Hirdetés

2024. május 18., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8651) dnelb


dnelb
veterán

Ez a perfect2.2 színprofil nagyon jó lett a franco programjában. Aki sárgásnak érzi a fehéret szerintem nézze meg :)

(#8652) mmarta válasza sir fg (#8639) üzenetére


mmarta
senior tag

Az előző telefonom Xperia S volt, amihez gyárilag kétféle töltő létezett. Én a gyors töltőt kaptam. Nem tudom a paramétereit, de kb 20%-ról nem egészen 1 óra alatt feltöltötte. Az aksi 1750mA. Szóval kevés az a fél óra.
DE! Azt el tudom képzelni, mert nálam is előfordult új rom felrakásánál, hogy a batterystats a régi paraméterekkel indult, így csalt a töltés. Egy-két töltés után felülíródott és helyre állt a rend.

(#8653) malphitee


malphitee
senior tag

Kivancsi leszek a februar 24 en bemutatott galaxy s5 re snapi 805 el. Vajon az a 250mhz szemmel lathatolag gyorsabb lesz egy n5 nel vagy a nexusok furgesege miatt pont pariba lesznek. Ha jol lattam a videokon n5 gyorsabb mint egy s4. Esetleg valakinek volt s4 n5 elott tud nyilatkozni sebesseg ugyben? Az tuti valtani nem fogok meg ha gyorsabb is lenne az s5, stock android minden fele sallang es felesleges app nelkul nagyon megszerettem. Esetleg n6 ha lesz egyaltalan. Ott is kis kijelzo novekedesre szamitok, az elerheto leggyorsabb hw vel full hd val. Bar kepes ra szamu hogy kiadja 805 el az elso peldanyokat ha meg bejonne egy joval erosebb hw akkor azzal gyartanak tovabb..

[ Szerkesztve ]

(#8654) horvathkrisz válasza malphitee (#8653) üzenetére


horvathkrisz
addikt

En S4rol valtottam. Az S4 "tuningolva" volt. Amikor masikkal osszehasonlitottam ( tobb is van a csaladban), elegedetten mosolyogtam, hogy mekkora kiraly vagyok a sallangmentes, gyors, optimalizalt fozott rommal a tobbi stockhoz kepest. Aztan megvettem az N5-ot. Egy het Nexus utan a kezembe akadt az S4, es iszonyat lassunak ereztem. Mert az is.Azt meg mar tudni se szeretnem, hogy egy stock S4 milyen lehet. Asszem, ilyen esetekre szoktak mondani, hogy a jot konnyu megszokni. Majd meglatod te is, megerted mirol beszelek. Nexus rulzz. :DDD

(#8655) horvathkrisz válasza mmarta (#8652) üzenetére


horvathkrisz
addikt

A battery stat nem valtozik, nem tanul, nem alkalmazkodik, nem mutat tobbet vagy kevesebbet.
Nincs is ertelme wipeolni, csak sokan azt hiszik.

Szerk.: hogy csalhat a toltes? Azt mutatja hogy feltoltott, de megse? :F

[ Szerkesztve ]

(#8656) kovadika válasza malphitee (#8653) üzenetére


kovadika
őstag

Egy S4-nél még egy N4 is gyorsabb és úgy tudom, hogy a Snap805 nem is jön az év első felében.

(#8657) trance89 válasza horvathkrisz (#8655) üzenetére


trance89
őstag

csak minden teljes feltöltésnél törlődik, éppen ezért értelmetlen wipe-olni
már nekem is volt olyan még anno N4-en hogy custom romok összeszarták az akku %-aimat, de ez általában pár töltési ciklus után helyrerázódott

(#8658) malphitee válasza horvathkrisz (#8654) üzenetére


malphitee
senior tag

Ertem es a stock n5 mellett tunt lassunak a fozott romos s4, vagy akkor a nexus is mar modositva lett? En nagyjabol az s5 snapdragon 805 el (ami 100% hogy azzal jon) februar 24 majd megirja a mobilarena szerkeztosege is, ha hazajott barcelonabol) en egy sebesseget tudok majd elkepzelni az n5 el. Ugye ott a gyorsabb proci, nekunk meg a jobb optimalizacio lesz az erenyunk. De mikor megjon az n6 az aktualis leggyorsabb hw vel megint kiraly lesz avatva ;) tegyuk fel ha az n6 is 805 el fog jonni, akkor megint egyertelmu elonye lesz sebessegben a nexusoknak. Bar az s4 most kapjak meg s5 meg alapbol kitjattal fog jonni, lehet a google ahogy irta is sokat optimalizalt rajta meg elmegy 512mb rammal, lehet eszre sem venni majd a kulonbseget kitudja..

[ Szerkesztve ]

(#8659) trance89 válasza malphitee (#8658) üzenetére


trance89
őstag

soha nem fog nyújtani egy szétfosott samsungos rendszer olyan folytonosságot mint az aktuális nexus (sőt...)

(#8660) malphitee válasza trance89 (#8659) üzenetére


malphitee
senior tag

De azt is kell merlegelni s5 erosebb hardver, es kitkat lesz azon is. Elvileg roccenesmentesnek kell lennie kitkat miatt is. Majd kiderul, az biztos youtube fenn lesznek az s5 vs n5 speedtestek majd kiderul. Bar s5 1440p lesz gondolom a hw jobban megmozgatja majd, lehet ezert olyan gyors lesz mint amilyen az s4 fhd val. Nem is talalgatok majd meglatjuk a 2 telefont egymas melle teve mikor meg is jelenik.

Ami viszont nagyon erdekelne lattam s4 es htc one google play editiont n5 el osszevetve. Na most n5 mindkettonel gyorsabb volt. Ez betudhato a snapi 600 vs 800 nak? Gondoltam mindharom telefonon stock android van, ugyan az a sebesseg lesz. Pedig a nexus is csak egy stock android. Esetleg miben lehet jobb ha jobb egyaltalan es az elobbi peldanal nem a hw sebessege dontott, mint mas google edition telefon?

[ Szerkesztve ]

(#8661) trance89 válasza malphitee (#8660) üzenetére


trance89
őstag

"De azt is kell merlegelni s5 erosebb hardver, es kitkat lesz azon is. Elvileg roccenesmentesnek kell lennie kitkat miatt is."

az a két szó hogy "samsung" és "röccenésmentes" nem fér meg egymás mellett...
lehet alatta akármilyen atomerőmű és kitkat akkor is csak egy laggos fostenger lesz az egész, nézd meg az eddigi S palettát...

(#8662) malphitee


malphitee
senior tag

Tobbiek is szoljanak hozza ha majd felebredtek ;) Elsosorban nem a mikro lagg a kerdes hanem google play edition telefonok màssàga és gyorsasaga es s5 snapi 805 +kitkat = n5 gyorsasag?

(#8663) dnelb válasza malphitee (#8662) üzenetére


dnelb
veterán

Samsungos s5 lehetetlen hogy gyorsabb legyen, viszont egy GPE edition szerintem gyorsabb lesz már. Krait 450 magok + a gpu is adreno 420 lesz, ami állításuk szerintem 40%al gyorsabb mint a 330. Ram is tuti 3giga lesz minimum .

[ Szerkesztve ]

(#8664) zsirfecske válasza malphitee (#8662) üzenetére


zsirfecske
addikt

szarni rá, n5-nél nem kell gyorsabb teló, samsungot meg az életben nem vennék. jóreggelt

(#8665) trance89 válasza dnelb (#8663) üzenetére


trance89
őstag

az lehet de azt is tegyük hozzá hogy 1,5x, sőt eleinte 2x annyiba fog kerülni mint az N5

(#8666) D80 válasza leslien (#8649) üzenetére


D80
tag

Valami más gond lesz ott! Már eleve miért van fent a Quadrant? :DDD

(#8650) TOZ
Nekem is Stock, akkor nem ez okozza. Nekem szerencsére azóta sem csinált semmi furcsaságot. Mindenesetre az üzemidő pazar!

(#8667) horvathkrisz


horvathkrisz
addikt

Az, hogy erosebb a hardver, nem sokat jelent. Ami tobbet dob: a google az androidot a nexusra irja,az osszes tobbi gyarto ezt probalja a sajat keszulekere (hardverere) atportolni, tobb kevesebb sikerrel. Szoval erre az erosebb hardver-tema feszegetesedre azt tudnam felhozni, hogy biztos van nalad kemenyebb, nagyobb faszu legeny, a baratnod megis teged valasztott. Mert nem csak a hardver a fontos...

(#8668) Edge válasza TOZ (#8650) üzenetére


Edge
veterán

nekem még mindig nem jött meg a brando... most olvasszák a homokot az üveghez bazz.

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#8669) trance89 válasza horvathkrisz (#8667) üzenetére


trance89
őstag

na ez jó példa lett :D

(#8670) w333 válasza malphitee (#8662) üzenetére


w333
félisten

1. Még nem jelent meg ...
2. Biliműanyag telefont soha többé
3. Szerintem Snapi 800 lesz vagy saját Exynos !
4. Itthon soha nem lesz forgalmazva a GPE, akkor meg mi értelme ?
5. Sima S5 lassúbb lesz mint az N5, tácsviz -el gondoskodik róla !
6. Kb. 2X annyiba fog kerülni mint a Nexus 5 !
7. Apple klón telefon lesz ... másolják őket, jön az ujjlenyomat olvasó !
8. Újdonságok között jön az új tácsvíz és a 20MP kamera !

Kíváncsian várom hogy S5 -el elérik már a Nexus 4 sebességét, mert a Nóta 3 -al ez valahogy nem sikerült, múltok teszteltem, laggol, akad kicsit vicces, S4 -ről meg ne is beszéljünk, még a Moto G is gyorsabb nála :K

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#8671) vick33 válasza w333 (#8670) üzenetére


vick33
tag

Ne kövesd el azt a hibát, hogy nexusról samsungra vagy bármire váltasz. Tavaly amikor bejelentették a GPE-t vettem egy S4-et. Hogy majd két klikk és nexusosítom de mivel a bootloader más meg a modem is source meg nincs olyan instabil volt mint a fene... A touchwiz meg emészthetetlen számomra:-)

(#8672) Lecs@ válasza dnelb (#8651) üzenetére


Lecs@
addikt

Not bad ! :) Igaz én Linaro #33 - on vagyok, de ugyanúgy működik az FKU app vele.

512 GB

(#8673) lord.lakli válasza trance89 (#8659) üzenetére


lord.lakli
őstag

Ez sem igaz, hogy nem tudják elérni. Vannak már cél procik, amelyek a rendes procitól átvesznek feladatokat, így kevesebbet fogyaszt és gyorsabb is. Erre jó példa moto x. Csak ekkor még drágább lenne a termékük. Más kérdés, hogy a gyártók mikor tanulnak már meg végre optimalizálni kicsit.

[ Szerkesztve ]

(#8674) ilyen_85


ilyen_85
senior tag

Sziasztok

Cataclysm-et használok, de art-on nem valami okés, a dalvik pedig működik más romokkal is normálisan szeretnék valami újat kipróbálni, ismeri ezeket valaki? vagy van róla valakinek tapasztalata?

[ROM] [4.4.2] SlimKat (hammerhead) [STABLE 3.0]

[ROM] [4.4.2] [OFFICIAL] LiquidSmooth v3.0 Beta - Hammerhead

[ROM] [4.4.2] [OFFICIAL] ParanoidAndroid 4.0 [BETA 6]
a paranoidot ismerem, de a 4.0-át még nem használtam, a 3.999 -ig használtam az egész jó volt bár a vége felé már voltak vele problémák. Sajnálom, mert nagyon hiányzik, a legjobb custom rom volt

[ROM] [GPL] [KK 4.4.2 KVT49L] ♦ PURITY ROM ♦ (Hammerhead) 16/02

[ROM][AOSP][KK][cfX-Toolchain LLVM Clang 3.5] LG Nexus 5 codefireX Nightlies

Köszi a segítséget / véleményeket :)

(#8675) trance89 válasza lord.lakli (#8673) üzenetére


trance89
őstag

nexus vs samsung összehasonlításban sosem a hardver volt az egyik fő probléma hanem a gyárilag teleszemetelt rendszer, egy tiszta droiddal tudná kb ugyanazt a folytonosságot nyújtani az S4 mint a N5
a nem GE S-széria és a nexusok soha nem lesznek köszönőviszonyban sem egymással

(#8676) dnelb válasza ilyen_85 (#8674) üzenetére


dnelb
veterán

mi volt a gond vele?

(#8677) zsirfecske válasza lord.lakli (#8673) üzenetére


zsirfecske
addikt

a moto x arra jó példa nekem, hogy ha a jövőben lesz bármi a nexus 5 sebességével de a moto x-hez hasonló VALÓDI hasznos extrákkal, akkor onnantól engem tényleg nem érdekel a hardver meg az egyéb farokverés. igazából már a moto x is elég volna sebességben, mert az mellé még egy szerethető/kezelhető teló. ha kezdetektől lett volna itthon moto makerrel és fa hátlappal, akkor a nexus5 helyett beválasztottam volna. még usa beszerzéssel is majdnem ez lett.

szóval szerintem hajrá funkcionalitás az értelmetlen spechajhászással szemben.

(#8678) ilyen_85 válasza dnelb (#8676) üzenetére


ilyen_85
senior tag

több játék is fc-zik vele, igazából amikkel én játszok, azzal mind gond volt, rr3: csak 3.-4. indításra indult, fc nélkül.

A dead trigger 2 szintén rengeteget fc-zik, mire elindul.

A Timely elindul de kb 2-3 mp-ig bámulod a fekete kijelzőt mire betölti.

A swype hajlamos beragadni valamelyik nap azt vettem észre, hogy 8 órája tartotta ébren a telót, elég hamar meg is adta magát aznap.

Nem egetrengető, de nem annyira stabil mint más, mondjuk az omni volt.

(#8677) zsirfecske

Szintén.... azért a rr3 fusson el rajta full grafikán :P xD az nekem muszáj!

[ Szerkesztve ]

(#8679) Lecs@ válasza ilyen_85 (#8674) üzenetére


Lecs@
addikt

Nagyon jó Romokat választottál. Még besorolnám ide neked a Nameles Romot, az AOSB - ot , Vanir - t és Mahdi - t.
Tudom ezzel nem könnyebítettem meg a dolgodat :D

De : Ha olyan Romot akarsz használni, ami nincs napi szinten frissítve, fejlesztve, akkor párat ki lehet lőni. Vanir, Nameres pl.
Mahdi, Purity , Liquid új KVT49L r2 - re építkezett. Slim nem. Slimnél kevesebb a beállítási opció ( ART ) miatt esetleg érdekes lehet. Pl theme manager, és több dolog. Saját tapasztalatok alapján, Mahdit vagy Purityt ajánlom. PA - ban is kevés ( még ) a beállítási opció. Cidefure is jó, de folyamatosan fejleszt. Egy nap szuper , más nap fc..Ha viszont napról - napra frissülő cuccosra vágysz, akkor ott vannak az említettek. Én visszatértem Omnira, mert nem ART - on használom a készüléket. Nekem a legstabilabb alap, plusz xposed.

Na lehet sokat írtam, mégsem segítettem :D

[ Szerkesztve ]

512 GB

(#8680) ilyen_85 válasza Lecs@ (#8679) üzenetére


ilyen_85
senior tag

véleménynek vélemény :P ;) Köszi szépen!

Megvan amúgy is az omni-m nand-ja, így arra gondoltam pár hónapig romolok :) most már csak a megfelelő romokat vadászom össze.

(#8681) Lecs@ válasza Lecs@ (#8679) üzenetére


Lecs@
addikt

Ha még valamit ajánlhatok. T Rex Rom. Nincs XDA - n, de elismert német developer. Na majd érdekel, mit választottál :D

8680 én eddig Romoltam, most újra pihi van ( omni ) :D

[ Szerkesztve ]

512 GB

(#8682) dnelb válasza ilyen_85 (#8678) üzenetére


dnelb
veterán

én ezek közül csak dt2vel játszok elég sokat, de még sose volt fcm. igazából semmi se fczett még :D érdekes amugy, nekem eddig ez +franco kernel az eddigi legstabilabb kombo, másnak meg másképp működik. Még jó hogy van más rom is :D
megnéztem timelyt, nekem 6mp ;]

[ Szerkesztve ]

(#8683) leslien válasza Lecs@ (#8672) üzenetére


leslien
nagyúr

mesélj milyen a Linaro? stock al jól mükszik?

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#8684) Lecs@ válasza leslien (#8683) üzenetére


Lecs@
addikt

Stockot pár hete leraktam, mert Romolhatnékom volt picit. Pár napja használom. Stokkal nem használtam. Nálam jól adja magát. Sosem állítgatok semmit, ahogy kijön egy kernel álltalában hagyom. Csak az FKU color settingset próbálgatom, mert ugye ez is Franco alap : [link]. Nekem eddig okés. De ahány ember, annyi teló használati szokás természetesen.

512 GB

(#8685) zsirfecske válasza ilyen_85 (#8678) üzenetére


zsirfecske
addikt

moto x-en is elfut 720p kijelző + adreno 320 :) amúgy inkább egy jó 720p screen és jó üzemidő mint egy csúnyácska 1080p.

nomindegy, szeretem a nexusom, kísértés pedig mindig lesz más telókra.

(#8686) mrdavid


mrdavid
aktív tag

rendeltem egy ilyen fülest, azt írják mindenhol h nagyon jó, veri a 10-12e kategoriás füleseket

[link]

5500 ft mindössze

[ Szerkesztve ]

Macbook Pro M1, iPhone 14 Pro

(#8687) mrdavid válasza zsirfecske (#8677) üzenetére


mrdavid
aktív tag

én is gondolkodtam most moto x-en
egyébként MMbe lehet érdekems németbe megvenni a magyar gari miatt
de mivel itthon nem tudom ki vagy egyáltalán van e szervíz, így ha gond lenne, nem lenne jó ha németbe küldenék ki a telefon ha javítani kellene

Macbook Pro M1, iPhone 14 Pro

(#8688) kovadika


kovadika
őstag

Szerintetek ez lehet eredeti? Képek, leírás alapján az lehet, viszont az ára miatt elgondolkodtató.

(#8689) leslien válasza Lecs@ (#8684) üzenetére


leslien
nagyúr

na majd meglesem,köszi

kovadika: ennyiért ?! ezt jó lenne tudni mert beneveznék én is 1re..

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#8690) MPite válasza kovadika (#8688) üzenetére


MPite
tag

Érdekes, a 98,5% pozitív visszajelzés nem rossz, sőt.

(#8691) kovadika válasza MPite (#8690) üzenetére


kovadika
őstag

Szerintem is. Nagyon eredetinek írják. Szerintem bepróbálom, aztán legfeljebb refundot kérek, ha nem jó. Aztán Márciusban megírom mi ujság. :D

Más: Tudtátok, hogy a hangerő szabályzó gombbal lehet fényképezni, vagy ez csak nekem újdonság? Nagyon bejön.

(#8692) MartOOn válasza ilyen_85 (#8678) üzenetére


MartOOn
addikt

Timely nekem is ilyen... Stock minden es arton vagyok. Sztem app hiba... Ill szarul van megirva.

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#8693) MartOOn válasza kovadika (#8688) üzenetére


MartOOn
addikt

item does not ship to UK whaaat? :Y osztmé?

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#8694) mrdavid válasza leslien (#8689) üzenetére


mrdavid
aktív tag

nem lesz tőle tulzottan vastag a telefon?
nekem tetszik ez cucc és az ára is jó

Macbook Pro M1, iPhone 14 Pro

(#8695) leslien válasza mrdavid (#8694) üzenetére


leslien
nagyúr

nem tudom mert nekem a legegyszerűbb, ezvan
kíváncsi vagyok én is h milyen mennyire védi a telot

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#8696) zsirfecske válasza mrdavid (#8694) üzenetére


zsirfecske
addikt

biztos vastag lesz (kb mint egy neo hybrid) és tuti kínai verzió, de attól még én is rápróbálok sztem :)

szerk.:
a hülyeség ragadós, 3 színben megvettem (fekete, sárga, piros). szóval lesz minimum 2 pluszba, ha valaki habozna. és ha átverés, legalább ti ne szaladjatok rá :)

[ Szerkesztve ]

(#8697) GrooveHero válasza zsirfecske (#8696) üzenetére


GrooveHero
addikt

Nekem eredetim van, böbő, anniy pénzé még szép, hogy azt adnak :DDD (60 dolcsi cakk-pakk :B )

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#8698) kovadika válasza GrooveHero (#8697) üzenetére


kovadika
őstag

Nekem fele annyit se érne. Nagyon kíváncsi vagyok, ebayről jön, tehát még eredeti is lehet. :D

(#8699) zsirfecske válasza kovadika (#8698) üzenetére


zsirfecske
addikt

hehe, attól hogy ebay még bármi lehet... más kérdés hogy én is csak az ebay customer protection miatt mentem bele, meg hogy ha jó minőségű gagyi akkor nem fog rajtam maradni.

amúgy a neo hybridem szeretem csak sokszor nyomom meg benne véletlen a gombokat, emiatt szívesen kipróbánák mást is. na meg hogy mindenki kérdezi milyen telóm van, mi az a "spigen" vagy "neo hybrid" :O jól jönne egy bazinagy NEXUS felirat rá.

[ Szerkesztve ]

(#8700) Lecs@ válasza GrooveHero (#8697) üzenetére


Lecs@
addikt

Grat! Raj vagy! :K Én meg 4 Dollárért mertem venni 2 db tokot, amik ugyanúgy védik a telefonomat. Egy fekete egy fehér :K

512 GB

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.