Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-10-17 12:40:07

LOGOUT.hu

A Nexus 4 a Google 2012 novemberében kiadott fejlesztői telefonja. A fórumban lehetőleg kerüljük az iPhone-Android háborút, mert senki sem kíváncsi rá, valamint mindenféle Flame és Off témát, amennyire csak lehetséges.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4051) mcsabi84


mcsabi84
senior tag

2 órája kaptam le, 94%-on van, pedig kicsit böngésztem rajta meg nézegettem ezt azt. Holnap lesz két hetes, de most kezdem érezni, hogy kezd erősödni az aksi.

Én nem vágom mit hallotok rajta, nekem valami nagyon minimál sercegés jön át, de csak tényleg teljes csendben és kb ha levegőt se veszek, hogy halljam. De ez egy elektronikai eszköz, mutasson valaki egyet, ami nem ad ki hangot.

[ Szerkesztve ]

(#4052) Gergi válasza rum-cajsz (#4045) üzenetére


Gergi
aktív tag

Az enyémből se jönnek furcsa zörejek, pedig nem tartom magam botfülűnek. :B
Aki tapasztalta ezeket a zajokat, milyen reverziójú telóval rendelkezik?
(az XDA fórum szerint a rev_11-ben már javították ezt a hibát és a lötyögő hangerőgombokat is)

az enyém:
S/N: 301K...
rev_11

(#4053) sompetike válasza Gergi (#4052) üzenetére


sompetike
aktív tag

Ezt hol is nézem meg?

n450-n1610i-e318-e628-e688-n3210-e10-e20-e28-er310-et65-sm35-sme45-n3650-n6220-mv360-n6230-n6230i-mitacmio a701-n5630xm-n8-NEXUS 4-mate7-Honor 7 Samsung Note7-S7edge-Huawei MATE 10 PRO-Samsung Note10–Iphone 13PM

(#4054) Gergi válasza sompetike (#4053) üzenetére


Gergi
aktív tag

bootloader módban (hangerő csökkentés gomb + a bekapcsoló gomb nyomva tartásával)

(#4055) rum-cajsz válasza sompetike (#4053) üzenetére


rum-cajsz
őstag

A telefont bootloader modban (power+hang le) kell bekapcsolni, és akkor kiírja

=Kilroy was here============================ooO=*(_)*=Ooo=======

(#4056) phhh válasza rum-cajsz (#4050) üzenetére


phhh
tag

Sziasztok!
Pénteken vettem telenornál, estére lemerült, kikapcsoltam feltettem töltőre este, reggel lehúztam, akkor azt mutatta, hogy feltöltődött, szombaton dobozában pihent, vasárnap délelőtt, amikor bekapcsoltam 65%-on volt a töltöttség...

Valaki tapasztalt már hasonlót, mert nem hinném, hogy ez lenne a normál működés, hogy kikapcsolva egy nap alatt megeszik 35%-ot?! :F Vagy sose kapcsoljátok ki? :DDD

Minden esetre most újra "tesztelem", reggel lehúztam töltőről, kikapcsolva elraktam, majd este megnézem, amikor hazakeveredek, hogy mi a helyzet...

Elnézést, ha már volt róla szó, de még nem volt időm az egész fórumot átolvasni, és szerdán letelik a 3nap, amíg a boltba visszavihetem...

Köszi!

[ Szerkesztve ]

A munkával gond van, a gond bajjal jár, a bajt pedig kerülni kell!!!

(#4057) Pompi


Pompi
MODERÁTOR

A telefon szempontjából nyugis hétvégém volt, így most több, mint 2 napot bírta az akksi szombat dél óta. Továbbra is 1 google fiók, 1 exchange fiók, 2 pop3 mailbox, facebook, viber, időjárás widget stb. Leginkább wifin, útközben mobiladat, éjszakára wifi és adat kikapcs.
A képernyő 2 óra 9 percet ment, és 51 perc hívás volt benne, némi böngészés, kevés játék, facebook, maps.

Feel Good Inc.

(#4058) ice9 válasza Gergi (#4052) üzenetére


ice9
tag

nekem rev 1.0. vmelyik oldalon az imeiből ki lehetett szedni, hogy mikor csinálták. az enyémet 2012.dec 7.-én és 13.án rendeltem (uk playe store). tehát már akkor volt telefonom, mikor még nem is volt telefonom :D

[ Szerkesztve ]

(#4059) gabesz839


gabesz839
senior tag

Jó hír szerdától nekem is meg lesz a teló. Idealeresek most szóltak hogy megjött. Végre én is megtapasztalhatom mit is tud ez a masina.

Egy dolog biztos, mégpedig az, hogy semmi sem biztos. Vagyis nem biztos, hogy semmi se biztos.

(#4060) mrdavid válasza Gergi (#4052) üzenetére


mrdavid
aktív tag

én is kiváncsi vagyok erre, most jön egy MM-s nexus 4 , remélem ez is a javított...

Macbook Pro M1, iPhone 14 Pro

(#4061) MartOOn


MartOOn
addikt

az enyem rev11 megis hallom a sercegest a hangszorobol, a hangerogombom nem lotyog...
Asszonye rev10 es az is zug, gomb nem lotyog.

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#4062) mcsabi84 válasza MartOOn (#4061) üzenetére


mcsabi84
senior tag

Rev10nél wifi problémát jeleztek páran.

(#4063) mrdavid


mrdavid
aktív tag

kiváncsi vagyok....

[ Szerkesztve ]

Macbook Pro M1, iPhone 14 Pro

(#4064) MartOOn válasza mcsabi84 (#4062) üzenetére


MartOOn
addikt

en hasznaltam azt 1 hetig nem tapasztaltam wifi hibat. azota se, itthon wifin log mindig.

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#4065) ice9 válasza ice9 (#4058) üzenetére


ice9
tag

ja és a hangerő gombom nem lötyög

(#4066) MartOOn


MartOOn
addikt

alap gyari romnal lehet vhogy baszkuralni a szinhomersekletet? :)

lol kerdes kovetkezik... egyelore nem tudom szamitogepre kotni az n4-et. valamiert nem ismeri fel... telepitetem mar mindent de a laptopom kb 8 eves... :)))
szamgep kapcsolat nelkul tudom rootolni n4-et?

[ Szerkesztve ]

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#4067) Pompi válasza MartOOn (#4066) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Igen, de root kell hozzá.

Feel Good Inc.

(#4068) phhh válasza MartOOn (#4066) üzenetére


phhh
tag

mondanám, hogy próbáld meg letölteni az LG/Nexus4 oldaláról a mobiledriver-t, de a zip fájl jelszóval védett, úgyhogy a kicsomagolás már problémába ütközik... ;] supportot felhívtam pár órája, azóta se írtak, vagy hívtak, hogy most akkor hogy is van ez?! :(((

A munkával gond van, a gond bajjal jár, a bajt pedig kerülni kell!!!

(#4069) defy456


defy456
aktív tag

Az enyémet dec 20-án vették át német mm-ben rev 11-es és hallom a sercegés szerű hangot. Minden romnál hallani.(De pont lexxxrom)

[ Szerkesztve ]

(#4070) MartOOn válasza phhh (#4068) üzenetére


MartOOn
addikt

ujrarakom szerencsetlen fujitsun az xp-t aztan tolok ra egy toolkit-et. sztem ez segiteni fog csak ido hianyaban huzom halasztom... mi szemet lehet mar ezen a gepen... :)) millio telo volt mar raszurva...

defy456: jah, en is! ;)))

[ Szerkesztve ]

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#4071) Pompi válasza MartOOn (#4070) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

XP-n macerásabb lehet az MTP beizzítása. Rum-cájsz hozzászólásit listázd ki innen a topikból, ő írt erről viszonylag részletesebben. (aztán cseréld le az XP-t, mégiscsak 12 éves már)

Szerk: ja igen, a téma összefoglalóban is benne van, köszi rum-cájsz :)

[ Szerkesztve ]

Feel Good Inc.

(#4072) rum-cajsz válasza MartOOn (#4066) üzenetére


rum-cajsz
őstag

Ha XP-d van, akkor nézd meg a téma összefoglalóban linkelt írásomat.

=Kilroy was here============================ooO=*(_)*=Ooo=======

(#4073) mrdavid válasza defy456 (#4069) üzenetére


mrdavid
aktív tag

nekem az előző nexus 4em ( 2012.december 7. UK), beszélgetés közbe pattogot a hang beszélgetés közbe, elég zavaron
ha csak sercegni fog az új, az nem fog érdekelni annyira, mert az nem olyan zavaró,

Macbook Pro M1, iPhone 14 Pro

(#4074) MartOOn


MartOOn
addikt

1ora 40perc kijelzo hasznalat mellett...[link]

[ Szerkesztve ]

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#4075) defy456 válasza mrdavid (#4073) üzenetére


defy456
aktív tag

Beszélgetés közben semmi nemkívánatos hangot nem hallok. Csak csendes helyen ha oda teszem a fülemhez(mintha telefonálnék).
Feljebb volt szó kijelző állítgatásról. Színhőmérsékletet szerintem nem kell állítani, az tökéletes. Ezen a paranoidon is inkább a kontraszt van emelve, és a szaturáció.

[ Szerkesztve ]

(#4076) ndlx válasza MartOOn (#4074) üzenetére


ndlx
aktív tag

ááá, ez karcsú, ezt figyeld :)

Képernyő 1.41, beszélgetés 43 perc.

(#4077) MartOOn válasza ndlx (#4076) üzenetére


MartOOn
addikt

ez az uj nexusom... elso tolteset eszi. :) es amig ment a kijelzo folymatosan neteztem rajta.
remelem jobb lesz...
ami erdekes hogy poetic bumpert hasznalok es az elozo n4-en amit Asszonykam orokolt passzentosan allt. ezen meg picit lotyog a szele... wtf???

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#4078) ndlx válasza MartOOn (#4077) üzenetére


ndlx
aktív tag

Nekem kb. 2 hetes és jó pár töltésen túl van, úgy látom, ez az végleges állapot.
A többiek csúcsisten 2 napos 50%os 2 óra kijelzős dolgait sosem fogom megtapasztalni.

A poetic-el ne keseríts el, olyat akartam rendelni, ha a kollégának bejön a "bőr" hátlap :)

(#4079) mcsabi84 válasza ndlx (#4078) üzenetére


mcsabi84
senior tag

Én gondolkoztam rajta, hogy ha lesz orb, akkor azzal együtt berendelem a bumpert is, de a kínai 600 ft-osat is olyan nehéz szívvel teszem fel rá, hogy nem látom értelmét egy 6000 ft-os cuccnak rá.

(#4080) FearTomi válasza phhh (#4056) üzenetére


FearTomi
őstag

Hát ne nagyon kapcsolgatsd ki-be:) Az az idő már rég elmúlt hehe, sokkal jobb, is a rendszernek, ha folyamatosan megy és nem kapcsolgatják ki-be naponta. Viszont kikapcsolt állapotban nem kéne 35%-ot ennie:)

Listen, smile, agree, and then do whatever the fuck you were gonna do anyway.

(#4081) FearTomi válasza MartOOn (#4077) üzenetére


FearTomi
őstag

Asszony kitágította:) Az enyém nem lötyög, sőt szét sem jött az illesztésnél:D

Listen, smile, agree, and then do whatever the fuck you were gonna do anyway.

(#4082) O$zkł


O$zkł
aktív tag

Szerintetek ezt a hibát mi okozhatja ? A böngészőnek beragad a felső sávja egy ideig normális volt 1 napja csinálja ezt és kicsit zavaró

"Be the change you want to see in the world"

(#4083) defy456


defy456
aktív tag

Engem az jobban zavar, hogy paranoidon fc-zik a viber, még mielőtt megkapnám sms-ben a kódot. A gtalk is sokat fc-zik, de az még használható szinten van.

(#4084) Pompi válasza defy456 (#4083) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Na ezek nem jó hírek, pedig már én is kezdek elcsábulni a feature-ök láttán amik benne vannak.

Feel Good Inc.

(#4085) animoo


animoo
senior tag

Ma pont xp-n lepodtem meg MTP-vel kapcsolatban. Az eselytelenek nyugalmaval dugtam ra a Nexust XP-s gepre,gondolvan, ugyse latja egybol, na meg net se volt a gepen, de hatha... Es lass csodat, egybol latta a tarhelyet, semmit nem kellett butykolni vele... Macen is csont nelkul megy Android file transferrel.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S10 Plus Performance Edition ★ Macbook Air 13,3" – http://www.mycolorscreen.com/animoo ★ "There's so much to explore, I desire much more, there's always something wonderful in new..."

(#4086) PPeti1986


PPeti1986
tag

üzemidő :

[link]

(#4087) mcsabi84


mcsabi84
senior tag

Ha para van a rácsatlakozással, akkor miért nem toljátok airdroiddal?

(#4088) ndlx válasza PPeti1986 (#4086) üzenetére


ndlx
aktív tag

Hanghívások mennyi volt?

(#4089) defy456 válasza Pompi (#4084) üzenetére


defy456
aktív tag

Akkor megnyugtatlak, wipok után, és a viber cache törlés után sikerült életet lehelnem beléje :D

(#4090) sompetike válasza FearTomi (#4080) üzenetére


sompetike
aktív tag

hát nálam minden este 8kor off a telonak,teljes kikapcs,reggel meg be...

n450-n1610i-e318-e628-e688-n3210-e10-e20-e28-er310-et65-sm35-sme45-n3650-n6220-mv360-n6230-n6230i-mitacmio a701-n5630xm-n8-NEXUS 4-mate7-Honor 7 Samsung Note7-S7edge-Huawei MATE 10 PRO-Samsung Note10–Iphone 13PM

(#4091) dodicsaba


dodicsaba
aktív tag

Ha egy tengerből való kagylót tesztek a fületekhez az is zug sistereg stb. Lehet az is gerjed :Y

BlackBerry Passport

(#4092) PPeti1986 válasza ndlx (#4088) üzenetére


PPeti1986
tag

40perc.

(#4093) Peddy789


Peddy789
őstag

helo, gyári lg töltőt honnét érdemes venni szerintetek BP-n ?

(#4094) ilyen_85 válasza defy456 (#4083) üzenetére


ilyen_85
senior tag

Szia

Biztos higy clean installal tetted fel?

Cwm, factory reset, cache törlés, majd mount (és valami) és ott a systemen kivül mindent gyalultam, rom fel, gapps fel, factory reset, megint cache törlés, dalvik törlés restart és így beton stabil.

Legalább is nálam.

(#4095) FearTomi válasza knyitogato (#4039) üzenetére


FearTomi
őstag

Szerintem ez már túlzás. Nem értem, hogyan lehet valakinek a hobbija az, hogy a legapróbb hülyeségeket is megkeresse.(nem rád gondolok kinyitogato). Igen, lehet hallani egy kis sistergést! De eddig fel se tűnt, ez után se fog, mert kb. süketszoba kell ahhoz, hogy halljad:) Na most csak kíváncsiságból felkaptam a Defymet a fülemhez raktam és az is sistereg, csak más módon! Kicsit élesebb hangon. De szerintem ez lényegtelen, mert hívás közben egyáltalán nincs sistergés:D

Listen, smile, agree, and then do whatever the fuck you were gonna do anyway.

(#4096) Peddy789 válasza FearTomi (#4095) üzenetére


Peddy789
őstag

amugy pl vezetékes hálozatoknál van egy hozzáadott sistergés, direkt, hogy az ember érezze hogy vonalban van.. ezt akkor tették meg amikor bejöttek a digitális vonalak, amelyek tul tiszták voltak és az embereket konkrétan zavarta ez...

(#4097) assemble


assemble
addikt

(#4098) kyru74 válasza assemble (#4097) üzenetére


kyru74
aktív tag

Szia!
rum-cajsz szavait idézem amit nekem is írt ezzel kapcsolatban. :DDD
[link]

[ Szerkesztve ]

Nem tudtam hogy lehetetlen,ezért megcsináltam!

(#4099) jacis válasza assemble (#4097) üzenetére


jacis
nagyúr

Magyarországon nem lehet valahol már venni?

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#4100) FearTomi válasza jacis (#4099) üzenetére


FearTomi
őstag

De, az országunk arról híres, hogy ha valami megjelenik, az egyből nálunk is kapható :DD

Listen, smile, agree, and then do whatever the fuck you were gonna do anyway.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.