Hirdetés

2024. június 3., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-10-17 12:40:07

LOGOUT.hu

A Nexus 4 a Google 2012 novemberében kiadott fejlesztői telefonja. A fórumban lehetőleg kerüljük az iPhone-Android háborút, mert senki sem kíváncsi rá, valamint mindenféle Flame és Off témát, amennyire csak lehetséges.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4501) gabesz839 válasza Jona00 (#4499) üzenetére


gabesz839
senior tag

Ezt már én is kérdeztem

[ Szerkesztve ]

Egy dolog biztos, mégpedig az, hogy semmi sem biztos. Vagyis nem biztos, hogy semmi se biztos.

(#4502) Jona00 válasza gabesz839 (#4501) üzenetére


Jona00
csendes tag

Akkor továbbmegyek, aki megkapta, azoknak mi a Build számuk? :)

(#4503) rum-cajsz válasza Jona00 (#4502) üzenetére


rum-cajsz
őstag

Melyik build számra gondolsz? Csak nem az IMEI-t akarod fondorlatos eszközökkel megszerezni? :)

Amúgy most jutott eszembe, hogy a tegnapi frissítés a közel 500 órás uptime rekordomat rontotta el, most kezdhettem újra. :)

=Kilroy was here============================ooO=*(_)*=Ooo=======

(#4504) twine válasza rum-cajsz (#4503) üzenetére


twine
addikt

"a tegnapi frissítés a közel 500 órás uptime rekordomat rontotta el,"
:C :R
Induljon a verseny ;]
(neeem csak viccelek)
De jó azért ilyet olvasni... ;)

[ Szerkesztve ]

(#4505) rum-cajsz válasza twine (#4504) üzenetére


rum-cajsz
őstag

Ó, nem hiszem, hogy ezzel olyan jó voltam, mert valaki írt már ide 800+ órás uptime-ot is pár hete.

=Kilroy was here============================ooO=*(_)*=Ooo=======

(#4506) FearTomi válasza rum-cajsz (#4505) üzenetére


FearTomi
őstag

Amiota eloszor bekapcsoltam, azota nem volt se ujra inditva, se kikapcsolva. Rohadt szokatlan Defy utan, ami jo, ha 3 napot ment restart nelkul:DD

Listen, smile, agree, and then do whatever the fuck you were gonna do anyway.

(#4507) ndlx válasza rum-cajsz (#4503) üzenetére


ndlx
aktív tag

Build number, telefon adatok, legalul. Adott szoftver verzió build száma.

(#4508) Cuccok


Cuccok
tag

Létezik valami működő hívásrögzítő gyári (rootolt) 4.2.2 alá?

(#4509) FőDudu válasza Cuccok (#4508) üzenetére


FőDudu
addikt

Allitolag ez valami trukkos beallitassal megy Nexus4-en:

http://forum.xda-developers.com/showpost.php?p=21317161

Letoltottam, de meg nem probaltam.

FőDudu

(#4510) FőDudu válasza FőDudu (#4509) üzenetére


FőDudu
addikt

http://forum.xda-developers.com/showpost.php?p=37612635&postcount=1116
http://forum.xda-developers.com/showpost.php?p=36706756&postcount=991

FőDudu

(#4511) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Átlagosan mennyit bír egy töltéssel a telefon?

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#4512) rum-cajsz válasza ndlx (#4507) üzenetére


rum-cajsz
őstag

Na jó, de az mindenkinél ugyanaz! Ennek mi értelme van?
4.2.1 esetén: JOP40D
4.2.2 esetén: JDQ39

leslieke
Nálam ez volt 4.2.1-en, hamarosan fogom tesztelni a 4.2.2-t is:

Akku
Tudom, hogy az akkumulátor fogyasztás neuralgikus pont az okostelefon felhasználói számára, ezért végeztem egy nagyon egyszerű (bár biztosan nem pontos) mérést a készülékemen, a saját használati szokásomhoz igazítva. Igyekeztem azonos körülmények között használni a telefont, amennyire az élethelyzetem ezt megengedte, és megpróbáltam többféle beállítást is kipróbálni. Minden esetben 100%-os töltöttségről indult a nap 7-8 óra között és délután 5-6 óra körül írtam fel az aktuális állapotot. Minden esetben be volt kapcsolva állandóra a GPS és a Wifi is.
1. tesztnap: használat 3G hálózaton
eredmény: 9ó 49p 18mp üzemidő, aksi aktuális állapota 16%, legnagyobb fogyasztó a Képernyő (26%) 1ó 30p 35mp.
2. tesztnap: használat 2G hálózaton
eredmény: 10ó 40p 32mp üzemidő, aksi aktuális állapota 56%, legnagyobb fogyasztó a Képernyő (25%) 1ó 21p 28mp.
3. tesztnap: használat Wifi hálózaton
eredmény: 9ó 32p 22mp üzemidő, aksi aktuális állapota 57%, legnagyobb fogyasztó a Képernyő (31%) 1ó 42p 47mp.
A kapcsolódó képernyőképek a galériában megtekinthetőek.

[ Szerkesztve ]

=Kilroy was here============================ooO=*(_)*=Ooo=======

(#4513) FőDudu válasza FőDudu (#4509) üzenetére


FőDudu
addikt

Kiprobaltam a Call recorder-t.

A CallRecorder_v.1.3.2_beta16.apk mukodik.
Felveszi mindket oldal hangjat es utana vissza is jatszottam.

Ez beta verzio, nem tudom meddig mukodik.

FőDudu

(#4514) Pompi válasza FőDudu (#4510) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Linkesítve nem lehetne hamár van ilyen lehetőség?

[ Szerkesztve ]

Feel Good Inc.

(#4515) FőDudu válasza Pompi (#4514) üzenetére


FőDudu
addikt

fentebb :)

FőDudu

(#4516) leslieke válasza rum-cajsz (#4512) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Köszi! :R

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#4517) MartOOn válasza rum-cajsz (#4512) üzenetére


MartOOn
addikt

ezert kapcsolom én ki a 3g-t pl melohelyen, ahol ugysem lehet nalam a telo.
joval megdobja a készenlétet. gugli asszisztens is kikapcsolva sztem a 4.2.2. is segit egy kicsit...
igy most 2 napos uzemidőre szamítok... :DDD :DDD :DDD

dehogy... 20 óra, átlagos használat mellett nekem tökéletes... de abban a 20 órában ne kelljen figyelnem mit használok... (najó játék, videó meg ilyen extrém fogyasztókon kívül természetesen)

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#4518) PPeti1986


PPeti1986
tag

dec 21.-én saturnban vásárolt nexus 4-nek a hw version száma rev_11.

(#4519) twine válasza MartOOn (#4517) üzenetére


twine
addikt

én nem tudom,,,, lehet hogy placebo hatás, de mintha egy leheletnyivel tényleg jobban bírná az aksi....(4_2_2)

Más:
Asszony jelzet, hogy jött egy levelem kanadából, már azt hitte a titkolt " gazdag nagybácsi".. de elkeserítettem, hogy csak a" bőr hátlap"( fólia)...
szóval este írom a véleményt róla ;)

[ Szerkesztve ]

(#4520) MartOOn válasza twine (#4519) üzenetére


MartOOn
addikt

nekem még csak az email jött hogy behajózott a fekete bőrhátlap... :) (nem mertem a narancssárgát megrendelni... pedig az jött be igazán.)

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#4521) ice9


ice9
tag

Ma veletlenul vettem eszre h vmi mintha zorogne a hazban. Pocogtessetek meg ujjbeggyel a kamera feletti reszt. Masnak is van ilyen? Ha nagyon razom is lehet hallani bar nem annyira. Olyan mintha kilazult csavar lenne

[ Szerkesztve ]

(#4522) MartOOn válasza ice9 (#4521) üzenetére


MartOOn
addikt

szerintem az a rezgőmotor...

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#4523) ice9


ice9
tag

Na erre nem gondoltam. :ddd

(#4524) FearTomi válasza ice9 (#4521) üzenetére


FearTomi
őstag

Jaj, ne írj ilyeneket, mert jönni fog a sok troll, hogy megmondtam:) Amúgy nekem is csinálja, a kamera fókusz mechanizmusa az...mozgó alkatrész, a Nexus One is csinálta anno és az iPhone 5 is csinálja! Semmi para:)

Sztem ez is simán mehetne amúgy első HSZbe:)

[ Szerkesztve ]

Listen, smile, agree, and then do whatever the fuck you were gonna do anyway.

(#4525) animoo válasza adamikus (#4496) üzenetére


animoo
senior tag

xda-n tobben is jeleztek ezt a problemat. van, aki szetszedte, es kivette az aksit, van, aki azt irta, egy bizonyos helyen nyomast gyakorolva a hatlapra elindult a keszulek, de mindenkepp vidd vissza gariztatni, vmi hardveres gond...

Samsung Galaxy S10 Plus Performance Edition ★ Macbook Air 13,3" – http://www.mycolorscreen.com/animoo ★ "There's so much to explore, I desire much more, there's always something wonderful in new..."

(#4526) Peddy789 válasza ice9 (#4521) üzenetére


Peddy789
őstag

ez kicsit olyan feeling: nem stimmel valami a teloval, ezért párszor az asztalhoz ütöttem és valóban valami zörög benne!!

Valaki tud pár játékot felsorolni ami jó unaloműző?

[ Szerkesztve ]

(#4527) ice9 válasza Peddy789 (#4526) üzenetére


ice9
tag

észrevettem miközben "játszottam" vele a kanapén és hirtelen nem tudtam eldönteni mi lehet. ennyi. vagy most azt várod h mondjam azt h szar és ink veszek egy almát? :D

(#4528) FearTomi válasza Peddy789 (#4526) üzenetére


FearTomi
őstag

Nekem a Vector nevű játék jön be most!:)

Listen, smile, agree, and then do whatever the fuck you were gonna do anyway.

(#4529) FearTomi válasza ice9 (#4527) üzenetére


FearTomi
őstag

Ami ugyan úgy zörög?:D

Listen, smile, agree, and then do whatever the fuck you were gonna do anyway.

(#4530) ice9 válasza FearTomi (#4529) üzenetére


ice9
tag

appleék annyira ászok, hogy egy updatel megoldják :)

(#4531) johnny82 válasza mrdavid (#4431) üzenetére


johnny82
őstag

Hali!

Az biztos, hogy magyar MM-ben is érvényesíthető lesz a garancia, ha kinti MM-ben veszed?

Köszi, üdv!

(#4532) Peddy789 válasza johnny82 (#4531) üzenetére


Peddy789
őstag

nem, csak a halál biztos. de egyenlőre az az info van amugy, legalábbis kb 3-4 embernek azt mondták. még pontosabban azt irta be a forumra hogy igen.

(#4533) knyitogato válasza ice9 (#4521) üzenetére


knyitogato
őstag

téves, bocs

[ Szerkesztve ]

(#4534) johnny82 válasza Peddy789 (#4532) üzenetére


johnny82
őstag

Köszi. Meg kellene kérdezni magyar MM-től. Mondjuk lehet s3-ra kéne rákérdezni, az van itt is ott is.

(#4535) knyitogato válasza johnny82 (#4534) üzenetére


knyitogato
őstag

A MM vállalja, hogy eljuttatja a telefont a magyar szervizhez. Hogy ott aztán mi lesz, arra nincs ráhatásuk. Én nem vennék külföldről behozott telefont, ennyit megér az árkülönbözet (nekem). Főleg, hogy semmi tapasztalat nincsen erről még.

(#4536) kristof83


kristof83
aktív tag

Eladom a kicsikét!
Nagyon szeretem, de 2 napja szóltak a T-nél hogy lejárt a hűségem amit nem figyeltem, és elhoztam egy Note 2 LTE-t. Anyagi megfontolásból viszont nem tartom meg mindkettőt...
Mivel ez nem hirdetőoldal így ide nem is írnék róla semmit, de ha valakit érdekel felraktam hardverapro-ra bőven áron alul.

(#4537) sompetike válasza knyitogato (#4535) üzenetére


sompetike
aktív tag

ez a garis téma már annyiszor,de annyiszor ki lett vesézve....

n450-n1610i-e318-e628-e688-n3210-e10-e20-e28-er310-et65-sm35-sme45-n3650-n6220-mv360-n6230-n6230i-mitacmio a701-n5630xm-n8-NEXUS 4-mate7-Honor 7 Samsung Note7-S7edge-Huawei MATE 10 PRO-Samsung Note10–Iphone 13PM

(#4538) rum-cajsz válasza johnny82 (#4534) üzenetére


rum-cajsz
őstag

És most mit vársz tőlünk? Ha nem hiszed el, amit előtted már más megkérdezett, akkor kérdezd meg bátran, és tudasd velünk is az eredményt.

=Kilroy was here============================ooO=*(_)*=Ooo=======

(#4539) mcsabi84


mcsabi84
senior tag

Közel 24 óra után 50% :C

(#4540) sonique válasza mcsabi84 (#4539) üzenetére


sonique
őstag

csak lenne mar AOKP-bol is 4.2.2 :D
mert a mostani üzem idö nem tul baráti 4.2.1 alatt

[ Szerkesztve ]

(#4541) Peddy789 válasza sonique (#4540) üzenetére


Peddy789
őstag

biztos ég és föld lesz

[ Szerkesztve ]

(#4542) Peddy789


Peddy789
őstag

Már kérdeztem de nem kaptam rá választ, Honnan lehet gyárí töltőt vásárolni a készülékhez ami azonos áramerősséget ad le mint amit hozzá adnak, magyarországon? Vagy ebayről kéne rendelni? vagy..??

(#4543) johnny82 válasza rum-cajsz (#4538) üzenetére


johnny82
őstag

Nincsenek elvárásaim, csak nem olvasom napi szinten ezt a fórumot, nem tudtam, hogy már meg lett kérdezve. Rokon sofőr, most is Németországban van, ahol MM-ben 395 Eur. Ha érvényes a 2 év gari, akkor nem rossz, persze látom, vannak, akik sokkal olcsóbban hozzá tudtak jutni szerencsére.

Üdv!

(#4544) KillBorn válasza Peddy789 (#4542) üzenetére


KillBorn
senior tag

Én egy ilyet tervezek. :)

"I guess your purge wasn't efficient enough, Vader!"

(#4545) johnny82 válasza johnny82 (#4543) üzenetére


johnny82
őstag

Szegedi MM-et felhívtam és azt mondták, hogy érvényesíthető a garancia. 1 hölggyel beszéltem, kicsit csodálkozott, hogy 2 év garit mondtam neki (konkrét típust nem mondtam neki), mert lg telókra itthon csak 1 év a gari, de német MM honlapján 2 év garit ír, de akkor elvileg nem lehet probléma, azt mondták intézik.

(#4546) twine válasza MartOOn (#4520) üzenetére


twine
addikt

Ne "aggódj",haverom a citromsárgára akart rábeszélni engem,úgyhogy "a hiba nem az ön készülékében van" :DDD

Szóval megjött,felraktam!
Nem tudom szívből mondani, hogy "csodálatos, csak erre vártam egész életemben",,,,de....
Minden igaz amit a honlapon írnak...Valóban "precíziós",a betűk helye profin "micronra" kivágva,még az "X" betű közepe is benne van,,szóval tényleg profi,,,A ragasztóanyag a hátulján ugyancsak,,,kb 30x engedtem rá és húztam vissza,hogy perfekt legyen,,és semmi gond nem lett a szerencsétlenkedésem miatt..Nem maradt ragasztóanyag a készüléken, és a fóliáról sem vált le,,viszont éreztem az "erejét"...miután végleg rásimítottam tökéletesen,erősen ráragadt,,(előtte persze zsírtalanítás a készüléken stb)
Nekem baromira tetszik a matt fekete felületből "kivilágító" ezüst NEXUS felirat!
Eddig az "előlap" tetszett nagyon ,hogy nincs egy betű sem rajta, most már a hátulja is "minimalista" lett....sehol semmi csak a "NEXUS"...jó a bőrhatás,,,,,vizuálisan...
Fogásra viszont kb. mintha papírból lenne...nem azt a műanyagos, gumis, "műbőr/bőr" hatást érzem amit szerettem volna...
ettől függetlenül marad, mert tetszik...nem mondom hogy szebb lett tőle a készülék,mert az hazugság lenne...
Olyan "egynek jó lesz, ezt is kipróbáltuk" érzésem van...
Meglátjuk mennyire bírja a "kiképzést"...(Zseb, asztal, etc,,etc,,,)

Kb ennyit tudok elmondani (kérem ka'csojjja ki :DDD )..fotót fölöslegesnek tartok készíteni róla, mert a honlap tökéletesen mutatja az eredményt,,,ennél tökéletesebben én sem tudnám szemléltetni,,, :B

Szerk:
(Huhh, ez jó hosszú lett, elnézést mindenkitől akit nem érdekel a téma)
:R

[ Szerkesztve ]

(#4547) Darth_Revan


Darth_Revan
veterán

Rendeltem eBayen UK Play-től vásárolt Nexus 4-et, hétfőn fel lett adva, de ma még nem érkezett meg, pedig UK csomagjaim megszoktak ennyi idő alatt.

Viszont ami picit gyanús nekem, hogy az előbb elküldte a tracking numbert és a Royal Mail oldalán ez van íra:

Your item has reached the destination country.
Your item, posted on 11/02/13 with reference RU102037108GB has arrived in GLS POLAND and is being processed for delivery.

Eddig USA-ból érkezett csomagjaim németországi elosztón ment keresztül, sose ment Lengyelországba, ráadásul "célországot elérte" felirat sem tetszik :((( Legalábbis nem hiszem, hogy lengyelországi GLS szállítaná Magyarországra a brit csomagot...

[ Szerkesztve ]

(#4548) Cuccok válasza rum-cajsz (#4481) üzenetére


Cuccok
tag

"* javítva lett benne a Bluetooth stream hiba"

Ez nálam abban nyilvánult meg hogy SIP hívás esetén kb 20 másodperc után megszakad a bluetooth kapcsolat (vagyis nem szakad meg csak nem hallok semmit sem).s ennek kurvára nem örülök... Hogy tudok factory reset nélkül visszaállni 4.2.1-re?

(#4549) jacis


jacis
nagyúr

Sziasztok,
Három napja használom a Nexus 4-es telóm. Volt már pár készülékem, de azt biztosra mondhatom, hogy ez a legjobb eddig. Nagyon rendben van minden. Kicsit ami furcsa nekem a készülékház vastagsága. Ez előtt One S-em volt ami ehhez képest topmodel :)

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#4550) mrdavid válasza johnny82 (#4545) üzenetére


mrdavid
aktív tag

Nekemis ezt mondták, telefonon, személyesen, illetve e-mailben is kétszer is, hogy minden további nélkül gariztathatom, szóval ennél többet nem tudok,tudunk tenni!

Macbook Pro M1, iPhone 14 Pro

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.