Hirdetés

2024. június 11., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:01:36

LOGOUT.hu

MOTOROLA NEXUS 6

KÉRDEZÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT, ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3501) MPeter87 válasza pantomimes (#3499) üzenetére


MPeter87
őstag

Grat! 5-6 kb. :DDD

(#3502) pantomimes válasza MPeter87 (#3501) üzenetére


pantomimes
aktív tag

A hangerő gomb másnak is ilyen "laza"? Kicsit lötyög, de a nyomáspontja jó.

(#3503) t.benedek válasza pantomimes (#3502) üzenetére


t.benedek
tag

Nálam abszolút nem lötyög.

(#3504) iceQ! válasza pantomimes (#3502) üzenetére


iceQ!
addikt

Nálam se lötyög...Elég fix

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#3505) MPeter87


MPeter87
őstag

CM13mal sokkal jobban melegszik a telo, megy fel a stock+root.

Nalam is jok a gombok.

(#3506) ati888


ati888
senior tag

Hello!

1-2 hónapja van meg a telefon, ami eddig kifogástalan volt, ma viszont beragadt ébrenlétben és hirtelen merült sokat. Most újraindítottam, de csak ébren tartja valami. Régen az 5-ösöknél hallottam ilyenről. Mit csináljak szerintetek?

Ati

(#3507) NTonee válasza ati888 (#3506) üzenetére


NTonee
veterán

ez nem telefonfüggő, android bug (feature :D ), hogy néha beragad valami. Az akku statisztikáknál nézd meg, hogy melyik alkalmazás, vagy szolgáltatás tartja ébren.

(#3508) dnelb


dnelb
veterán

Kamera lencse mennyire hajlamos karcolódni sima zsebben hordástól? Valakinek sikerült már megkarcolnia ? Üvegfólia jól látom hogy kb nem kapható itthon ? :O

(#3509) MPeter87 válasza dnelb (#3508) üzenetére


MPeter87
őstag

Én a Nillkin üveghez kaptam kameralencsére fóliákat. Egyet rá is raktam. Nem esik le, de elég könnyen csúszkál rajta, így csak óvatosan szabad ott matatni. Üveget a lencsére nem tudom lehet-e kapni.

(#3510) Just_Reboot válasza NTonee (#3496) üzenetére


Just_Reboot
addikt

Az első nightly-tól nem kell csodat várni, majd kiforrja magát. :)

A fél karomat odadnam ha lenne végre a Two-ra is CM13-rom.

[ Szerkesztve ]

(#3511) NTonee válasza Just_Reboot (#3510) üzenetére


NTonee
veterán

de ez már a második nightly volt! :DDD
#ɯɔɐɹɐzs ;] (csak nehogy -juc- megfejtse a titkosírásom :DDD )

[ Szerkesztve ]

(#3512) sqpp válasza NTonee (#3511) üzenetére


sqpp
őstag

Az igaz, de attól még nightly :P

(#3513) NTonee válasza sqpp (#3512) üzenetére


NTonee
veterán

Az, és? Nem emlékszem, hogy mikor volt stabil rom a telefonomon utoljára. Láttál tőlem akár egyetlen panaszt is? Xda-ról telepítek romokat. van ott egyáltalán olyan, hogy stabil rom? :N
szerk: de, emlékszem. Akkor volt stabil(nak nevezett) rom nálam, mikor kb 10percre felraktam a stock-ot 6.0-ra frissítéskor. ;)

[ Szerkesztve ]

(#3514) Just_Reboot válasza NTonee (#3511) üzenetére


Just_Reboot
addikt

Mindjárt banoltatlak vele egy hétre, ha ilyeneket írkálsz! ;] :DDD

(#3515) NTonee válasza Just_Reboot (#3514) üzenetére


NTonee
veterán

ááá, úgy sem érnélek utól ;] :DDD

(#3516) Just_Reboot válasza NTonee (#3515) üzenetére


Just_Reboot
addikt

Most mire célzol? :D

(#3517) sqpp válasza NTonee (#3513) üzenetére


sqpp
őstag

PureNexus-al nem volt bajom :D

(#3518) NTonee válasza sqpp (#3517) üzenetére


NTonee
veterán

valószínűleg a cm is ment volna rendesen, de én gonosz troll bele akartam nyúlni a kernel alapértelmezett beállításaiba (amit eddig is mindig megtettem más romoknál). :)

(#3516) Justreboot: őőhm... a kispadon már eltöltött idődre ;] :P

[ Szerkesztve ]

(#3519) Just_Reboot válasza NTonee (#3518) üzenetére


Just_Reboot
addikt

A CM gyari kernelét piszkáltad?

Ja, sajnos lassan mar többet leszek kint mint bent. :( :DDD

(#3520) sqpp válasza NTonee (#3518) üzenetére


sqpp
őstag

Ejnye, addig jár a korsó a kútra, amíg be nem vezetik a vizet :Y

[ Szerkesztve ]

(#3521) NTonee válasza Just_Reboot (#3519) üzenetére


NTonee
veterán

Azt, de ha le akartam cserélni, azt sem csipázta túlzottan.
(#3510) Justreboot: módosítanám a hsz-t, amire válaszoltál...
akármihez nyúltam a kernelben, justreboot occurred. :DDD

(#3520) sqpp: na jó, azért azt engedtessék már meg, hogy a min cpu freq értékét 1497MHz-ről lentebb vegyem. :B

[ Szerkesztve ]

(#3522) sqpp válasza NTonee (#3521) üzenetére


sqpp
őstag

Ahhoz nem kell, a kernelbe túrni ám, Kernel Adiutor és voalá még feszt is állíthatsz. Vagy órajelet, vagy bármit :)

[ Szerkesztve ]

(#3523) Just_Reboot válasza sqpp (#3522) üzenetére


Just_Reboot
addikt

A kernel adiutorral pont hogy a kernelbe túrsz.

(#3524) NTonee válasza sqpp (#3522) üzenetére


NTonee
veterán

és az a progi szerinted mit csinál? megkéri szépen a kernelt, hogy lesz szíves a felhasználó kérésének megfelelően múkodni, mert ha nem, akkor erőszak lesz. Erre a kernel meg bepánikolt és elcrashelt, mert hozzá mertem szólni. :))

[ Szerkesztve ]

(#3525) -juc- válasza NTonee (#3521) üzenetére


-juc-
aktív tag

1497 a minimum?? Nem bírnak rendes kernelt tákolni, és ilyen órajellel próbálják stabillá tenni?

Justreboot: Üdv újra! :) Tényleg vettél egy O+2-t? Nexus 6 is megvan?

Szóljatok nyugodtan, ha pihenésre vágytok; nem gondolom, hogy nagy VIP lennék, de talán sikerül elintézni. :DDD

(#3526) sqpp válasza -juc- (#3525) üzenetére


sqpp
őstag

Én úgy értettem, hogy nem kézzel avagy manuálisan nyúlsz bele, hanem a progi segítségével, én módosítgattam vele elég sok mindent de nem volt crash :)

[ Szerkesztve ]

(#3527) NTonee válasza -juc- (#3525) üzenetére


NTonee
veterán

emiatt pont nem őket hibáztatom, ugyanis a stock kernelben is annyi a min frekvencia. :(((
áh nem, most épp elég pihent vagyok, de köszi :)

Justreboot: na tessék, biztosan máris megfejtette csúnyaságot :) , mehetek mindjárt térdepelni :D

(#3526) sqpp: csak még mielőtt user errorra terelődne a gyanú... lepróbáltam, crash lett. Wipe, reinstall, újrapróbál, ismét crash. Most épp az OctOS van fent hydra kernellel (egészen jó cucc egyébként). Ugyanazokat a beállításokat adtam meg és ez nem sértődött meg. szerk: lehet amúgy, hogy pont nem ez a beállítás bökte a csőrét, de mintha itt bootolt volna el. Viszont minden romnál/kernelen ugyanazokat a dolgokat állítom be és eddig nem történt ilyesmi. Nem vaktában lövöldözöm a beállításokat. :N

[ Szerkesztve ]

(#3528) Just_Reboot válasza -juc- (#3525) üzenetére


Just_Reboot
addikt

Szia! Igen, kíváncsiságból vettem egy OPT, természetesen N6 is megvan, vissza is költöztem bele mióta van hivatalos CM13 Nightly.

Köszi, pihire most nincs szükségem ebben az 1hónapban sikerült kipihenni magam. :D

NTonee Hehe sz*pni nyalni fogsz! ;] :DDD

[ Szerkesztve ]

(#3529) sqpp válasza NTonee (#3527) üzenetére


sqpp
őstag

Egy szóval sem írtam, hogy user error, látom hogy értesz hozzá ;]

(#3530) sqpp


sqpp
őstag

Na nekem is volt reboot... Stock rom.

(#3531) -juc- válasza NTonee (#3527) üzenetére


-juc-
aktív tag

Uhh, látszik, hogy stockot nagyon rég használtam... Megszoktam a 300-at a Chromában, sőt a HC-ben elvileg még alacsonyabb alapban. :B

10-re jönnek a navosok terepszemlére. Vajon fog ébreszteni a telefon? :U

[ Szerkesztve ]

(#3532) Dosi válasza Dosi (#3478) üzenetére


Dosi
tag

Hali!

Még mindig nincs megoldás erre a problémámra, a google play úgy látta h friss a kamera, tehát 3.1nek látta, viszont az alkalmazás csak 2.7 volt, egyik haverral (nexus 6 tulaj szintúgy) mondta h tudom frissíteni kézzel is, felfrissítettem, most már látja a play rendesen gúgel fényképezőnek, de a defaultot még mindig nem adja hozzá(nem látja h default), tehát egyik kameraszoftver sem ajánlja fel h ő akarna lenni a default :(
Bootloader nyitva van! ez közrejátszhat? nem mertem "visszacsukni", h akkor meg a root ne működjön :D lehet balfék döntés volt, valami ötlet? :C :R
nincs kedvem nyitogatni a telót(számsorral) állandóan h fényképezzek :Y

Üdv.
D

There is no such thing as overpowered graphics card. There are only underpixelled displays.

(#3533) sqpp


sqpp
őstag

[link]

Szerintetek?

(#3534) SamS20


SamS20
senior tag

feltettem a gyári mellé a moto x style kameráját (twrpből) ott pl kérdezi h melyik legyen az alapértelmezett

az appról : szerintem jobb képet lő mint a gyári :Y ugyanez videónál

[ Szerkesztve ]

(#3535) ati888


ati888
senior tag

Hello!

Sikerült leejtenem a telefont :W , a jobb alsó sarkára esett, kicsit megnyomta a fém keret sarkát meg a hátlap picit elállt ott. Lehet ezt javítani vagy hova lehet vinni, ki foglalkozik ilyennel?

Ati

(#3536) bexinho23


bexinho23
őstag

Sziasztok!

Samsungról váltanék, viszont óckodom a sufni GSM-ből való vásárlást. Elolvastam a bevezetőt, és ott sajnálattal vettem tudomásul, hogy a vásárlás menete az 5 óta sem változott. Vagy GSM bolt gyári gari nélkül, vagy külföld.

Ti hol vettétek? Hogyan tudok gyári garanciás készülékhez jutni (netes vásárlással)? Ti melyik webshopot ajánlanátok?

(#3537) NTonee válasza bexinho23 (#3536) üzenetére


NTonee
veterán

(#3538) t.benedek válasza bexinho23 (#3536) üzenetére


t.benedek
tag

Expansys

(#3539) bexinho23


bexinho23
őstag

Igen, olvastam a bevezetőt. S itt milyen garancia jár a telefonhoz? Hogyan tudod érvényesíteni?

(#3540) -juc- válasza bexinho23 (#3539) üzenetére


-juc-
aktív tag

A honlapjuk szerint ilyen: 6. pont.

(#3541) bexinho23 válasza -juc- (#3540) üzenetére


bexinho23
őstag

Igen, kérdésem után bele túrtam magam az ÁSZF-be, meg a többi leírásba. És az igazat megvallva, ha netán garanciáztatásra kerülne sor, nem lenne egyszerű menet. Még az is járhatóbb út, ha ismerősömmel az osztrákoknál megvetetem a nexust, aztán ha gariztatni kell, akkor őt próbálom nyüstölni, hogy intézze el... :)

(#3542) laszlomijin


laszlomijin
tag

Üdv mindenkinek.
Led aktíválására valakinek valami ötlet?
Light flow nem nagyon akar működni......m

Üdv Laci

(#3543) jacis


jacis
nagyúr

Sziasztok, ez mi lehet? Hogyan működik ez?

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#3544) jacis válasza jacis (#3543) üzenetére


jacis
nagyúr

Mármint nem a joy az érdekes hanem a játék ami fut rajta meg ami futtatja progi...

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#3545) sqpp válasza jacis (#3544) üzenetére


sqpp
őstag

Nem értem mi benne az érdekes, mármint alapvetően stream a telóra és közben irányítod a kontrollerrel az adott streamet :) Hálózaton nVIDIA GameStream és ennyi a varázslat :)

(#3546) hallerlaller válasza jacis (#3543) üzenetére


hallerlaller
addikt

moonlight nevű app play storeból

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#3547) adamfriday válasza laszlomijin (#3542) üzenetére


adamfriday
senior tag

Light Flow működik, ha rootoltad a telót, de csak világítani fog vele. Én most a LED Blinkert használom, ami tud olyat, hogy a kijelzőn villogtatja az appok ikonjait, ha értesítés jött.

(#3548) jacis válasza hallerlaller (#3546) üzenetére


jacis
nagyúr

Köszönöm az infót.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#3549) pantomimes válasza bexinho23 (#3541) üzenetére


pantomimes
aktív tag

A héten vettem tőlük a telefont. A hangerő gomb kicsit lötyög, először bizonytalan voltam, de itt többen írták, hogy náluk bizony nem ilyen.
Felhívtam a magyar expansys kontaktot, azt mondta ha nekem ez nem felel meg írjak nekik, intézik a cserét. Gyakorlatilag pár óra telt el és mindjárt kapom a DHL linket, hogy nekem mikor felel meg a visszaszállításra a csomagfelvétel és küldik az új készüléket.
Még nem happy end a sztori, de ez eddig nekem nagyon szimpatikus.

(#3550) laszlomijin válasza adamfriday (#3547) üzenetére


laszlomijin
tag

Hálás köszönet. :R :R :R

Üdv Laci

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.