Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-10-17 12:40:07

LOGOUT.hu

A Nexus 4 a Google 2012 novemberében kiadott fejlesztői telefonja. A fórumban lehetőleg kerüljük az iPhone-Android háborút, mert senki sem kíváncsi rá, valamint mindenféle Flame és Off témát, amennyire csak lehetséges.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4351) FragMaster


FragMaster
addikt

Úgy tűnik kinyírták a maradék lte képességet is: [link]
Itthon mondjuk úgy sem érintett senkit :)

"FragMaster felhasználónak 11 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!": http://goo.gl/vYc6Ml

(#4352) rum-cajsz válasza FőDudu (#4350) üzenetére


rum-cajsz
őstag

Nálam így megy (win 7 64 bit + Total Commander 32 bit), total commanderben (de a betűjelet felejtsd el, ezt már elmagyarázták neked, hogy nem fog menni)

Ezt kell telepíteni Total Commanderben [link], ha jól csináltad, akkor a Hálózatok között megjelenik egy MediaAudio nevű dolog.

1. Telefonon: USB debug ON
2. Rádugod a telefont a kábelre, a windowsban megjelenik az eszköz,
Ekkor ellenőrizd a telefonon azt is, hogy az MTP mód van kiválasztva!
3. Total Commanderben a meghajtók között kiválasztod a Hálózatokat.
4. A hálózatok között kiválasztod a MediaAudio sort, és belépsz ott meg kell jelenjen az eszközöd Nexus 4 néven.

Öröm é' bodottá! :))

=Kilroy was here============================ooO=*(_)*=Ooo=======

(#4353) djgeg válasza rum-cajsz (#4352) üzenetére


djgeg
őstag

Gyáááááá "Matisz Nagypapa" :DDD :DDD

"640 kByte memória mindenre elegendő"

(#4354) gilfoyle válasza twine (#4349) üzenetére


gilfoyle
őstag

Playről töltöttem a free verziót. A naptár widgetet használtam a lock screenen is, meg a külön letölthető Google Reader widgetet. Tudok nélkülük élni.
Csak érdekességképpen, kb. 50 megvásárolt appom van... Szóval nekem a Play elég jó beszerzési forrás...

(#4355) twine válasza gilfoyle (#4354) üzenetére


twine
addikt

:R
Nem rosszindulatból kérdeztem, hanem a hiba forrását szerettem volna kideríteni,,,
(hiszen ugyanaz a telefon, ugyanaz az "app" amit használunk...)
Ne gondold hogy önzetlenül,,, ;]
Azért is érdekelt, hogy ha én is belefutnék egy ilyen helyzetbe, máris tudjam hol keressem a hibát ;) :DDD

(#4356) PPeti1986


PPeti1986
tag

Nexus 4 JDQ39 4.2.2 OTA Update Removes Unofficial LTE on Band 4 [link]

(#4357) FragMaster válasza PPeti1986 (#4356) üzenetére


FragMaster
addikt

Ötödik feletted :)

"FragMaster felhasználónak 11 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!": http://goo.gl/vYc6Ml

(#4358) FearTomi válasza PPeti1986 (#4356) üzenetére


FearTomi
őstag

Engem nem zavar, nekem még mindig elég a HSDPA+, meg amúgy sem akarom, hogy a telefonom aksi ideje 2 órára csökkenjen az LTE miatt. Meg szerintem mire nekem LTE előfizetésem lesz, már rég másik telefonom lesz:DD Amúgy azt írták, hogy a service menüben még mindig ott a lehetőség kiválasztani, hogy 4G-n csatlakozzon...

Listen, smile, agree, and then do whatever the fuck you were gonna do anyway.

(#4359) ice9 válasza rum-cajsz (#4352) üzenetére


ice9
tag

engem lehülyézett, hogy ez csak 32bites winre jó. 64-en nekem ez működik [link]

a totalandroiddal nem akart összejönni. ezzel működik, bár a rendszerfájlokat nem látom. az lehet nem is baj. nem "kattintok félre" meg ritkán kell :)

[ Szerkesztve ]

(#4360) FragMaster válasza FearTomi (#4358) üzenetére


FragMaster
addikt

A lehetőség ott van, de rögtön átugrik WCDMA-ra.
Amúgy itthon megfelelő előfizetés esetén sem tudtad volna használni a beépített LTE-t, mert más frekvenciát használnak itthon mint amiket támogatott az N4.

[ Szerkesztve ]

"FragMaster felhasználónak 11 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!": http://goo.gl/vYc6Ml

(#4361) FearTomi válasza FragMaster (#4360) üzenetére


FearTomi
őstag

Azt mondták, ha LTE preferred-re rakod, akkor nem ugrik vissza. Amúgy megnézném, úgy, hogy ez a funkció engedélyezett volt a 4.2.1-be, hányan használták itthon Nexus 4-gyel. Mert szerintem sehányan.:D Szóval nem nagyon izgat, hogy letiltották az LTE-t:) Ha meg működőképes, majd valami Főzött Rom megoldja a dolgot...

[ Szerkesztve ]

Listen, smile, agree, and then do whatever the fuck you were gonna do anyway.

(#4362) djgeg válasza FearTomi (#4361) üzenetére


djgeg
őstag

Nexus 4 LTE-et NEM tudod használni itthon... :P(Ahogy FragMaster kolléga is mondta) Csak Kanada meg pár helyen. EU szinte nuku...

[ Szerkesztve ]

"640 kByte memória mindenre elegendő"

(#4363) FőDudu válasza rum-cajsz (#4352) üzenetére


FőDudu
addikt

Tegnap toroltem le a pluginok kozul mert ez sem mukodott.
Adok neki meg egy eselyt.

FőDudu

(#4364) FearTomi válasza djgeg (#4362) üzenetére


FearTomi
őstag

Tudom, tudok olvasni:)Úgy értettem, hogy attól még lehet működőképes, hogy itthon nem működik:)

[ Szerkesztve ]

Listen, smile, agree, and then do whatever the fuck you were gonna do anyway.

(#4365) rum-cajsz válasza ice9 (#4359) üzenetére


rum-cajsz
őstag

Nem az a lényeg, hogy a windows 64 bites, vagy sem, hanem hogy a total commander 64 bites, vagy sem.
Én total commander 32 bitest használok, ezért ahhoz az a plugin kell, amit linkeltem. És nálam jól működik.

=Kilroy was here============================ooO=*(_)*=Ooo=======

(#4366) djgeg válasza FearTomi (#4364) üzenetére


djgeg
őstag

Működőképesnek működőképes :D Ahogy egyébként eddig is... Már a megjelenés után szórakoztak vele Kanadában... 0.7 Dollár lenne rá az erősítő amivel menne mindenhol... Bekaphatja egyébként a Google xD

"640 kByte memória mindenre elegendő"

(#4367) gabesz839


gabesz839
senior tag

Azt hol találom hogy éppen mennyi ramot használ a telefon(illetve futó alkalmazások) vagy erre is valami appot kell letölteni?

Egy dolog biztos, mégpedig az, hogy semmi sem biztos. Vagyis nem biztos, hogy semmi se biztos.

(#4368) ice9 válasza rum-cajsz (#4365) üzenetére


ice9
tag

jogos. akkor úgy mondom h aki 64es commandert használ :)

(#4369) crhis86 válasza gabesz839 (#4367) üzenetére


crhis86
tag

Beállítások -> Alkalmazások -> Futó fülön, a képernyő alján

(#4370) gabesz839 válasza crhis86 (#4369) üzenetére


gabesz839
senior tag

Köszi

Egy dolog biztos, mégpedig az, hogy semmi sem biztos. Vagyis nem biztos, hogy semmi se biztos.

(#4371) MartOOn válasza sonique (#4343) üzenetére


MartOOn
addikt

;] Cs€sszék meg! Angliaba nem jon OTA 4.2.2? biztos a rohadt komp miatt...

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#4372) karesz59 válasza MartOOn (#4371) üzenetére


karesz59
csendes tag

Van már (cs)alagút.

(#4373) FőDudu


FőDudu
addikt

Nektek latszik a PLAY store-ban a Nexus 4?
Nekem a regi Nexus S van keszulekkent - es a tamogatott keszulekek kozott sincs Nexus 4!!!!!

Azaz internetrol nem lehet a telefonra instalalni...
Furcsa...

Persze a telefonon mukodik a Play store, csak tok jo volt a desktoprol rakuldeni az alkalmazasokat a Nexus S-re...

Bocsi, 2 Gmail accountom van. A cegesben a Nexus S latszik a maganban meg ott a Nexus 4.

[ Szerkesztve ]

FőDudu

(#4374) rum-cajsz válasza FőDudu (#4373) üzenetére


rum-cajsz
őstag

Igen, nekem látszik.
Ellenőrited már a beállításokban (jobb felül a fogaskerék és settings fül)

=Kilroy was here============================ooO=*(_)*=Ooo=======

(#4375) knyitogato válasza FőDudu (#4373) üzenetére


knyitogato
őstag

Nekem látszódik.

(#4376) ice9 válasza knyitogato (#4375) üzenetére


ice9
tag

+1

(#4377) MartOOn válasza karesz59 (#4372) üzenetére


MartOOn
addikt

:F ekkora frissites nem fer be a csalagutba! kompon hozzak mint Godzillat! uvolt meg veri magat a rakterben mig a nagy szigeten mint egy lokeshullam el nem szabadul... (asszem nem tett jot ez a ket napos laz...)

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#4378) twine válasza MartOOn (#4377) üzenetére


twine
addikt

Mit szedsz rá? Adj már nekem is belőle.... ;] :DDD

(#4379) FőDudu


FőDudu
addikt

Kovetkezo kerdes: 3 betus navigacio van ra?

Amit eddig lattam az 1280x720 volt. VAn ra 1280x768 felbontasu verzio?

FőDudu

(#4380) sompetike válasza FőDudu (#4379) üzenetére


sompetike
aktív tag

én feltoltam rá az 1280*720-t
használható de a virtuális gombok ott vannak...

n450-n1610i-e318-e628-e688-n3210-e10-e20-e28-er310-et65-sm35-sme45-n3650-n6220-mv360-n6230-n6230i-mitacmio a701-n5630xm-n8-NEXUS 4-mate7-Honor 7 Samsung Note7-S7edge-Huawei MATE 10 PRO-Samsung Note10–Iphone 13PM

(#4381) djgeg válasza FőDudu (#4379) üzenetére


djgeg
őstag

Google turn by turn ? :U

"640 kByte memória mindenre elegendő"

(#4382) emvy válasza djgeg (#4381) üzenetére


emvy
nagyúr

Nem rendes offline navi, szoval nem egeszen jo.

while (!sleep) sheep++;

(#4383) FőDudu válasza djgeg (#4381) üzenetére


FőDudu
addikt

Megszoktam mar a 3 betust, tele van favoritokkal...

FőDudu

(#4384) djgeg válasza emvy (#4382) üzenetére


djgeg
őstag

Nekem bevált :D Főleg hogy a net csomagomban benne van ingyenes keretben. :DDD

"640 kByte memória mindenre elegendő"

(#4385) emvy válasza djgeg (#4384) üzenetére


emvy
nagyúr

Ahol van terero, ott jo, de mondjuk amikor Walesben egy nap 400 km-t autoztunk mindenfele elhagyott helyeken, akkor kb. hasznalhatatlan volt sajnos.

while (!sleep) sheep++;

(#4386) twine válasza djgeg (#4384) üzenetére


twine
addikt

+1
Tavaly április óta nem fütyül a rigó nálam sem....
Külföldön voltam kicsit gondban nélküle, mert ott azért a roaming díj megdobja erősen a mobilnetet,,de itthon nekem is bevált.... :U

[ Szerkesztve ]

(#4387) Peddy789


Peddy789
őstag

Nah fel nap hasznalat utan meg mindig total ravok kattanva, galaxy ace utan nemis tudom milyen jelzot lehetne mondani. 108ert (16gb) total megerte :)) .

(#4388) gabesz839


gabesz839
senior tag

Airdroiddal több alkalommal felraktam egy filmet de az mindig elveszett mintha törölték volna ez miért lehetett? Valami tipp.?

Egy dolog biztos, mégpedig az, hogy semmi sem biztos. Vagyis nem biztos, hogy semmi se biztos.

(#4389) FőDudu válasza gabesz839 (#4388) üzenetére


FőDudu
addikt

Valami jogosultsagi gond lehet mint nalam.

En a menteseket raktam bele egy geprol keszitett konyvtarba a root explorerrel (move). Aztan a gepen nem lattam oket.

FőDudu

(#4390) gabesz839 válasza FőDudu (#4389) üzenetére


gabesz839
senior tag

De nálam csak a filmeknél csinálta Mellette egy rakás dokumentum megmaradt. USB kábelről viszont a PC még fel sem tudja őket rakni mármint a filmeket egy idő után megáll a töltésben.

Egy dolog biztos, mégpedig az, hogy semmi sem biztos. Vagyis nem biztos, hogy semmi se biztos.

(#4391) FearTomi válasza MartOOn (#4377) üzenetére


FearTomi
őstag

Még az amcsi Nexus 7-em sem kapta meg, szóval nyugodtan pakold fel Godzillát a kompra, a frissítést majd utána küldik:)

Listen, smile, agree, and then do whatever the fuck you were gonna do anyway.

(#4392) ndlx


ndlx
aktív tag

Sziasztok
Gyári rendszeren vagyok, rootolva custom recoveryvel (cwm). A frissítést hogy lehet feltenni, csinálta már vki? Simán install zip recoveryben?
Mintha ilyet olvastam volna itt...
http://www.androidpolice.com/2013/02/13/the-nexus-4-finally-gets-android-4-2-2-jdq39-as-well-here-are-instructions-for-installing-it-manually/

(#4393) rum-cajsz válasza ndlx (#4392) üzenetére


rum-cajsz
őstag

Azt írják ha van cwm, akkor annyit kell csinálni.
Türelmetlen vagy? :)

=Kilroy was here============================ooO=*(_)*=Ooo=======

(#4394) ndlx válasza rum-cajsz (#4393) üzenetére


ndlx
aktív tag

... ne már, hogy csak én vagyok türelmetlen :)

Sima ota.n keresztül is felmegy, ha észreveszi? Úgy tudtam csak gyári recovery.vel megy az ota.

(#4395) MartOOn válasza rum-cajsz (#4393) üzenetére


MartOOn
addikt

lama kerdes, utoljara s2-emet baszkuraltam odinnal... tehat kicsit mas mint ez... ha tök Stock minden az n4-emen se root se semmi de meg van a 4.2.2 update zip-je akkor fel tudom rá tolni vhogy?

[ Szerkesztve ]

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#4396) Pompi válasza MartOOn (#4395) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Így.

Feel Good Inc.

(#4397) defy456


defy456
aktív tag

Engem személy szerint annyira nem hoz lázba ez a frissítés. Érdemi változásokat nem hiszem, hogy hordozna. Ha legalább valami 4.3 lenne akkor az érdekesebb lenne.

(#4398) rum-cajsz válasza ndlx (#4394) üzenetére


rum-cajsz
őstag

"Sima ota.n keresztül is felmegy, ha észreveszi? Úgy tudtam csak gyári recovery.vel megy az ota."
Na, látod ezt nem tudom!
Eddig mindig recoveryből tettem fel ezeket a frissítéseket, mert nem bírtam kivárni, de elhatároztam, most türelmes leszek. :)

MartOOn
Az ndlx által mutatott oldalon ott a képes leírás angolul, de a kedvedért röviden összefoglalom:
1. belépsz fastboot módba (bekapcs+hang le)
2. rádugod a gépre
3. Ellenőrizd, hogy a legújabb adb van-e a gépeden, ami támogatja a "sideload" adb parancsot
4. Nyiss egy parancssort, lépj be a könyvtárba, ahol a zip van, és add ki ezt a parancsot:
adb sideload de8b8d101614.signed-occam-JDQ39-from-JOP40D.de8b8d10.zip
5. ekkor meg kellene jelennie egy folyamatcsíknak, ami végigfut 100%-ig, és akkro vagy kész
6. újraindítod a telefont, és kész is vagy.
adb reboot

remélem nem rontottam el semmit a leírásban....

defy456
Nekem egyedül ez a mondat izgatja a fantáziámat:
Állítólag van olyan Nexus 7 felhasználó, akinek az üzemidő 8 óráról 10 órára javult a frissítés óta.

[ Szerkesztve ]

=Kilroy was here============================ooO=*(_)*=Ooo=======

(#4399) saltanus válasza Peddy789 (#4387) üzenetére


saltanus
aktív tag

megkérezhetem honnan sikerült 108ért találni?

https://www.pcgamebenchmark.com/signature/intel-core-i7-4770k/16gb/nvidia-geforce-gtx-1070/twitch.png

(#4400) MartOOn válasza Pompi (#4396) üzenetére


MartOOn
addikt

thx :R

rum-cajsz:és a magyarosítás is :R

:)

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.