Hirdetés

2024. június 3., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-10-17 12:40:07

LOGOUT.hu

A Nexus 4 a Google 2012 novemberében kiadott fejlesztői telefonja. A fórumban lehetőleg kerüljük az iPhone-Android háborút, mert senki sem kíváncsi rá, valamint mindenféle Flame és Off témát, amennyire csak lehetséges.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4401) sonique válasza rum-cajsz (#4398) üzenetére


sonique
őstag

Állítólag van olyan Nexus 7 felhasználó, akinek az üzemidő 8 óráról 10 órára javult a frissítés óta.

igen van esély arra hogy itt is lesz némi üzemidö javulás mert nem sima bugfix ami jött
hanem van benne baseband /modem/ és bootloader update is

(#4402) FearTomi


FearTomi
őstag

Link Na ez király:)

[ Szerkesztve ]

Listen, smile, agree, and then do whatever the fuck you were gonna do anyway.

(#4403) ForRedGlory válasza saltanus (#4399) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Gondolom PH-n. itt láttam 108-ért telefont. Én is hasonló árban vettem, csak 7k-val többért.

(#4404) twine válasza FearTomi (#4402) üzenetére


twine
addikt

Jól hangzik, de félek tőle,,, :B
Hiszek abban, hogy a lassabb töltés, jobb az aksinak, az üzemidejének, valamint az élettartamának... :U

(#4405) FearTomi válasza twine (#4404) üzenetére


FearTomi
őstag

Szerintem tudják mit csinálnak:) Legalább is bízom benne:D

Listen, smile, agree, and then do whatever the fuck you were gonna do anyway.

(#4406) emvy válasza twine (#4404) üzenetére


emvy
nagyúr

Miert lenne jobb? Te ertesz hozza? :)

while (!sleep) sheep++;

(#4407) pityaa23 válasza saltanus (#4399) üzenetére


pityaa23
senior tag

Én egy angliában dolgozó ismerősöm által szereztem a telót. Rendes volt, 345Ft ért váltotta a fontot. Épp jött is haza, nem volt szállítási költség sem. Asszem így én vettem a legolcsóbban. Egy százas volt. Akartam adni egy 5 ezrest még a fáradalmaiért, de megfenyegetett, hogy ha többet fizetek akkor az övé lesz a telefon... Hát nem fenyegetőztem :)

(#4408) FearTomi válasza pityaa23 (#4407) üzenetére


FearTomi
őstag

én 100 834 Ft-ért vettem és nem volt PK:) Problem?:D

[ Szerkesztve ]

Listen, smile, agree, and then do whatever the fuck you were gonna do anyway.

(#4409) pityaa23 válasza FearTomi (#4408) üzenetére


pityaa23
senior tag

345 x 290 = 100050 :) problem? :D

nem, de annyiért is megvettem volna! :)

[ Szerkesztve ]

(#4410) FearTomi válasza pityaa23 (#4409) üzenetére


FearTomi
őstag

uuuuu...azt hittem te írtad, hogy 108 000 ért vetted de akkor az nem te voltál: :DD

Listen, smile, agree, and then do whatever the fuck you were gonna do anyway.

(#4411) MartOOn válasza FearTomi (#4408) üzenetére


MartOOn
addikt

279 fontért vettem... és házhoz hozták... problem? :C :C :C

339ft most a font középárfolyama... 94.581ft :R

[ Szerkesztve ]

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#4412) mcsabi84


mcsabi84
senior tag

No beléptem én is a 4.2.2. világába. Most gyors feltöltöm az aksit és meglesem mit bírunk éjjel :D

(#4413) MartOOn válasza mcsabi84 (#4412) üzenetére


MartOOn
addikt

ota-n jött vagy erőltetted?

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#4414) FearTomi


FearTomi
őstag

[link1] [link2]Akinek nagyon hiányozna az itthon nem használható LTE:D

Amúgy sanszos, hogy itthon is működésre lehetne bírni ezek alapján...

[ Szerkesztve ]

Listen, smile, agree, and then do whatever the fuck you were gonna do anyway.

(#4415) Tecnamo


Tecnamo
csendes tag

Írtátok, hogy ~100-ból megvettétek. A telenornál viszont 113-ért (meg ugye a havidíj, hűség de az adatforgalmat/telefonálást stb. így is, úgy is fizetni kell) meg lehet venni, DE adnak hozzá garanciát. Egy külföldről való beszerzés esetén a garancia érvényesítés elég problémás.
Ti mi alapján döntöttetek a nem hazai beszerzésen?

(#4416) mcsabi84 válasza MartOOn (#4413) üzenetére


mcsabi84
senior tag

Erőszak volt :D

Tecnamo:

Amikor mi megrendeltük még hír se volt a magyar nexus 4 megjelenésről.

[ Szerkesztve ]

(#4417) FearTomi válasza Tecnamo (#4415) üzenetére


FearTomi
őstag

Nem lehetett itthon kapni?

Listen, smile, agree, and then do whatever the fuck you were gonna do anyway.

(#4418) Tecnamo válasza mcsabi84 (#4416) üzenetére


Tecnamo
csendes tag

Jogos. :)

Én vagyok csak lemaradva, múlt héten fedeztem fel az oldalon ezt a csodatelefont, és rögtön beleszerettem (úgy hogy ez lenne az első érintős telefonom). Viszont én a telenort fogom gazdagítani.

[ Szerkesztve ]

(#4419) mcsabi84


mcsabi84
senior tag

egy kicsit gyanús a hívás közbeni hangerőm. Mintha nem változna hangosításra/halkításra. Legalábbis leghalkabbra állítva olyan hangos, hogy három méterről tisztán hallom.

(#4420) MartOOn válasza Tecnamo (#4415) üzenetére


MartOOn
addikt

én az alapján hogy ott élek ahol vettem... :Y
nyaralásra egy ilyen? [link]

Kevesebb smiley is megteszi, a fórum nem kifestőkönyv.

[ Módosította: Pompi ]

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#4421) FearTomi válasza mcsabi84 (#4419) üzenetére


FearTomi
őstag

pont ezért várom meg az OTA-t:)

Listen, smile, agree, and then do whatever the fuck you were gonna do anyway.

(#4422) mcsabi84 válasza FearTomi (#4421) üzenetére


mcsabi84
senior tag

Ugyanazt kapod mint én.

(#4423) Pompi válasza Tecnamo (#4415) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Egyrészt itt már jópáran novemberben - decemberben megrendeltük, amikor az a hír járta, hogy talán majd márciusban lesz N4 itthon.
Aztán én pl. nem vagyok telenoros, tehát nem szeretnék semmilyen havidíjat fizetni, tehát max a prepaides verzió játszik, ami ugye 150 ezer. (ha nincs más lehetőség még mindig azt mondom, hogy megéri, már írtam többször is).
A garanciáról pedig. Playről 100 ezer forint körül van a telefon. Ez gyakorlatilag 50 ezer forint különbség. Ebbe adott esetben nekem belefér, hogy ki/vissza postáztassam UK-ba vagy esetleg megjavíttassam az LG szervízben, hogy ha a javítási költség kevesebb lenne, mint a postázgatás.

[ Szerkesztve ]

Feel Good Inc.

(#4424) Pompi válasza MartOOn (#4420) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Kollegám kínából, eBayről rendelt valami hasonló akkupackot. Pár hónap után tönkrement. Azóta én max itthoni beszerzésben gondolkoznék ha ilyesmi kellene. Van már választék itthon is korrekt áron.

[ Szerkesztve ]

Feel Good Inc.

(#4425) FearTomi válasza mcsabi84 (#4422) üzenetére


FearTomi
őstag

Honnan tudod?:D

Listen, smile, agree, and then do whatever the fuck you were gonna do anyway.

(#4426) mcsabi84 válasza FearTomi (#4425) üzenetére


mcsabi84
senior tag

Leginkább bízok benne, hogy kihangosítottam véletlen :D. Mert kb olyan volt a hangerő :)

(#4427) sonique válasza Pompi (#4423) üzenetére


sonique
őstag

én is nagyon filoztam hogy megrendeljem e kintröl
mikor lesz itthon ..? stb ..
de a gari viszont engem visszatartott és jobban is jartam
bar nem 100e vagy 108 hanem 118 de Lg itthoni garancia azért valahogy jobb
ráadásul mikor bementem hogy megveszem a telenornal az elöfizetésemhez
kérdezték mennyit a akarok most fizetni ... mert nem kell egyben az egészet
mondom még jobb igy adtam 50et a többi meg jön a telefonszámlával :D

[ Szerkesztve ]

(#4428) twine válasza emvy (#4406) üzenetére


twine
addikt

elektromüszerésznek tanultam anno, így a suliból maradtak meg valami halvány emlékek az ionokról,részecskékről, töltésről.... de mivel sajnos nem szerettem soha a szakmám, így nem is értek hozzá.... nem véletlenül irtam azt hogy " hiszek abban", és nem azt, hogy " pontosan tudom" ! minden esetre a halvány emlékképek miatt logikusnak tűnik a lassabb töltés" boldogabb" aksi elmélet.... :U

[ Szerkesztve ]

(#4429) FearTomi válasza twine (#4428) üzenetére


FearTomi
őstag

Na jó, de mikor végeztél?:D Mert egy 98-as és egy 2013-as aksi között van különbség:)

Listen, smile, agree, and then do whatever the fuck you were gonna do anyway.

(#4430) MartOOn válasza twine (#4428) üzenetére


MartOOn
addikt

+1
valami remlik nekem is csepptoltesrol hosszabb uzemidorol... nalunk a vodanal volt vmi motorolas vagy a tkom se tudja mar milyen csoka es tobb oras eloadast tartott az akkumulatorokrol es azok tolteserol... ezert is kulonboztetnek meg gyorstoltoket pl...
Toltheto elemeknel is van kolunbseg h milyen toltovel adjak... szoval hiszem en is. +1

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#4431) mrdavid


mrdavid
aktív tag

én 114 500 Ft-vettem német MM (vetettem) nulla PK-val
azért is vettem meg kintről, mert márciusba már forgalmazza a magyar MM, így két éves MM garival ha gond van, nem kell messzire mennem a gariztatással,
az előzőt ezért is passzoltam el ( UK playes), hogy legyen egy itthon érvényesíthető Nexus 4-em

Macbook Pro M1, iPhone 14 Pro

(#4432) mcsabi84


mcsabi84
senior tag

Aki 4.2.2.-esen tolja az még nem tapasztalta a hívás közbeni hangerő parát?

(#4433) adamikus


adamikus
tag

Nekem is iszonyatosan hangos, folyton nyomkodom a hangerő le gombot hívás közben, pedig már a minimumon van, a fülem viszont szétmegy.

(#4434) jacis


jacis
nagyúr

Sziasztok,
Valami oknál fogva a fényérzékelő szenzorom nem zárklja le a kijelzőt telefonálás közben. Tudtok ajánlani valami progitamivel tudnám a szenzor működőképességét ellenôrizni?
Választ köszi.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#4435) pityaa23 válasza MartOOn (#4411) üzenetére


pityaa23
senior tag

Akkor a győztes vesz nekünk egy sört!:)

(#4436) pityaa23 válasza Tecnamo (#4415) üzenetére


pityaa23
senior tag

december 10.-én rendeltem, vártam, vágytam rá. Akkor még nem tudtuk a garanciális buktákat. Most örülök, hogy jól működik. Ha beszarik, van tartalék telefonom, de szerencsés is vagyok vehetek egy másikat ha azon múlik. Másnak nem ajánlanám, a garancia fontos. Szar érzés, ha elromlik és nincs más helyette. Én már okos telefon nélkül sajnos nem lennék el. Megszoktam, használom minden funkcióját stb.. Bevállaltam, kész.. :)

(#4437) MartOOn válasza jacis (#4434) üzenetére


MartOOn
addikt

szedd le róla a fóliát... ;)

pityaa23: gyertek! ;) kétezerpárszáz km. :) visszafelé vihettek pár n4-et is UK playből ;)

[ Szerkesztve ]

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#4438) Attish_v8 válasza mrdavid (#4431) üzenetére


Attish_v8
csendes tag

honnan az infó, hogy márciusban lesz már magyar MM-ben is?

(#4439) sonique válasza jacis (#4434) üzenetére


sonique
őstag

ez most a 4,2.2 vel jött elö vagy ???
mert olyankor fordul elö ha felrakod a 4,2,2 es modemet de 4,2,1 hez
ilyenkor az összes szenzor bekrepál még fel nem rakod 4.2.2. binjéböl a sensore.qcom filet
de nekem ezutan nem ment a wifim aokp b3 alatt

(#4440) zorromoto


zorromoto
senior tag

Akkor már én is vagizok kicsit :)

Az én N4-em is megérkezett kinti (USA) play-ből az ismerőshöz .Csak sajna még 3 hetet kell rá várnom.

Viszont sztem az enyém lesz a nyertes a vételt illetően 388 dollár mindennel együtt ami cirka 83660 ft :DD :))

(#4441) jacis válasza sonique (#4439) üzenetére


jacis
nagyúr

4.2.1 van rajta.
Nem tudom mitól van. Jó lenne valami olyan app amivel megtudom nézni mit csinál ha tesztelem.

Szerk.: közben megnéztem és a girszkop sem megy. Valami olyan bibi lehet amit Te említesz. Hogy tudomantelót gyári állapotába visszaállítani? Root-olva volt illetve nyitva volt a bootloader amikor megvettem.

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#4442) Attish_v8 válasza zorromoto (#4440) üzenetére


Attish_v8
csendes tag

Az nem rossz, de azért még nem gratulálok. :)
És nem félsz, hogy nem lesz érvényesíthető garanciád? Nekem is lesz ilyen lehetőségem úgy néz ki, de még hezitálok, mert nem tudom, hogy nem lesz-e gond, ha gond lesz. Mármint, ha netán gariba kellene javítani valamit, mert akkor ugye mehetek a sunyiba az usa garanciámmal...

(#4443) jacis


jacis
nagyúr

Sziasztok,
Segit nekem abban valaki, hogy mi a módszere annak, hogy a telefont teljesen gyári állapotába vissza tudja állítani? Jelenleg nem működik egy szenzorom se mert az elöző tulaj alamit hekkerkedett a telefonnal.
Választ köszi.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#4444) Mnemonic válasza MartOOn (#4420) üzenetére


Mnemonic
csendes tag

Nem rossz, de kicsit drága. Az aliexpressen láttam 20000mAh-sat 26$-ért ingyenes szállítással Mo-ra. Na az azért jobb vétel. [link]

(#4445) emvy válasza jacis (#4443) üzenetére


emvy
nagyúr

1. Toltsd le a Nexus 4 toolkitet

https://www.google.co.uk/search?q=nexus+4+toolkit&aq=f&oq=nexus+4+toolkit&aqs=chrome.0.57j0l3j62l2.2016&sourceid=chrome&ie=UTF-8

2. Flasheld vissza az eredeti ROM-ot, az eredeti recoveryt, es unrootold

3. Zard le a bootloadert.

while (!sleep) sheep++;

(#4446) zorromoto válasza Attish_v8 (#4442) üzenetére


zorromoto
senior tag

nézd én ezt így vállaltam be. Az itthoni árakhoz képest közel 40 ezerrel olcsobb.Sztem ha a legdrágább részét a fő panelt kéne is cserélni akkor is egálba lennék,de bízom benne hogy erre nem kerűl sor.Ha meg megéri az 1 éves kort akkor meg lazán eladom 60 körül és buktam 25 ropit.

Mellesleg magát a javítást én is megcsinálom ha van csere alkatrész.

Én így gondolom ,de valaki már lehurrogott érte hogy milyen hülyeségeket beszélek.Nem akarom megnevezni.

[ Szerkesztve ]

(#4447) mrdavid válasza Attish_v8 (#4438) üzenetére


mrdavid
aktív tag

A magyar MMtől, illetve ha megnézed az az oldalt fent, ott is megtalálod. hogy március közepe

[ Szerkesztve ]

Macbook Pro M1, iPhone 14 Pro

(#4448) jacis válasza zorromoto (#4446) üzenetére


jacis
nagyúr

Én is így vagyok ezzel.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#4449) Attish_v8 válasza zorromoto (#4446) üzenetére


Attish_v8
csendes tag

Igen, ebben van ráció valóban.
Én még nem tudom, hogy lesz. Van rá még kb 1 hónapom, hogy eldöntsem.

(#4450) MartOOn


MartOOn
addikt

ha a playen vettem zenét és letöltöm a készülékre, azaz megörzés az eszközönt nyomok akkor hova menti? nem találom...

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.