Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:01:36

LOGOUT.hu

MOTOROLA NEXUS 6

KÉRDEZÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT, ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1) spawn21


spawn21
veterán

kár, hogy ilyen nagy. Széles is.

Sajnás a Nótát választanám. Pedig nem vagyok Samus

iPhone 13p

(#2) GALARDO


GALARDO
addikt

Nekem még mindig tetszik, de nem bántam meg, hogy nem őt választottam. :)

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#3) Ricardo823


Ricardo823
tag

Tetszik is,jó is,de nekem ez már nagy lenne.Az ára sem olyan baráti(sajnos) mint a korábbi nexusoknak.Köszi a tesztet. :)

(#4) Janaboy


Janaboy
veterán

Nagyon szép és nagyon jó, csak nem találom a pingpong ütő nyelét! :DDD

Janaboy

(#5) Márko88


Márko88
aktív tag

Tetszik, jól néz ki :)

2017.05.25 Galaxy S8..nincsenek szavak

(#6) batai15


batai15
félisten

Tetszik és abban is jó amiben a nexusok eddig nem voltak. Csak hát az a 6 coll és a batar méret..

(#7) no more


no more
addikt

(#1) spawn21: A Note4 az összes phabletet porig alázza, már csak a kijelzőjével is... Viszont a Nexus-széria mindig is fejlesztői telefon volt. Nem nekünk, átlag felhasználóknak csinálja a Google. Nekem attól függetlenül ez a készülék, bár a mérete miatt sosem kéne... a Lollipop viszont istenkirály lett, alig várom a Sense verziót! :)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#8) acura13


acura13
aktív tag

nagyon szép, minöségi...
De azért a Moto X 2.gen, barátibb méret és ott van hangvezérlés.-ezt az elözö Xben megszerettem és kritériummá vált...
Esetleg a Moto Droid Turbo alternativa HA tudnék barátibb áron szerezni :-))) egyesitené a két telo elönyeit

Motorola Edge 40, Lexus GS 300, Asus ROG, Motorola Razr V8(retro)

(#9) Zolik válasza no more (#7) üzenetére


Zolik
senior tag

Pont ezt akartam írni.
A G ott rontotta el, hogy elvette a memória kártya bővítési lehetőséget és nincs érintő toll sem :(
Ez a méret meg már túl nagy a csak kimondottan kézi használathoz...

'' Árpád biztos jó munkásember..., vót valamikó ''

(#10) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

Na végre a Nexusok is beálltak a túlárazott telefonok sorába :P

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#11) spawn21 válasza Zolik (#9) üzenetére


spawn21
veterán

a toll nem akkora érték (szerintem) . Sokan nem is használják, ahhoz kicsi a kijelzője

iPhone 13p

(#12) Jimmy66


Jimmy66
senior tag

Nagyon nagy telefonnak... :((

(#13) Plazmacucci válasza spawn21 (#11) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Nekem is volt Note-om, és a környezetemben is van sok embernek. Mindenki használja a tollat. Tudom ez nem felmérés értékű, de amíg nincs ilyen telefonod, nem tudod, hogy a toll a legjobb dolog benne.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#14) Just_Reboot


Just_Reboot
addikt

210 ezer! Ez nem fasza. Amúgy nagyon jó teló mindenben tetszik kivétel az ára. Jó lett a teszt köszi.

(#15) dreamdancer


dreamdancer
őstag

Ez a Nexus jól demózza, milyen extrát nyújt alapból az Android 5.0 a phabletes fronton: SEMMIT.

Felpumpált telefon jó hardverrel, ennyi.

Nem a lényeg a fontos.

(#16) spawn21 válasza Plazmacucci (#13) üzenetére


spawn21
veterán

azt nem írtam, hogy nem volt.
számomra kicsi a kijelző egy tollnak.

[ Szerkesztve ]

iPhone 13p

(#17) Plazmacucci válasza spawn21 (#16) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Ok :)

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#18) Fr0z3n


Fr0z3n
őstag

Jó teszt volt, köszönjük. Kéne is, de az ára.. :(

(#19) mediumgecso


mediumgecso
őstag

Ezt a Gugli elbaszcsizta az ára miatt....vagy ezt csak a csóró magyar mondja??? :DDD

iPhone 15 Pro Max 256GB Natur Titanium // Garmin Venu 2 // Canyon Grail CF SL + Garmin Edge 840

(#20) Steven


Steven
addikt

Kár , hogy t-mobile-nál nem lehet kapni ... én ezt előbb venném meg mint bármit ,ha lehetne kapni
a támogatás miatt.. első generációs nexus 7 em van és még mindig jó mindig van rá támogatás... :R

Valami okosat kéne ide írni ááá : OKOS :D just smile

(#21) helixP válasza Jimmy66 (#12) üzenetére


helixP
nagyúr

Valakinek igen, valakinek nem :)

(#22) spawn21 válasza Fr0z3n (#18) üzenetére


spawn21
veterán

mindenki állandóan mindennek az árán akad ki. Látom itthon vagyunk még ;]

csúcshardver, csúcs kijelző............ ennyibe kerül

iPhone 13p

(#23) ak76


ak76
senior tag

Végigmentem a szérián,kezdve a Galaxy S Nexussal,imádtam a négyest,az ötösnél már kissé fintorogtam a kamera,a gagyi műanyag ház,meg a harmatos akksiidő miatt,de ezt a túlárazott,funkciótlan batárt biztos hogy nem fogom megvenni,pláne hogy a material dizájntól a víz lever,mintha az IOs7.0-t összekeverték volna a Froyo-val,brrrr,már kezdek aggódni mi a fenét vegyek ha az összes csúcsvasra kijön ez a borzalom...:(

[ Szerkesztve ]

(#24) Fr0z3n válasza spawn21 (#22) üzenetére


Fr0z3n
őstag

Csak a fizetésünk nem európai, hogy meg is tudjuk venni :DDD

(#25) Borosz


Borosz
senior tag

"böngészni nyolc órán át lehetett a lemerülés előtt"
Ezt hogy csináljátok? Valaki böngészik rajta 8 órán át..?

(#26) Csapoati válasza Fr0z3n (#18) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Sajnos a magas euroarfolyam is 10-15 ezerrel dobja meg az arat. :(

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#27) Bone123 válasza Borosz (#25) üzenetére


Bone123
HÁZIGAZDA

100%-ig feltöltve, egy órán át, hasonló fényerőn és hasonló ütemben böngészek, mint az összes többi készülék esetében, majd a merülést levetítem 100%-ra. Ugyanígy járok el a MinDigTV HD adásának streamelésekor.

(#28) batai15 válasza Bone123 (#27) üzenetére


batai15
félisten

Ezzel csak egy gond van. Nálam kevesebb mint 10 %1 óra kijelző idő wifin böngészve. Ez több mint 10 óra display time-ot jelentene de max 7 óra volt eddig. És minden telefonnal ez volt a tapasztalatom. Tehát, így fals valszeg a te eredményed is . reálisan olyan 5 óra körül lehet. Mobilnettel ez több mint feleződik

[ Szerkesztve ]

(#29) Ádám16


Ádám16
addikt

Koszonom a tesztet Bone123, részletes, Mindenre kiható lett. :)
A készülékhez: ennyiért szerintem nagyon sok. rosszabb kamerával, es dizájnnal, de inkabb a N5 részemről, pedig tenyleg kiváló készülék lett. Es jar a pacsi a Motorolanak, remelem, ilyen arazassal is kelendő lesz.

(#30) Zoja™ válasza ak76 (#23) üzenetére


Zoja™
őstag

Szerintem meg tök jól néz ki a material design, mondjuk nekem csak egy Moto G-m van. ;]

[ Szerkesztve ]

(#31) Csapoati válasza batai15 (#28) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Ugye nem gondolod komolyan, hogy 2,5 ora bongeszest bir mobilnettel? Az en lepkefing 2100-as aksimmal, mobilnettel, automata fenyeron is 4 oraig birja a telom (Moto G), pedig ennek mindenki altal elismerten rovid az uzemideje.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#32) Polllen


Polllen
nagyúr

A készülék és a rendszer is tetszik, de ahogy az összefoglalóban is szerepel... WTF... Kicsit megerőltethették volna maguk, ha már phablet-t gyártanak...

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#33) Jeanne d'Arc

Nagyon szep keszulek, csak a merete es az ara nem tetszik. Egyik oldalon irtak hogy az uj szifon kamerajat lenyomja. Kivancsi lennek egy ilyen osszehasonlitasra.

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#34) Mowa


Mowa
csendes tag

Támogatja az USB OTG-t? Mi lett végül a meglévő, de nem működő értesítő leddel?

(#35) Locutus


Locutus
veterán

Erre mondják, hogy "ez így kevés lesz".

A legtöbb hibáját ez a telefon az android 5.0-nak köszönheti. Nincs multiwindow, nincs rendes kamera app, béna fehér hátterek, amik amoledre egyáltalán nem valók, és ez a material dizájn bár szubkejtív, de szerintem gagyi, az összes animációjával együtt.

Az előlapi sztereo hangszóró meg azoknak lesz jó, akik publikban akarnak jampizni zenelejátszással, de senki másnak. Hogy a sajátom hozzam fel, a Note3-nak az élén van a hangszóró, ami minden szituban sokkal jobb, mert le sem tudod takarni igazán (a Note4 ebben visszalépett pl). Szoftveresen pedig még ha az s-pent kihagyjuk a képetből, akkor is SOKKAL többre képes a Note3 (főleg egy Nova launcherrel már a Touchwizt sem kell élvezni). Föléviszem a kezem, ezen is felsejlik minden infó, bár elhiszem, hogy az N6 elbaszott billegését akarták helyzetbe hozni azzal, hogy azt meg megmozdítani kell ehhez...
Ja és az N6 még drága is cserébe, nincs értesítő led, nincs microsd, nincs pen, nincs premium gar, stb stb...

Ehhez bizony meglehetősen elfogultnak kell lenni, hogy valaki az N6-ot válassza...

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#36) Plazmacucci válasza Locutus (#35) üzenetére


Plazmacucci
félisten

tényleg nincs led? :O omg

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#37) Keckix válasza Plazmacucci (#36) üzenetére


Keckix
tag

Van benne, csak kell hozzá külön app.

[ Szerkesztve ]

(#38) batai15 válasza Csapoati (#31) üzenetére


batai15
félisten

Pedig de. Legalábbis erre felé ahol 3g h+ váltakozik. Lehet nagy városban ahol erős a térerő jobb de közel se tud annyit mint wifin. Van rá fogadni egy láda söröm.85%al és 42 perc kijelző idővel jöttem el meloba. Most 63 és 1o32p. A g nek meg kategóriába kifejezetten jó az akkuja.mtk hongmi ami elvileg kevesebbel beeri nem bírta így.

[ Szerkesztve ]

(#39) Just_Reboot válasza Locutus (#35) üzenetére


Just_Reboot
addikt

Hát én biztos a Nexust választanám nem azt a knoxal megáldott szart.

(#40) sefan67


sefan67
aktív tag

Nem akarok itt rosszat mondani, szeretem (szerettem) a nexus-okat, de az hogy nincs teljesen néma mód az gyalázat! Ha meg van is ezzel az értesítési beállításokkal, akkor meg külön jogot kell adnom az ébresztőnek hogy megszólalhasson??? Ez most komoly?

[ Szerkesztve ]

(#41) Plazmacucci válasza Just_Reboot (#39) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Samsung root nélkül gyárilag tud mindent amit a ezen roottal meg külön programokkal összehozol... :)

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#42) dokee78


dokee78
félisten

Egy szinte tökéletes Androidos teló.
Így kellene,minden okostelefon gyártónak az alsó kávát megoldani.

(#43) jenei1994


jenei1994
addikt

Szép! :K

(#44) Quqesz


Quqesz
nagyúr

Szép és jó,csak bazinagy és nem ocso(mate7,nota4,Z2pro,stb jobb) sztem 170e jobban illene hozzá

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#45) Weeman1 válasza Keckix (#37) üzenetére


Weeman1
veterán

Noled?

Xiaomi 11T Pro

(#46) Ricardo válasza Jeanne d'Arc (#33) üzenetére


Ricardo
félisten

"Kivancsi lennek egy ilyen osszehasonlitasra."

[link]

(#47) h4h01 válasza Locutus (#35) üzenetére


h4h01
senior tag

"Az előlapi sztereo hangszóró meg azoknak lesz jó, akik publikban akarnak jampizni zenelejátszással". Ezt már ideje lenne elfelejtened...A buszon ulő barna barátaid nem éppen egy 200ezres nexus 6-tal fognak bazseválni..Nekem is note 3 van, de az előlapon hidd el, hogy jobb helye van a hangszóróknak..Az 5.0 miatt meg felesleges igy görcsölni. A nexus telefonokon ugye mindig egységes letisztult stock android volt-ezért is szeretik nagyon sokan-szal badarság volt azt hinni, hogy itt majd teletömik minden fszsággal mint a samsung...bár egy képernyő lekicsinyítéses funkcio azért lehetett vna aláírom..
Szal nemtom te hogy vagy vele, de bármikor lecserélném a note3at erre..
Az s-pen meg nem rossz dolog de simán ellehet lenni nélküle, egyszer-kétszer jegyzeteléshez használom azt na bumm..A note az egy jó széria egyszer kilehet próbálni, de hogy mindentverő phablet lenne az rohadt nagy túlzás..Főleg Vibe z2 pro, nexus 6 mellett..én ink ezeket választanám mint pl note 4-et..

[ Szerkesztve ]

(#48) Valzor


Valzor
aktív tag

Köszi a tesztet, már nagyon vártam :R
Ha phablet vásárlásra adnám egyszer a fejem, akkor biztos komoly versenyző lenne a Nexus 6, de egyelőre ez a veszély nem fenyeget :DDD Azért élőben megtapiznám egyszer :DDD

Lenovo ThinkPad E14 G5 | Samsung Galaxy Tab S7 FE 5G | Samsung Galaxy S10 | Garmin Vivoactive 4

(#49) Womb


Womb
senior tag

Hogy ti mennyire ellene vagytok a tepsiknek... :)
Küllem, belbecs nagyon bejön, a menü/home/vissza gombok mehettek volna képernyőn kívülre.

(#50) Lirion válasza sefan67 (#40) üzenetére


Lirion
addikt

Ezen én is benéztem, remélem, hogy a gyártók ezt a funkciót kigyomlálják és meghagyják a normális hangos-rezgő-néma üzemmódokat.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.