Hirdetés

2024. június 4., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2151) Gogodj válasza Berukaa (#2150) üzenetére


Gogodj
tag

teljesen jogos!!!

Gogodj

(#2152) ripla válasza Sirandrish (#2148) üzenetére


ripla
őstag

:K

(#2153) greyslay válasza Berukaa (#2150) üzenetére


greyslay
aktív tag

annyit azért hozzá fűznék, hogy nálunk pedig még gyorsító opció sincs, és közel fele a tiédnek a sebesség :D továbbá ez nem falu hanem egy város, és nem is egy határ-menti kis város hanem Kecskeméttől 30km.

"embertelen ember munka"

(#2154) Cs1csó válasza greyslay (#2153) üzenetére


Cs1csó
félisten

Kecskemét? Hagyjuk már az is egy nagy falu.

(#2155) greyslay válasza Cs1csó (#2154) üzenetére


greyslay
aktív tag

igen tudjuk hogy neked csak Budapest létezik a többi az pórváros és égjen el....

"embertelen ember munka"

(#2156) Sirandrish válasza Cs1csó (#2154) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nem semmi egy vélemény :C

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2157) Cs1csó válasza Sirandrish (#2156) üzenetére


Cs1csó
félisten

Debrecen mellett lakom de az is egy falu.

(#2158) Cs1csó válasza greyslay (#2155) üzenetére


Cs1csó
félisten

Bocsánat, nem akartalak - és mást sem - megsérteni, de elképesztően vízfejű lett az ország.Ha egy műszaki cikket szeretnék megnézni az sokszor nem lehet személyesen megnézni, nincsenek éjszakai járatok éjfél körül kb. meghal a közlekedés stb.

(#2159) headhunter válasza Cs1csó (#2158) üzenetére


headhunter
addikt

+1

Berettyóújfalu...

Első busz Debrecenbe: 04:30
Utolsó busz Debrecenbe: 21:40

Első busz Debrecenből: 05:10
Utolsó busz Debrecenből: 22:40

Vonat: Debrecen-Püspökladány-Berettyóújfalu... :Y

Műszaki cikk megtekintés: Debrecen MediaMarkt...

Műszaki cikk vásárlás: Webshop, eBay, Aliexpress

Internet fejlesztés: Telekom által vállalt határidő, 2019.12.31. (első "kapavágás" a fasorban sincs!)

Digi (Invitel) FTTH (koax csere optikára) : ???

[ Szerkesztve ]

(#2160) Lajosnagy17


Lajosnagy17
senior tag

MVMNET

Balatongyörök. Sikerült beszélnem az onkormanyzattal, akik megerősítették, hogy az MVMNET a terveket benyujtotta és keresnek kivitelezőt, habár olcsón akarnak találni és ez nem megy. A tervek sem igazán mentek át.
Annyit tudni, hogy a 71-es út mellett földben fektetnek a kábelt és a többit oszlopokon,de nem mindenhol.
Jó lenne tudni utcákra lebontva.

[ Szerkesztve ]

(#2161) Cs1csó válasza headhunter (#2159) üzenetére


Cs1csó
félisten

:R

Nem akartam senkit megbántani de ez a büdös nagy helyzet sajnos...

Jah és nálunk VAN optika 30/7-es netet adnak hűség nélkül 4900Ft-ért hűséggel 3900Ft és hűséggel 8k a bekötési költség.

8700(!) Forintért adnak 100/20-ast hűség nélkül. Azt olvastam az optikáról hogy 1000/1000 Mbit sem kottyan meg neki, erről ennyit.

[ Szerkesztve ]

(#2162) Gogodj válasza Lajosnagy17 (#2160) üzenetére


Gogodj
tag

naaaaaah!!! akkor talán....taláááán van még remény,,,végülis szomszéd.....

Gogodj

(#2163) tbw


tbw
aktív tag

Most nézegettem ezt a Telekomos netet.
Ha belerakom az 1000 mbit-esbe a netet és a telefont de TV-t nem kérek akkor havi: 4816 Ft 1 év hűséggel
Hűség nélkül: 8368 Ft havonta
Ha csak internetet akarok: Hűséggel vagy anélkül havi: 8660 Ft
Szóval ha van vonalas telefonom is akkor majdnem hogy 4000-rel olcsóbb havonta.

TBW

(#2164) Pokesz007 válasza headhunter (#2159) üzenetére


Pokesz007
senior tag

Berettyó körzetnél lakok.

Internet fejlesztés: Telekom által vállalt határidő, 2019.12.31. (első "kapavágás" a fasorban sincs!)

Biztos a nagy meleg miatt,majd télen elkezdik...:D

️️Hardverapró Mindörökké️️

(#2165) R3laX


R3laX
addikt

Sziasztok!

Dorog Digi FTTH-ról lehet tudni valamit? Tavaly július-augusztusban kezdtek kábelezni dobozolni. Dorog külvárosában azóta pár utcában már köthető. Vajon mikorra érnek el a belvárosba? Légvonalban kb 100m a Digi iroda. Szemezek már 1 éve a digi dobozával az erkélyről.

(#2166) tbw


tbw
aktív tag

Szerintem rámegyek erre a T-s 1 gigabites netre.

TBW

(#2167) Ic3man válasza tbw (#2166) üzenetére


Ic3man
tag

Ideje már. :P

Méltassuk már a fórumtársunkat válaszra, még ha az nehezünkre is esik!!! www.devpara.hu

(#2168) Sirandrish válasza Pokesz007 (#2164) üzenetére


Sirandrish
legenda

Szigorúan minuszba hogy a kapa beletörjön a földbe ;]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2169) Al365


Al365
tag

Ugyan én nem voltam otthon, a szomszédok mondták, hogy "valakik" kötögettek valamit az oszlopon tegnap. Nem tudják kik voltak, csak annyit, hogy fehér kocsival voltak. Nagy show lenne, ha Hévízgyörkre a Digi érne először, beelőzve a Telekomot. :DD

Evolúció....tv-játék, kvarc játék, C-64, Amiga 500, Amiga 1200, Pentium 133, 166 stb. , Dreamcast, XBOX, XBOX 360 (5x), PS3, Nintendo Wii, PS4 Pro, XBOX One S All digi, PS5

(#2170) bobalazs


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog

A Vodafone megveszi a UPC-t

A Vodafone Magyarország és a UPC Magyarország a jövőben közösen bővíti majd gigabitképes szolgáltatásait,
az egyesült vállalat képes lesz teljes körű - mobil-, vezetékes szélessávú internet, televízió és telefon - szolgáltatások nyújtására.

(#2171) Cs1csó válasza bobalazs (#2170) üzenetére


Cs1csó
félisten

JÓ látni, ahogy főnek a disznók a zsírjukban és végre elkezdenek vakarózni:

Helló szia szevasz itt a DIGI!!!

(#2172) greyslay válasza bobalazs (#2170) üzenetére


greyslay
aktív tag

szerintem ez upc és upc közeli helyeket érint. Ahol T van ott továbbra sem lesz előrelépés.

"embertelen ember munka"

(#2173) Túzok22 válasza Al365 (#2169) üzenetére


Túzok22
aktív tag

A Telekom az. Ma délelőtt jártam Hévízgyörkön és megkérdeztem tőlük, ők a T-s alvállalkozók. Láttam ahogy rakják fel az oszlopokra az optikai kábelt és a fehér kötődobozokat. :D

(#2174) Al365 válasza Túzok22 (#2173) üzenetére


Al365
tag

Kár! Kár? Végül is mindegy, csak legyen már valami Hévízgyörkön is, mert nagyon ránk szakadt a Kalásznet.

Evolúció....tv-játék, kvarc játék, C-64, Amiga 500, Amiga 1200, Pentium 133, 166 stb. , Dreamcast, XBOX, XBOX 360 (5x), PS3, Nintendo Wii, PS4 Pro, XBOX One S All digi, PS5

(#2175) Túzok22 válasza Al365 (#2174) üzenetére


Túzok22
aktív tag

Lesz ám T 1000/1000 Mbit/s-os net. :DD

(#2176) Ic3man válasza Túzok22 (#2175) üzenetére


Ic3man
tag

Mármint akár 2000/1000 :)
Amúgy igen, max 1 hónap és ott is lesz.
Illetve teszem hozzá, Galgahévízen sincs ám mindenhol még T... pl a Hunyadi utca egyik felén van, középen nincs,de a másik felén megint van. :)

Méltassuk már a fórumtársunkat válaszra, még ha az nehezünkre is esik!!! www.devpara.hu

(#2177) Túzok22 válasza Ic3man (#2176) üzenetére


Túzok22
aktív tag

Ilyet se hallottam még hogy az utca két végén van a közepén meg nincs. :DDD Amúgy biztos hogy a közepén is lesz. :D Bagon mindenhol van minden utcában.

(#2178) tbw


tbw
aktív tag

A 2000-res net amúgy csak 1000-res.
Csak 2 szálon adják az 1000-ret ha akarod.
Meg is van csillagozva a katalógusban, hogy a maximális letöltési sebesség több eszköz egyidejű használatával érhető el.

TBW

(#2179) Túzok22 válasza tbw (#2178) üzenetére


Túzok22
aktív tag

Igen, így van. A szerelő is mondta hogy felesleges a 2000/1000-rest kérni, elég az 1000/1000.

(#2180) headhunter válasza Pokesz007 (#2164) üzenetére


headhunter
addikt

Rákérdezek az utcára, de az nem elég, kellene az adatbázis építéshez a házszám is, ugyanilyen semmitmondó választ küldenének... :W

"...Tájékoztatjuk, hogy konkrét és megbízható információkat csak abban az esetben adhatunk, amennyiben rendelkezésünkre áll egy pontos cím (irányítószám, település, utca, házszám). Ennek hiányában nem tudunk érdemi információval szolgálni.

Kérjük, online felületünkön keresztül írjon nekünk ismételten egy levelet, melyben felteszi kérdését, és megadja a pontos címet.

Köszönjük megértését és együttműködését!

Reméljük, válaszunkkal segítségére lehettünk. Forduljon hozzánk a jövőben is bizalommal!..."

(#2181) greyslay


greyslay
aktív tag

Át kellene nevezni a threadet Gödöllő és környéke Internet fejlesztés re.

"embertelen ember munka"

(#2182) Wasp91 válasza greyslay (#2181) üzenetére


Wasp91
aktív tag

+1 :D

Enyésszen minden rút kötöttség korlátozás, szabály életterem ne szűkítse ócska, poros morál

(#2183) kiskeni válasza Túzok22 (#2173) üzenetére


kiskeni
aktív tag

Ezekkel a bölcs szerelőkkel csak óvatosan, ne alapozz rájuk semmit. 1x én is belefutottam ebbe a hibába, megkérdeztem ugyanis a szerelőktől (ha már vittem nekik inni, mert tikkasztó meleg volt), hogy mi ez ki ez hogyé ez. Mondták, Telekom fejlesztés és optika. Utóbbi bejött...

Amúgy Vidékháló kft. és Szigetvári járás.

[ Szerkesztve ]

Két rák találkozik. Kérdezi az egyik: - Te is folyami vagy? - Nem, én tüdő

(#2184) Túzok22 válasza kiskeni (#2183) üzenetére


Túzok22
aktív tag

Egyértelmű hogy T-sek hiszen a pólójukon rajta volt a T jele, meg volt kint velük egy T-s is T-s autóval aki nem alvállalkozó volt. :)

(#2185) kiskeni válasza Túzok22 (#2184) üzenetére


kiskeni
aktív tag

Ahha, így már más :D Nálunk anno eléggé jelöletlenek voltak az emberek.

Két rák találkozik. Kérdezi az egyik: - Te is folyami vagy? - Nem, én tüdő

(#2186) Tav-Csoves válasza Túzok22 (#2184) üzenetére


Tav-Csoves
őstag

Hévízen is a T épít ki egyedül optikát! Ami szeptemberben indul! :))

(#2187) Túzok22 válasza Tav-Csoves (#2186) üzenetére


Túzok22
aktív tag

Tudom. :D Tök jó lesz nektek is. :D

(#2188) Sirandrish válasza Tav-Csoves (#2186) üzenetére


Sirandrish
legenda

Csak Tiszalök és környékét szarják le? Borzasztóan örülök :W

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2189) FistXL


FistXL
aktív tag

Üdv! Elsősorban a kecskemétieknek, mik a tapasztalataitok a Deltanettel? Az 54-es út melletti hobbisortól az M5-ös autópálya túlvégén lakom. Jelenleg 12/5mbps mézganet van (nincs lehetőség kábeles netre) és a letöltés csak 10mbps körül megy, valamint a ping sem az igazi, 40-70 közt mozog, a garantált sebesség 3/1mbps. A 6500 forintos csomagja lenne a jó a Deltának, ők 16/8mbps-t adnak, 8/3-as garantált sebességgel. Mik a tapasztalataitok a szolgáltatás minősége terén a Deltának? Megéri Mézgáról váltani? Milyen a ping? Előre is köszi! :R
Szerk.: A hobbisoron már húzzák az optikai kábeles internetet a Telekomtól, akár 2000mbps-el, úgyhogy ha bárkinek van információja, hogy ide is elér, szívesen meghallgatom! :DDD

[ Szerkesztve ]

(#2190) Tav-Csoves válasza Sirandrish (#2188) üzenetére


Tav-Csoves
őstag

Jelenleg már 2 éve, hogy mobilinterneten keresztül használjuk kb 10-en az internetet, 0-24, emiatt azért gondolhatod, hogy vágyunk rá.
[link] itt egy alternatíva van sok olyan embernek, akinek esetleg 5-6k ft-ért a Telenor hálózatán tudnak korlátlan mobilnetet használni, ami jóval gyorsabb lehet, mint amit területileg ott lakhelyen kínál dsl/koax/mikró szolgáltató.

(#2191) Sirandrish válasza Tav-Csoves (#2190) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hát én 4 éve költöztem ide, azóta szeretnék nagyobb netet, de tény hogy 1-2 évvel ezelőttig még csak-csak elvoltam. De manapság, ahol minden 20-30 meg 50-80giga, ez a 30 megas net egy kínzás..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2192) tbw


tbw
aktív tag

Na a szomszédba bekötötték már a T-t.

TBW

(#2193) FistXL válasza Sirandrish (#2191) üzenetére


FistXL
aktív tag

"ez a 30 megas net egy kínzás.."

Akkor nem használtál még 12 megabites netet! :DDD

(#2194) Kommy válasza Sirandrish (#2191) üzenetére


Kommy
veterán

Akkor neked még jó is, hogy 30 van nekem csak 11 és Sopronban.

(#2195) Cs1csó válasza FistXL (#2193) üzenetére


Cs1csó
félisten

:DDD 8/1-es

(#2196) Sirandrish válasza FistXL (#2193) üzenetére


Sirandrish
legenda

Talán még az őskorban volt 10/1es chello mittoménmi :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2197) Sirandrish válasza Kommy (#2194) üzenetére


Sirandrish
legenda

Igen, olvastam hogy sokaknak még pesten is csak 10 megas van. :W

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2198) Cs1csó válasza Sirandrish (#2197) üzenetére


Cs1csó
félisten

Az a durva, mert ha bibarbaxnádalsófüggyösön élsz akkor mondhatod világvége nem csodálkozhatom, de tényleg a fővárosban ilyen net, az bosszantóbb lehet.

(#2199) kiskeni válasza Cs1csó (#2198) üzenetére


kiskeni
aktív tag

Ezért érdemes költözésnél az elérhető max sávszélességgel is számolni ugyebár. Hiába 21. század, sajnos erre még külön figyelmet kell fordítani :DDD

Két rák találkozik. Kérdezi az egyik: - Te is folyami vagy? - Nem, én tüdő

(#2200) Cs1csó válasza kiskeni (#2199) üzenetére


Cs1csó
félisten

Ez evidencia, aki net függő és úgy költözik, hogy nem néz utána annak, hogy ott ahová költözne nincs gigabites optika 3000 forintért az meg is érdemli, hogy 10/1-es ADSL-t kapjon 6k-ért.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.