Hirdetés

2024. május 17., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7701) Lecs@ válasza GrooveHero (#7699) üzenetére


Lecs@
addikt

Azért a gyereke sem jár rosszul na :)

7700 van akinek az is elég ;]

[ Szerkesztve ]

512 GB

(#7702) Daniel Alves


Daniel Alves
őstag

Aki uj Nexus 5 vasarlasat tervezi annak ajanlom figyelmebe a kovetkezot.
Mivel a kamera koruli resz festett aluminium igy erdemes mar az elso perctol tokba tartani a telefont mivel (most neztem az enyemet ,szemmel alig lathato kis karcok jelentek meg a festett alu reszen) nem zavaro sot eszre sem lehet venni de aki femre esetleg olyan helyre teszi le a telefont az konnyen csunyan jarhat. :D

Orbea Orca OMR M10iLTD www.translapschallenge.com

(#7703) MPite válasza horvathkrisz (#7700) üzenetére


MPite
tag

Én még egyszer sem próbáltam ki, de már két hónapja tudom, hogy ilyenem lesz ;] március elején meg is valósul.

(#7704) horvathkrisz válasza MPite (#7703) üzenetére


horvathkrisz
addikt

Adok egy tippet: ki se próbáld előtte! Mert így még jobban fogsz neki örülni. :D

(#7705) Land válasza Lecs@ (#7686) üzenetére


Land
veterán

Nem szeretem elkapkodni a vélemény nyilvánítást. Eleve most ébredtem éjszakázás után, tehát annyira még nem nyomkodtam.

Szeretném atlatszova tenni a navi bart és a noti bart. Milyen lehetőségeim vannak? Gravityboxban nem találtam ilyet.

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#7706) Algotis válasza GrooveHero (#7699) üzenetére


Algotis
addikt

:DDD :C

Androidos Outlookból küldve

(#7707) Land


Land
veterán

Nincs valakinek elfekvőben véletlenül Spigen vagy Nillkin toka? :R

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#7708) Daniel Alves válasza Land (#7707) üzenetére


Daniel Alves
őstag

Most készülök rendelni! ;) Esetleg postaköltségen tudnánk osztozni!
Esetleg még valaki? :U

Orbea Orca OMR M10iLTD www.translapschallenge.com

(#7709) leslien válasza Land (#7707) üzenetére


leslien
nagyúr

csak fóliát tudok adni

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#7710) V.T.


V.T.
aktív tag

Sziasztok.
Szeretnék venni headsetet. A kamu Beats- fülhallgatók működnek a Nexusommal? Fehér a csíkozása a jack- dugónak, kerestem rá választ de nem találtam.

Illetve ha esetleg használ valaki ilyet akkor az lenne a kérdésem hogy van e benne mikrofon?

köszi

(#7711) Zeze94 válasza V.T. (#7710) üzenetére


Zeze94
tag

Huh, valahol meg jomultkor (Nexus 4, vagy Nexus 5 topic, nememlekszem mar.. ) olvastam, hogy ket fele "kiosztas" van a mikrofonra, ebbol az N5 is mar az ujabbat hasznalja(sztem az lesz a "harom csikos").
Az meg, hogy milyen szinu a muanyag a jackben tiszta mindegy.
Szal gondolom a legtobb headsetnek mukodnie kellene vele.. Bar, hogy a kamu Bicc mennyire fog, azt nem tudom. En nem vennek olyat se eredetiben, se koppintottban :D

[ Szerkesztve ]

(#7712) nbarnabas válasza Daniel Alves (#7708) üzenetére


nbarnabas
tag

Én beszállnék, ha még lehet.
Spigen Neo Hybrid Metal színben
és egy 0,15mm-es Spigen Screen Protector GLAS.t Nano Slim-et kérnék

(#7713) V.T. válasza Zeze94 (#7711) üzenetére


V.T.
aktív tag

Holnap kipróbálok egy S2, és egy S4 mini headsetet ha minden jól megy.
A Bícc azért tetszik mert lapos a kábele nem tud annyira össze gubancolódni. Tudom hogy a hangzása nem lesz ugyan olyan mint az eredeti de tetszik, ha számomra elfogadható lenne akkor vénnék kamut belőle.
Köszönöm a gyors választ egyébként. Megnézem a csíkokat a jack csatlakozókon. :R :R

(#7715) rayoliviero


rayoliviero
veterán

Ez a teló mostanra már tudja az fm rádiót? Persze úgy értem, hogy vesz az ember hozzá fülest.
Mi nem tetszett a G2-ben? Másik topikban is kérdeztem. Ha minden jól megy holnap kell választanom a kettő közül. De ilyen még nem volt, hogy nem tudtam dönteni. :D

V.T.: Infra az nem érdekel. LTE a G2-ben is van, nem?
Pedig komolyan mondom, hogy valahol mintha azt olvastam volna a Nexus is már tudja az fm rádiót valami frissítéssel. Külföldi oldalon írták. De hiszek neked, nem azért írom. :)

[ Szerkesztve ]

(#7716) V.T. válasza rayoliviero (#7715) üzenetére


V.T.
aktív tag

Sajnos Fm-rádiót nem tudja és infra sincs benne, de cserébe van LTE.

[ Szerkesztve ]

(#7717) Land válasza Daniel Alves (#7708) üzenetére


Land
veterán

Spigent? Honnan és milyen árakon vannak ott a tokok?

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#7718) Daniel Alves válasza Land (#7717) üzenetére


Daniel Alves
őstag

http://www.ebay.com/usr/spigen_inc

Orbea Orca OMR M10iLTD www.translapschallenge.com

(#7719) V.T. válasza Lecs@ (#7674) üzenetére


V.T.
aktív tag

Szia.
Erről a Nexus toolkit-ről tudnál valami infót adni ami magyar? csak mert írtad hogy nem árt valami mentésnek lennie a gyári rendszerről.
köszönöm
:R

(#7720) Daniel Alves


Daniel Alves
őstag

Ezek a Bugatti tokok is rohadtul tetszenek főleg a bőr tokok... :K
Bugatti

Méretben S3? S4? lenne a megfelelő? [link]

[ Szerkesztve ]

Orbea Orca OMR M10iLTD www.translapschallenge.com

(#7721) huan


huan
őstag

Megosztom a véleményem, bár lehet megköveznek érte.....de nekem ez a catalysm nem jött be. Gyors,art meg minden az biztos,de a lehetőségek szerintem a gravitybox-nak sokkal több. A megoldás majd szerintem az ART gravitybox :DD

(#7722) Land válasza Daniel Alves (#7718) üzenetére


Land
veterán

Elolvastam a téma összefoglalóban a tokokról írt tapasztalatokat.
A Spigen Slim Armor tetszik pl fekete-fehér színben, de lehet zavaró lenne a robosztus kinézete és nagysága. Nincs nagy tenyerem.
Spigen Ultra Fit / Thin nem rossz, de kikezdi ugye a burkolatot. Nekem eddig Nillkin tokjaim voltak hasonló kivitelben és azok nem kezdték ki a telefont.
Spigen Neo Hybrid feketében tetszene. Ez tetszik a legjobban, de ez meg a fóliát öli meg. Nekem van a telefonomon fólia.
Vagy ezt rendelném meg vagy újra Nillkint harmad akkora áron. Van valakinek tapasztalata Spigen Neoról Nillkin tapasztalattal is a háta mödött.

Ebay Nillkin link
3780 Ft-ért nálunk is kaphatóak: fekete, fehér

[ Szerkesztve ]

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#7723) ilyen_85 válasza Daniel Alves (#7708) üzenetére


ilyen_85
senior tag

Szia!

Engem is érdekelne egy SPIGEN SGP Neo Hybrid Case [SATIN SILVER] for Google Nexus 5 xD

Van már a spigentől egy slim armor infinity white tokom, ami szerintem remek :) de szeretném kipróbálni a neo hybrid-et is, max az egyiket eladom.

Viszont amit linkeltél az usa-ból szállít s nem tudom mit szólnának hozzá a vámon (szerintem megvámolnák)

(#7722) Land

Nekem van egy slim armor tokom, pont abban a színben, s szerintem nagyon szuper, érdemes kipróbálni!

[ Szerkesztve ]

(#7724) Lecs@ válasza V.T. (#7719) üzenetére


Lecs@
addikt

Holnap szívesen összedobok egy logoutot is róla, hisz többen is hasznát vehetik. Épp lesz szabadidőm.

512 GB

(#7725) trance89 válasza Land (#7722) üzenetére


trance89
őstag

minek rá fólia? főleg spigen neo hybrid esetén, a szélein 1mm-re magasodik ki a bumper, így szinte bárhol nyugodtan lerakható kijelzővel lefele is
az átlátszó bumpereket pedig hanyagolnám a helyedben, fél évig használtam ringke fusion-el a N4-emet és marhára gyűjtötte az ujjlenyomatokat és a legkisebb (hajszál)karcolások is virítottak a hátulján, az viszont tény hogy rohadt jól védte a telefont, nem 1x ejtettem betonra és mindig csak egy tompa koppanással megúszta a telefon, szóval ezek az átlátszó tokok addig szépek amíg újak és nem érsz hozzájuk

(#7723) ilyen_85
nem vámolnak semmit, rengetegen rendeltünk már tőlük itteni emberek
a spigen-nek egyetlen hivatalos boltja van az pedig kaliforniában (1hét alatt ittvan postán), aki inkább kínából rendel spigen tokot ócón az ne csodálkozzon ha egy ócska másolatot kap

[ Szerkesztve ]

(#7727) zsirfecske válasza trance89 (#7725) üzenetére


zsirfecske
addikt

neo hybrid + spigen fóliával minden okés, nem eszeget senki semmit :)

(#7730) V.T. válasza Lecs@ (#7724) üzenetére


V.T.
aktív tag

Köszönöm előre is. Kíváncsian várom ;)

Más:
Tokokra visszatérve nekem Spigen Ultra Hibryd van a hozzá való fóliával és tökéletesen passzol. Nem nyomja a tok oldala a fóliát. Meg vagyok vele elégedve. Az tetszik hogy átlátszó a hátulja így látszik a hogy fehér a hátlap ;)

[ Szerkesztve ]

(#7731) hariboh válasza huan (#7721) üzenetére


hariboh
tag

Senki se kövez meg. Nekem kevesebb beállításra van szükségem, ezért nekem ez lett a megfelelő. Mindenkinek másak az igényei, és ez így jó!

(#7732) tibz03


tibz03
őstag

Sziasztok!

N5 tulajoktól érdeklődnék, hogy telefonáláskor, kihangosítva nektek is enyhén torzít max. hangerőn a hangszóró? Nem vészes, de azért hallható, hogy sok a hangszórónak a max. hangerő.

(#7733) Land válasza trance89 (#7725) üzenetére


Land
veterán

Átlátszó tokról szó sem volt. A fólia már a kijelzőn volt, így cseréltem.:)

Ha ennyire bevált nektek akkor a Neo Hybrid lesz. Szerintetek is a fekete a szebb belőle vagy a szürke is pofás és minőségi?

[ Szerkesztve ]

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#7734) trance89 válasza Land (#7733) üzenetére


trance89
őstag

az a fekete metálkék, sztem arany/ezüst kerettel már túl csicsás lenne a telefon, ezzel a kékkel viszont nagyon pofás :)
a Ultra Thin Air amit előzőleg említettél pedig átlátszó

[ Szerkesztve ]

(#7735) randras_83 válasza V.T. (#7713) üzenetére


randras_83
addikt

Ez hallottam kamu beats fülest az tuti hogy egy forintot nem adnék érte. Nem tudom mi a keret de szvsz egy normális fülessel jobban jársz.

A Sony EX50 simán lekörözi, bár gondolom mikrofonos kell. Az E10-ből van olyan is kb 12k

[ Szerkesztve ]

https://www.flickr.com/randras83/

(#7736) V.T. válasza randras_83 (#7735) üzenetére


V.T.
aktív tag

Köszi akkor leteszek róla.
Keret nincs csak megtetszett azért gondoltam hogy rákérdezek. Mondjuk sokat nem használnám úgy hogy ha működik a S2 headsetje akkor az elég lesz nekem.
De köszi az infót :)

(#7737) zsirfecske válasza Land (#7733) üzenetére


zsirfecske
addikt

én szürkét vettem, de túl világos/iphone-os volt úgyhogy kékre cseréltem.

(#7738) mindemo válasza tibz03 (#7732) üzenetére


mindemo
csendes tag

Ezzel en is szivok

[ Szerkesztve ]

(#7739) ilyen_85 válasza trance89 (#7725) üzenetére


ilyen_85
senior tag

én nem az usa-ból rendeltem, hanem amazonról, uk-ből, az is hivatalos spigen inc s van is hozzá szép hivatalos dobozom, meg eredetiséget igazoló hologrammom és szériaszámom, ami a spigen oldalán tökéletesen működik, tehát nem muszáj kínából kici ócót venni.

:DDD

(#7740) nbarnabas válasza ilyen_85 (#7739) üzenetére


nbarnabas
tag

Lehet én csinálok valamit rosszul, de nekem Amazon 19+14(száll) dollárt ír.
Amazon.uk meg 24 font.
Akkor már megveszem 6.5ezerért speedshopból.
Ezért is lenne jó a fent emlegetett társulás. Pláne, hogy üveget nem nagyon találtam magyar boltokban.

[ Szerkesztve ]

(#7741) Land válasza nbarnabas (#7740) üzenetére


Land
veterán

Ja hogy nálunk is kapható Spigen Nexus 5-höz? Meg is lesem. Megér +2 ezert Ft-ot egyből megvenni, ahelyett, hogy pl holnapután leejteném és kár keletkezne benne.

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#7742) nbarnabas válasza Land (#7741) üzenetére


nbarnabas
tag

Még nem kapható náluk, elvileg a héten érkezik meg. Kérdeztem tőlük az üveget emailben, de még nem válaszoltak. Telefont meg nem vette fel senki.

(#7743) ilyen_85 válasza nbarnabas (#7740) üzenetére


ilyen_85
senior tag

3-an rendeltük és valami 5 font volt a szállítás (kb 1800 forint)

(#7744) Land válasza nbarnabas (#7742) üzenetére


Land
veterán

Tuti akkor, hogy ehettol kapható lesz náluk?

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#7745) nbarnabas válasza ilyen_85 (#7743) üzenetére


nbarnabas
tag

amazonUK-n 18 fontot ír amiben nincs benne a szállítás
google szerint az 6750 forint, és még erre jön a szállítás
speedshopnál meg 6500, és besétálok hozzájuk

#7744 Land: nem biztos. Régebben csak igérgették, azután felkerült a honlapra, és ma átírták a "nincs készleten"-t "egy héten belül lesz"-re. De mondom hogy nem jeleztek vissza emailre, telefont meg nem vették fel.

[ Szerkesztve ]

(#7746) mrdavid


mrdavid
aktív tag

http://www.slickwraps.com/Google-Nexus-5-Wraps-Skins-s/728.htm

Skinek ha db már nem elég

Macbook Pro M1, iPhone 14 Pro

(#7747) nbarnabas válasza mrdavid (#7746) üzenetére


nbarnabas
tag

azért az a csillámos elég merész :D

(#7748) mrdavid


mrdavid
aktív tag

Az biztos :-)

Rossz hír, Telenornál nem lesz valszeg fehér, így kénytelen leszek skint tenni majd a feketére

[ Szerkesztve ]

Macbook Pro M1, iPhone 14 Pro

(#7749) Land válasza nbarnabas (#7745) üzenetére


Land
veterán

Kerhetek linket, hogy hol figyeljem?

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#7750) nbarnabas válasza Land (#7749) üzenetére


nbarnabas
tag

klikk

Ha a kis csengőre kattintasz, akkor kérhetsz értesítést is.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.