Hirdetés

2024. május 22., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#29051) trebrona válasza havri1 (#29013) üzenetére


trebrona
nagyúr

Másnak írtam már a svéd postáról: [link]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#29052) Avicularia válasza Atomgeszi (#29050) üzenetére


Avicularia
veterán

Ilyen olcsó Braunhoz? Most vettem Philips 3D fejet, 20K volt :U

(#29053) Flashback válasza zsiz (#29047) üzenetére


Flashback
addikt

Ne rendeld meg!
Bemész a hozzád eső nagyobb Tescóba ott tudsz venni, ennyiért, ekkora kerámia kést! Gondolom nem egy Kyocera minőség, de általános használatra jó.

[ Szerkesztve ]

Bocs nincs hosszú ö, ü és néha az á is ä :)

(#29054) zsiz válasza Atomgeszi (#29050) üzenetére


zsiz
őstag

én nemrég Gilette Fusion utángyártott pengéről kérdeztem itt, de azt mondták nagyon gagyi. (már ha rendes borotváról beszélünk egyáltalán :U ) de végülis 600 jó magyar forintot szerintem megérhet a próba, ha nagyon gagyi is, annyit még ki lehet bírni veszteségnek közben látom nem egyről beszélünk :)

(#29053) Flashback: nem is az, hogy most annyira kés kell nekem... csak pandán van 100 pontom, amit be tudok váltani 1$-ra vásárláskor. és nem tudom mire költsem amire nem kell csak max 2-3$-t ráfizetni :D

[ Szerkesztve ]

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#29055) kirkri válasza Avicularia (#29052) üzenetére


kirkri
addikt

Szerintem fogkefe fejre gondol.

Nem tudom a 3D-re milyen fej kell, de itt valaki nagyon jó áron árul villanyborotva fejeket. Nekem a Braun borotvámra 70S típusú fej boltban 9k körül van, eBay-en a legolcsóbban 7k, így egy kicsit fenntartással fogadtam a 2500 forintos árat amit kért érte a hölgy. Végül csak vettem tőle kettőt és nem volt átb@szás. A csomagolásuk nagyon gyűrött, gondolom ezért szórhatták ki valahol egy hihetetlenül kedvező áron őket.

[ Szerkesztve ]

21 éve a Prohardveren! ™

(#29056) air


air
nagyúr

Vennék olyan USB-s töltőfejet, amin legalább 3, de inkább 4 aljzat van.
Aukey és Blitzwolf mellett van esetleg olyan "noname", amit ajánlanátok?
20-30 dollár az nálam már az a határ, amit sokallok egy ilyen eszközért.
3500-4000Ft ameddig hajlandó vagyok elmenni. Persze ha a drágábbak minőségben és megbízhatóságban is többet nyújtanak, akkor átgondolom a kérdést.
Szóval, ti mit javasoltok?

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#29057) Atomgeszi


Atomgeszi
veterán

Jah igen, fogkefe fejrol van szó :)
Braun Oral B Triumph 5000

(#29058) madarasz92 válasza air (#29056) üzenetére


madarasz92
őstag

Getone Aukey 3portost ajánlom szerintem sokkal komolyabb mint a Blitzwolf. :K
Szokott lenni 4portos is talán arra figyelj hogy EU dugósat vegyél egyébként 9.99dollár .

[ Szerkesztve ]

(#29059) L4mie


L4mie
veterán

off, de ahogy látom elég sokat foglalkoztok a töltőkkel.
autóstöltő 3.1 amperes, rajta a dashcam + ha rádugom a telefont akkor egy idő után elkezdi eldobálni a töltést aztán vissza el, vissza, el, vissza nem tetszik általában lehúzom és bosszantó dolog.
Nézzem meg a kábelt, vagy a töltő nem bírja el a két eszközt, esetleg a kocsival lehet valami?

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#29060) Fejvadi válasza Atomgeszi (#29050) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Én Ali-n vettem és tökéletes. Ugyan az mint ami itthon egy vagyonba kerül.

(#29061) madarasz92 válasza L4mie (#29059) üzenetére


madarasz92
őstag

Van ilyenem talán fél ampert tud dobd ki szerintem ;]
De ha a kábel is ilyen minőség akkor azt is . Nemsok mindent érnek ezek.
Vagy Blitzwolf vagy Aukey is van.

[ Szerkesztve ]

(#29062) KTU válasza L4mie (#29059) üzenetére


KTU
addikt

A leírásba:
"Output Power: DC 5.0V-2A" :D

őőő, ilyennel nem merném tölteni a telefonom, :U
BlitzWolf™ esetleg

[ Szerkesztve ]

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#29063) interstart válasza L4mie (#29059) üzenetére


interstart
tag

"I have used it to charge an iphone 5 and a samsung galaxy at the same time during a long drive. However, this charger kept stalling (shutting down and rebooting itself, ended up cannot charge two phones together. As many people know iphone takes about 1 amp and galaxy takes about 2 amp when charge. When means this charger does not output 3 amp."

Banggood review résznél vadásztam ezt az értékelést

ennyi pénzért ne is várd el, hogy 3A-t bírjon, egy kicsit többet kell áldozni rá, a fórumon ha jól tudom a BlitzWolf™ márka a jól bevált, de majd valaki leírja sztem hogy mi a jó

(#29064) zsiz válasza Atomgeszi (#29057) üzenetére


zsiz
őstag

ja hogy fogkefe.. mindenre gondoltam csak erre nem :) arról viszont azt hallottam, hogy jó az ali\ebay-en árult utángyártott is. tapasztalatom nincs. még nem leptem meg magam ilyen fogkefével, fejet viszont 2 centért vettem akcióban geekbuyingról 4db-ot vagy másfél- két éve :D még ott van a gyári csomagolásában.

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#29065) tonyrulez válasza L4mie (#29059) üzenetére


tonyrulez
őstag

Ennyiért nem csodálkoznék ezen. Blitzwolf vagy Tronsmart, (az most akciós is)

4 8 15 16 23 42

(#29066) air válasza madarasz92 (#29058) üzenetére


air
nagyúr

Köszi, de sajnos éppen nincs.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#29067) Hali1975 válasza air (#29056) üzenetére


Hali1975
tag

Hello,
tudom ,hogy jobb kintrol venni, meg most sokan felkaptak a Blitzwolfot,nillkint.
De szerintem mar itt is tobbszor irtam/irtuk:
en sok keszuleket vettem mar kintrol, de egyik sajat toltofejet sem hasznaltam meg/pedig xiaomi, honor is vankoztuk/, mert egy kicsit olyan bizonytalannak tuntek a toltok.
Itthon vettem egy ilyet:
[link]

ez 2*2,1A es 2*1A ad le.
Teljesen jol mukodik.
Illetve van most ennek az utoda:
[link]

[link]
Ez azert nem olyan veszesen draga es kifejezetten jo minosegu termek.

Udv

(#29068) Silent77 válasza axlfsi (#29033) üzenetére


Silent77
veterán

Kipróbáltam csomagtartóba, oda befogom tenni. Hatalmas fénye van. :K

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#29069) Avicularia válasza kirkri (#29055) üzenetére


Avicularia
veterán

Sajnos Magyarországról nem tudok jól vásárolni. De ez a fej ebay-en sem volt olcsóbb mint itt svédben.
Mondjuk otthon is 20K a bolti ára [link]
Itt árulnak ilyen kínaipiachoz hasonló helyeken Braun fogkeféhez fejeket. Elég jók, nem gagyik, és 10 korona szokott lenni darabja (330 FT) Hosszú évek óta ezeket használom az elektromos fogkeféhez.

[ Szerkesztve ]

(#29070) lsebestyen


lsebestyen
addikt

Megjött a Xiaomi USB-s ledem, igaz nem hozzánk dobta a postás, hanem 5 házzal odébb, de meglett. :D Október 7-én rendeltem, szokásos 20 nap. Még jó, h akkor rendeltem, most nézem, majdnem 2x annyi.

[ Szerkesztve ]

(#29071) tokyo2 válasza Atomgeszi (#29050) üzenetére


tokyo2
tag

Linket adsz? hozzá.
Köszi
Braun fej

(#29072) Fejvadi válasza lsebestyen (#29070) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Csak a fény után mentél. :)

(#29073) lsebestyen válasza Fejvadi (#29072) üzenetére


lsebestyen
addikt

:C :P
5 perce sétált át vele az ott lakó kedves hölgy, nem tudom, h nézte be a postás ennyire...Oké h az is kettesre végződik, de ne már... :U
Banggoodról már csak a akciós h8 mini kell, aztán most egy ideig nem rendelgetek. :N

[ Szerkesztve ]

(#29074) RBJ


RBJ
addikt

Orrszőrnyíróhoz térve nyír az, nekem volt már minden fajta gagyi, mind tette a dolgát.
Fülemen és az arcomon a szemem alatt is szoktam nyírni a pihéket. Ne legyek már jodamester. :DDD
Szétszeded a fejet kirázod ott a szőr. :DD
A fentebb linkelt telefontartó cd be jónak néz ki csak drága. ;]
Nézek valamit mert csak úgy letéve esik ide oda az autóban. Most hétvégén míg mentem a kolbászfesztiválra hülyét kaptam.

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#29075) Atomgeszi válasza tokyo2 (#29071) üzenetére


Atomgeszi
veterán

[link]

(#29064) zsiz

Na, átveszem tőled. :DDD

Közben rendeltem 1.90$-ért egy 4-es pakkot , meglátjuk :)

[ Szerkesztve ]

(#29076) madarasz92 válasza air (#29066) üzenetére


madarasz92
őstag

Szerintem figyelgesd holnap délelőtt tuti hogy lesz egyébként ahogy megjött egyböl feltünt hogy milyen súlya van . 112gramm úgyhogy van benne anyag meg kraft is . :D

(#29077) RBJ


RBJ
addikt

rendeltem ebay ről két tartót. otsó
cd s

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#29078) Laca1212 válasza L4mie (#29059) üzenetére


Laca1212
őstag

Ilyet vettem nemrég. Tölti rendesen a dash cam-ot és a telefont is egyszerre.

(#29079) Fejvadi válasza lsebestyen (#29073) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Nekem egyenlőre minden megjött a BG-ól, de filózok még egy Xiaomi PowerBank-on, jó árban van.

(#29080) G@ben


G@ben
addikt

Tudtok ajánlani olcsó, de megbízható, min. 1A-es USB-s konnektor átalakítót? A lényeg, hogy az 1A-t tudja stabilan, egy XTAR MC1 Plus töltőhöz kellene, hogy konnektorból is tudjam tölteni.

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#29081) Bence123 válasza G@ben (#29080) üzenetére


Bence123
tag

Valószínűleg ez a leggazdaságosabb megoldás számodra

(#29082) werszomjas


werszomjas
őstag

Én USB-s fali töltőt szeretnék 1000ft alatt, elég az 1 portos.

Ez mennyire lehet veszélyes?

üdv

(#29083) G@ben válasza Bence123 (#29081) üzenetére


G@ben
addikt

Néztem már ezt, de egyrészt nincs szükségem 2A-re, másrészt maga a töltő is 2600Ft, amihez képest ez nagyon drága. :) Nincs ebből olcsóbb 1A-es verzió?

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#29084) air válasza madarasz92 (#29076) üzenetére


air
nagyúr

Napok óta figyelem. Miért tuti, hogy lesz?
Lehet esetleg előrendelni?

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#29085) spidersoft válasza pocokxx (#28974) üzenetére


spidersoft
senior tag

Nekem is van ilyen, igaz én itthoni boltból vásárolva kaptam ajándékba. A LED-nek nincs előtétellenállása, megkapja a kraftot a három gombelemről, ami sok neki, így elég hamar megdöglött... hely viszont belül alig van. Szóval vagy megpróbálsz valami úton-módon belehekkelni egy ellenállást, vagy sanszos, hogy nem fog hosszú életű lenni benne a LED... kényszermegoldásként segíthet a dolgon, ha csak két elemről hajtod, de úgy nem lesz valami nagy a fényerő. OFF állásba csavarászva jön szét a lámpafej.

(#29086) Bence123 válasza G@ben (#29083) üzenetére


Bence123
tag

Nekem 1775 Ftot ír. Töltőből meg inkább erősebb legyen mint pont elég... Körülbelül csak a készülékekhez kapott töltők korlátoltak 1A-re, felesleges kutatni, mert 99%ban 2A körül lesz

(#29087) madarasz92 válasza air (#29084) üzenetére


madarasz92
őstag

Nekem benn van egy a kosárban elvileg engedi megrendelni , ma raktam bele .
Irj rám priviben aztán lehet le tudjuk bartelozni.
werszomjas : Az is egy veszélyes cuccos ha megteheted tegyél hozzá 800ft-ot és vegyél egy Nillkin-t vagy köss a házra egy jó biztositást . ;]

[ Szerkesztve ]

(#29088) G@ben válasza Bence123 (#29086) üzenetére


G@ben
addikt

Ez az adapter valóban annyi, maga a komplett töltő viszont 2680. Ahhoz képest drága. :)
De ha nincs megbízható minőség olcsóbban, akkor ez lesz. Köszi! :R

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#29089) Bence123 válasza G@ben (#29088) üzenetére


Bence123
tag

ó, értem, félrenéztem. Megértem a dillemád, de sajnos jelenleg ez van a legjobb áron. Esetleg ha otthon van egy megunt tablet töltőd pl., azis jól kiszolgálhatja..

(#29091) Imy válasza lsebestyen (#29070) üzenetére


Imy
veterán

Nekem is ma jött meg, de én ezt a típust rendeltem...

Jó nagy fénye van, 300mA-t vesz fel.

A Battery packom még nem ért ide, pedig azt is vele együtt rendeltem.

(#29092) G@ben válasza Bence123 (#29089) üzenetére


G@ben
addikt

A mobilomhoz van egy 850mA-es, de az kevés.
Még őrlődöm, hogy kb 4500-ért ez a töltő legyen adapterrel vagy ennyiért már kapható jobb töltő is gyárilag konnektoros töltési lehetőséggel.

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#29093) ghostie


ghostie
tag

Esetleg tud valaki megbízható szivargyújtó töltő elosztót (mondjuk hármasat)? Nemrég vettem egy olcsó Ebayeset, de első használatkor elkezdett füstölni, majdnem kigyulladt...

(#29094) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

üdv,

megbízható aktív usb hubot mit ajánlotok? :R

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#29095) bzoley válasza Atomgeszi (#29050) üzenetére


bzoley
veterán

Egyszer vettem. Mind a négy megadta magát rövid időn belül. A tengelyen lévő ponthegesztés engedte el magát. Talán más jobbat csinál.

(#29096) DJ. Ru$y válasza ghostie (#29093) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

~50 hozzászólás óta erről megy a diskurzus éppen. :DDD

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#29097) madarasz92 válasza ghostie (#29093) üzenetére


madarasz92
őstag

(#29098) Saccco


Saccco
nagyúr

Most néztem, hogy a lygte-info.dk-n van USB tesztelő teszt is. A fehér farkincás. :DDD

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#29099) ghostie válasza madarasz92 (#29097) üzenetére


ghostie
tag

Nekem olyasmire lenne szükségem, ami egy szivargyújtó lyukból csinál többet.. :)
De amúgy jól néz ki ez a kis kütyü csak ugye ez usb-s.. :)

[ Szerkesztve ]

(#29100) Skynet258 válasza ittakary (#28867) üzenetére


Skynet258
veterán

Nekem pont ma jött meg egy ilyen Xiaomi BT hangszóró (tesztírásra kaptam a... asszem a tinydeal-től, de még meg kell néznem... :DDD ). hamarosan írok róla az oldalamon de elöljáróban engem meggyőzött, meglepően tiszta és hangos, van némi mély is... én rosszabbat vártam. Ennyiért tök jó. :K

Ingyen meg még jobb. ;]

https://geekpulse.hu

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.