Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#401) kano válasza WOT-H-A-C (#400) üzenetére


kano
nagyúr

Egy felső kategóriás telefont mennyiért szeretnél megvenni?
Ráadásul ehhez képest ajándék.

[ Szerkesztve ]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#402) WOT-H-A-C válasza kano (#401) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

Azt, hogy mennyiért szeretném megvenni, majd eldöntöm. Ehhez senkinek semmi köze. Amit leírtam az azért volt mert szerettem volna felhìvni a figyelmet arra, hogy az árhoz amit megjelöltél meg jönnek bizonyos költségek. Illetve az sem érdekel, hogy más felsőkategóriás telóknak mennyi az ára a zuk-hoz képest. Az első 1+1 em kínai volt és jóval 500$ felett vettem. A mostani telóm is átszámolva ~ 430$

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#403) monti0222w válasza WOT-H-A-C (#402) üzenetére


monti0222w
addikt

Nyár, nyár végére már olcsóbb lesz jó pár ezerrel, sajnos drágábban kezdett mint vártuk! S nem csak ő Meizu, Xiaomi, szóval aki szóba jöhet, Oppo sosem volt olcsó, és a One plus is drágán kezd. :N

(#404) WOT-H-A-C válasza monti0222w (#403) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

Én is így gondolom. Én sem erre számítottam sajons... :(

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#405) klooo


klooo
tag

Írtam a puremobile.hu-nak. Kérdeztem forgalmazzák-e majd a zuk z2-t. Azt írtak, idézem: "Nem fogjuk forgalmazni, mert sok volt velük a szoftveres gond." - Most ezek tudnak valamit vagy valamivel összekeverik? Vagy az előmodell problémás?

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S23 Ultra, PS5

(#406) Saccco válasza klooo (#405) üzenetére


Saccco
nagyúr

Kifogas.txt

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#407) WOT-H-A-C válasza klooo (#405) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

Dehogy... Az egyetlen "szoftveres gond" amiről tudunk, hogy nem lesz rá COS13 csak ZUI. Még az előrendeléseket sem teljesítették és jóformán csak a sample példányok kerültek a médiához. Akkor puremobil miről beszél?? :DDD Ez nettó hülyeség.

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#408) monti0222w válasza klooo (#405) üzenetére


monti0222w
addikt

Nézz be a Z1 topicba. :K

(#409) klooo válasza monti0222w (#408) üzenetére


klooo
tag

Azért még kérdezősködtem náluk. Azt írta a tag, hogy a lenovokkal sok a gond. Azért nem is foglalkoznak velük.

Samsung Galaxy S23 Ultra, PS5

(#410) monti0222w válasza klooo (#409) üzenetére


monti0222w
addikt

Ezt nem hiszem el, :N kinézek három telot ami méretben, meg árban jó lenne, erre mindben van valami gebasz, plusz még az árazásuk is drágább az igértnél! :N

(#411) pampika válasza monti0222w (#410) üzenetére


pampika
őstag

a bejelentéskor kihirdetett árak mindig belső piacos árak, amik nagyon talán a gyárral kapcsolatban álló nagykereknek elérhetőek. valszeg még a webshopok sem vásárolhatnak a gyártól közvetlenül (xiaominál asszem 2-3 cég vehet csak a gyártól, mintha ezt írta volna vki vmelyik topikban).

szóval lesz a gyári ár, nagyker haszon, webshop haszon és ezután jössz te, mint vásárló, ha nincs másik szereplő még az ellátási láncban.

(#412) Scrydhan


Scrydhan
aktív tag

Spemallnál a 4gb-os verzió 425 usd,míg a 6gigás 526 usd,ez azért elég nagy különbség O_o
Más:mi a megjelenési dátum?

[ Szerkesztve ]

2011: "Sok hűhó semmiért, lehetne mondani, de egy tetszett pecséttel azért értékelem a mérnökök igyekezetét. Még akkor is, ha a Galaxy Note-tal nem sikerült kategóriát teremteniük."

(#413) monti0222w válasza pampika (#411) üzenetére


monti0222w
addikt

Mindezt tudom, az ár meg úgy is megy majd lejjebb, de az is baj hogy magyar nyelv sincs reájuk, plusz olvasgatom a Mi5 topicot nem kerek a rom sem még rajta, meg azzal is gond van, hogyha cserélsz romot az is komplikáltabb lett, meg nem is tökéletes! :)
Mint feljebb írtam már, nyár végén jó áron hozzá lehet jutni és talán addigra ezek a gondok is megoldódnak. :K

[ Szerkesztve ]

(#414) kano válasza pampika (#411) üzenetére


kano
nagyúr

Ez nem igaz. A Xiaominál vásárolhat a gyártól a weben keresztül. Az más kérdés, hogy nincs nekik készletük mindig.
Szerintem a Lenovonak is van kínai webshopja (zuknak) és ott tényleg meg tudod Te is venni, ha élsz.

[ Szerkesztve ]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#415) malnabokor


malnabokor
senior tag

Közben találtam egy valódinak tűnő, normális tesztet: [link]
(Érdekes, hogy a leírás szerint ez a 4/64 modell)

köztudott hogy az elektromos dolgok füsttel működnek, azaz ha egyszer kijön a füst nem működnek többet.

(#416) monti0222w válasza malnabokor (#415) üzenetére


monti0222w
addikt

Az is érdekes, hogy a kijelzőt itt 5.1 írják, holott máshol az 5.2 szerepel.

(#417) Scrydhan válasza malnabokor (#415) üzenetére


Scrydhan
aktív tag

Ez ilyen nagyon previewne tűnik nekem :/

[ Szerkesztve ]

2011: "Sok hűhó semmiért, lehetne mondani, de egy tetszett pecséttel azért értékelem a mérnökök igyekezetét. Még akkor is, ha a Galaxy Note-tal nem sikerült kategóriát teremteniük."

(#418) malnabokor válasza Scrydhan (#417) üzenetére


malnabokor
senior tag

Rendben, nyilván nem egy többoldalas teszt, viszont legalább kitér olyan dolgokra is (töltésidő, melegedés, kamera minőség, stb.) ami máshol még nem volt, szóval egy-két plusz infót nyújt a cikk. És mint erős érdeklődőnek, nekem minden új dolog jól jön ;)

köztudott hogy az elektromos dolgok füsttel működnek, azaz ha egyszer kijön a füst nem működnek többet.

(#419) Scrydhan válasza malnabokor (#418) üzenetére


Scrydhan
aktív tag

Persze,nekem is több mint a semmi,nem igazán van nála jobb alternatíva,remélem június végéig megjelenik :(

2011: "Sok hűhó semmiért, lehetne mondani, de egy tetszett pecséttel azért értékelem a mérnökök igyekezetét. Még akkor is, ha a Galaxy Note-tal nem sikerült kategóriát teremteniük."

(#420) pampika


pampika
őstag

alakul a kistesó is [link]

(#421) syler123 válasza pampika (#420) üzenetére


syler123
veterán

Erről nem is tudtam, ez még kompaktabb, ha ugyan az lesz a hardware, akkor nagyon komoly lesz. Bár nem tudom hogy zsúfoltak bele 3500mah akkut, az kicsit false infónak tűnik...

(#422) pampika válasza syler123 (#421) üzenetére


pampika
őstag

eddig pletyka szinten volt, a mobilarena se foglalkozott vele túl sokat, de most ők is kirakták a hírt.

ha normális támogatása lesz és tényleg megkapja a 820-at, 3/4g ramot, 32/64 memóriát, nfc+ujjlenyomatolvasót, akkor jónak ígérkezik

(#423) monti0222w válasza pampika (#422) üzenetére


monti0222w
addikt

Jó lesz biztosan, de én a nagyobbat szemeltem ki, és ki is tartok mellette. A bibi itt is mint a nagyobbnál az ár, a magyar nyelv hiánya lehet, hacsak nem pótolják. :K

(#424) WOT-H-A-C válasza monti0222w (#423) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

A zuk úgy nyilatkozott, COS hiányában a ZUI-t fogják megcsinálni "International"-ra. Google-val multilang-nak.

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#425) monti0222w válasza WOT-H-A-C (#424) üzenetére


monti0222w
addikt

Ok, köszönőm szépen ez jó hír. :K

(#426) kano válasza WOT-H-A-C (#424) üzenetére


kano
nagyúr

Illetve nem fogják, mert a z2 pro nem nemzetközi piacra szánt telefon elvileg. És ezt még is erősítették sajnos.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#427) WOT-H-A-C válasza kano (#426) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

Tudnál egy forrást linkelni? Lehet lemaradtam. :R

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#428) kano válasza WOT-H-A-C (#427) üzenetére


kano
nagyúr

Erről már volt szó egyszer.[link]
Ráadásul csak angol ZUI lesz. [link]
Így ez csak egy jó kis kínai telefon marad sajnos, kivéve, ha CM-ék úgy gondolják, hogy érdemes támogatni a Z1 után.

[ Szerkesztve ]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#429) monti0222w válasza kano (#426) üzenetére


monti0222w
addikt

Úgy olvastam hogy csak egyelőre, és nem véglegesen tervezik így.

(#430) sparks


sparks
senior tag

(törölve) bahh... rossz topic.

[ Szerkesztve ]

(#431) kano válasza monti0222w (#429) üzenetére


kano
nagyúr

Mit jelent az, hogy egyelőre? Akkor lesz nemzetközileg is bevezetve a termék, ha meglesz a ZUI multilang változata? Kérdés, hogy ez mikor lesz.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#432) Scrydhan


Scrydhan
aktív tag

Egyre többen mondják azt hogy igaz a 960 fps videó,milyen jó lenne is...csak az a fránya microSD meg nfc benne lenne.
Egyébként ez csak olvasni tudja az icloudot?

2011: "Sok hűhó semmiért, lehetne mondani, de egy tetszett pecséttel azért értékelem a mérnökök igyekezetét. Még akkor is, ha a Galaxy Note-tal nem sikerült kategóriát teremteniük."

(#433) monti0222w válasza kano (#431) üzenetére


monti0222w
addikt

Egy régebbi riportot láttam a Lenovó képviselőjével abban hangzott el, hogy nem kívánják egyelőre europában forgalmazni a Zuk Z2-t, de nem mondott nemet sem arra, hogy későbbiekben lesz-e forgalmazva, szóval bármi lehetséges! A ZUI-ra is igaz ez, ha meg kezdődik az europai forgalmazás, akkor biztos nemzetközi lesz benne a nyelv. :K
Szeretnék már egyet a kezembe tartani! :K

(#434) kano válasza monti0222w (#433) üzenetére


kano
nagyúr

A z2-t vagy a z2 prot? Mondjuk mindegy is...
Engem is nagyon érdekelne, de nem csirkelábas szoftverrel.

[ Szerkesztve ]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#435) monti0222w válasza kano (#434) üzenetére


monti0222w
addikt

A Pro-ról volt szó, akkor még infó sem volt a kisebb verzióról.

(#436) Haneto


Haneto
tag

Bejelentették a sima Z2-t is!

Xiaomi Mi 9T Pro

(#437) syler123 válasza Haneto (#436) üzenetére


syler123
veterán

Van egy érzésem hogy ő lesz nálam a befutó. 5"-os kijelző, kompakt méret, jó árazás, csak jöjjön már. Nyilván mondjuk a 273 dodós árnak nem hiszek.

Most hogy úgymond nem terveznek az európai piacra, ennek ellenére támogatja a telefon a b20 lte-t?

[ Szerkesztve ]

(#438) whYz válasza syler123 (#437) üzenetére


whYz
addikt

GSMArema szerint a tamogatott LTE frekik:

LTE band 1(2100), 2(1900), 3(1800), 4(1700/2100), 5(850), 7(2600), 8(900), 20(800), 38(2600), 39(1900), 40(2300), 41(2500)

Ez igy baromira utos telefon S820-al es ekkora akksival.

(#439) kano válasza whYz (#438) üzenetére


kano
nagyúr

Csak megint nem lesz rá semmi értelmes ROM mint a Z7 mininkre. :W Vakargathatjuk a csirkelábas s@rokat kifelé az eredeti romból. :)

[ Szerkesztve ]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#440) whYz válasza kano (#439) üzenetére


whYz
addikt

Ott a linkelt bejelentesnel az utolso kepen custom romok logoi lathatok ami bizakodasra adhat okot. Lehet ez arra utal, hogy kiadjak a kernel forraskodjat igy barki gyarthat custom romot.

Nekem mar megvan a mi 5, igy nem szivesen valtanek masra, de ezen elgondolkoztam egy fel pillanatig. :)

(#441) syler123 válasza kano (#439) üzenetére


syler123
veterán

Azt nem értem hogy mi az istenért nyúlnak bele a droidba radikálisan... Adnák ki aosp rommal. Érintetlenül, ahogy azt megálmodták. Kántálnám a nevüket, ha így tennének, de nem, beleteszi mind a kínai vackait... Ahhoz fordítaniuk sem kellene, adottak a nyelvek, új romot kiadni szintén nem nagy munka lenne.

[ Szerkesztve ]

(#442) pampika válasza whYz (#438) üzenetére


pampika
őstag

ezek pedig a hivatalos oldal adatai:

FDD-LTE (bands 1, 2, 3,4,5,7,8)
TDD-LTE (bands 38, 39, 40, 41)
TD-SCDMA (bands 34, 39)
WCDMA ( 850, 900, 1900, 2100 MHz)
CDMA2000 ( 800 MHz)
GSM/EDGE( 850, 900, 1800, 1900 MHz)
CDMA( 800MHz)

(#443) syler123 válasza pampika (#442) üzenetére


syler123
veterán

Ezen nem teljesen tudok elmenni, akkor ezek szerint b20-as 800 mhz nem támogatott? Mert akkor szívás, akkor vehetem a Mi5-öt is, így már nem akkora ajánlat a Zuk..

Ahogy nézem az Amoled kijelzőt is kivették a kisebb modellből.

[ Szerkesztve ]

(#444) whYz válasza syler123 (#443) üzenetére


whYz
addikt

Igen, ezek szerint nem lesz B20 LTE akkor. Viszont a Z2 Pro tamogatja a B20-at hivatalos oldal szerint is.

(#445) syler123 válasza whYz (#444) üzenetére


syler123
veterán

Köszi, akkor a kicsit ki is lőttem. Nem tudom ezt miért kellett kivenni belőle, ez volt az egyik legfontosabb előnye a Mi 5-el szemben.

(#446) kano válasza syler123 (#441) üzenetére


kano
nagyúr

Ezen gondolkodtam én is minap, hogy mi a fenének nyomatja a Samsung pl. a saját TW nevű felületét, ami egy erőforrás zabáló, lassú sz@r? Valahogy úgy kellene működnie, hogy mindegyik telefonra le lehetne tölteni a gyártó felületével egy romot és külön egy stock jellegű androidot. Mindenki eldönthetné, hogy melyiket használja.

Azért nincs benne, mert nem ide szánják. Ez így már egyértelmű....

[ Szerkesztve ]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#447) syler123 válasza kano (#446) üzenetére


syler123
veterán

Z2 Pro-t sem ide szánják, mégis benne van a b20. Lehet mondjuk később kijön egy nemzetközi piacra szánt változat. Csak azt már nem hinném, hogy megvárom.

[ Szerkesztve ]

(#448) pampika válasza kano (#446) üzenetére


pampika
őstag

sajnos ezzel az lenne a gond, hogy a laikusnak nem igazán való a rom csere. még ha megcsinálnák, hogy pl. pc suite-on keresztül csináld, még ott is volt régebben nem egy samunál gond, hogy a hivatalos frissítés a hivatalos progival elhalt. és akkor ott áll egyszeri pistike, kezében a 200k-s telefonnal és nézi a nem működő tégláját. és ideges lesz és kiszeret a samuból.

én azt tudnám elképzelni, hogy az egész tácsvíz, htc sense és hasonló felületek egy telepíthető progiként (mint bármelyik launcher) lenne telepíthető, viszont ehhez elég nagy módosítások kellenének, mert ezek a felületek jelenleg sokkal mélyebben vannak integrálva a módosított romba. és persze a gyártóknak sem érdeke, h csakúgy kivonulj az ő kis érdekeltségéből.

sztem itt a google léphetné meg, hogy egyszerűen betiltja ezt a fajta integrációt, amiről már korábban is voltak felvetések, de azóta se lett belőle semmi :(

(#449) kano válasza syler123 (#447) üzenetére


kano
nagyúr

A tervezéskor még ide szánták a Z2 pro-t is. :U

pampika
Meg lenne oldható ez OTA-val is. Az meg a Samu balf@szsága, hogy még a saját szoftverét sem tudja rendesen paraméterezni/tesztelni.
Vagy az általad írtak alapján megoldható lenne, hogy egy tiszta rommal jönne ki az összes telójuk és egy OTA-val frissíthető lenne TW-re.

Google megléphetné már, mert elég népszerű már ehhez az android, hogy ennek ellenére ne forduljanak el tőle a gyártók.

[ Szerkesztve ]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#450) WOT-H-A-C


WOT-H-A-C
veterán

Ide válaszolok a kollégánal aki privátba keresett. Van pár kivetni valóm a mondókájában!

1. Ha segítséget kérsz valakitől, akkor tessék méltóztatni köszönni elötte ,mert lehet, hogy rosznéven veszik és válasz nélkül törlik a privátod!
2. Zuk z2 pro-ról még csak pletykáink vannak, tulajok nincsenek.
3. A gyári OS-t először valószínüleg a gyártó oldaláról tudod majd letölteni.
3/b Ha ez gindot jelent , akkor nem tartom jó ötletnek, hogy mindjárt a flashelés legyen a legfontosabb! Egyébként gyári OS-el fogod megkapni mindenképp a telefont.
4. A gyári OS-t valószinűleg fastboot módszerrel lehet feltenni. De itt a 3/b válaszom vonatkozik rád.
5. A "várom a válaszod " pedig a pofátlanság csimborasszója.

Szóval , ha teheted rendeled meg aztán várjuk a tapasztalataidat!

[ Szerkesztve ]

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.