Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#851) olddog válasza torma1981 (#849) üzenetére


olddog
aktív tag

Ha gépközelben leszek, megpróbálom, de éppen nyaralok...

Xiaomi Note 10, Xiaomi Mi Band 6/ Egyéb cuccok: 1 Feleség, 2 Macska, 1 Baldwin, 1 Skinny

(#852) torma1981 válasza olddog (#851) üzenetére


torma1981
veterán

:D Jó pihenést. :D

(#853) olddog válasza torma1981 (#852) üzenetére


olddog
aktív tag


No így jártam. :O

Xiaomi Note 10, Xiaomi Mi Band 6/ Egyéb cuccok: 1 Feleség, 2 Macska, 1 Baldwin, 1 Skinny

(#854) femiki válasza olddog (#853) üzenetére


femiki
tag

Hát ez valóban nagyon csúnya! :Y

(#855) olddog


olddog
aktív tag

Üdv!
Már többen is kértek képeket. Feldobtam párat a teljesség igénye nélkül IDE.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Note 10, Xiaomi Mi Band 6/ Egyéb cuccok: 1 Feleség, 2 Macska, 1 Baldwin, 1 Skinny

(#856) doongoo


doongoo
addikt

Nem kacérkodik valamelyikőtök a gondolattal, hogy feltegye a 2.5.088 fejlesztői (7-es alapú) romot?

(#857) mikrofon válasza doongoo (#856) üzenetére


mikrofon
addikt

nekem most annyira jól megy, hogy megvárom a stabil verziót, tekintve, hogy munkaeszközöm is:)

(#858) femiki válasza doongoo (#856) üzenetére


femiki
tag

Én pedig amatőr vagyok hozzá, kezdve hogy kell felrakni, vagy ha véletlen vissza kéne állitani a mostani 2.3.044-re, nem tudnám egyedül :W

(#859) doongoo


doongoo
addikt

Közben én is olvasgattam még róla xda-n is és ott írják, hogy pl. jobban merül vele a teló, meg van pár bug is, úgyhogy én is inkább kivárom a stabil verziót

(#860) doongoo


doongoo
addikt

Spring festival előttre tervezik elvileg kiadni a 2.5-ös stabil romot, az meg 2017. január 27-én este kezdődik.

(#861) femiki válasza doongoo (#860) üzenetére


femiki
tag

Lesz benne Magyar? Vagy maradunk az Angolnál?

(#862) doongoo válasza femiki (#861) üzenetére


doongoo
addikt

Tipp: angol-kínai

(#863) buca84


buca84
őstag

Próbálnak lebeszélni egy sypware miatt a ZUK-ról. Most ennek higgyek vagy ne?

(#864) WOT-H-A-C válasza buca84 (#863) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

Hülyeség... Feldobdz rá egy másikvROM ot és nyugodtan aludhatsz. A webshopos ROM oknál előfordulhst ilysmi, de inkább azpk is csak spam-elnek.

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#865) buca84 válasza WOT-H-A-C (#864) üzenetére


buca84
őstag

Köszi! Pl a gyárit is jó, gondolom.

Egy jó téma összefoglalót nem szeretne csinálni vki ebbe a fórumba? :)

(#866) doongoo válasza buca84 (#865) üzenetére


doongoo
addikt

A gyári tökéletes (ha értesz angolul)

már volt róla szó, de gyakorlatilag minden le van írva a hozzászólásokban és nincs is olyan túl sok (keresővel mindent meg lehet találni)

[ Szerkesztve ]

(#867) buca84 válasza doongoo (#866) üzenetére


buca84
őstag

Ok. Köszi!

(#868) smokin


smokin
tag

Sziasztok!
Egy ilyen telefon vásárlásán gondolkozok,tud valaki mondani róla egy kis infot,hogy milyen a hétköznapi használatban.
Érdemes webshopos rommal rendelni a magyar nyelv miatt?

i'm too old for this shit

(#869) mikrofon válasza smokin (#868) üzenetére


mikrofon
addikt

Szia,

a telefon nagyon jó. Mindennapos használatban meg még jobb. :)
Sokat használom telefonálásra, sms-re, e-mail-re, net-re, fotózásra, navigálásra, zenehallgatás Bluetooth-on (nem hangszórón). Ezekre nekem bejött. Gyors, jól kezelhető, hálózatokat jól látja, net is szakít a 4G miatt.
Webshop-os ROM-ok nem ajánlottak, mert hibásak, lassúak, rosszindulatú szoftvert tartalmazhatnak, magyar sem magyar teljesen, és még ami magyar is rajta, szerintem érthetetlen több helyen, mert nem jó a fordítás...
Telefon akkor ajánlott, ha tudsz élni magyar nyelv nélkül, mert a megérkezés után első feladat, hogy fel kell rakni egy gyári szoftvert, majd frissíteni. Ez pedig csak angolul és kínaiul tud.
Lehet root-olni, amihez nyitni kell a bootloader-t. Viszont ha egyszer kinyitod, az örökre nyomot hagy. Ugyan visszazárható kockázatosan és macerásan, de nem nyom nélkül, tehát nem sok értelme van.
Találsz hozzá leírást és linkeket is.

[ Szerkesztve ]

(#870) olddog válasza smokin (#868) üzenetére


olddog
aktív tag

Annyit tennék hozzá mikrofon hozzászólásához, hogy a készülék Root nélkül is tökéletesen használható, a mindennapokban. Szóval nem elengedhetetlen lépés, ellentétben a gyári ROM telepítésével.

Xiaomi Note 10, Xiaomi Mi Band 6/ Egyéb cuccok: 1 Feleség, 2 Macska, 1 Baldwin, 1 Skinny

(#871) doongoo


doongoo
addikt

Zukfans.eu-n már jövő hétre belengették a 7.0 frissítést. Kíváncsi leszek, hogy OTA lejön-e a módosított system-upgrade.apk-val...

(#872) olddog válasza doongoo (#871) üzenetére


olddog
aktív tag

Erre a hétre ígérték kínai 'források'. :)
Múlt héten jelentették be a Z2 Z2Pro frissítését.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Note 10, Xiaomi Mi Band 6/ Egyéb cuccok: 1 Feleség, 2 Macska, 1 Baldwin, 1 Skinny

(#873) mikrofon válasza doongoo (#871) üzenetére


mikrofon
addikt

a módosított system-upgrade.apk alatt mit értesz?
Ez valahogy kimaradt nekem

(#874) olddog válasza mikrofon (#873) üzenetére


olddog
aktív tag

Megmókolták az upgrade appot, azt hiszi nincs megrootolva a készülék. Elméletileg. Még nem próbáltuk, mióta megvan nem volt frissítés, látszólag ellenőrzi. Kiírja hogy a legfrissebb van telepítve.

Xiaomi Note 10, Xiaomi Mi Band 6/ Egyéb cuccok: 1 Feleség, 2 Macska, 1 Baldwin, 1 Skinny

(#875) mikrofon válasza olddog (#874) üzenetére


mikrofon
addikt

Nah ez nekem kimaradt.
Honnan lehet ezt megszerezni?
Kell valami trükközés, vagy csak telepítés esetleg fájlcsere?

(#876) olddog


olddog
aktív tag

Elméletileg a Z2-re elindult a frissítés.

Xiaomi Note 10, Xiaomi Mi Band 6/ Egyéb cuccok: 1 Feleség, 2 Macska, 1 Baldwin, 1 Skinny

(#877) doongoo válasza olddog (#876) üzenetére


doongoo
addikt

Z2 Pro-ra is :Y :C Valaki már fel is tette a stabil 2.5.335 mega linkjét zunkfans.eu-n. Töltöm épp lefelé, biztos, ami biztos alapon (ha nem jönne OTA-n)

[ Szerkesztve ]

(#878) femiki válasza doongoo (#877) üzenetére


femiki
tag

Téves. :))

[ Szerkesztve ]

(#879) mikrofon válasza doongoo (#877) üzenetére


mikrofon
addikt

nah kíváncsi leszek mit hoz!
Most már elég régen volt frissítés, ahhoz képest, hogy az elején milyen sűrűn jöttek :)

(#880) olddog


olddog
aktív tag

Nálam megjelent a frissítés, elérhető az okosított Update Appal is. :DD

Update: kb 4 perc alatt lejött, már frissítem is...

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Note 10, Xiaomi Mi Band 6/ Egyéb cuccok: 1 Feleség, 2 Macska, 1 Baldwin, 1 Skinny

(#881) doongoo válasza olddog (#880) üzenetére


doongoo
addikt

Várom a beszámolót, nálam még nem talál semmit.

Apropó: a tiéd rootolva is van, vagy csak a bootloader nyitott?

(#882) doongoo válasza olddog (#880) üzenetére


doongoo
addikt

Ha esetleg megtalálod a letöltött OTA fájlt valamelyik könyvtárban a telódon és feltöltenéd valahová, ahonnan lekaphatnám, azt nagyon megköszönném.

(#883) olddog válasza doongoo (#881) üzenetére


olddog
aktív tag

Van egy rootolt, és egy érintetlen. :)

Xiaomi Note 10, Xiaomi Mi Band 6/ Egyéb cuccok: 1 Feleség, 2 Macska, 1 Baldwin, 1 Skinny

(#884) olddog


olddog
aktív tag

Megcsináltam az érintetlen készüléken a frissítést.
Pozitívum:
Camera app kapott manual módot! Fókusz,Záridő ( 1/4000-32! ),Fehéregyensúly ( pár előre beállított és teljes kézi közül lehet választani ), Iso ( 100-3200 ). Valamint egy érdekes dolog manuál módban ha a közelségérzékelő előtt elhúzod az ujjad exponál ( gondolom azért ha a jobb kezed nagyon elfoglalt... :DD )
Úgy tapasztaltam ha kamera appot indítassz automatikusan megemeli a kijelző fényerejét. ( ez nem biztos hog pozitív )
Lab features alatt lett ScreenRecord és ott található a SplitScreen is.
Kaptunk egy hibajelentőt (Provide Feedback), és egy GT Browser-t.
Ami nekem negatívum, hogy a témák közül kikerült a fekete. :O
Hirtelen ennyi, a többit majd megírjátok Ti! :))

Xiaomi Note 10, Xiaomi Mi Band 6/ Egyéb cuccok: 1 Feleség, 2 Macska, 1 Baldwin, 1 Skinny

(#885) femiki


femiki
tag

Még nálam sem talál frissítést, sem automatikusan, sem a "System Update" keresésre. :F
Pedig a 2.3.044 ST verzió van fent, és nem rootolt a teló.

[ Szerkesztve ]

(#886) mivanminincs válasza femiki (#885) üzenetére


mivanminincs
csendes tag

Nálam is ugyanez a helyzet, de majd csak elér hozzánk is. Korábbi frissítéseknél is ugyanez volt a helyzet, bár akkor sem értettem, mi alapján "rangsorolódnak" a júzerek/készülékek, s egyáltalán: miért?

(#887) mikrofon válasza mivanminincs (#886) üzenetére


mikrofon
addikt

Talán a szerverkapacitás miatt... Talán az véges, így limitált az egyszerre történő letöltési, kapcsolódási szál.....
Azért jelezzetek, ha nektek már megjelent, mert még nekem sem jött :)

[ Szerkesztve ]

(#888) mivanminincs válasza mikrofon (#887) üzenetére


mivanminincs
csendes tag

X tömb töltheti le, egy központi progi figyeli, hogy hányan éltek a letöltéssel, s Y letöltés után megy újabb tömb készülékére az értesítés? A frissítést nem letöltők ilyenkor másoktól foglalják a letöltési lehetőséget? - gondolom nem módosítják az ő szálaik kapacitását, de valamiféle priorizálás kellhet azért oda is. Jó kis algoritmusok állhatnak egy ilyen mögött.

(#889) femiki


femiki
tag

Én letöltöttem a frissítést a pro-hoz, ha valakit érdekel innen letöltheti:
[link]

[ Szerkesztve ]

(#890) doongoo válasza olddog (#884) üzenetére


doongoo
addikt

igazából a rootolt érdekelne, mert ugye nekem csak olyan van (neked is ezen van gondolom a módosított updater apk - amire írtad, hogy lehozta a frissítést, vagy nem?)

(#891) doongoo válasza femiki (#889) üzenetére


doongoo
addikt

ez megvan nekem is, a gond az, hogy sehogy sem lehet feltenni...

(#892) mivanminincs


mivanminincs
csendes tag

Nálam most jön OTA.

(#893) doongoo válasza mivanminincs (#892) üzenetére


doongoo
addikt

Yesss, végre nálam is, módosított updater.apk-val (pont mire megcsináltam a módosított update.zip-et zukfans.eu leírás alapján). Most már csak arra vagyok kíváncsi, hogy fel is megy-e rendesen...

(#894) doongoo válasza doongoo (#893) üzenetére


doongoo
addikt

Nos, lejött a módosított updater.apk-val, de nem települ (nekem ugye nyitott a bootloader-em)

(#895) femiki


femiki
tag

Nekem is megjött reggel a telefonra OTA-n. Most ismerkedek vele. :DD

(#896) smokin válasza femiki (#895) üzenetére


smokin
tag

Gondolom nincs rá semmi esély,hogy az új frissítéssel jön hozza magyar nyelv! :N

i'm too old for this shit

(#897) olddog válasza smokin (#896) üzenetére


olddog
aktív tag

Nincs. Maradt ami volt.

Xiaomi Note 10, Xiaomi Mi Band 6/ Egyéb cuccok: 1 Feleség, 2 Macska, 1 Baldwin, 1 Skinny

(#898) femiki válasza smokin (#896) üzenetére


femiki
tag

Sajnos ebben sincs, csak Angol, meg Kínai, mint eddig is.
De hidd el, lehet vele élni így is.

(#899) mikrofon válasza doongoo (#894) üzenetére


mikrofon
addikt

nekem azt látja a módosított update app, hogy nincs elérhető frissítés, pedig keresi.....

(#900) olddog válasza mikrofon (#899) üzenetére


olddog
aktív tag

Ritkán látja a frissítést, gondolom a kapacitás nagy része kínára megy el.

Xiaomi Note 10, Xiaomi Mi Band 6/ Egyéb cuccok: 1 Feleség, 2 Macska, 1 Baldwin, 1 Skinny

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.