Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#474) kovy79 válasza _seth_ (#459) üzenetére


kovy79
őstag

Az én olvasatomban pl ha veszek 20K-t érő procit 15K-ért és egyből felteszem a hirdetését 19K-ért.
Egyébként tudtam, h valaki felteszi ezt a kérdést, de te is tudtad jól a választ.
Én pl ha árulok valamit, azt 99%-ban a saját gépemből szedem ki és jön helyette az új, ami hónapokig, talán évekig szolgál még. No, ezt nem nevezném haszonszerzésnek, mivel mindig a piaci ár alatt adom, hogy ne foglalja a helyet.
Azt hiszem, ki fogom bírni évente 2 hirdetés utáni borzalmas összeget. Nem áll szándékomban célozgatni, de vannak, akik hónapokig árulják aranyáron a senkinek nem kellő szarjaikat. Ezután az aranyárból futja majd hirdetési tarifára is!
Esetleg ha holnap mész mondjuk fodrászhoz és igénybe veszed a szolgáltatását, akkor mondd meg neki, hogy nem fizetsz!

Egyébként el vagy tévedve a haszon fogalmát illetően. Ha a valamit azért árulsz, hogy hasznod legyen rajta, az nem egyenlő azzal, hogy valamit árulsz!
Az a pénzszerzés, nem pedig a haszonszerzés, lévén az utóbbinál a bevételi összeg nagyobb, mint a kiadási.
Szerintem...

(#464) DeFranco, egyetértek. :R

[ Szerkesztve ]

''ha annyira NAGY hozzáértő vagy akkor azt is tudnod kell(ene) , hogy a 9550 ugyanaz mint a 9700-as!'' by bandika2006

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.