Hirdetés

2024. május 22., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6151) Gépötty válasza pcgamer01 (#6146) üzenetére


Gépötty
senior tag

Már nem él a kuponakció, az errorod az volt, hogy nem fogadja el a kódot.
Csendben kérdezem, nem kellene legalább alapszintű angol nyelvtudást birtokolni, mielőtt valaki elkezd kintről vásárolgatni?

Azt hitted felnőttél, közben csak a játékaid lettek drágábbak

(#6152) Dluinet válasza kerekfej (#6147) üzenetére


Dluinet
nagyúr

igen a lidlben szokott lenni PIROS tronic

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#6153) Mate válasza pcgamer01 (#6146) üzenetére


Mate
nagyúr

Ingyen nem lehet vele vásárolni. Minimális pénzt ki kell fizetni, mert másképp nem lehet fizetni és nem tudja hitelesíteni a vásárlást.

Én 16 Gb-os, USB 3.0-ás pendrive-ot vettem 850 Ft-ért.

(#6154) Nestor16 válasza Mate (#6153) üzenetére


Nestor16
senior tag

Amúgy többször is fel lehet használni a kupon kódot vagy min kell változtatni? Paypal vagy/és szállítási cím? :U

Amúgy anyámnak fali matricákat néztünk pl ilyen lesz véve. Gondolom ezzel nem lesz semmi meglepetés.
Viszont még találtunk egy másfajtát, ami szintén megtetszett: világító fal matrica. Szerintetek tényleg világít este? :DDD

Üdv, Dávid

(#6155) pcgamer01 válasza Gépötty (#6151) üzenetére


pcgamer01
senior tag

Az errort már kártyaszám megadásnál dobta,nade mindegy akkor :R
Nyelvet pedig tanulom,de az is német :D

Mate3553,silent: Nektek is köszönöm :R

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S10+

(#6156) Silent77 válasza Gépötty (#6151) üzenetére


Silent77
veterán

Én se tudok, még is évek óta vásárolok. ;)

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#6157) kerekfej válasza Dluinet (#6152) üzenetére


kerekfej
addikt

Igen tudom (jók a Lidl akksik), csak kicsit drágállom, mert a műszer amibe kell az csak 2x annyiba került.

[ Szerkesztve ]

(#6158) zoli03 válasza kerekfej (#6157) üzenetére


zoli03
őstag

A Lidl akku 999 Ft szokott lenni, sokszor alacsony önkisülésű. Amiket linkeltél, kb 100 és 200 Ft-tal olcsóbbak, az nem olyan sok.

(#6159) Flexy90


Flexy90
senior tag

Nekem nem él már a Pandawill-es kupon, tegnap vacilláltam, és nem rendeltem meg amit akartam.. :(

Xiaomi Fan

(#6160) Outlander


Outlander
őstag

Jött egy ilyen kávészínű törpapa sapka...
(kicsivel több mint két hétre a leütéstől számolva.)

Egy ilyen baba sapi feketében... természetesen ez is magamnak. :DDD
Ez is szintén kicsivel több mint két hét alatt
Sajnos vagy nem, nem tudom, kicsit kopaszodok is meg nem is, unom már a zselés hajat is meg nem is....
Most úgy döntöttem h sapis leszek, és alatta növesztem a hajam... :DDD
Így visszagondolva.... talán még kis gyerek koromban sem tudták rám erőltetni, de hát "változnak az idők, s vele változok én is."

Még várok egy ilyen fekete/szürke-narancsosat ezt speciel fogalmam sincs h miért vettem meg, mikor pont elötte vettem meg a másik kettőt?! :U :U
No mindegy...

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#6161) Outlander


Outlander
őstag

Jah, meg kérdés...

Vett már valaki ilyet? [link]

Faternak nézném, nagy babettás lett mostanság, "körösi " bukósisakhoz pont menne.... :DDD

De félek, h nagyon egyszer használatos... :F

[ Szerkesztve ]

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#6162) veector válasza Flexy90 (#6159) üzenetére


veector
senior tag

Elvileg él, csak 150$ feletti rendelésekre mostmár.

(#6163) Golfanton


Golfanton
csendes tag

Én is rendeltem a Pandawill akcióban tegnap egy fejlámpát.
Megtörtént a vásárlás paypalon fizettem le is vonták a kártyáról a pénzt.
De emailt csak a paypaltól kaptam.Gondoltam ma belépek pandawill-re hogy megnézzem mi a pálya de nem enged be.
Írtam live chaten az ügyintézőnek hogy mi a bajom erre kiderül hogy baj van a rendeléssel mert kéne még fizessek 10 USD-t csak akkor küldik mert már állítólag érvénytelen volt az akció.Nagy kegyesen felajánlotta hogy lehet törölni a rendelést és pénzt visszafizetik.Persze ezt választottam.Kiváncsi vagyok mikor térítenek vissza.
Ezek után szerintem hanyagolni fogom őket örökre.

(#6164) RBJ


RBJ
addikt

Kíváncsi leszek mi sül ki a focalprice os ügyemből, egy óra júl.19. én lett rendelve azóta sehol semmi.
Felajánlották az újraküldést, most várok.

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#6165) fraba válasza RBJ (#6164) üzenetére


fraba
aktív tag

Nem akarlak elkeseríteni, de az már valószínűleg nem fog megérkezni. Ha nem jön meg, és írsz neki, akkor azt írja, hogy pedig én feladtam még egyszer... És bizonyítsd hogy nem adta fel...! A case, amit nyitottál az meg már lezárul, mire meg kéne jönnie a második újraküldésnek. És még negatívval se tudod "fenyegetni".
Így jártam még tavaly szeptemberben egy kijelzővédő fóliával meg egy másik cuccal (mér nem emlékszem mi volt az). Mind a kettőt ugyanaz nap rendeltem, két külön eladótól. Egyik se jött meg, mind a kettőt újraküldettem, azóta jön...

Szóval, legközelebb kérd vissza a pénzt, és vedd meg még egyszer. Vagy tőle, vagy mástól. De az újraküldetés az nagyon lutri. :(

(#6166) AndrewTdi


AndrewTdi
addikt

Elhoztam egy ilyet úgy, hogy make an offerbe beírtam neki 25 fontot. elfogadta. :DD

(#6167) RBJ válasza fraba (#6165) üzenetére


RBJ
addikt

focalon nem fogol negatívolni és más eladót találni. :C

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#6168) spidersoft válasza AndrewTdi (#6141) üzenetére


spidersoft
senior tag

Nem szeretem, ha kampók kalimpálnak a mosógépben. Zoknikat nekem különféle helyekre szokta a mosógép elrejteni: párnacihát megtölti velük, nadrág zsebébe, lábába, *egymásba*... emiatt valahogy nem hiszek benne, hogy ez így párosával egyben maradna. Nálam a zoknimosás úgy megy, hogy mosás után, mikor már kiteregettem mindent leülök a lavórra és a lavór peremére először nagyjából színre, aztán színen belül párosával kiválogatom, aztán felakasztom erre a nemnormális polipra. Strapás cucc masszív műanyagból, szerintem megérős, 16 pár fér rá. Egyik nagy előnye, hogy kis kötélhosszt foglal, a másik meg, hogy ha elered az eső egy laza mozdulattal leakasztom és beszaladok vele, nem kell külön, egyesével még a zoknikat is begyűjteni.

(#6169) kerekfej válasza spidersoft (#6168) üzenetére


kerekfej
addikt

Eleve felrakni rá meg leszedni rá is fáradságos.

(#6170) kerekfej válasza Golfanton (#6163) üzenetére


kerekfej
addikt

Gondoltam, hogy ez lesz belőle.

(#6171) Kh@oSz válasza Flexy90 (#6159) üzenetére


Kh@oSz
aktív tag

Szinten és én sem tudom már érvényesíteni :(

(#6172) spidersoft válasza kerekfej (#6169) üzenetére


spidersoft
senior tag

Az egyedi csipeszeket is rá kell rakni (igaz naponta így csak egy zoknira kell, tehát ez a meló megoszlik), valamint le is kell szedni (ezt viszont mosás után, elpakolás előtt egyszerre mindnél (én a gömböcökbe-összehajtós-és-saját-magával-rögzítős típusú zoknitárolást részesítem előnyben, ahhoz meg nem maradhatna rajta), vagy ha ezzel együtt rakod a fiókba, akkor legkésőbb akkor, amikor felveszed, igaz ilyenkor megint egyesével). Így már nem is nagyon van különbség... a szárítónál én azt szeretem, hogy nem kell egyesével akasztgatni magasan a kötélre, hanem lehet ülve, kényelmesen, valamint ha nekiáll esni egy mozdulattal begyűjthető a max. 16 pár.

(#6173) Mate válasza spidersoft (#6168) üzenetére


Mate
nagyúr

1. Nagyon könnyen rárakható a zoknira.
2. Rajta marad mosás közben. Másfél év alatt kb. 4-5 alkalommal jött le róla.
3. Több szín van, így tudni, mely zokni kié.
4. Könnyű vele teregetni
5. Nem hallani a mosógépben a hangját.

(#6174) Flexy90


Flexy90
senior tag

Ez most komoly h pasik beszélgetnek zokni mosásról/teregetésről? :U ;]
Azt hittem ez a PH lapcsalád nem az nlcafe :P

Xiaomi Fan

(#6175) Mate válasza Flexy90 (#6174) üzenetére


Mate
nagyúr

Én szoktam mosni :D

Ha asszony mosna, le*arnám a csipeszeket :D

(#6176) spidersoft válasza Mate (#6175) üzenetére


spidersoft
senior tag

Nálunk is mindenki magának mos... így egymás ruháit nem mossuk össze, nem keverednek, nem fogják össze egymást, satöbbi. Automata mosógéppel oszt má marhanagy kunszt kimosni :D

Hogy legyen link is: pici tokmány kis csiszoló/gravírozógépre. Ha nem is olcsó, de legalább van. Itthon nemtom mibe kerülhet, nem láttam még sehol :)

[ Szerkesztve ]

(#6177) RBJ válasza spidersoft (#6176) üzenetére


RBJ
addikt

szép új világ apa moss. :Y

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#6178) kmarci25


kmarci25
veterán

Na ennyi volt a kuponos akció. Éjjel jött a mail, hogy hibáztak,mert csak a 150$ fölötti rendelésekre akarták adni a 10$-t. Úgyhogy a powerbankom mégsem jön, de legalábba paypalra azonnal utaltak.
Hi,

This is Pandawill customer service Center ,we write you about the official page of Pandawill Hungary(https://www.facebook.com/pandawillhungary) 
sorry for inconvenience when using our coupon PandawillHungary2014. 
This is a fault of page admin  when setting this coupon, 10USD coupon should used for amount equal or greater than 150USD ,
However , now we got many orders which purchased item under $10. 
We have corrected mistakes, and all the orders related to this coupon under 100USD will be failed and we will refund to you. please check your balance few hours later.
Thanks for your understanding and supporting.
 
Regards
Pandawill

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#6179) Dluinet válasza kmarci25 (#6178) üzenetére


Dluinet
nagyúr

Panda az ilyen, ha hibázik nem vállalja a felelősséget, hanem a vásárlón izmozik.
Nekem szerencsém volt, mert későn rendeltem volna és már nem fogadta el a kódod.

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#6180) kmarci25 válasza Dluinet (#6179) üzenetére


kmarci25
veterán

Nem értelek... :F Az én meglátásom szerint itt éppen vállalták a felelősséget. Azonnal visszautalták a pénzt, és írtak egy levelet, hogy bocs. Én ebben semmi "izmozást" nem érzek.

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#6181) Dluinet válasza kmarci25 (#6180) üzenetére


Dluinet
nagyúr

aki hibázik az vállalja a felelősséget is

tehát, elfogadták a kupon kódot, visszaigazolták a vásárlást, akkor küldjék is a terméket
ne a pénzt, a terméket

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#6182) section9


section9
őstag

Ki az aki komolyan gondolta, hogy normális az, hogy 10.39 vagy 11 dollár értékű rendelésért csak 0.39 vagy 1 dollárt fizetünk? Én örültem volna ha átmegy a rendelés, de azért ezért leszarozni a céget elég nagy túlzás.

(#6183) 426os válasza section9 (#6182) üzenetére


426os
őstag

Mondjuk $30-os rendelésnél lehetett volna akár reális is. Mindegy, nem dől össze a világ :D

.

(#6184) kmarci25 válasza Dluinet (#6181) üzenetére


kmarci25
veterán

Szerintem ez így korrekt. Ha azt írják, hogy "bocsi, kifogyott a készletünk, visszautaltuk a pénzt" akkor okés a dolog? Mert az egyértelmű kamu, ezt a magyarázatot pedig el tudom hinni. Elrontották, beismerték, jóvátették, ahogy tudták. Ennyi, én nem érzem becsapva magamat.

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#6185) zoli03 válasza kmarci25 (#6184) üzenetére


zoli03
őstag

Szerintem nem rontották el, csak nem számítottak ennyi rendelésre. Most meg próbálják menteni a helyzetet valahogy, szóval az ő hibájuk. Én már többször is rendeltem két másik kínai webshopból elárazott terméket (ha jól emlékszem, volt, amit 1/3-ad áron tudtam megvenni), mégis elküldték szó nélkül.

(#6186) Silent77 válasza section9 (#6182) üzenetére


Silent77
veterán

Én, pedig nem vagyok naiv.:) Nagyon sok hasonló volt már...

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#6187) section9 válasza 426os (#6183) üzenetére


section9
őstag

Igen 30$-os rendelésnél az csak 33% kedvezmény, az már benyelhető a boltnak szerintem is. :)

(#6188) Dluinet válasza kmarci25 (#6184) üzenetére


Dluinet
nagyúr

on-line boltoknál ez nem megoldás, mert bármit meghirdethetnek, utána meg azt mondanak amit akarnak.

Hívhatjuk becsületnek is, és ezt most eljátszották.

Elfogyott dolgot sem értem, még az ebay-en is megy, hogy ha 5 darab van valamiből, akkor 5 darab eladásáig megy a hirdetés. Ez nem olyan, hogy bemegy a raktárba és elfogyott, aztán széttárja a karját.

Amiket te mondasz az 20 vagy 30 év okés volt, de ma már nem.

Nem rendeltem tőlük semmit, mert olyan lassú volt az oldaluk, hogy a használhatatlan volt, szerencsére.

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#6189) Gépötty


Gépötty
senior tag

A FB oldalukon azt írják, 113-an vásároltak így. ha nem fér bele a költségvetésbe az 1130$ bukó, akkor én köztes megoldásként azt mondtam volna, hogy mivel az én tévedésem volt, a kisértékű rendeléseknél leviszem 5$-ra a kedvezményt. Aztán döntsd el, hogy rádobsz még egy ötöst, vagy visszakéred a pénzed.
Valamennyire viszont érthető ez a lépésük is, mivel akármennyi is a bukás, nem generált volna hasznot. Nagyjából nulla a reklámértéke, mert akik így vásároltak, soha többet nem vettek volna semmit náluk, nem a célcsoport.

Azt hitted felnőttél, közben csak a játékaid lettek drágábbak

(#6190) Silent77 válasza Gépötty (#6189) üzenetére


Silent77
veterán

Egyetértek, eddig se vásároltam, ezután meg pláne.
Amúgy is jóval drágább mint máshol.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#6191) section9


section9
őstag

Mondjuk az, hogy a rendelés törlése után fél nappal van képük hírlevelet küldeni nekem az azért kemény. :DDD

Tudom, hogy automatizált, de azért na. :D

(#6192) Gépötty válasza Silent77 (#6190) üzenetére


Gépötty
senior tag

Tényleg elég drágák. Az én érdeklődési körömbe egy USB-hub tartozott ami jó áron volt, de csak azért, mert le volt árazva $3,99-re. Viszont nem vonatkozott rá a kupon, és eBayen is van ennyiért bármikor, kupon nélkül. Egyébként meg másfél-kétszeres szorzóval dolgoznak, azért is mondom, hogy beleférhetett volna egy kis veszteség...

[ Szerkesztve ]

Azt hitted felnőttél, közben csak a játékaid lettek drágábbak

(#6193) kerekfej válasza kmarci25 (#6178) üzenetére


kerekfej
addikt

Én gondoltam, hogy ez lesz.

Most biztosan sokan megutálják őket.

Egyébként régen se voltak valami korrektek.

[ Szerkesztve ]

(#6194) tipuka


tipuka
addikt

megjött az USB-s propi, kellemesen csalódtam, fergetegesen jó!
masszív a kábel, de még is jól hajlítgatható, a propeller is hajtogatható (tehát nem törik el) és jó erősen fújja a levegőt! :) KÉP
a színe nemigazán tetszik, de ez legyen a legkevesebb baj, 400ft-ot megérte, a médiamárktosnál szerintem jobb sokkal, csak nem világít a bazári színekben.

(#6195) kerekfej válasza kerekfej (#6193) üzenetére


kerekfej
addikt

pandawill

sokam emlegetik most biztosan

milyen technikai okok :F

[ Szerkesztve ]

(#6196) Minstrel válasza kerekfej (#6195) üzenetére


Minstrel
senior tag

Itt azt írják, hogy csak a 10 dollár alatti rendeléseket törlik, közben meg az összes többit is.

(#6197) kerekfej válasza Minstrel (#6196) üzenetére


kerekfej
addikt

Elnézést kérünk, valóban volt tegnap éjjel technikai probléma a kuponnal.
...
Sajnáljuk a történteket, a mi hibánk természetesen, hogy nem állítottunk be rögtön limitet. Sajnos többen 10 dollár alatt vásároltak a kuponnal, tehát 0 dollár értékben, ezért úgy döntött a kínai vezetés, hogy ezek törlésre kerülnek. Az 1 dollár természetesen visszautalásra kerül.

Pandawill Hungary

Alapítás: 2009
Itt: Longtang Industry Park, Liuyue, Henggang, Longgang, Shenzhen 518000, Kína
A PandaWill 2009-es alapítása óta az egyik legnagyobb online kereskedelmi vállalattá vált Ázsiában és elismert világszerte. Cégünk nevét a híres Kung Fu Panda című rajzfilm alapján kapta. A PandaWill márkanév mára összeforrt a minőséggel, megbízhatósággal és szakértelemmel. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#6198) Gépötty válasza kerekfej (#6195) üzenetére


Gépötty
senior tag

A 'technikai okok' kifejezésnek az "elkúrtuk" a pontos fordítása.
Ismert még a 'technikai okok miatt zárva' kiírás, amit "megb@szott a NAV/KÖJÁL" illetve "lecsukták a tulajt" értelemben szokás használni. :))

[ Szerkesztve ]

Azt hitted felnőttél, közben csak a játékaid lettek drágábbak

(#6199) Laza... válasza Minstrel (#6196) üzenetére


Laza...
addikt

Nekem is kellett volna fizetni még 12,7$-t, mégis törölték - már vissza is utalták a pénzt

Never give up!

(#6200) tahepa válasza Laza... (#6199) üzenetére


tahepa
senior tag

Szintén zenész...nekem is gyorsan visszautalták a lét..bár a szállítással lennéknek ilyen gyorsak....

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.