Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#501) bAtt001 válasza whYz (#496) üzenetére


bAtt001
addikt

ahogy néztem eddig videókat a meizu féle megoldás van lemásolva, homegomb érintésre vissza, benyomásra kezdőképernyő, meg lehet szokni biztos de szerintem felesleges volt spórolni a gombokkal :U

(#502) whYz válasza bAtt001 (#501) üzenetére


whYz
addikt

Ohh ertem, akkor csak a recent apps gomb hianya lehet zavaro, viszont szokhato.

(#503) kano válasza whYz (#502) üzenetére


kano
nagyúr

Szerintem nem csak megszokható, hanem gyorsabb is lesz a kezelés, ha az ember hozzászokik. Szerintem a másik gomb is valahogy "be van építve". Esetleg gesztus?

pampika
Ez már biztató, hogy van egyáltalán ilyen oldal. Az volt a legutóbbi hivatalos kommunikáció, hogy nem lesz nemzetköziesítés (de szééééép...), max lesz benne egy angol nyelv (ami eddig is volt).
Tényleg alakul ez. Megnézzük még a O+3-t és utána döntünk. :) Szeptemberre már emészthető lesz az ár is.

[ Szerkesztve ]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#504) monti0222w válasza bAtt001 (#501) üzenetére


monti0222w
addikt

Szerintem meg könnyen megszokható, az asszonynak Meizu Note1-e van, azért is tudom ezt mondani. :K

kano: Én egyelőre maradok a Z2-nél, valamiért jobban meggyőzött mint a Mi5.

[ Szerkesztve ]

(#505) Chris984


Chris984
csendes tag

Nem lesz gond szerintem ezzel a ZUI 2.0 rendszerrel.... Már nekiáltak az international romnak páran... http://zuiandroid.com/html/overview/index.html

(#506) kano válasza Chris984 (#505) üzenetére


kano
nagyúr

Ha tényleg (legalább) elősegíti egy közösség kialakítását a gyártó (ilyen fórumok létrehozásával), akkor tényleg nagyon rendben lesz ez a telefon. :C

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#507) monti0222w válasza kano (#506) üzenetére


monti0222w
addikt

Igen, de akkor itthon is kell kialakulnia szintén egy kis közösségnek! Mert csak így működne a dolog. :K

(#508) kano válasza monti0222w (#507) üzenetére


kano
nagyúr

Miért? Ha lesz nemzetközi rom akkor talán lesz benne magyar nyelv is. Max besegítünk nekik a fordításban.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#509) monti0222w válasza kano (#508) üzenetére


monti0222w
addikt

Írtad is, talán, de nem biztos, viszont itthon is foglalkozna vele egy csapat, akkor ezt biztosabbnak látom.

[ Szerkesztve ]

(#510) Haneto válasza kano (#506) üzenetére


Haneto
tag

Hát nem tudom. Az oldal készítője ezt írta a korábban linkelt cikkhez:

"Hi Andi, its mark, these two web sites are sites i've setup... I've been in contact with ZUK about cooperation for ROM project on multi language but recent weeks the conversions stopped. I guess due to the launch of Z2 and whatever else is going on. However I remain optimistic for an official reply and thanks from ZUK."

:F

Xiaomi Mi 9T Pro

(#511) monti0222w válasza Haneto (#510) üzenetére


monti0222w
addikt

Van már valami infó az árusításról?

(#512) PowerBuldog válasza monti0222w (#511) üzenetére


PowerBuldog
veterán

fehér 6GB kapható

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#513) whYz válasza PowerBuldog (#512) üzenetére


whYz
addikt

Erre a linkre nem jon be semmi, csak valami login kepernyo.

[ Szerkesztve ]

(#514) PowerBuldog válasza whYz (#513) üzenetére


PowerBuldog
veterán

Oh bakker :D

Szóval ez a jó

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#515) monti0222w válasza PowerBuldog (#514) üzenetére


monti0222w
addikt

Köszi szépen, de még várok hogy lejjebb menjen az ára, mert ez még húzós nekem.

(#516) kano


kano
nagyúr

Azt hiszem, hogy op3 lesz. Inkább a 2 év tuti gart és nem mellesleg a jobb támogatottságot választom.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#517) Scrydhan válasza kano (#516) üzenetére


Scrydhan
aktív tag

Ne legyél abba olyan biztos,az OP2 sem arról híres hogy best support ever és még a samsunghoz képest is késett az MM. Én zte axon 7-et választom,ott is2év gari,az is közel stock android csak 1440p- kijelző,sokkal jobb audio,valszeg jobb kamera és force touch,bàr csak a 4gb-os modelvan op3 àráért,a 6gigás máris 170e

2011: "Sok hűhó semmiért, lehetne mondani, de egy tetszett pecséttel azért értékelem a mérnökök igyekezetét. Még akkor is, ha a Galaxy Note-tal nem sikerült kategóriát teremteniük."

(#518) tdhenry válasza Scrydhan (#517) üzenetére


tdhenry
tag

Egész jól hangzik... Honnan rendeled?

[ Szerkesztve ]

(#519) Scrydhan válasza tdhenry (#518) üzenetére


Scrydhan
aktív tag

Még nem tudom,elvileg hivatalos oldalról is lehet ugyanolyan áron rendelni mint ahogy bejelentették,hó végén kiderül. Ha sokkal drágább lesz,mivel a Zuk Z2 Pro-ról nincs infó kénytelen leszek 1+3-mat venni
[link] itt lehet kapni csak horribilisen drága

[ Szerkesztve ]

2011: "Sok hűhó semmiért, lehetne mondani, de egy tetszett pecséttel azért értékelem a mérnökök igyekezetét. Még akkor is, ha a Galaxy Note-tal nem sikerült kategóriát teremteniük."

(#520) monti0222w válasza Scrydhan (#519) üzenetére


monti0222w
addikt

Nagy a csend, nem vett még senki! :)

(#521) malnabokor


malnabokor
senior tag

Egyenlőre rendes tesztet sem láttam sehol, pedig naponta rákeresek a neten meg megnézem a gizchina-t (ahol volt egy rövid írás róla). Úgy tűnik, hogy egyenlőre tényleg alig gyártanak valamennyit és az sem jut ki nagyon külföldre...

Szerk: úgy tűnik, van már olyan bolt, ahol international rom- hegesztenek rá és lassan szállítják is [link] (de ilyen helyzetben mi van a frissítésssel?

[ Szerkesztve ]

köztudott hogy az elektromos dolgok füsttel működnek, azaz ha egyszer kijön a füst nem működnek többet.

(#522) monti0222w válasza malnabokor (#521) üzenetére


monti0222w
addikt

Igaz, ezt én is tapasztalom, jó áron már venném is! :K

(#523) R.Daneel


R.Daneel
csendes újonc

A várva várt teszt.
http://www.gizchina.com/2016/07/05/zuk-z2-pro-review/

(#524) PowerBuldog válasza R.Daneel (#523) üzenetére


PowerBuldog
veterán

Nem ájultam el tőle. És sokat is késett. Spemallnál drágább is mint az O+3.

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#525) monti0222w válasza PowerBuldog (#524) üzenetére


monti0222w
addikt

Tényleg, nagyon szar lett az értékelése, egy kivételével a lehetséges 10/9-et megkapta, most komolyan mit vártál? :F

(#526) margithid


margithid
veterán

CyanogenOS stabil kiadás vajon lesz erre a telefonra?

(#527) WOT-H-A-C válasza margithid (#526) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

Mármint cyanogen mod?

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#528) Scrydhan válasza WOT-H-A-C (#527) üzenetére


Scrydhan
aktív tag

Mivel hivatalos cyanogen OS nem lesz rá ezért gondolom CM-re gondolt.

2011: "Sok hűhó semmiért, lehetne mondani, de egy tetszett pecséttel azért értékelem a mérnökök igyekezetét. Még akkor is, ha a Galaxy Note-tal nem sikerült kategóriát teremteniük."

(#529) margithid válasza Scrydhan (#528) üzenetére


margithid
veterán

Hivatalos nem lesz akkor? Z1-re volt, de akkor megszakadt a kapcsolat közöttük?
Sima CM azért nem ugyanaz, akkor már inkább OP3, arra is lesz valószínű.

(#530) WOT-H-A-C válasza Scrydhan (#528) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

Na ugye-ugye? ;)

Margithid: Z2 pro ra nem lesz cyanogen os. :(

[ Szerkesztve ]

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#531) margithid válasza WOT-H-A-C (#530) üzenetére


margithid
veterán

Sajnálom azért...
Nem tudom miért nem bővitik a CyangonOS készülékeit. Kb csak kínai meg indiai telefonokra érhető el.
CM-ből meg ugye megszünt a stabil Rom, snapshot meg nem tudom milyen.

(#532) WOT-H-A-C válasza margithid (#531) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

Jó a snapshot, az már majdnem stable! Jelenleg is azt használok és nem találtam hibát.

[ Szerkesztve ]

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#533) margithid válasza WOT-H-A-C (#532) üzenetére


margithid
veterán

Értem, köszönöm!
Ha android akkor nálam vagy stock droid vagy CM.

(#534) monti0222w válasza WOT-H-A-C (#532) üzenetére


monti0222w
addikt

Neked már van? Melyik variáció?

(#535) WOT-H-A-C válasza monti0222w (#534) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

Dehogy.. :N Majd esetleg fél év múlva mire mindenhol kapható lesz.. Bár egyre kevesebb az esély erre. Keveslem az akkut...

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#536) monti0222w válasza WOT-H-A-C (#535) üzenetére


monti0222w
addikt

Nem 3100 mah az akkumulátor kapacitása, 5.2 kijelzőhöz szerintem elég, annyit nem eszik a proci sem, mivel ez (820) takarékosabb mint az elődje volt.

(#537) Scrydhan válasza monti0222w (#536) üzenetére


Scrydhan
aktív tag

Illetve az amoled is takarékosabb,elég az de nem sokra.

2011: "Sok hűhó semmiért, lehetne mondani, de egy tetszett pecséttel azért értékelem a mérnökök igyekezetét. Még akkor is, ha a Galaxy Note-tal nem sikerült kategóriát teremteniük."

(#538) monti0222w válasza Scrydhan (#537) üzenetére


monti0222w
addikt

A H6-n is elég bőven, abban is 3100 van és elmegy két napot is. WOT-H-A-C véleményére lettem volna kíváncsi, illetve arra mitől gondolta meg magát, mivel érzésem szerint az aksi az gyenge ürügy. :)

[ Szerkesztve ]

(#539) WOT-H-A-C válasza monti0222w (#538) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

Z2 pro-val kapcsolatban? Összetett volt a dolog.

Az alapprobléma az volt, hogy tönkre ment a telefonom és kellett helyette valami. Két hónapot vártam kb.Ezalatt kijött a MI5, amit hamar elvetetem az ára miatt. Aztán jött a z2 pro. Ez nagyon tetszett. Aztán megjelent, és elkezdték árúlni 200$-aldrágábban mint, hogy bejelentették. Illetve only ZUI :(. Ezután még megvártam a1+3-at. Annál lehangoltak a kezdeti akku statisztikák. A vége az lett, hogy ideiglenesen vettem egy Zuk Z1-et, mert kellett a normális teló a munkámhoz.Őszintén szólva nem bántam meg. 7-8 óra SoT alsóhangon!:) Minőségi cucc. Ezzel elkaristolok pár hónapot,és azután meglátom. Egyébként, ha a z2 pro, csak ennyire jó mint a Zuk Z1, akkor megfogja érni. Mondjuk itt sokat doba cyanogenos, cmalapú rom-ok tömkelege. :)

[ Szerkesztve ]

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#540) margithid válasza WOT-H-A-C (#539) üzenetére


margithid
veterán

Z1-nél az a jó hogy van hivatalos CM, Z2nél nem biztos lesz...
Én is sok midnent nézegetek, xiaomikat, o+3-at, zuk-ot, de azt hiszem, hogy nexus 5X-nél maradok, az ára is baráti, egyedül a 2 GB Ramot keveslem a jövőre nézve...

[ Szerkesztve ]

(#541) monti0222w válasza WOT-H-A-C (#539) üzenetére


monti0222w
addikt

Köszönőm a válaszodat :R , mint tudod én egy ilyenre hajtok és úgy érzem a kövi hónapban be is rendelem, nem szerettem volna az első fecske lenni, de sajna a H6-m több sebből is vérzik, így időszerű lenne már a váltás. S mivel nálam is lényeg a pénz, én az olcsóbbik verziót rendelem 4 giga rammal ellátottat, bőven elég lesz ez is pár évig nekem.
Egyébként arra gondoltam valami gond van velük azért kanyarodtál el. :)

(#542) Scrydhan válasza monti0222w (#538) üzenetére


Scrydhan
aktív tag

Ja hát ha az ő véleményére voltál kiváncsi akkor sajnálom :U

2011: "Sok hűhó semmiért, lehetne mondani, de egy tetszett pecséttel azért értékelem a mérnökök igyekezetét. Még akkor is, ha a Galaxy Note-tal nem sikerült kategóriát teremteniük."

(#543) WOT-H-A-C válasza Scrydhan (#542) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

Nem hinném, hogy erről van szó! Nyilván a te véleményed is ugyanannyira számít mint az enyém. :R

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#544) _Moriarty_ válasza monti0222w (#541) üzenetére


_Moriarty_
aktív tag

Üdvözlendő, hogy valaki bevállalná a vásárlást :) Azért fura, hogy lassan 3 hónapos hír/megjelenés óta nincs még hazai tapasztalat erről a telóról, pedig szerintem is nagyon ígéretes készülék.
Volt Zuk Z1 telefonom, csak a méretét nem tudtam megszokni. Ez tökéletes lenne leváltani a mostani MI4C-met.
Marad továbbra is a várakozás, sajnos nálam is buktak valami miatt a többiek újdonságai.

(#545) monti0222w válasza Scrydhan (#542) üzenetére


monti0222w
addikt

Nem erről van szó, csak vele beszélgettem és tudom hogy ő is rá volt hangolódva erre a telefonra, és nem értettem miért lép vissza a vételétől! Azóta, persze már tudom. :K

Moriarty_: Nekem is furcsa volt hogy nem vállalta be senki, mondjuk én a magyar nyelv hiánya miatt nem vettem meg, de mivel a párom is angolul használja az övét, ( M1 Note) és én frissítgettem, meg tisztitgatom, így barátkoztam ezzel a helyzettel. A vásár se most lesz mert augusztusban gondolom megvenni, és hátha addig is fog a ZUI-nál történni valami előre lépés a nyelvekből kifolyólag. S hátha lesz addig egy bátrabb ember aki megveszi. :K

[ Szerkesztve ]

(#546) monti0222w válasza monti0222w (#545) üzenetére


monti0222w
addikt

A Meizu Pro 6 sincs lefutva nálam, az a hangcsipje miatt tetszik, viszont ott gyengébb az akkumulátor, és sajna még senkinek sincs, így semmi felhasználói infó sincs róla. :N

(#547) monti0222w


monti0222w
addikt

Úgy hallottam, nemsokára lesz eus változat is, olyan ismerősöm mondta aki kínaiakkal üzletel és gondolom tőlük van az infó. Remélem igaz lesz! :K

(#548) WOT-H-A-C válasza monti0222w (#547) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

Nem lesz ezzel gond. :N A Zuk Z1 el kapcsolatban is megy a sírás még mindíg, hogy nem kapott COS13 -at. Persze nem lenne baj, ha kapott volna. COS12.1 teljesen stabil és bug mentes. Rég találkoztam ennyire stabil rendszerrel. Most CM13 at használok , de igazából nem érzem túl sok előnyét. Arról nem beszélve, hogy rengeteg féle custom rom van hozzá! Gyanítom így lesz ez a Z2 vel is.:)

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#549) _Moriarty_ válasza monti0222w (#547) üzenetére


_Moriarty_
aktív tag

Ez jó hír, erre várok és gondolom még rajtam kívül vagyunk páran.
Alig van (vagy nincs is) csúcskészülék 5-5,2-es méretben, ami támogatja a B20-at, az ára is elfogadható és azért legyen A brand.
A mostaniból csak a B20-at hiányolom, amúgy teljesen rendben van.
Honor 8 is érdekes lehet, kérdés milyen áron nyit majd.

[ Szerkesztve ]

(#550) torma1981 válasza _Moriarty_ (#549) üzenetére


torma1981
veterán

Ahogy nézem a honor 8 nem sokkal lesz drágább mint a P9. Akkor már inkább azt szerintem. De majd teszt után kiderül mit tud.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.