Hirdetés

2024. június 4., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2251) FistXL válasza Cs1csó (#2250) üzenetére


FistXL
aktív tag

Pedig tényleg azt hittem ennél már nincs lejjebb :DDD Ez a ping most iszonyú jónak számít, mert mikrós net van...

[ Szerkesztve ]

(#2252) dethroner válasza FistXL (#2251) üzenetére


dethroner
veterán

De van lejjebb. Képzeljétek el, hogy van egy mesebeli falu a négyszögketü kerekerdő közepén, aminek egyes részeiben csak ez az egy szolgáltató és ezek a sebességek és árak elérhető. Na, sírtok még? :DDD

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#2253) Cs1csó válasza FistXL (#2251) üzenetére


Cs1csó
félisten

A PING értéked teljesen jó. Akár online multira is jó lehet.

dethroner

Ez a 2015-ös árlista, azóta ez a cég - EU-s pénzen - megcsinálta a SZIP programban az optikát, csodát nem tettek a szarrágó hozzáállásuk megmaradt, de azért az optika az optika és nem mikrohullám: [link]

[ Szerkesztve ]

(#2254) FistXL válasza dethroner (#2252) üzenetére


FistXL
aktív tag

Nincs olyan nagy difi, a Mézga 5 rugóért ad 12/5-ös netet 2 év hűséggel :D

[ Szerkesztve ]

(#2255) FistXL válasza Cs1csó (#2253) üzenetére


FistXL
aktív tag

:DDD a legnagyobb mikrós csomagban is csak 2mbps feltöltés van.

[ Szerkesztve ]

(#2256) skot92 válasza FistXL (#2255) üzenetére


skot92
csendes tag

Itt ez a legnagyobb csomag (Wifi 4 , 4/1)

(#2257) Sirandrish válasza Cs1csó (#2253) üzenetére


Sirandrish
legenda

Arra a 38as is bőven jó :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2258) FistXL válasza skot92 (#2256) üzenetére


FistXL
aktív tag

Más mikrós net sincs? Ez háromszor lassabb, mint a Mézga :Y

[ Szerkesztve ]

(#2259) skot92 válasza FistXL (#2258) üzenetére


skot92
csendes tag

Nincs, vagyis nem tudták bekötni mert nem lát rá a toronyra...

(#2260) Yahhher


Yahhher
aktív tag

Akkor én is benevezek : 5/0.5 invitel. Max. csomag.
Mondjuk elkészült a szip optika, de még nem jöttek kötni.

Üdv B.

(#2261) headhunter válasza Pokesz007 (#2245) üzenetére


headhunter
addikt

Rákérdeztem újra, de semmit nem tudnak az önkormányzatnál, miért tököl a telekom... (engedélyek, tervek már májusban megvoltak)

4 hónap maradt 12.31-ig, szerintem kb. 0.0000001% esély van a vállalt időpont betartására.

UPC a városközpontban akar kábelezni, a DIGI-hez szintén jósgömb kellene, mikor kezdi az Invitel koax cserét optikára...

(#2262) FistXL válasza skot92 (#2259) üzenetére


FistXL
aktív tag

Ez sem igazán lát rá, mert néha lemegy 100 körüli pingre és 2mbps-re, mégis bekötötték :DDD :DDD :DDD tervezem, hogy létrával felmegyek és állítok az antennán, nem tudom mennyire érdemes hozzányúlni… az ügyfélszolgálat tojik rá!
Sufninet bt. :DDD :DDD :DDD :DD :DD :DD

[ Szerkesztve ]

(#2263) e90lci válasza Sirandrish (#2257) üzenetére


e90lci
senior tag

Tegnap Szorgalmatoson voltam kocsit mosni,a mosó előtt állítottak egy oszlopot a Telekomosok.Nem kérdeztem őket meg (nem volt most időm szaladtam),úgy láttam optikát húztak Vasvári fele.Majd kiderül ez a fejlesztés e.Vagy csak valaki leszakította a régit és azt csinálták.

(#2264) Dißnäëß


Dißnäëß
veterán

Telket nézünk és nálunk is szempont, hogy legyen normális internet. Már csak azért is, mert most állok át saját vállalkozásra, jómagam szoftverfejlesztés, feleségem webshop-ot indít, muszáj lesz.

Tököl, nemrég ment végig tavaly a Digi a városkán, 1000/1000 a lakásban, ahol vagyunk + Telekom roadshow-zott a Tesco előtt szintén tavaly és optikai leágazás a telek előtt, amit kinéztünk (de hálistennek szinte egész Tökölön elérhető). Vagy egyik, vagy másik, de valaki optikázik és ez jóóóó.

POKE 16017,44 ..... SYS 2077

(#2265) Sirandrish válasza e90lci (#2263) üzenetére


Sirandrish
legenda

Lök fele is húzhatnák :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2266) dethroner válasza Cs1csó (#2253) üzenetére


dethroner
veterán

Anyáméknál még mikrohullámon szolgáltat, ott még csak építi a hálózatot a pályázaton győztes drávanet. Szar is, drága is, lassú is ez most, de nincs választás, más nincs. Még mobilnet se megy normálisan, messze a torony, vályogfalak, alig 1-2 pálcika az összes szolgáltató.

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#2268) e90lci válasza Sirandrish (#2265) üzenetére


e90lci
senior tag

Tippem az hogy Lök-től húzzák Vasvári fele.Úgy tudom onnan jön az optika.Lökre meg Tiszaeszlártól.

(#2269) FistXL válasza Tav-Csoves (#2267) üzenetére


FistXL
aktív tag

(#2270) Sirandrish válasza e90lci (#2268) üzenetére


Sirandrish
legenda

Úgy legyen! :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2271) taki01 válasza Tav-Csoves (#2267) üzenetére


taki01
őstag

A 4G legyen veled.

[ Szerkesztve ]

(#2272) Pokesz007 válasza headhunter (#2261) üzenetére


Pokesz007
senior tag

Köszi a rossz híreket :( Valami beakadt náluk...
Akkor ne is bizakodjak,hogy erre is eljönnek 2020 január végén jár le a szerződésem.

️️Hardverapró Mindörökké️️

(#2273) pruzsi


pruzsi
őstag

Üdv. Nálunk Tiszaigaron
Dunaweb által kiepitett mikro net van amit az invitel felvasarolt. 2006 ban lett kiepitve templom toronyban van elhelyzve. Nekem nme volt rá panaszom jó volt a ralatas. Kezdetben 512 Kbit majd szépek fel 2,5 mbit léptem velük felfelé.

2010 egy Debreceni cég földesi és társa kiepitett egy kábel et hálózatot, [kis reszlet]

1,3, 5,10, mbit kezdetben elég jó volt kB 2 évig utána jöttek a hibák volt hogy 2 napig nem volt net... Itt ott elszakadt a kábelezés 1 hónap volt mire visszaraktak amúgy kis kocsival hordják a csekkeket kézzel mindenhova ahol meg van elodizetojuk.

Telekom már ekkor is volt régi réz drótos 1mbit régi terminallal kB 1996 is.

2014 ben tettek le egy új terminált, központot kinek hogy tetszik 5,10,15,20 mbit ok gyors váltás arra.
Kövi évben újabb kis fejlesztés 50 mbit, és 2 erparon pedig 100mbit. Utóbbira racsaptam azóta az van. Soha nme volt vele gond. Tavaly a mellettünk lévő településen tiszaörs kiepitettek az optikat tehát 2gbit max, ez 3km re van tőlünk, továbbá körben Tiszafüred, tiszaszoloson is kész az optika azt mondat akkor hogy januárban itt is kezdik de azóta se történt semmi. Nem mintha nem lenne jó ez is de ha már körbe mindenhol van itt miért maradt ki? Szinte mindenki már átmenet a Telekomhoz az én kozbenjarasommal. Gondoltam veszek egy 3km és utp kábelt és örsi haverhoz rácsatlakozok. Mobil elvileg mobil torony épül vagyis annak néz ki 2 hónapja késznek találom de üres, hogy minek azt nem tudok eddig is volt és jó is volt a 4g, falubeliek úgy emlegetik digi atjatszo lesz mi? Nem tudom EU hogy mondta 2020 ig mindenhol legyen optika.? Vagy optikus? :)

(#2274) Al365


Al365
tag

Helyzet jelentés Hévízgyörkről.

Múlt héten szabin voltam, s sikerült elkapnom a Telekomos szerelőket. Kérdeztem hogy hol tartanak, mikor lehet használatba venni.
A válasz: szeptember 20-án lesz az átadása a hálózatnak, s hó végétől lehet kérni a bekötéseket. :DD :DD :DD

Evolúció....tv-játék, kvarc játék, C-64, Amiga 500, Amiga 1200, Pentium 133, 166 stb. , Dreamcast, XBOX, XBOX 360 (5x), PS3, Nintendo Wii, PS4 Pro, XBOX One S All digi, PS5

(#2275) Túzok22 válasza Al365 (#2274) üzenetére


Túzok22
senior tag

Haladnak mint a villám ugye? Eljön a szeptember 20. és nálatok is hasít a 2000/1000 Mbit/s. :D

(#2276) FistXL


FistXL
aktív tag

Megérné váltani Mézgánál 2-es csomagról 3-asra :F

[ Szerkesztve ]

(#2277) taki01 válasza FistXL (#2276) üzenetére


taki01
őstag

Tökre megéri a szinkron 120-as csomag. :DD :DD :DD
Remélhetőleg ennyiért már 60 GHz-n lövik az efi felé.

(#2278) FistXL válasza taki01 (#2277) üzenetére


FistXL
aktív tag

A kérdésemre adj választ légyszíves.

(#2279) dethroner válasza FistXL (#2278) üzenetére


dethroner
veterán

Azt honnan tudjuk hogy neked mi éri meg? :U

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#2280) FistXL válasza dethroner (#2279) üzenetére


FistXL
aktív tag

Arányosan gyorsulna-e a net az árral

[ Szerkesztve ]

(#2281) dethroner válasza FistXL (#2280) üzenetére


dethroner
veterán

A számok tükrében ezt te magad is le tudod vezetni, nem kell ehhez matek korrepetáció, ugye? :D

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#2282) FistXL válasza dethroner (#2281) üzenetére


FistXL
aktív tag

De hülye vagyok, sebtében átfutottam most, azt hittem másban is különbözik, nem csak sávszélben... :C A matek pont nem az erősségem, de ezt azért megoldom :U

[ Szerkesztve ]

(#2283) dethroner válasza FistXL (#2282) üzenetére


dethroner
veterán

Örülök.

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#2284) tbw


tbw
aktív tag

Eddig nagyon jó a net.
Semmi megszakadás, desync semmi nem volt.
És a sávszél is megvan mindig.
Torrent is megy.
Szóval nem bántam meg a váltást, és még olcsóbb is 3 ezerrel mint a 30 mbites VDSL-em.

TBW

(#2285) Túzok22 válasza tbw (#2284) üzenetére


Túzok22
senior tag

Ennek örülök. ;) Valamiért itt Bagon csak a harmadát hozza sávszélben az 1000/1000, többen is panaszkodtak emiatt. :(
Ha ott nálatok Galgahévízen 900/900 jön be az 1000/1000-ből, akkor itt Bagon sztem valamit elszúrhattak.

[ Szerkesztve ]

(#2286) tbw válasza Túzok22 (#2285) üzenetére


tbw
aktív tag

Az szerverfüggő is.
De nekem eddig 700 alatt sosem volt de inkább 800 alatt.
Például most mértem más szerveren ott csak 700 valamennyi volt az upload.

TBW

(#2287) #33253120 válasza Al365 (#2274) üzenetére


#33253120
törölt tag

Pont ezt hallottam 2-3 éve Bodaszőlőn. :)

(#2288) Túzok22 válasza tbw (#2286) üzenetére


Túzok22
senior tag

Melyik budapesti szerverre szoktál mérni? Tudsz tolni egy speedtestet?

(#2289) tbw válasza Túzok22 (#2288) üzenetére


tbw
aktív tag

A Telekomos az nagyon jó.
A többi az olyan 800 körül van a le és a fel.
De pl. mértem egy Kecskemétit ott a letöltés 450 mbit volt a fel meg 850.
Szóval nem egyértelmű.

TBW

(#2290) Cs1csó válasza Túzok22 (#2285) üzenetére


Cs1csó
félisten

Egyetértek, ez vállalhatatlan (üdv: 8/1) :D

T_chris

Bodaszőlő? Még a térképen sincs rajta. :DDD Egy rakás nem idén barnult stb. Oda én sem sietnék gigabites netet bevinni.

[ Szerkesztve ]

(#2291) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Fuu srácok fel ne kössétek magatokat mert csak 800/800at mér a speedtest :DDD

Mondjuk borzasztó lehet 30 gigát 3 és fél percig tölteni, de talán nem haltok bele ;]

Üdv.:
Egy "elégedett" szupernet tulajdonos :C

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2292) headhunter válasza Cs1csó (#2290) üzenetére


headhunter
addikt

"...Oda én sem sietnék gigabites netet bevinni..."

Hencidát is végig kábelezték, igaz az ár már nem olyan "baráti"...

1000/1000M + Alap telefon = 8.440Ft/hó :Y

(#2293) Túzok22 válasza Cs1csó (#2290) üzenetére


Túzok22
senior tag

Bagon is sok a nem idén barnult :DDD

(#2294) Túzok22 válasza tbw (#2289) üzenetére


Túzok22
senior tag

Szupi :D

(#2295) FrezeR válasza headhunter (#2292) üzenetére


FrezeR
senior tag

Húú hát az mocsok drága :U

(#2296) draco31 válasza FrezeR (#2295) üzenetére


draco31
veterán

Én 100 megás mikrósért fizetek 4500-at, na az drága.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#2297) Cs1csó válasza draco31 (#2296) üzenetére


Cs1csó
félisten

:((

(jó az a mikrós net csak ne akarj netezni:
- ha nagyon süt a nap
- ha esik az eső
- ha fúj a szél
- ha esik a hó
- ha nagyon hideg van
- ha nagyon meleg van
:DDD )

[ Szerkesztve ]

(#2298) FistXL válasza Cs1csó (#2297) üzenetére


FistXL
aktív tag

:DDD

(#2299) Sirandrish válasza Cs1csó (#2297) üzenetére


Sirandrish
legenda

Ez nem sok kompromisszum :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2300) draco31 válasza Cs1csó (#2297) üzenetére


draco31
veterán

Régen az volt, amig csak egy lemez darab volt az antenna. De már most egy ideje olyan cucc van, mint egy mini parabola, torrenten a 8-9 mega meg van mindig letöltési sebességnek.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.