Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3001) djzotya1983 válasza kiskeni (#2999) üzenetére


djzotya1983
tag

Nem lenne meg.. De ha elér hozzátok is az optika majd rájössz hogy miről beszélek! ;) :)
A 400/400 as ssd ket is szorítja erősen...
Hiába csak 125MB/s a max.. Hamar feltelik a cache bennük és akkor elkezdenek droppolni, máris visszaveszia sebességet a géped meg a net is... UI: én nem méricskélek már semmit ennyi elég volt belőle amire használjuk elég lesz bőséggel. Stream 4 teló rajt lóg meg 2 iptv átlagban de igazából mindegy is mert az iptv k 8-8 Mbit/s amit kérnek és azt is elszeparáltan... FHD beállításra vonatkozik... :R

[ Szerkesztve ]

(#3002) woodworm válasza djzotya1983 (#3001) üzenetére


woodworm
veterán

A mindennapi használatban valóban kellhet az ssd a gigabit kihasználásához, de a méréshez nem. Ugyanis a speedtest nem használja a lemezt, a gond akkor szokott lenni, amikor kicsinek bizonyul a szabad ram és mérés közben swapolni kezd a rendszer.

(#3003) FistXL


FistXL
aktív tag

csak egy próba volt, hogy működik-e :D

[ Szerkesztve ]

(#3004) kiskeni válasza FistXL (#3003) üzenetére


kiskeni
aktív tag

Az azért beteg, hogy a Speedtest-en mért eredmények 92%-ánál jobb ez a teszt amit ide beszúrtál... :D Nevetséges és egyben elszomorító. Hálózatfejlesztés a lóxart.

Két rák találkozik. Kérdezi az egyik: - Te is folyami vagy? - Nem, én tüdő

(#3005) btz válasza Klepi44 (#2990) üzenetére


btz
addikt

Használhatatlan kategória

ⓑⓣⓩ

(#3006) Lauda válasza kiskeni (#3004) üzenetére


Lauda
félisten

Nálam a lassabb netre 79%-ot írt:

(#3007) kiskeni válasza placeboHUN1 (#3000) üzenetére


kiskeni
aktív tag

Egyébként ja, én is ezt csinálnám :D

Két rák találkozik. Kérdezi az egyik: - Te is folyami vagy? - Nem, én tüdő

(#3008) Klepi44 válasza btz (#3005) üzenetére


Klepi44
újonc

Nekem ne mond, elkezdek fifazni, 1meccs utan abba kell hagynom, de azert befizetek ps plusra minden evben... :D elvileg hetek kerdese es nalam is jon az optika. (Nyiregyhazi jaras)

Klepi

(#3009) FistXL


FistXL
aktív tag

Tegnap este óta olyan lassú a net, hogy azt hiszem eret vágok:

Mit csináljak? Írjak a Telenor supportnak? Korábbi kérdéseimre is 1 hét után válaszoltak!
Nem hogy multizni nem tudok, de az oldalak betöltésére is hosszú másodperceket kell várni.

[ Szerkesztve ]

(#3010) FistXL válasza FistXL (#3009) üzenetére


FistXL
aktív tag

Korábban bőven megvolt a 100mbit is!

(#3011) kory1987 válasza FistXL (#3010) üzenetére


kory1987
tag

telefon..

(#3012) Gyula84


Gyula84
veterán

mennyi a garantált náluk? :U

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#3013) Lauda válasza Gyula84 (#3012) üzenetére


Lauda
félisten

Ki az a náluk?

(#3014) Gatkoka


Gatkoka
újonc

Sziasztok. Berettyóújfaluról valami info? Telekom optikai hálózat.

(#3015) FistXL


FistXL
aktív tag

Tegnap hívtam őket, gyanúsan gyorsan felvették. Azt mondták, valami elromlott a toronyban, de ma reggelre már jó lesz. Jó is lett:

:DD

[ Szerkesztve ]

(#3016) Pokesz007 válasza Gatkoka (#3014) üzenetére


Pokesz007
senior tag

Itt egy morzsa.
[link]

[ Szerkesztve ]

️️Hardverapró Mindörökké️️

(#3017) FistXL válasza kiskeni (#3004) üzenetére


FistXL
aktív tag

Ez szubjektív, de szerintem a speedtest úgy százalékol, hogy összeadja a le és feltöltést... Sokaknak van 100/10 kábelnetük, szóval ha akárcsak pár megabittel lenne rosszabb a teszt, az -10-15% lenne rögtön.

Meg az is szomorú, hogy ennyire lassan halad az optika... Haver fél kilométerre lakik, náluk már másfél hónapja van optika, itt meg a szolgáltatónak sincs fogalma, hogy mikor lesz...

[ Szerkesztve ]

(#3018) Klepi44


Klepi44
újonc

Sziasztok!
Ha az osszes hasznalatbaveteli engedelyt megadta az nmhh, onnantol kb mennyi ido amire elindul a szolgaltatas? Az ÁSZF mar januar 2-tol ervenyes, arral, sebesseggel mindennel, de a szolgaltatas meg mindig nem aktiv...:/ ha valaki tudna mondani egy korulbelult mar azt is megkoszonnem! :)

Klepi

(#3019) headhunter válasza Gatkoka (#3014) üzenetére


headhunter
addikt

Digit nem várod?

"Dilemma": [link]

(#3020) Gyula84 válasza Lauda (#3013) üzenetére


Gyula84
veterán

telenornál :D garantált ott 0kbs? :F

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#3021) Lauda válasza Gyula84 (#3020) üzenetére


Lauda
félisten

Az összes mobilnetnél 0 a garantált.

(#3022) Gyula84 válasza Lauda (#3021) üzenetére


Gyula84
veterán

akkor hogy lehet reklamálni?

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#3023) Lauda válasza Gyula84 (#3022) üzenetére


Lauda
félisten

Reklamálni attól még lehet, hogy eddig például gyorsabb volt stb stb, jogilag azonban semmit sem tehetsz, nem kaphatsz kötbért sem.

(#3024) Gyula84 válasza Lauda (#3023) üzenetére


Gyula84
veterán

mikor 1 mega volt a net, majd lement 0,75 re írtam nekik azt kaptam hogy 0.21 (talán) a garantált így nem csinálnak semmit :) évekig mindig visszarakták, most az utolsó időben mikor már jött az optika akkor válaszoltak ezzel

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#3025) Mi5u válasza kiskeni (#2999) üzenetére


Mi5u
tag

Nálunk gyorsító opcióval ennyi :DDD
És nem is várható fejlesztés. :W

(#3026) Lauda válasza Gyula84 (#3024) üzenetére


Lauda
félisten

Mobilnetnél nem lehet több a garantált sebesség, mint 0 Mbit/s. Ha végiggondolod a mobilinternet működését, akkor ez logikus is.

[ Szerkesztve ]

(#3027) FrezeR


FrezeR
senior tag

Sziasztok

Ma reggel jó hírt kaptam, mégpedig azt, hogy nemsokára elkezdik a bekötéseket itt Sényőn is. :CFelvették az igényemet, szóval mostmár csak türelmesen ki kell várni ezt a kis időt.

(#3028) Klepi44 válasza FrezeR (#3027) üzenetére


Klepi44
újonc

Szia! Én is senyoi vagyok, mar lehet menni a giganethez a kotes miatt vagy most hogy all az egesz? :D en is mar turelmetlen vagyok

Klepi

(#3029) FrezeR válasza Klepi44 (#3028) üzenetére


FrezeR
senior tag

Szia. Azt nem tudom, de hívd fel őket nyugodtan és érdeklődj, akkor biztos rögzítik az igényedet. Engem is azért hívtak, mert korábban már érdeklődtem.

(#3030) Klepi44 válasza FrezeR (#3029) üzenetére


Klepi44
újonc

Alig varom, egy megvaltas lesz az biztos!!!! :)

Klepi

(#3031) kiskeni válasza Mi5u (#3025) üzenetére


kiskeni
aktív tag

Az faxa :D Le is böknék valakit, ha gyorsítóval lenne ilyen netem...
Viszont lekopogom, ahhoz képest milyen semmilyen internetem van, tök stabil. Mármint frankón, 1-2 eszközt amin YT megy elbír anélkül, hogy komolyabb laggjaim lennének. Ja, én inkább válaszidő-orientált vagyok, szóval ha választhatnék a nagyobb sebesség és a válaszidő között, akkor gondolkodás nélkül az utóbbi nyerne.
És ez ahogy telt-múlt az idő csak jobb lett. Régen esélytelen volt, hogy bármit megnézzek neten, ha full sebességgel töltöttem le bármit is. Többnyire nem is csatlakozott olyankor semmire sem, mert le volt terhelve a hálózat (igen, még ilyen GYK-egyszerűségű oldalra sem). Ma már ilyen 200-400ms társaságában, de viszonylag hamar bejön bármilyen oldal, ami le a kalappal. Ahol lakom azt hiszem kimaxolták ezt a rezet, bár ez picit a sávszélesség rovására ment. Volt előtte egy időszakban 15MBit/s is, most meg a képen látottak.

Két rák találkozik. Kérdezi az egyik: - Te is folyami vagy? - Nem, én tüdő

(#3032) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Gondolom Tiszalök környékén azóta sincs semmi újdonság!?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3033) e90lci válasza Sirandrish (#3032) üzenetére


e90lci
senior tag

Semmi extra.Ha tavaszig nem kezdi el a PR telecom akkor már az idén ihatunk rá hideg vizet,(lenyúlták a pénzt) meg szerintem utána is.Még a madár is elkerüli a járást. :D

(#3034) Sirandrish válasza e90lci (#3033) üzenetére


Sirandrish
legenda

Szuper, király, és még fasza is :D
Itt rohadunk meg ezzel a sz*rral :W

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3035) FistXL válasza Sirandrish (#3034) üzenetére


FistXL
aktív tag

Nekem mondod? Kábelnek nyoma sincs, a mikrós szolgáltatók meg 4 éve ugyanazt adják... Szerencse, hogy egész jó felénk a mobilnet.

[ Szerkesztve ]

(#3036) Sirandrish válasza FistXL (#3035) üzenetére


Sirandrish
legenda

De tudnék röhögni ha az ÖSSZES ilyen helyre amit magasról leszarik a T, beszabadulna bárki más..mittomén akár digi, és minden ilyen helyen mehetne a levesbe a monopol k*rva anyjával együtt ez a retkes cég...

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3037) FistXL válasza Sirandrish (#3036) üzenetére


FistXL
aktív tag

Hidd el, mindegyik ugyanezt csinálná... az Opticon nyert nálunk, bemegyünk megkérdezni mi - merre - hány méter, senki nem tud semmit :DD
ott lopják a pénzt, ahol tudják... csak pl a Digi megelégszik kevesebb profittal is..

[ Szerkesztve ]

(#3038) Sirandrish válasza FistXL (#3037) üzenetére


Sirandrish
legenda

Jó mondjuk az ilyen szolgáltatós ügyintézők...
Szerencsétlenek oda vannak rakva nulla infóval, villámhárítónak...

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3039) Fücsök007 válasza Sirandrish (#3032) üzenetére


Fücsök007
őstag

Van fiberwave, 160/20-as nettel. :D

(#3040) supercow


supercow
őstag

Váci járásról van bármilyen friss információ?

In nomine Pasta, et Fusilli, et Spaghetti Sancti. Ramen.

(#3041) Wasp91 válasza FistXL (#3037) üzenetére


Wasp91
aktív tag

Opticontól ne sokat várj, egy kutyák a vidékhálóval. [link]

Enyésszen minden rút kötöttség korlátozás, szabály életterem ne szűkítse ócska, poros morál

(#3042) Sirandrish válasza Fücsök007 (#3039) üzenetére


Sirandrish
legenda

És akkor is van net ha fúj szél? :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3043) FistXL válasza Wasp91 (#3041) üzenetére


FistXL
aktív tag

:DD

(#3044) taki01 válasza supercow (#3040) üzenetére


taki01
őstag

Váci járás
— GERGI HÁLÓ [link] Szolgáltató és Kereskedelmi Korlátolt Felelősségű Társaság (nyertes)

Szerintem talán idén már lesz digi Vácon és én nagyon úgy látom digi fogja előbb átépíteni dsl hálózatot ftth-ra mint ők kiépítenek egy újat.

(#3045) Fücsök007 válasza Sirandrish (#3042) üzenetére


Fücsök007
őstag

Ha jól csinálják nem számít az időjárás. :D

[ Szerkesztve ]

(#3046) FistXL válasza Fücsök007 (#3045) üzenetére


FistXL
aktív tag

Persze, hogy nem számít, mert attól függetlenül is szakadozik a mikrós net :D

(#3047) Sirandrish válasza Fücsök007 (#3045) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hát én félnék tőle :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3048) Fücsök007 válasza Sirandrish (#3047) üzenetére


Fücsök007
őstag

Nem kellene, Tokaj felé mindig lehet fogni a jelet az adótoronyból, nem fog fa nőni a jel útjába. A vevő egység pedig rendes rögzítés után nem fog kitérni nagyobb szélben sem.

(#3049) FrezeR


FrezeR
senior tag

Nos végre eljön 2 év várakozás után ez a nap is, holnap jönnek bekötni az optikát nekem :) :C

(#3050) Klepi44 válasza FrezeR (#3049) üzenetére


Klepi44
újonc

Oo de jo mar neked!!!! En is leadtam az igenyemet ahogy mondtad, aztan varom en is a hivasukat !!! :) remelem mostmar nekem is jonnek lassacskan, ha bekotottek egy speedtest-es kepet csatolhatnal!!:)

[ Szerkesztve ]

Klepi

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.