Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:01:36

LOGOUT.hu

MOTOROLA NEXUS 6

KÉRDEZÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT, ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3401) CptAdamica válasza johnatan25 (#3397) üzenetére


CptAdamica
veterán

Esetleg rákérdezhetsz ügyfélszolgálaton, hogy melyik régióba szánt a készlet. Ha EU-s, akkor biztos nem kell.

[ Szerkesztve ]

Megyen!

(#3402) rankesz válasza MPeter87 (#3400) üzenetére


rankesz
veterán

Na meg az aji chromecast sem egy utolsó szempont...

(#3403) ati888 válasza johnatan25 (#3397) üzenetére


ati888
senior tag

Nem kell félni az Exp@nsystól, én már kettőt vettem tőlük, egyet ki is cseréltettem egy apró hiba miatt, egy héten belül kicserélték, futár vitte-hozta az ő költségükre. A töltő európai volt mindháromban. Ha van céged/céges ismerősöd akkor 0% áfával is meg tudod venni.

Ati

Ui:
Ja igen, + Chromecast, ha nem kell el tudod adni 8k körül :)

[ Szerkesztve ]

(#3404) hallerlaller válasza johnatan25 (#3397) üzenetére


hallerlaller
addikt

Motorola nincs jelen magyarországon hivatalosan, gyártói gari eleve gyanús. Lehet csak sablon szöveg, beírják minden telefonhoz amit árulnak.

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#3405) Den Hadnagy válasza MPeter87 (#3400) üzenetére


Den Hadnagy
senior tag

Ezt meg tudom erősíteni, nekem is Expansys-ről van, nem adapteres a töltő.

"Ha máshogy éled az életedet, azt a társadalom önmagában kihívásnak tekinti. Nem  kell, hogy árts, a másság félelmet kelt. Fél, mert rámutatsz, hogy máshogy is lehetne. Fél, hogy ha nem követed a normáit, a végén mégsem szakad rád az ég."

(#3406) rankesz


rankesz
veterán

Szerintetek stock rom + Cataclysm Mod vagy stock + xposed + gravitybox 4 MM és valami custom kernel?

(#3407) sqpp válasza rankesz (#3406) üzenetére


sqpp
őstag

PureNexus + Elite Kernel

[ Szerkesztve ]

(#3408) rankesz válasza sqpp (#3407) üzenetére


rankesz
veterán

nekem az túl "pure", kellenek az extra funkciók :)

(#3409) sqpp válasza rankesz (#3408) üzenetére


sqpp
őstag

What?:D milyen extra? Abban benne van minden :Y Ha meg a Google alkalmazásokra gondolsz, azokat bármikor telepítheted Play-ről.

[ Szerkesztve ]

(#3410) rollerk válasza sqpp (#3409) üzenetére


rollerk
tag

Kérlek mondd meg nekem, hogy a PureNexus mellet az Elite kernel milyen pluszt ad? :)

(#3411) sqpp válasza rollerk (#3410) üzenetére


sqpp
őstag

[link]

- F2FS támogatás
- USB natív támogatás
- Multirom támogatás
- Optimalizáció
- Hőmérséklet, Fesz kezelés
- + driverek
- Gyors USB töltés
- Ébresztő gesztusok
- LED támogatás
- Szín, Gamma vezérlés
- és sok más cucc :D

(#3412) rankesz


rankesz
veterán

Aki Cataclysm romot használ annak mennek a RRO témák?
Nekem nem sikerült alkalmazni őket

(#3413) J00hnny válasza sqpp (#3407) üzenetére


J00hnny
aktív tag

+1

En is ezt a kombinaciot hasznalom megelegedessel.

"There are 10 types of people in this world. Those that understand binary and those that don't."

(#3414) rollerk válasza sqpp (#3411) üzenetére


rollerk
tag

De milyen Appal kezeled ezeket a funkciókat?
Alapból a Pure rom tudja ennek a felét egyébként. De köszi a választ, tényleg csak próbálom átlátni hogy miért jó ez a kernel a Pure mellet.
Engem ami zavar, hogy a ketkoppos ébresztés összevissza működik.. Erről tapasztalat, vélemény?

[ Szerkesztve ]

(#3415) sqpp válasza J00hnny (#3413) üzenetére


sqpp
őstag

Na ja. Minden zsír, a hang a legjobb... a VIPER4Android olyan szinten dob a fülesen PowerAMP kombóval, hogy fúú... :D

[ Szerkesztve ]

(#3416) Den Hadnagy válasza sqpp (#3415) üzenetére


Den Hadnagy
senior tag

A Viperre kíváncsi vagyok. Azt, hogy sokat dob, úgy kell elképzelni, mint ahogyan az EQ kiszínezi a zene hangját? Csak azért kérdem, mert nem vagyok EQ párti (nem gondolom, hogy jóféle fülessel szükség lenne arra, hogy okosabb legyek a hangmérnököknél) - de ha másról van szó, akkor érdekel. Leírnád kicsit részletesebben? Köszi!

DH

"Ha máshogy éled az életedet, azt a társadalom önmagában kihívásnak tekinti. Nem  kell, hogy árts, a másság félelmet kelt. Fél, mert rámutatsz, hogy máshogy is lehetne. Fél, hogy ha nem követed a normáit, a végén mégsem szakad rád az ég."

(#3417) SamS20


SamS20
senior tag

Viper4androidra én is kíváncsi vagyok lehet majd teszek vele egy próbát. Mondjuk én ha hangminőségen állítani akartam akkor kernelben adtam rá +1 / 2t a fülesre.

[ Szerkesztve ]

(#3418) sqpp válasza Den Hadnagy (#3416) üzenetére


sqpp
őstag

Hát röviden és tömören.

Tudjátok, ugyebár, hogy van a PowerAMP ami már alapból is rendelkezik egy elég jó kis rendszerrel, amivel ugyebár a gagyi kínai füleseket is sokkal jobbá lehet tenni. Vegyük ezt alapnak, aztán ugye a beállítások között ott van a MusicFX support, amit be kell ehhez kapcsolni. Ha ez megtörtént, akkor felrakhatjátok Recovery-n keresztül a következő fájlt. Ezután megjelenik egy alkalmazás, amiben Installáljátok a drivert-t, majd újraindítjátok a telefont. A MusicFX -t át kell állítani Kompatibilis módra, hogy működjön, mert amúgy ha az alapon van, valamiért nem jó.

Ha ez meg volt, már tudjátok is finomhangolni a dolgokat. Van hozzá Sorround, Hangerő erősítés, Mély hangzás, Tube Hang.

De készítettem nektek egy kis videót is róla, hogy miket tudtok beállítani pontosabban.

Hangzásilag azt tudom elmondani, hogy ha megfelelő füles van hozzá és PowerAMP ugye, akkor szerintem rengeteget tud rajta dobni. A mélyről nem is beszélve, nekem egy alap gamer fülesből olyat hozott ki, hogy szinte üti oldaleról a fülem a basszus. (Persz a gamer füles alatt itt egy elég jó minőségre kell gondolni.) A lényeg, hogy szerintem megéri felrakni, hiszen itt is beállíthatod, hogy hangszórónál, vagy csak a fülesnél legyen, plusz ha nem akarod használni egyes lejátszóknál, csak kinyomod a MusicFX támogatást az adott lejátszóban. Nálam még a Kernel is ad egy + hang erősítést, szóval ha nagyon akarnám a dobhártyám is beszakadna, de azt nem akarom nyilván ;]

Felrakhatjátok, szóval érdemes kipróbálni, ha pedig nem tetszik egyszerűen törlitek a drivert és az alkalmazást. Persze mind ehhez az egész cucchoz, kell root jog.

[ Szerkesztve ]

(#3419) rollerk válasza sqpp (#3418) üzenetére


rollerk
tag

Pont tegnap zongoráztam ezt végig. És egyszerűen meg se mukkan nekem. Pedig azt írta hogy felment a driver rendesen..

(#3420) sqpp válasza rollerk (#3419) üzenetére


sqpp
őstag

Driver kompatibilitas allitas megvolt? PowerAmpban is belotted a MusicFX-et?

(#3421) sqpp


sqpp
őstag

[link] Videó a VIPER4Android-ról.

(#3422) rankesz


rankesz
veterán

6.0 alatt hol lehet egy alkalmazás cache-ét törölni?
Feltettem a korábban linkelt google camera 3-at, de mikor átváltanék videó módra hibaüzenetet dob hogy nem lehet csatlakozni a kamerához. fotó mód jó
A rom ami alatt produkálja cataclysm, elite kernellel

Mod, megtal@ltam, cacha ürítés után sem megy a videó

[ Szerkesztve ]

(#3423) sqpp válasza rankesz (#3422) üzenetére


sqpp
őstag

Beállítások -> Alkalmazások -> Fényképezőgép -> Tárhely -> Cache Törlése

Ugyan ez angolul:

Settings -> Apps -> Camera -> Storage -> Clear Cache

Edit: Van rootod?

[ Szerkesztve ]

(#3424) szqter


szqter
tag

6.0 alatt van rá lehetőség, hogy ha a telefont rádugom a számítógépemre, akkor alapból fájlok átvitele módban kapcsolódjon?

(#3425) zsirfecske


zsirfecske
addikt

érdekes ez az audio mókolós téma amit írtok, nálam sima poweramp (semmi eq vagy egyéb hangbuherálás) és jó kis flac forrás mellett is igazán kiválóan szól a teló.

gondolom nem vagyok egy nagy vájtfül, csak azt tudom, hogy a korábbi nexus5-höz viszonyítva érezhető az ugrás ugyanazon a fülesen (akg k370). mondjuk ha a modok basszushajhászásra is irányulnak, akkor mindent értek, és szerencsére abból nem is kérnék amúgy sem.

szqter:
valamiért a developer options-ba került át ez a beállítás (select usb configuration).

[ Szerkesztve ]

(#3426) szqter válasza zsirfecske (#3425) üzenetére


szqter
tag

Ohhh, köszi a gyors választ. Többször is kerestem már ott is, de valahogy mindig átsiklottam felette. :)

(#3427) rollerk válasza sqpp (#3420) üzenetére


rollerk
tag

En az xda tokokból szedtem a legfrissebb verziót, de ott apk van. Azt telepítettem, és utána felmentek a driver és is. De nem működik..

(#3428) rankesz válasza sqpp (#3423) üzenetére


rankesz
veterán

Igen van

(#3429) sqpp válasza rollerk (#3427) üzenetére


sqpp
őstag

APK-val nem tudom, hogy jó-e, viszont azt amit elküldtem azzal tutkó :)

rankesz:
Go to Settings > Apps,Camera, and then touch Force stop.
Go to Settings > Apps, Camera, and then touch Clear cache.
Go to Settings > Apps, Camera, and then touch Clear data. Caution: Any data saved in this app will be erased.

Aztán indítsd újra a telót.

Ha így sem megy, az utolsó esély amit én tudok:
[link]

[ Szerkesztve ]

(#3430) Den Hadnagy válasza zsirfecske (#3425) üzenetére


Den Hadnagy
senior tag

Pontosan így vagyok én is, semmi eq, semmi mókolás, és remekül szól. Aki basshead, annak meg mindegy úgyis :)

"Ha máshogy éled az életedet, azt a társadalom önmagában kihívásnak tekinti. Nem  kell, hogy árts, a másság félelmet kelt. Fél, mert rámutatsz, hogy máshogy is lehetne. Fél, hogy ha nem követed a normáit, a végén mégsem szakad rád az ég."

(#3431) rankesz válasza sqpp (#3429) üzenetére


rankesz
veterán

App cache törlés már megvolt, megtaláltam, nem segített
Az xda-s app se.

(#3432) sqpp válasza rankesz (#3431) üzenetére


sqpp
őstag

Akkor én csak egy Factory-t tudnék már ajánlani, bocsi :(

(#3433) rankesz válasza sqpp (#3432) üzenetére


rankesz
veterán

Hát, fucktory-ból egyelőre elég volt, most is csak azért tettem ujra a telót mert a kajak regi rom ami rajta volt már fc-zett ha a helymeghatározás be volt kapcsolva, 2 mp-enként jött a hiba ablak amit le kellett okézni, kicsit cink volt tegnap mikor egy utcát lellett a sötétben megtalálni.
este új rom, majd arra xposed, és a GravityBox nem akart működni, Kapott egy restartot a telefon, erre nem volt kép, csak néha néha felvillanva. persze mindez éjjel egykor, mikor már feküdni készültem. Reggelre mondjuk kifundáltam hogy lehet helyrerakni fr nélkül : recovery-ben felmásoltam a remove xposed zip-et, majd azt futtatva rendbejött a kép

(#3434) jacis


jacis
nagyúr

Ma megvolt telefonálás közben az első random újraindulásom :(((
Nexus-tól nem erre számít az ember :U

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#3435) dfcwolf


dfcwolf
tag

Szeretnék mentést csinálni a telóról, de 255 hibát jelez. A legfrissebb recovery van rajta. Eddig nem volt ilyen probléma. Mi lehet a gond?

[ Szerkesztve ]

Siemens SL55 | Siemens SX1 | LG Viewty | LG Arena | LG O2X | HTC ONE XL | HTC HOX | Galaxy Note II | Galaxy Note III | Honor 4X | Nexus 6 | ONEPlus 3 | ONEPlus 3T | ONEPlus 5

(#3436) iceQ!


iceQ!
addikt

Hétfőtől én is Nexus 6 tulaj leszek :)

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#3437) rankesz válasza rankesz (#3412) üzenetére


rankesz
veterán

Up :U
Továbbra sem témázható, illetve nincs hatása, nem változik semmi.

(#3438) rollerk


rollerk
tag

Miért nem működik a tartalomatküldés (Screen mirroring) ? Találkozott már valaki ezzel?
Simán a

(#3439) Ricardo válasza rankesz (#3422) üzenetére


Ricardo
félisten

Én is így jártam, de nekem Nexus 4-em van. Pure AOSP, és Chroma alatt is ezt csinálta a Google kamera legfrissebb változata. Én akkor kompatibilitási gondra gyanakodtam, mivel nem mostani konstrukció az N4, de ezek szerint más a gond.

[ Szerkesztve ]

(#3440) jacis válasza rollerk (#3438) üzenetére


jacis
nagyúr

Nekem megy szépen.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#3441) tybsen


tybsen
addikt

Elhoztam ma a telefont a postáról, fehér 32 GB, éppen most töltöm az akksit, hogy az éppen lejött 6.0-t telepítsem.

Eddig még nem láttam élőben, csak egyszer kiállítva egy kéket, de ez... Úristen, nagyon durva....! Csodálatos komolyan, pazar. :B :B Szerelem első látásra-tapintásra. :B Előbb is megvehettem volna, csak ezt sajnálom, hogy eddig vártam vele. :))

(#3442) zsirfecske válasza tybsen (#3441) üzenetére


zsirfecske
addikt

egyetértek, nem tudom hogy akarhattam én nexus5x-et nem is olyan régen :))

(#3443) jacis válasza zsirfecske (#3442) üzenetére


jacis
nagyúr

Ma megnéztem a veletech-en az 5x-et és nagyon elmarad minden téren a miénktől. Nyilván nem is abban a kategóriában indult útnak, de aki most nexus-t akar venni annak a miénk nagyon megéri. Nekem a 6P-től is jobban tetszik. Ma sikerült azzal is összevetnem. Igazából az ujlenyomatolvasón kívül gyakorlatilag semmivel nem tud többet. A miénknek talán még a fényereje is sokkal jobb.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#3444) sqpp válasza jacis (#3443) üzenetére


sqpp
őstag

Azért ott van 240 FPS a kameránal.. Az már más kérdés hogy itt is lehetne.. De marketing vagy egyeb okok miatt kötve a kezünk.... :)

[ Szerkesztve ]

(#3445) rollerk válasza jacis (#3440) üzenetére


rollerk
tag

És milyen rendszered van?

(#3446) jacis válasza rollerk (#3445) üzenetére


jacis
nagyúr

6.0

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#3447) forintuser válasza rankesz (#3437) üzenetére


forintuser
őstag

Nekem akkor nem ment a témázás, amikor különböző volt a felbontás.N4-re hiába is akartam volna ráerőszakolni a N6-ra készült layer csomagot.

Holnapkészítést vállalok.

(#3448) KFeri22 válasza tybsen (#3441) üzenetére


KFeri22
tag

Gratula!

Nem kapkodtad el a döntést. ;) Ha a szerelmed mérete nem zavar, boldog leszel vele. :K

rankesz:

nekem a Cataclysm stable-n hibátlanul működött a témázás, az új Mod-al nem próbáltam. Most Pure-n vagyok, ami egyáltalán nem "pure" :N

[ Szerkesztve ]

(#3449) rollerk válasza jacis (#3446) üzenetére


rollerk
tag

Stock, custom, kernel? :)
Milyen TV-vel megy a screen mirroring?

(#3450) jacis


jacis
nagyúr

Ma megvolt a második random reboot-om :(((
Kezd egyre jobban felbszni mert az utóbbi 4-5 telóm már rég nem csinált ilyenwket ez amire azt hittem atom stabil lesz bejátsza :W

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.