáról:

Eddig ment most nem... :(
Valamit rosszul csinálok?

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#2954) jacis válasza MPeter87 (#2949) üzenetére


jacis
nagyúr

Ha sikerül a pénzem visszaszerezni tőlük végre leírom a sztorimat. Éddig én is tőlük vettem mindig telefont, de most hogy gond volt egyből kibukott foguk fehérje....

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#2955) rankesz válasza jacis (#2953) üzenetére


rankesz
veterán

Fejlesztői beállítások - > allow bootloader unlock

(#2956) NTonee válasza jacis (#2953) üzenetére


NTonee
veterán

Pedig még oda is írta a problémát. :) A fejlesztői beállításokban engedélyezd az oem feloldás opciót.

(#2957) MPeter87 válasza jacis (#2954) üzenetére


MPeter87
őstag

Uhh, priviben kérhetek infót?

(#2958) jacis válasza NTonee (#2956) üzenetére


jacis
nagyúr

Bocs birka kérdés volt.. :)
Sikerült felrakni a 6.0-át. A felső status bar-ban lévő gyorsindító ikonokat hogyan lehet módosítani? Az akksi százalékos kijelzését is elő lehet elvileg hívni már a 6-osban nem?

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#2959) Sebibalu


Sebibalu
őstag

Sziasztok. Be köszönök én is egy 6os-al. :)

2 apró, de idegesítő dolgot nem értek. Miért nincs nfc pay és értesítési led.
Ezeket le számítva nagyon tetszik.

(#2960) t.benedek válasza jacis (#2958) üzenetére


t.benedek
tag

Hali,

Így

(#2961) jacis válasza t.benedek (#2960) üzenetére


jacis
nagyúr

Köszönöm.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#2962) zsirfecske válasza CptAdamica (#2950) üzenetére


zsirfecske
addikt

már mindenhol cáfolták (pl1, pl2), vsz vmi apple fanboy csinálta vagy apple által pénzelt cucc volt amit jól beszoptunk. de meg is értem, ha az árat is nézzük 6p minden tekintetben jobb teló mint az iphone 6+, a 6s+ meg csak a 3d touch-ot tudja felmutatni vele szemben (ami meg valljuk be annyira hiányzik droidra mint mókusnak az erdőtűz).

amúgy apple anno nyilatkozott bendgate ügyben (cáfolt, de azért a következő generációban megerősítette az aluminium keretet..), google meg ugye nem mert nincs miről, hiszen nem hajlik. persze én android fan vagyok :))

szerintem ennyi a történet, ha valaki ingyen elcserélné a nexus 6p-jét a nexus 6-omra, lenne nagy fejtörés de persze végül lehet belemennék. de nem lenne életbevágó a csere az tuti.

más:
ez a doze nagyon durva, majdnem vízszintes az akksi grafikonom idle-ben

[ Szerkesztve ]

(#2963) randras_83 válasza zsirfecske (#2962) üzenetére


randras_83
addikt

nem hajlik, az törik, de olyan erőhatásnál, ahol minden más is törne.... :K :K
amúgy ha azzal az erővel el lehetne így hajlítani/törni egy telefont, akkor már régen tudnánk róla... :)
majd ha jön a note 2 kipróbálom, hogy hajlik-e... :DDD :DDD :DDD

https://www.flickr.com/randras83/

(#2964) abopeti


abopeti
tag

Sziasztok!

Lenne egy láma kérdésem: az NRT-nél mi a különbség a Root-nál, ha a Custom Recovery be van pipálva vagy nincs?

(#2965) jacis válasza MPeter87 (#2957) üzenetére


jacis
nagyúr

Ment.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#2966) DeathAdder válasza zsirfecske (#2962) üzenetére


DeathAdder
veterán

ez a doze bekaphatja, egész héten elaludtam mert a kedves ébresztő appom addig nem jelzett míg kézbe nem vettem a telefont :DDD
nem lehet ezt valahogy kikapcsolni? :D

(#2967) t.benedek válasza DeathAdder (#2966) üzenetére


t.benedek
tag

Ki tudod kapcsolni az egyes appokra, hátha az segít.
Gyári óra app engem ébresztett eddig gond nélkül mindig :)

(#2968) DeathAdder válasza t.benedek (#2967) üzenetére


DeathAdder
veterán

Á köszi :R

(#2969) Ciján Embör


Ciján Embör
csendes újonc

Sziasztok! Ma csatlakozok hozzátok egy fekete 64GB os Nexus 6-al.
Átolvastam az összefoglalót, és azt kell mondjam nem egy nagy szám...

(#2970) Zitta


Zitta
őstag

Én is lehet rendelek egy N6-t.

Pár rövid kérdés:

Tudja e Moto X2 kézrázós funkciókat.

Elég a 32GB?

Illetve összességében mennyire vagytok vele megelégedve?

Ui: Mert ugyebár nem túl egyszerű túladni rajta ha mégsem tetszene.

iPhone 12 Pro Max, Apple Watch 7, Garmin Fenix 7X Sapphire Solar, Moto X 2nd Gen, iPad 9. 2021, MacBook Pro 16', Mazda RX8 231 LE

(#2971) CptAdamica válasza Zitta (#2970) üzenetére


CptAdamica
veterán

Nem tudja a kézrázós funkciókat. Az Moto fícsör, tehát stock alatt nem megy. Az, hogy elég e a 32 giga, az főként csak Te tudod meghatározni (Mennyi videót, zenét szeretnél rajta tárolni). Ha főként alkalmazások lennének rajta, akkor szerintem bőven elég.

Én eddig elégedett vagyok, kijelző szép, aksi üti a 2 napot, kamera és összeszerelés minősége is rendben van. Android 6 nagyon gyors. Egyedül nekem a rezgő motor furcsa, olyan, mintha nem tudná megrezegtetni ezt a monstrumot, egy 5"-os telefon után másképp hat. :D

Megyen!

(#2972) embe


embe
nagyúr

Eladtam a telómat, így kiléptem a klubból.
További jó fórumozást mindenkinek! És legfőképp: Használja mindenki megelégedéssel a telót!
Sziasztok!

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#2973) jacis válasza embe (#2972) üzenetére


jacis
nagyúr

Mi lesz utód?

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#2974) -juc- válasza Ciján Embör (#2969) üzenetére


-juc-
aktív tag

A telefont szólod le az összefoglaló alapján, vagy az összefoglalóval van bajod (esetleg csak trollkodsz...)? Ha az összefoglaló nem tetszik, tájékoztatlak, hogy most készül a frissített változat, és ha hiányolsz valamit belőle, akkor jelezd nyugodtan, mert még belekerülhet. Köszi!

(#2975) embe válasza -juc- (#2974) üzenetére


embe
nagyúr

Valamivel be kellett ide trolkodni - friss reggel. ;]

jacis : így hirtelen passz. Nagy volt nekem. Ez előtt egy S5 volt, az pont jó volt méretben. Lehet visszaváltok oda. Most egy válság telóval harcolok. ( Huawei Y300 :DDD )

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#2976) -juc- válasza embe (#2975) üzenetére


-juc-
aktív tag

Jaja, láttam, h du. még az volt az egyetlen hozzászólása... a fekete telefonja okán.
De mivel TÉNYLEG épp készül a frissítés, gondoltam, hátha konstruktív véleménye is van. :)

[ Szerkesztve ]

(#2977) s3nsitivity válasza -juc- (#2974) üzenetére


s3nsitivity
addikt

Nyugi nem lesz vele baj, tényleg van N6-ja és csak az összefoglalót húzta le. :)

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

(#2978) dfcwolf


dfcwolf
tag

Van már valami jó custom rom ami 6.0 alapú?

Siemens SL55 | Siemens SX1 | LG Viewty | LG Arena | LG O2X | HTC ONE XL | HTC HOX | Galaxy Note II | Galaxy Note III | Honor 4X | Nexus 6 | ONEPlus 3 | ONEPlus 3T | ONEPlus 5

(#2979) Tomi_Ohl válasza -juc- (#2974) üzenetére


Tomi_Ohl
veterán

Túl hosszú, új tagokat elrettentheti.
Ajánlanék valami hasonló megoldást, mint az LG G2 vagy a Xiaomi Mi3 topikban van.

Xiaomi Mi 9T Pro, valamint Mi 5S és Mi 3W a parkolópályára rakva.

(#2980) zsirfecske válasza Tomi_Ohl (#2979) üzenetére


zsirfecske
addikt

az összefoglaló tök jó, főleg hogy a nexus 6 a hozzászólások számán is láthatóan erősen rétegteló. riszpekt. de ha nem is így gondolnám se szólnám le soha más munkáját így, főleg nem magyarázat nélkül. anno én tartottam karban topic összefoglalót (tehát nem is én írtam csak foltozgattam), hát fikázni könnyű, csinálni már nem annyira.

szerk.: utóbbi nem neked szól csak rád válaszoltam.

[ Szerkesztve ]

(#2981) Tomi_Ohl válasza zsirfecske (#2980) üzenetére


Tomi_Ohl
veterán

Így van. Az általam javasolt linkesítés csak a könnyebb navigációt segítené.
"hát fikázni könnyű, csinálni már nem annyira." - ne is mondd, hasonló helyzetben vagyok. Csak 2 fejezetet kellett átírnom, többit csak enyhén módosítottam, mégis órákat dolgoztam vele.

Xiaomi Mi 9T Pro, valamint Mi 5S és Mi 3W a parkolópályára rakva.

(#2982) SamS20


SamS20
senior tag

sziasztok
jelenleg meghalt a nexus4-em és szeretnék egy kis upgradet, (6p lett volna de így h tönkre ment csak 100 körül tudok telóba fektetni hirtelen)
megéri a készülék az árát ?

nexus 4et elég sokat mókoltam, leginkább főzött kernel játszott kis szín kalibrációval. Romból általában mindig stockot használok.

esetleg egy kis felvilágosítás h mire kéne odafigyelni, vagy milyen tokot / fóliát (?) érdemes venni
bár eddig nem volt a telón fólia szóval az annyira nem érdekes

köszi előre is

(#2983) zsirfecske válasza SamS20 (#2982) üzenetére


zsirfecske
addikt

az árát maximálisan megéri, ennyiért nem kapsz hasonlót sem, expansysról ingyen chromecast-tal most még inkább. más kérdés a mérete, ez bizony óriási, főleg nexus 4 után megdöbbentő. fyi ha fölé teszed, a nexus 5 is lazán elfér a kijelzőjén, tokostul. n4 olyan lehet rajta mint valami légypiszok :)) ebből adódik hogy nehéz kezelni, ergo egy tok minimum ajánlott a védelem miatt.

[ Szerkesztve ]

(#2984) s3nsitivity válasza zsirfecske (#2983) üzenetére


s3nsitivity
addikt

" egy tok minimum ajánlott a védelem miatt. "

Ha nem lenne elég nagy tegyünk rá egy tokot, hogy még nagyobb legyen. :D

Én tok és fólia nélkül használom, zakózott már többször is de semmi baja.

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

(#2985) Ciján Embör válasza -juc- (#2974) üzenetére


Ciján Embör
csendes újonc

Annyi bajom van az összefoglalóval, hogy olyan mintha egy diszgráfiás írta volna. Meg össze vissza beleírkált a készítő mindent amit csak talált.

(#2986) NTonee válasza s3nsitivity (#2984) üzenetére


NTonee
veterán

,,Ha nem lenne elég nagy tegyünk rá egy tokot, hogy még nagyobb legyen."
Akár hiszed, akár nem, számomra sokkal jobb lett a telefon fogása a toktól. Nekem egyszerűen túl vékony, állandóan ki akart csúszni a kezemből. A tokkal kényelmesebb lett a fogása, meg tudom markolni rendesen, de ez persze mindenkinek a kezétől függ.

(#2987) s3nsitivity válasza NTonee (#2986) üzenetére


s3nsitivity
addikt

Nekem meg túl vastag már így is. :(

A 6P sokkal jobban a kezemre áll, csak az meg ronda. :D

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

(#2988) SamS20 válasza zsirfecske (#2983) üzenetére


SamS20
senior tag

gyorstöltéssel 0-100on mennyi idő alatt van fent a teló ? a méret amúgy nem nagyon számítana, 190cm vagyok szal lapátkezeim vannak :D 5.7 lett volna alapból a következő :)

fehér mennyire mocskolódik tok nélkül ?

(#2989) NTonee válasza s3nsitivity (#2987) üzenetére


NTonee
veterán

az elvékonyodó széleire gondoltam, nekem az kényelmetlen kicsit, nem tudok elég stabilan ráfogni.

(#2988) SamS20: eszméletlenül gyors a gyári töltője (motorola turbo charger). Fél óra alatt simán tud belenyomni 50%-ot. A hivatalos leírása egyébként azt írja, hogy 15perc alatt 8órányi töltést ad a telefonnak.

[ Szerkesztve ]

(#2990) func93


func93
senior tag

Én sajnálom rá rakni a szilikon tokom... olyan jó a tapintása a hátlapnak. Prémium.

"Nem lehet összekötni a pontokat a jövőt fürkészve, az összefüggések csak utólag visszanézve látszanak." - Steve Jobs

(#2991) SamS20 válasza NTonee (#2989) üzenetére


SamS20
senior tag

akkor szerintem meg is győztetek / győztem magam :D mondjuk a 2mp előlapi kamera nem egy nagy durranás, de amúgy sem vagyok selfie király :D

(#2992) Zitta válasza NTonee (#2952) üzenetére


Zitta
őstag

Ugy ugy - expansys rendben van - cordon meg ugyanaz a fereg banda, mint a telemax csak a cordon meg el is hajt a francba ha odaviszel barmilyen moto termeket.

Vicc!

iPhone 12 Pro Max, Apple Watch 7, Garmin Fenix 7X Sapphire Solar, Moto X 2nd Gen, iPad 9. 2021, MacBook Pro 16', Mazda RX8 231 LE

(#2993) 8zabi válasza SamS20 (#2991) üzenetére


8zabi
őstag

normális fény mellett nagyon jó képeket lő az a 2mp-es kamera :) (szerintem)

(#2994) SamS20


SamS20
senior tag

köszönöm a válaszokat amúgy sem nagyon kellett győzködni mert nexus vonalon akartam továbbra is mozogni :) vagy még esetleg egy moto x style csak az meg hogy a moto droppolta a szoftveres támogatottságot egy februári telefonon...elbizonytalanított

más :
én mókolós vagyok, láttam hogy franco erre is gyárt kerneleket.
rajta kívül tudtok még ajánlani esetleg valamit amit érdemes lehet kipróbálni ?

vagy valamilyen kieget, hangzás javításra esetleg.

(#2995) s3nsitivity válasza NTonee (#2989) üzenetére


s3nsitivity
addikt

Ja értem. :)

Én M8-ról jöttem az durvább volt, mintha egy szappant fognál. :D
Azon még nekem is volt tok. :D
Ezen meg csak akkor ha veszélyes helyre megyek.. Mondjuk a kocsmába. :D

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

(#2996) t.benedek válasza SamS20 (#2982) üzenetére


t.benedek
tag

Szia,

Én ilyen tokot használok hozzá. Nem olcsó, de cserébe nem lesz tőle sokkal nagyobb a telefon, szerintem nagyon jó a tapintása. Anno Nexus 5öt ugyanez a széria megvédte egy pár nagyobb eséstől (beton térkő élére, járdaszegély szélére esett), úgy hogy a telefon nem sérült. Az átlátszó verzió borzalmas szerintem, azt nem ajánlom. :(
Ebay-ről érdemes tőlük vásárolni ott olcsóbb néhány termékük.

Mivel a telefon kijelzőjének az élei nem teljesen szögletesek, hanem van bennük egy kis ív így a fóliák használata érdekes: vagy kisebb a fólia, mint a kijelző, vagy a széle nem tapad meg megfelelően és felnyomja rajta a tok. Nillkin üvegfóliát használok egy hete, ez egyelőre bevált :)

(#2997) Ronin- válasza t.benedek (#2996) üzenetére


Ronin-
senior tag

Jó ez a tok,csak kár,hogy pont ott nem véd,ahol kéne.
Nekem átlátszó szilikon van rajta,teljesen jó,szépen védi a széleket is ,valamint picit ráhajlik az üvegre is körbe. Alig észrevehető és vékony. Mást nem használnék az biztos.

(#2998) s3nsitivity válasza Ronin- (#2997) üzenetére


s3nsitivity
addikt

valamint picit ráhajlik az üvegre is körbe

Na nálam ezzel el is vágna magát, nagyon kényelmes, hogy le van kicsit kerekítve az üveg széle.

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

(#2999) zsirfecske válasza s3nsitivity (#2998) üzenetére


zsirfecske
addikt

hát igen, én is szeretem ha védi a peremeket (főleg alul meg felül üres ugye a tiéd), mert az üveg itt tud berepedni szépen.

amúgy király tok, szerettem spigen-eket nexus5-nél, bár pont ez volt vele (mint amúgy a nillkin-ekkel is), hogy ha vékony volt, akkor nem védett kellőképp, ha védett akkor meg bazi vastag lett. én erre a problémára találtam a cruzerlite bugdroid tokokat, ahogy már írtam.

(#3000) embe válasza func93 (#2990) üzenetére


embe
nagyúr

Való igaz tényleg szép. De milyen csúnya lesz ha összekaristolódik majd. :DDD

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.