Hirdetés

2024. június 11., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:01:36

LOGOUT.hu

MOTOROLA NEXUS 6

KÉRDEZÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT, ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3751) SamS20 válasza 8zabi (#3746) üzenetére


SamS20
senior tag

az xposed tudom h mókolós, otthon majd megpróbálom este a titkosítást megoldani. gondolom 2.62essel is menni fog ugyanúgy.
köszi az infókat.

[ Szerkesztve ]

(#3752) s3nsitivity válasza Den Hadnagy (#3748) üzenetére


s3nsitivity
addikt

Szerintem megéri. :K
Én meg anno vettem, 900 huf környéke volt de nem bántam meg. :)

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

(#3753) tuareg85 válasza s3nsitivity (#3747) üzenetére

Az egésszel afelőli csodálkozásomat szerettem volna kifejezni, hogy a kolléga a NOVA-nál gyorsabb launchert keresett, amikor egyrészt már az is gyors, másrészt eleve, ha egy launcher nincs technikailag nagyon elbaszva, akkor egyszerűen nem tud mitől lassú lenni.

Az lehet, hogy a process-re rossz helyragot tettem, és az is lehet, hogy te napi szinten androidozol, én meg csak a 'sima' java EE-t tolom és az android thread- és processkezelésével nem vagyok teljesen képben és nem tudom a te nagy precizitásodnak megfelelően elmagyarázni, de ha még mindig nem érted, hogy hova akarok kulyukadni, akkor így jártunk.

(#3754) ati888 válasza sqpp (#3729) üzenetére


ati888
senior tag

Már a tesztnél sem villog csak a homokóra forog. Feltettem három másikat, egyik sem működik. Nem tudom mi lehet a baj.

Ati

(#3755) iceQ!


iceQ!
addikt

Az mitől lehet hogy mikor feloldom a telefont a kijelző full fényerőn megy aztán idővel automatikusan visszaveszi. Ki-be kapcsolatam az Alkalmazkodó fényerőt, ujraindítás is megtörtént. Nem tudom mi lett vele, ez a jelenség ma jött elő.

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#3756) johnny23


johnny23
tag

Sziasztok!

Egyetlen problémàm a készülékkel, hogy ~10 perc jàték, youtube és baromira felmelegszik főleg a kijelző, ami elég zavaró. A régi Nexus4-esem nem volt ennyire "melegedő"!
Egyébként minimàlon van a fényerő, hivatalos android 6.0, szinte minden hàttér szinkronizáció kikapcsolva, Nova launcher)
Màs is tapasztalja? Van erre vmi megoldàs/beàllìtàs? Esetleg vmi màs kernel?

Köszi a vàlaszt!

[ Szerkesztve ]

-- new gamer --

(#3757) MPeter87 válasza johnny23 (#3756) üzenetére


MPeter87
őstag

Snapdragon feature, called "Főzőlap". :DDD
Jelenleg ez az egyetlen zavaró dolog benne, azt hiszem minden más részletét imádom.
Az előd Note2 nem melegedett ennyire ugyanezzel az igénybevétellel, de az azért gyengébb is volt, ugye.
Egyre inkább gondolkodom egy tab beszerzésén, hogy ne ezt nyúzzam. :)

(#3758) johnny23 válasza MPeter87 (#3757) üzenetére


johnny23
tag

...azért én még bìzom benne hàtha orvosoljàk ezt még vmi frissìtéssel

-- new gamer --

(#3759) NTonee válasza johnny23 (#3758) üzenetére


NTonee
veterán

És az a frissítés kicseréli neked a hardvert egy kevésbé melegedősre? :D egyébként de, a n4 is ugyanennyire melegedett. Én is használtam 2évig, párszor azt is majdnem eldobtam.

[ Szerkesztve ]

(#3760) Just_Reboot válasza johnny23 (#3756) üzenetére


Just_Reboot
addikt

N6 nálam nem melegszik, bezzeg a OnePlus...

(#3761) NTonee válasza Just_Reboot (#3760) üzenetére


NTonee
veterán

Jajj, ezt ne már! Nem melegszik, jah, sőt ráfagy az ujjad, nem? :DDD Próbáltad már bekapcsolni a telefont? Bakker, többször majdnem szó szerint eldobtam már, mert nem lehetett fogni, olyan forró volt. Ha használod is a telefont és nem csak nézegeted, akkor nagyon is melegedik. Csak ez valakit zavar, valakit meg nem.

[ Szerkesztve ]

(#3762) s3nsitivity válasza NTonee (#3761) üzenetére


s3nsitivity
addikt

Kevésbé melegszik mint bármi konkurencia.
Nem igazán van olyan készülék ami hűvösebben üzemelne, persze ebben a kategóriában gondolkodva.

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

(#3763) NTonee válasza s3nsitivity (#3762) üzenetére


NTonee
veterán

én ezt sem vettem észre, hogy a többinél kevésbé melegedne, de kevés a tapasztalatom más mai telefonokkal, így ezt elfogadom. Alapvetően engem nem zavar, ha melegedik, de többször volt már rá példa, hogy a hátlap és a kijelző is ijesztően forró volt. Konkrétan aggódtam a telefonom épsége miatt.

(#3764) tybsen válasza NTonee (#3763) üzenetére


tybsen
addikt

Napi használat (yt/chromecast, net, mail, kamera, rss, amazon, anmoney stb) közben nálam nem melegszik, vagy legalábbis nem érzem. Ingress az egyetlen amivel játszom néha, de ott is leginkább max langyos, bár már csak rövidebb ideig szoktam vele tolni.. lehet, hogy durva játékokkal melegszik, de én eddig még az én felhasználásommal nem tapasztaltam, hogy főzőlap vagy hasonló lenne.

(#3765) jacis válasza johnny23 (#3756) üzenetére


jacis
nagyúr

Próbáld ki ugyanezt egy snapi 810-et használó telón és egyből másképp látod ezt a melegedést amit ez a teló produkál.

Ez ilyen szempontból egész jól teljesít. A snapi 801 is jobban melegedett bármelyik telómban.

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#3766) jacis


jacis
nagyúr

Katt

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#3767) Den Hadnagy válasza johnny23 (#3756) üzenetére


Den Hadnagy
senior tag

Nekem is jobban melegedett a G2-m. Hajtom rendesen én is, de eldobni, meg az épségéért aggódni még egyszer sem jutott eszembe. Legjobban a gyorstöltővel melegedett, nem is használom.

"Ha máshogy éled az életedet, azt a társadalom önmagában kihívásnak tekinti. Nem  kell, hogy árts, a másság félelmet kelt. Fél, mert rámutatsz, hogy máshogy is lehetne. Fél, hogy ha nem követed a normáit, a végén mégsem szakad rád az ég."

(#3768) iceQ!


iceQ!
addikt

LG G2 töltővel érdemes tölteni a telót? Olvasom itt, hogy a gyári Motorola töltőtő nem tesz neki jót.

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#3769) Den Hadnagy válasza iceQ! (#3768) üzenetére


Den Hadnagy
senior tag

Miért ne lenne érdemes? Asszem 1.8 amperes, az racionális idő alatt feltölti.

jacis: nem feltétlenül jó semmilyen elektronikai berendezésnek a melegedés, max a káros hatását nem fogod érzékelni a készülék tervezett élettartalma alatt, ami olyan 2 év többnyire. Lehet, hogy az óvatosság meggyőződés kérdése, de ártani biztosan nem árt. A púposodásról nem is beszélve.

[ Szerkesztve ]

"Ha máshogy éled az életedet, azt a társadalom önmagában kihívásnak tekinti. Nem  kell, hogy árts, a másság félelmet kelt. Fél, mert rámutatsz, hogy máshogy is lehetne. Fél, hogy ha nem követed a normáit, a végén mégsem szakad rád az ég."

(#3770) jacis válasza iceQ! (#3768) üzenetére


jacis
nagyúr

De honnan vesztek ilyen hülyeséget hogy nem tesz neki jót :N
Gondoljátok, hogy a gyár olyan tőltőt ad hozzá ami kinyírja? Azért melegszik mert egy gyorsabb folyamat zajlik le és kb ennyi. Kiakadok ezen a hülyeségen...

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#3771) iceQ! válasza jacis (#3770) üzenetére


iceQ!
addikt

Én itt konkrétan a hátlap púposodásra gondoltam.

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#3772) jacis válasza iceQ! (#3771) üzenetére


jacis
nagyúr

Az nem attól van. Nekem púpos és semmi köze nincs hozzá. Ha akarod leírom szivesen miért púpos a hátlap.

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#3773) ati888 válasza iceQ! (#3771) üzenetére


ati888
senior tag

Az egyébként mitől púposodik? Elenged a ragasztó vagy valami komolyabb dolog miatt.

Ma sikerült másodszor elejtenem a telefont, most már három sarka ütődött, de szerencsére a kijelző nem kapott.

Ati

(#3774) iceQ! válasza jacis (#3772) üzenetére


iceQ!
addikt

Azt megköszönném. Kíváncsi vagyok mitől lehet az a hiba.

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#3775) jacis válasza iceQ! (#3774) üzenetére


jacis
nagyúr

Az a probléma oka, hogy maga a hátlap nagyobbra van hagyva mint a készülék burkolata ahova be kellene neki ülnie. Ezt nem lehet látni mikor megveszi az ember mert a ragasztó fogja. Amint elkezdi a user használni a telefont megnyomja kezével kap hideget meleget a hátlap. Így a feszültség mértékétől függően eltérő időn belül elengedi a ragasztó. Az enyém látványosan feszül így nem csoda hogy ennyi idő alatt elengedte a ragasztó.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#3776) iceQ! válasza jacis (#3775) üzenetére


iceQ!
addikt

Javítási tipp?(Gari után persze)

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#3777) jacis válasza iceQ! (#3776) üzenetére


jacis
nagyúr

Erre most még nem tudok válaszolni.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#3778) johnny23 válasza jacis (#3765) üzenetére


johnny23
tag

...remélem nem hibàs az enyém. Hogy lehet ellenőrizni,hogy amit érzek forró(!) kijelző az még a 'normàlis kategoria' ?? Van vmi app?

-- new gamer --

(#3779) Just_Reboot válasza NTonee (#3761) üzenetére


Just_Reboot
addikt

Használom a telefont rendesen, de még egyszer sem éreztem olyan forrónak hogy el kelljen dobnom. Nem azt mondom hogy "ráfagy az ujjam" de nem is melegszok olyan vészesen mint ahogy azt te állítod.

[ Szerkesztve ]

(#3780) MichaelScott


MichaelScott
csendes tag

Én sem érzek olyan forrósodást ami már a nem normális kategóriába tartozna. Első bekapcsolásnál amikor frissített 5.0 ról akkor baromi forró volt, meg is ijedtem, azóta közelébe nem volt. Gyári toltojevel töltöm, és nem kimelem.

[ Szerkesztve ]

(#3781) NTonee válasza Just_Reboot (#3779) üzenetére


NTonee
veterán

nem is azt írtam, hogy a nap minden percében ilyen. Ha komolyabban nyúzom, akkor simán átforrósodik annyira, hogy még a kijelzőt is elég kellemetlen tapizni, a hátlap szintén. Ha meg még közben töltőre is dugom, akkor inkább jobb le is tenni.
Vagy hibás a telefonom, de a melegedést leszámítva semmi baja.

(#3782) s3nsitivity válasza iceQ! (#3776) üzenetére


s3nsitivity
addikt

Akku és hátlap csere időnként (értsd ~2 év). :D
Én a hátlapom a héten cseréltem gond nélkül, jobb mint újkorában. :D

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

(#3783) NTonee válasza Just_Reboot (#3779) üzenetére


NTonee
veterán

De én egyébként is letojom a melegedést. Nem kislány vagyok, hogy visítsak, mert jajj de forró. Ezt is csak valami új divat nyafogásnak tartom. (matv adás alatt is hányan bekérdeznek, hogy mennyire melegszik :W ). Csak szerintem azért nem kéne azt állítani, hogy egyáltalán nem melegszik. Egyébként most chrome alatt pötyögve is érzem (tokon keresztül), hogy melegebb, mint az normális lenne egy egyszerű böngésző használat közben.

[ Szerkesztve ]

(#3784) Den Hadnagy válasza NTonee (#3783) üzenetére


Den Hadnagy
senior tag

Persze, hogy bekérdeznek, mert a prémiumérzet nem kizárólag a felhasznált anyagokon meg a szoftveres hátteren múlik, hanem azon is, hogy egy bivaly hardver mennyire izzad, hiszen ez visszajelzés annak jólmegtervezett voltáról, átgondoltságáról, potenciáljáról, lásd Exynos. Annak igénye, hogy a telefonod a drágaságos akkuidőt ne elmelegítse, hanem értelmesen teljesítményként adja le, szvsz nem nyafogás.

[ Szerkesztve ]

"Ha máshogy éled az életedet, azt a társadalom önmagában kihívásnak tekinti. Nem  kell, hogy árts, a másság félelmet kelt. Fél, mert rámutatsz, hogy máshogy is lehetne. Fél, hogy ha nem követed a normáit, a végén mégsem szakad rád az ég."

(#3785) NTonee válasza Den Hadnagy (#3784) üzenetére


NTonee
veterán

Ahha, tehát amikor az asztali gépben, vagy notiban pl az i7 extreme proci meleg a terhelés alatt, akkor az a szar tervezés miatt van, értem. :DDD Még csak véletlenül sem attól, hogy a komoly teljesítmény velejárója a hő.
A telefon ne legyen meleg, még ha a legerősebb soc is dolgozik benne lényegében nulla hűtés mellett. Ez tök normális elvárás, hogyne.

[ Szerkesztve ]

(#3786) Den Hadnagy válasza NTonee (#3785) üzenetére


Den Hadnagy
senior tag

Kicsit fogd vissza magad, kérlek.

Igen, egy passzív hűtésű mobileszköz esetében reális elvárás, igen, le is írtam, hogy miért. Sőt azt is, hogy ez nem csak elvárás, hanem van is ilyen.

"Még csak véletlenül sem attól, hogy a komoly teljesítmény velejárója a hő." - ezt azért gondold újra.

Az asztali gépes példád simán nevetséges, komoly hozzánemértésről tanúskodik, már ne is haragudj.

Szerk.: Persze majd folytathatjuk, ha elmúlt a ciklusod. Vagy ha találtál észérveket.

[ Szerkesztve ]

"Ha máshogy éled az életedet, azt a társadalom önmagában kihívásnak tekinti. Nem  kell, hogy árts, a másság félelmet kelt. Fél, mert rámutatsz, hogy máshogy is lehetne. Fél, hogy ha nem követed a normáit, a végén mégsem szakad rád az ég."

(#3787) NTonee válasza Den Hadnagy (#3786) üzenetére


NTonee
veterán

ebből a komoly hozzá nemértésemből élek meg mióta az eszemet tudom, méghozzá egészen jól, érdekes, hogy ezt még nem vágta senki a fejemhez. :DDD :P
de persze én fogjam vissza magam, mikor nekiállsz személyeskedni, ühhüm, ezt is értem.
na pá

[ Szerkesztve ]

(#3788) s3nsitivity válasza Den Hadnagy (#3786) üzenetére


s3nsitivity
addikt

" Igen, egy passzív hűtésű mobileszköz esetében reális elvárás, igen, le is írtam, hogy miért. Sőt azt is, hogy ez nem csak elvárás, hanem van is ilyen. "

:F

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

(#3789) Den Hadnagy válasza s3nsitivity (#3788) üzenetére


Den Hadnagy
senior tag

Mi nem világos?
Vannak olyan chipek, amik bikák, mégsem melegszenek: Kirin, Exynos, Apple (hogy máshol is nézelődjünk). Teszem hozzá a Snapi 805 se vészes, a 810 első változata anná inkább.

A nagy teljesítmény meg az extrém hőtermelés nem szükségszerűen jár együtt, ennyit akartam az általad idézett mondtattal megvilágítani. Ez nem fantázia, létező példák vannak.

[ Szerkesztve ]

"Ha máshogy éled az életedet, azt a társadalom önmagában kihívásnak tekinti. Nem  kell, hogy árts, a másság félelmet kelt. Fél, mert rámutatsz, hogy máshogy is lehetne. Fél, hogy ha nem követed a normáit, a végén mégsem szakad rád az ég."

(#3790) s3nsitivity válasza Den Hadnagy (#3789) üzenetére


s3nsitivity
addikt

"A nagy teljesítmény meg az extrém hőtermelés nem szükségszerűen jár együtt."

Látom a fizikával nem vagytok jóban

[ Szerkesztve ]

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

(#3791) Just_Reboot válasza s3nsitivity (#3790) üzenetére


Just_Reboot
addikt

:DDD :DDD :DDD

(#3792) Den Hadnagy válasza s3nsitivity (#3790) üzenetére


Den Hadnagy
senior tag

Akkor egy S6 vagy Meizu miért nem melegszik annyira? Hát egy iPhone? Van ott kakaó, mégsincs sütőlap-effektus.

Lehet jönni a fizikával, de akkor miért van az, hogy egy alacsonyabb csíkszélességű chip egységnyi teljesítményen kevesebbet fogyaszt, meg nem melegszik annyira? Ugyanazon fizikai okból, nem? Nyilván az említett gyártók sem párhuzamos dimenzióban tervezik ezeket a megoldàsokat. Kézzelfogható végeredménnyel. Vagy a Samsung mérnökei sincsenek jóban a fizikával?

[ Szerkesztve ]

"Ha máshogy éled az életedet, azt a társadalom önmagában kihívásnak tekinti. Nem  kell, hogy árts, a másság félelmet kelt. Fél, mert rámutatsz, hogy máshogy is lehetne. Fél, hogy ha nem követed a normáit, a végén mégsem szakad rád az ég."

(#3793) iceQ! válasza Den Hadnagy (#3792) üzenetére


iceQ!
addikt

iPhone-ba csak dual-core proci van ha jól emlékszem

[ Szerkesztve ]

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#3794) Den Hadnagy válasza iceQ! (#3793) üzenetére


Den Hadnagy
senior tag

És? Single core-ban messze aláz mindent, meg meghajt egy szifont. Hozza egy régebbi lapos számítàsi teljesítményét, mint ahogyan bármelyik mai high-end soc. Pont erről születnek a cikkek manapság, hogy lassanként elérünk odáig, hogy a mobil kiváltsa a számítógépet alapfeladatokra, ennek első fecskéje a Microsoft féle Continuum... Erről beszélek, hogy iszonyat teljesítmény valósul meg, hozza egy 4-5 éves DualCore szintjét a cucc, mégsem olvad meg a kezedben a telefon, sőt.

"Ha máshogy éled az életedet, azt a társadalom önmagában kihívásnak tekinti. Nem  kell, hogy árts, a másság félelmet kelt. Fél, mert rámutatsz, hogy máshogy is lehetne. Fél, hogy ha nem követed a normáit, a végén mégsem szakad rád az ég."

(#3795) Ronin- válasza jacis (#3775) üzenetére


Ronin-
senior tag

he ?! :) akkor miután szétszedtem és össze raktam, miért van körbe kb fél milliméteres rés a hátlap és a keret között ?! Ha nagyobb lenne, akkor vissza se tudtam volna rakni. 1 órát birkóztam vele, hogy le tudjam tépni a hátlapot, azért érdekes lenne, ha csak úgy magától leválna.

Persze ettől függetlenül lehet ez a verzió amit írtál, lehet az első szériásoknál rájöttek,hogy elcseszték a méretet és azóta kisebbre csinálják,vagy más fajta/erősebb stb. ragasztót használnak, fene tudja,mindenesetre érdekes. Viszont ebben az esetben is a töltéssel függ össze a dolog, mert megkapja a turbo töltést, felforrósodik ezáltal a ragasztó gyengül és mivel feszület van a hátlapban, ezért engedi el. Mert mint ismeretes ezek a ragasztók minél magasabb hőt kapnak, annál könnyebben engednek.

Tehát összegezve a dolgot a kettő variáció között van az igazság, valószínű alapból szorosan van szabva a hátlap és a turbo töltés miatti forrósodás miatt a ragasztó elenged, ezért "feljön" a hátlap.

Ezt is megoldottuk.. ;)

(#3796) jacis válasza Ronin- (#3795) üzenetére


jacis
nagyúr

A "he"-s részt most én kihagyom ha nem gond...
A szétszedés előtt nem volt fél milliméter? A szétszedés után lett? Az is fura. Ha meg ott volt és fel volt és nem volt feszület az összeszerelésben és mégis felvált akkor nem oldottunk meg semmit. Valami sántit...

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#3797) s3nsitivity válasza Den Hadnagy (#3792) üzenetére


s3nsitivity
addikt

* Mély sóhaj *

(#3795) Ronin-
Mint fentebb is írtam én a héten cseréltem le a hatlapom és gond nélkül tökéletesen illeszkedik az új hol ott a régi szépen elállt.
Persze a melegedéssel össze függ a dolog de a púposodással nem feltétlen.
Persze ha púpos lesz az akku felelnyomhatja az is de kevesebb rá az esély mint, hogy csak simán felvállt a használat miatt.

Egyébként nekem az se tűnt fel, hogy szignifikánsan melegebb lenne a turbó töltővel mint nélküle.

[ Szerkesztve ]

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

(#3798) ati888 válasza s3nsitivity (#3797) üzenetére


ati888
senior tag

Kérdés ki hol vette a hátlapot. Gondolom utángyártottakról van szó, így simán el tudok képzelni kisebb méretbeli eltéréseket. Én is fogok rendelni egy hátlapot és egy keretet csak még nem tudom honnan lenne érdemes, mert amit találtam azoknál a keret műanyagnak tűnik.

Ati

(#3799) jacis


jacis
nagyúr

Néhány napja nem kapcsol ki a kijelzőm pedig minden jól van beállítva :(
Lehet csinálok egy full wipe-ot.
Ha így megy tovább minden átmegyek a 6P-re.

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#3800) tybsen válasza jacis (#3799) üzenetére


tybsen
addikt

Kezdettől fogva csak problémád van a telefonnal, ahogy olvasom a hozzászólásaidat. Kezdve azzal, hogy "szürkét" kaptál fehér helyett. :F Púpos hátlap, beégett kijelző, reboot-ok, most meg nem kapcsol ki a kijelző..

Nem tudom mi van a másfél hónapos telefonoddal, de ezek a jelenségek nem normálisak. Nem értem, miért nem küldöd el szervizeltetni. Azt meg főleg nem, hogy emiatt miért másik telefont akarsz? Nexus 6P-ből is kifoghatsz hibás darabot, vagy az is meghibásodhat.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.