Hirdetés

2024. június 11., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:01:36

LOGOUT.hu

MOTOROLA NEXUS 6

KÉRDEZÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT, ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3951) DeathAdder válasza Ronin- (#3949) üzenetére


DeathAdder
veterán

Igen eladtam már (és nagyon sajnáltam is).

Ugye amikor felteszek egy gyári factory imaget akkor az mindent gyalul, ezután a gyors "telepítés" következik vagyis első lépéskén a nyelv megadása, ha ez megvolt a második lépés az elérhető vezeték nélküli hálózatokra való csatlakozás.

Tehát itt ebben a periódusban, a nyelv megadása után, amikor még a google fiókba sem léphetek be, vagy bármi mást állíthatnék már itt sem látta a wifit egyik factory image sem ami 6.0.x.
Ellenben az 5.1.1 -re való downgrade után minden jó.

És érdekes hogy 2 hónapig volt meg a N6, és mindvégig 6.0.x -el használtam, és csak az elmúlt 2 hétben vettem észre a fentebb leírt anomáliákat.

Ez csak valami szoftveres hibára utaló jel lehet, de nem tudtam megcsinálni :(

[ Szerkesztve ]

(#3952) arn válasza tybsen (#3947) üzenetére


arn
félisten

De az lesz, kiprobalom a regi kartyaval, ha lejar a honap vegen a csomagom. Az a masik teloban jo volt. Most uj teloval egyben kartyat is csereltem, igy nem tudom egyertelmuen megallapitani, hogy ennyire gyer a szolgaltato (hot - berli a tmobiletol), vagy a teloval van vmi. Ausztriaban a dreinek van talan a legjobb halozata.

[ Szerkesztve ]

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#3953) tybsen válasza arn (#3952) üzenetére


tybsen
addikt

Én is drei-ról tértem át hot-ra kb fél éve és teljesen elégedett vagyok :)

(#3954) dnelb


dnelb
veterán

Ezzel, hogy a kijelző jobb fele sötétebb lehet valamit kezdeni? Hibás, vagy ez ilyen és kész? [link] A bal szél meg a jobb szél szín tónusbeli különbségére gondolok.. Sajna ha lehúzom az értesítési sávot is látszódik, szóval nem a ph ilyen..

[ Szerkesztve ]

(#3955) jacis


jacis
nagyúr

Srácok nálam nagyon beállt a Nexus 6-al eddig rossz irányba haladó kapcsolatom. :)
A hátlapot megcsináltam hibátlan.
Minden szoftveres gond ami a 6.0-val jelen volt a 6.0.1-el megoldódott.
Nagyon szeretem.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#3956) Den Hadnagy


Den Hadnagy
senior tag

Látott/próbált már a telefonhoz valaki értelmes, motoron használható, lehetőleg vízmentes tartót? Gps-ként lenne rá szükségem, mert a motoros navik horror-árban vannak, és a Nexushoz képest nagyon buták. Köszönöm!

DH

"Ha máshogy éled az életedet, azt a társadalom önmagában kihívásnak tekinti. Nem  kell, hogy árts, a másság félelmet kelt. Fél, mert rámutatsz, hogy máshogy is lehetne. Fél, hogy ha nem követed a normáit, a végén mégsem szakad rád az ég."

(#3957) tybsen válasza jacis (#3955) üzenetére


tybsen
addikt

Akkor Hozzád megyünk ragasztatni ha nekünk is leválik :DDD na am örülök, hogy minden ok 👌

(#3958) jacis válasza tybsen (#3957) üzenetére


jacis
nagyúr

Én is örülök, mert már az eleje óta nagyon tetszett és a sok hiba láttán már a feleségem mondta hogy adjuk el, de nem akartam és jól döntöttem. :)

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#3959) jacis


jacis
nagyúr

Békés, boldog karácsonyt és sikeres új esztendőt kívánok minden Nexus 6 usernek. :)

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#3960) sqpp válasza Den Hadnagy (#3956) üzenetére


sqpp
őstag

Itt keress, nekem is kell majd a DRZ-hez :) [link]

Jacis: néked is :C

[ Szerkesztve ]

(#3961) Den Hadnagy válasza sqpp (#3960) üzenetére


Den Hadnagy
senior tag

Köszönöm a választ!

Minden fórumtársnak Boldog Karácsonyt!

"Ha máshogy éled az életedet, azt a társadalom önmagában kihívásnak tekinti. Nem  kell, hogy árts, a másság félelmet kelt. Fél, mert rámutatsz, hogy máshogy is lehetne. Fél, hogy ha nem követed a normáit, a végén mégsem szakad rád az ég."

(#3962) sqpp válasza Den Hadnagy (#3961) üzenetére


sqpp
őstag

Lesz olyan ami iPhone 6-os, de az valszeg jó lesz, hiszen kb ugyan akkora mindkettő, szóval ne aggódj, engem is így értesítettek róla.

(#3963) rollerk


rollerk
tag

Tud valaki arra megoldást hogy Total Commanderrel mozgassak fájlokat a telefonra? Csak MTP módot tudok kezelni, és azt csak az intézővel..

(#3964) keyol


keyol
aktív tag

Sziasztok.

Nexus 5 telómat szeretném lecserélni.Gondolkodom nexus 6ban is ill 6Pben.A nexus 6 miben jobb mint az 5?Köszönöm

(#3965) jacis válasza keyol (#3964) üzenetére


jacis
nagyúr

Hasonlítsd össze a két speckót. Gyakorlatilag mindenben. A méret az amit sokan szidnak az 5-höz képest pedig nagyon kényelmes.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#3966) keyol válasza jacis (#3965) üzenetére


keyol
aktív tag

Oké...számok... :)
De kézbe véve milyen érzések tapasztalatok vannak....

(#3967) MPeter87 válasza jacis (#3965) üzenetére


MPeter87
őstag

A meret erosen szubjektiv, en inkabb forditva szidnam! :DD
Kicsit be voltam tojva, hogy milyen lesz hasznalni, 5,5" utan is nagy valtas, de megvaltas! :D

(#3968) iceQ! válasza MPeter87 (#3967) üzenetére


iceQ!
addikt

Moto X 2014-től jöttem....Remegtem én is hogy "Hűha ez nagy lesz". Most meg már teljesen örülök neki, hogy ekkora :) Megszerettem nagyon ezt a méretet.

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#3969) MichaelScott válasza keyol (#3966) üzenetére


MichaelScott
csendes tag

Én is 5ről váltottam, mindenképpen prémiumabb érzés, a kijelző is remek, illetve a multitask is jobb a plusz 1 giga RAM miatt. Én összességében nagyon meg vagyok vele elégedve, sokáig gondolkodtam a titkosítás kikapcsolásán is, de végül maradtam Full stockon, és nem bántam meg. :)

(#3970) arn válasza tybsen (#3953) üzenetére


arn
félisten

A munkatarsamnal is szar sajnos, meg a baratnojenel is (ok a1rol valtottak)... En a 18-19ik keruletben hasznalom tobbnyire. Most visszatettem a dreit, meglatom.

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#3971) Den Hadnagy válasza keyol (#3966) üzenetére


Den Hadnagy
senior tag

A méret, meg a minőségérzet abszolút elsőosztályú. Én 5,2"-ról váltottam, kb. 1 nap volt megszokni, kisebb már nem kellene. A rendszer 5*, a kamera nekem abszolút megfelel. Nekem nem különösebben melegszik, erről mást is jobb megkérdezni. Amit szokni kell az IPS után, az az Amoled... Durván kirobbanóak a színek, de nagyon szerethető, pláne a fekete. Játékoknak meg netezni (tartalomfogyasztani) kiváló. Az akksi hozza a kötelezőt. Dióhéjban ennyi, a mobilarénás tesztben írtak megállják a helyüket.

"Ha máshogy éled az életedet, azt a társadalom önmagában kihívásnak tekinti. Nem  kell, hogy árts, a másság félelmet kelt. Fél, mert rámutatsz, hogy máshogy is lehetne. Fél, hogy ha nem követed a normáit, a végén mégsem szakad rád az ég."

(#3972) jacis válasza Den Hadnagy (#3971) üzenetére


jacis
nagyúr

Nekem sem melegszik egyáltalán.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#3973) keyol


keyol
aktív tag

Köszönöm az infókat....Azt hiszem elkezdek nézelődni ez ügyben :-)Remélem hamarosan belépek a nexus 6 táborba .. :-)

(#3974) Den Hadnagy válasza jacis (#3972) üzenetére


Den Hadnagy
senior tag

No igen, csak igyekszem óvatosan nyilatkozni ezügyben, mióta belefutottam itt olyan fórumtársba, akinek hőbörögni igen, érveket hozni annál kevésbé sikerült melegedésügyileg :D

"Ha máshogy éled az életedet, azt a társadalom önmagában kihívásnak tekinti. Nem  kell, hogy árts, a másság félelmet kelt. Fél, mert rámutatsz, hogy máshogy is lehetne. Fél, hogy ha nem követed a normáit, a végén mégsem szakad rád az ég."

(#3975) NTonee válasza Den Hadnagy (#3974) üzenetére


NTonee
veterán

,,érveket hozni annál kevésbé sikerült"
neked nem is fog senki sem erőlködni. Ilyen sötét emberrel beszélgessen az, aki időmilliomos és ráér az ökörségekre.

(#3976) SamS20


SamS20
senior tag

nálatok mennyi a memória fogyasztás mondjuk az elmúlt 1 napban ?

(#3977) sqpp válasza SamS20 (#3976) üzenetére


sqpp
őstag

1.5 GB átlag.

(#3978) SamS20 válasza sqpp (#3977) üzenetére


SamS20
senior tag

nálam a facebook eszik 1 gigát (jó persze maximális használat alatt értendő)
amúgy 1.9 gb, érdekes pedig annyi programot nem használok h ennyire megteljen a memória

(#3979) dnelb válasza SamS20 (#3978) üzenetére


dnelb
veterán

Minél többet használ a telefon, annál jobb. Mire jó a sok szabad ram? Semmire :D
Nálam jellemzően 1.8-2.2.

[ Szerkesztve ]

(#3980) jacis


jacis
nagyúr

Srácok segítséget szeretnék kérni.
Chrome-ban hogyan lehet egyszerre több lapot nyitni?
Nem jövök rá sehogy....

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#3981) SamS20 válasza dnelb (#3979) üzenetére


SamS20
senior tag

Hát én amikor 2.5 körül van és tele van a memória bizony észre vehető a lassulás. Mondjuk 4-5. napja ment egyhuzamban

(#3982) tybsen válasza jacis (#3980) üzenetére


tybsen
addikt

Hogy érted, hogy egyszerre több lapot nyitni? A beállításoknál van egy olyan, hogy a tabokat és appokat együtt mutassa-e. Én ezt mindig kikapcsolom, így a chrome-ban jobb oldalon felül látszik, hogy hány ablak van éppen nyitva.

(#3983) iceQ! válasza SamS20 (#3976) üzenetére


iceQ!
addikt

2GB-t írt most. A 3GB-ból bőven jut :)

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#3984) jacis válasza tybsen (#3982) üzenetére


jacis
nagyúr

Arra gondolok, hogy egyszerre szeretnek tobb oldalt is nzitva tartani. Pelda: mobilarena es mondjuk a mobilport. Regen egz klikkel at tudtam menni a lapok kozott.

Szerk.: arra volt szukseg amit leirtal. Koszonom.

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#3985) Den Hadnagy válasza SamS20 (#3976) üzenetére


Den Hadnagy
senior tag

Nekem folyamatosan 1,5 giga, a leírtak alapján ebben komoly szerepe van annak, hogy a Facebook appot kerülöm, az Operából is remekül megy. Mondjuk kicsit meglepett, hogy ennyire szigorú a rendszer, a ram azért van, hogy használatban legyen, de Google-nál csak jobban tudják :)

"Ha máshogy éled az életedet, azt a társadalom önmagában kihívásnak tekinti. Nem  kell, hogy árts, a másság félelmet kelt. Fél, mert rámutatsz, hogy máshogy is lehetne. Fél, hogy ha nem követed a normáit, a végén mégsem szakad rád az ég."

(#3986) sqpp válasza jacis (#3984) üzenetére


sqpp
őstag

multitask gomb amugy, mintha az appok kozott valtanal :)

(#3987) jacis válasza sqpp (#3986) üzenetére


jacis
nagyúr

Tényleg :)
Köszönöm.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#3988) keyol


keyol
aktív tag

Sziasztok.

Mai naptól én is beléptem az N6 táborba egy kék 64gb mobil az áldozat .....Első benyomások nem rosszak, de hatalmas a telefon.....főleg a szélessége ami picit zavar,de remélem megszokom :-)

[ Szerkesztve ]

(#3989) jacis válasza keyol (#3988) üzenetére


jacis
nagyúr

Nem lesz gond vele. Nekem is fura volt elsőre most meg kicsinek érzem a feleségem G4-esét.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#3990) keyol válasza jacis (#3989) üzenetére


keyol
aktív tag

hát én belevágtam :-) rajtam nem múlik :-) De amúgy tényleg nagyon jó...és nyilván előnyei is vannak a nagy kijelzőnek....

[ Szerkesztve ]

(#3991) jacis válasza keyol (#3990) üzenetére


jacis
nagyúr

Nekem a sok net, navi, mail és chat maitt elengedhetetlen. Én imádom :)

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#3992) Den Hadnagy válasza keyol (#3990) üzenetére


Den Hadnagy
senior tag

Használd egészséggel! Szvsz "gépelni" meg zsebmozizni rajta egészen kiváló. Újabban ebook olvasóként vetem be, remekül bevált.

"Ha máshogy éled az életedet, azt a társadalom önmagában kihívásnak tekinti. Nem  kell, hogy árts, a másság félelmet kelt. Fél, mert rámutatsz, hogy máshogy is lehetne. Fél, hogy ha nem követed a normáit, a végén mégsem szakad rád az ég."

(#3993) keyol válasza Den Hadnagy (#3992) üzenetére


keyol
aktív tag

Köszönöm . Remélem megszeretjük egymást :)
Ha valami nyűgöm lesz jelentkezem és egy kicsit zaklatlak titeket :)

(#3994) Harcsai


Harcsai
senior tag

Hali.

Micro usb kábellel megosztható valahogy a képernyő tartalom? Pl navi a rádió video bemenetével(svideo). Mindenképpen vezetékes kapcsolat érdekelne.

iPhone11; iPad Air 3; Lenovo Yoga 510-14ISK i3-6006u 8gb

(#3995) jacis válasza Harcsai (#3994) üzenetére


jacis
nagyúr

Vegyél egy slimport-ot hozzá. Azzal meg tudod oldani.

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#3996) m_dawe válasza Harcsai (#3994) üzenetére


m_dawe
senior tag

Ha jól tudom MHL nem jó a nexusokhoz, hanem csak a SlimPort.(Ráadásul a SlimPorton alig van delay)

(#3997) Harcsai


Harcsai
senior tag

Jacis, M_dawe

Köszi! És ezzel hdmi kimenetem lesz, ugye? Akkor még egy hdmi->analog átalakító, és elméletben svideon is nézhetem.

iPhone11; iPad Air 3; Lenovo Yoga 510-14ISK i3-6006u 8gb

(#3998) m_dawe válasza Harcsai (#3997) üzenetére


m_dawe
senior tag

Így van. :K

(#3999) sqpp


sqpp
őstag

Akkor mar Chromecast

(#4000) m_dawe válasza sqpp (#3999) üzenetére


m_dawe
senior tag

Kényelmesebb nyílván, de nem is egy árkategóriában vannak.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.