Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#951) femiki válasza Keil Walker (#949) üzenetére


femiki
tag

Ja, bocs, nem volt link. :B

(#952) Keil Walker válasza femiki (#951) üzenetére


Keil Walker
aktív tag

Azért köszi, hogy próbáltál segíteni! :)

Etotalk-on csak annyit kell csinálni, hogy taxfree szállítás és nincs több költség igaz?

(#953) tdream válasza Keil Walker (#952) üzenetére


tdream
csendes tag

Elvileg nincs, de ha megjött megmondom :) De fekete továbbra sincs, bár nekem összekapartak 1et valahonnan +10 dolcsiért. azt írták hiánycikk és a gyár nem gyárt most. Fehér van az olcsóbb is.

"Dear Buyer,

The factory inform us that Lenovo ZUK Z2 Pro for black color is shortage in the market now.
But we have found that one piece from other supplier which 354.99 USD, so there is 10 USD difference for your order."

Fractal Desing Meshify 2 RGB-Ausus z690 Maximus Formula-Lian Li Galahad AIO 3600 White-Intel I9 13900k-Kingston Renegade 6400 cl32 32GB-ZOTAC GeForce GAMING AMP Holo RTX 3070 Ti-Alienware AW3420DW-Logitech Powerplay-G903 - Soha semmit nem bántam meg, ráérünk majd a Pokolba vezekelni :D

(#954) mivanminincs válasza tdream (#953) üzenetére


mivanminincs
csendes tag

ibuygou-n is van fekete, ha jol latom usd350. Nem tudom, mennyire korrekt ez a fekete leallasos hir, az a szin utosebbnek tunik szamomra is.

(#955) smithsys


smithsys
aktív tag

[Ezt a romot próbálta már valaki?]

Tibcsi0407 fórumtársunk fordítását rakta bele francko76.

(#956) doongoo válasza smithsys (#955) üzenetére


doongoo
addikt

személy szerint nem próbálkozom custom romokkal, mert mindegyik funkciószegényebb, mint a gyári...

(#957) tdream válasza mivanminincs (#954) üzenetére


tdream
csendes tag

Etotalk is hozta a feketét aztán mégse volt, fehéret tudtak volna küldeni azonnal vagy vissza adják a zsét. Én inkább vártam, meg is lett az eredménye, csak érjen is ide.

Fractal Desing Meshify 2 RGB-Ausus z690 Maximus Formula-Lian Li Galahad AIO 3600 White-Intel I9 13900k-Kingston Renegade 6400 cl32 32GB-ZOTAC GeForce GAMING AMP Holo RTX 3070 Ti-Alienware AW3420DW-Logitech Powerplay-G903 - Soha semmit nem bántam meg, ráérünk majd a Pokolba vezekelni :D

(#958) wukodlak


wukodlak
aktív tag

Nekem ma jött meg ez a szèpség,feketèben,ibuygou-ról.Mindennel megvagyok elégedve,mind szállítás mind csomagolás(kaptam tokot,fóliát).Telót egyelőre mèg csak probálgatom,de tetszik.

Dio3 Battletag:Wukodlak#2377

(#959) XenHai


XenHai
senior tag

Üdv !
Cserélt valaki erre a telefonra Xiaomi note 3 SD-t?
Összességében mik a vélemények egyben a telefon ?

(#960) XenHai


XenHai
senior tag

Üdv .

Volna pár kérdésem.
1 elképzelhető hogy hivatalosan kap magyar nyelvet az offical rom is?
2 ha nyitva van a BL és rootolt a telefon twrp el fel lehet nyomni a frissítéseket a szokásos módon?
3 a gyári rendszer mennyire van tele szemetelve ? Xiaomi telefonoknál engem még a globális rom is idegesít (sok Google app ami csak rootal törölhető)
4 mennyire használható a gyári rom?
5 honnan érdemes rendelni ?

[ Szerkesztve ]

(#961) doongoo válasza XenHai (#960) üzenetére


doongoo
addikt

1 - minden elképzelhető, ill. a remény hal meg utoljára (reálisan nézve szerintem nem)
2 - nyitott bootloader és root mellett OTA-val nem próbálkoznék. A legújabb 2.5.334 felrakásához készült módosított telepítőfájl (módosított updater scripttel), ez felrakható twrp-ből (máshogy nem)
3 - gyári rendszerben kb. minden kínai szemét törölhető alapból root nélkül. Pár dolog csak roottal (ezeket én inkább csak tiltom mindig. Ezek lennének: gyári jegyzetelő, gyári naptár, gyári apk store, gyári mail progi, position travel, roaming sevice, gyári weather). Goggle appok alapból nincsenek, magadnak teszed fel, ami tényleg kell
4 - ez egyéni preferenciák kérdése. Szerintem teljesen. Stabil, gyors.
5 - az attól függ, hogy a 6/128-as vagy a 4/64-es verziót szeretnéd

Amit tudnod kell, hogy jó eséllyel kapsz kereskedői rommal rendelkező példányt, bárhonnan is rendelsz (ha van benne más nyelv alapból, mint az angol és a kínai, akkor ilyen), amivel először kell egy kicsit mókolni, hogy a gyári rom kerüljön rá

[ Szerkesztve ]

(#962) XenHai válasza doongoo (#961) üzenetére


XenHai
senior tag

Köszönöm a válaszokat! Ez mennyire megbízható bolt ? Tréfát kell rá számolni?

[ Szerkesztve ]

(#963) doongoo válasza XenHai (#962) üzenetére


doongoo
addikt

Tőlük kizárólag eredeti rommal venném, azaz nem Etotalk kókánnyal.
Mindenképp számolnék ÁFA-vonzattal, hogy ne érjen csalódás (bár elvileg van olyan szállítási opciójuk, hogy tax free shipping, de ez még 19,99 USD pluszban és nem tudom, hogyan működik)

velük jobb személyes tapasztalataim vannak

[ Szerkesztve ]

(#964) XenHai válasza doongoo (#963) üzenetére


XenHai
senior tag

Náluk is csak China Stock van . Itt hogyan lehet költséghatékonyra ki sakkozni?

(#965) mikrofon válasza doongoo (#963) üzenetére


mikrofon
addikt

Csak megerősíteni tudom amiket írtál. Minden pontját :)
Azt meg ki is emelem, hogy gyári rom-mal tökéletes!

Ha én kínai raktárból rendelnék, akkor csak olyan kereskedőtől, ahol ki tudom választani, hogy TAXFREE. Ha nem is lesz az legalább reklamáció alap, és paypal-lal kezdeményezheted az ÁFA jóváírását. Aztán vagy vissza utalják... vagy leveszik a TAXFREE opciót.....

[ Szerkesztve ]

(#966) doongoo válasza XenHai (#964) üzenetére


doongoo
addikt

nem írtam, hogy lenne eu készleten. Ha számolsz ÁFA-val, akkor nem érhet csalódás. A 6/128-asból van EU készlet elvétve

(#967) olddog válasza XenHai (#962) üzenetére


olddog
aktív tag

Üdv!
Én már mindkét boltból vásároltam, kissebb 'félreértések' mindkét helyen előfordultak.
Tinydeal EUstockból rendeltem készletről, de 5 nap után szóltak hogy nincs is készleten a megfelő szín.
Árkülönbözettel az ő kárukra küldtek a nekem is megfelelő másik színből.
Etotalk nekem mindkét rendelés esetén gyorsan és vámmentesen szállított ( kb 18 euro a taxfree shipping ), Viszont nem elég kiválasztani a Comb 0 csomagot akkor is megkapod az etotalk mod romot. Írni kell nekik hogy tudomásul veszed, hogy a gyáriba nincs google, és multilang és ez így neked megfelel. (Mondjuk lecserélni gyárira kb 10-15 perc)

Xiaomi Note 10, Xiaomi Mi Band 6/ Egyéb cuccok: 1 Feleség, 2 Macska, 1 Baldwin, 1 Skinny

(#968) tdream válasza olddog (#967) üzenetére


tdream
csendes tag

Iszom a szavaidat :) Direkt comb 0 kértem én is, hogy minden eredeti legyen. Ezek szerint készülhetek romolásra.....

Fractal Desing Meshify 2 RGB-Ausus z690 Maximus Formula-Lian Li Galahad AIO 3600 White-Intel I9 13900k-Kingston Renegade 6400 cl32 32GB-ZOTAC GeForce GAMING AMP Holo RTX 3070 Ti-Alienware AW3420DW-Logitech Powerplay-G903 - Soha semmit nem bántam meg, ráérünk majd a Pokolba vezekelni :D

(#969) olddog válasza tdream (#968) üzenetére


olddog
aktív tag

Jópár mailt váltottam velük ezügyben, miután Combo 0-ban modrommal érkezett a készülék. Azzal mentegetőztek, hogy mindenki örülni szokott a multilang-nak, és a google appoknak. A vége az lett, hogy legközelebb írjak nekik, és a közleménybe is ha ilyen óhajom van. Nem tudom akkor minek van Combo 0. Ráadásul a modromuk elég szar...

Xiaomi Note 10, Xiaomi Mi Band 6/ Egyéb cuccok: 1 Feleség, 2 Macska, 1 Baldwin, 1 Skinny

(#970) nyisziati


nyisziati
veterán

Sziasztok! VR kontrollerrel próbálta már valaki, működik?
Illetve a bluetoth-ról érdeklődnék, sikerül-e a párosítás minden esetben. Köszi.

(#971) mikrofon válasza nyisziati (#970) üzenetére


mikrofon
addikt

Szia,

én a bluetooth-ot használom rendszeresen, napi használattal. Ideáig sosem volt vele gond, mindig mindennel tökéletesen kapcsolódott. Automata kapcsolódás is tökéletes. Alábbiakkal használom:
- otthoni hangrendszer: zene
- autóskihangosító: zene, telefonálás
- céges laptop, adatküldés, leginkább fénykép

Ha már így feljött ez a téma, lenne egy kérdésem panaszom. Nálatok is így van:
Mióta lefrissítettem az új Androidra, azóta az autós kihangosítással nem olyan jó az összhang mint előtte volt. Nekem céges és magán SIM kártya van benne és úgy van beállítva, hogy ha hívok akkor kérdezze meg melyik kártyáról. Tehát, ha rákattintok egy névre, akkor feljön egy kis ablak és kiválaszthatóm, hogy egyes vagy kettes SIM. Ez eddig is így volt és most is. Azonban most, ha autó kijelzőjén választom ki a nevet hívom, akkor a telefonon megjelenik a kis ablak a SIM választási lehetőséggel. Korábban ez pár másodperc után továbblépet és valamelyik SIM-ről indította a teló a hívást. Most viszont mindenképpen nekem kell a telefon kijelzőjén kiválasztanom. Tehát eddig bárhol lehetett a telefonom, (zseb, táska, csomagtartó) mindig tudtam telefonálni az autóból. Most márt nem, mert mindig elérhető kell, hogy legyen a telefon.

(#972) doongoo válasza nyisziati (#970) üzenetére


doongoo
addikt

VR kontrollerről nem tudok nyiklatkozni (valahohy ném érint meg a téma).
A bluetooth hibátlan:
- fixen kapcsolódva Mi Band 2
- fixen kapcsolódva Pebble Time Round vagy Pebble Time Steel (mikor melyikhez van kedvem)
- kocsiban kihangosító
- asszony kocsijában kihangosító
- futásnál bluetooth füles
- otthon bluetooth hangszóró
- munkahelyen PC

Simán megy az automatikus csatlakozás, újracsatlakozás, új eszközökkel párosítás

(#973) mikrofon válasza doongoo (#972) üzenetére


mikrofon
addikt

azt amit írtam az autós hívásindítással kapcsolatban te tapasztaltad?

(#974) nyisziati válasza mikrofon (#971) üzenetére


nyisziati
veterán

+doongoo
Köszi a válaszokat.

(#975) doongoo válasza mikrofon (#973) üzenetére


doongoo
addikt

Nem, mert én nem így használom. Nekem minden kimenő alapból a céges számról megy ki, a telefon is így van beállítva. Pebble órán kiválasztom kit akarok hívni és már indul is a hívás (akárhol is van a teló)

(#976) mikrofon válasza doongoo (#975) üzenetére


mikrofon
addikt

drága egy ilyen kütyü?
vajon az lekezeli a két szimkártyát? Tehát hogy ezen a kütyün tudom kiválasztani melyik kártyáról hívjon? Vagy azzal ugyan így járok, hogy mindenképpen kell a telefon.....

(#977) doongoo válasza mikrofon (#976) üzenetére


doongoo
addikt

Mármint az óra? Relatív, hogy kinek mi a drága.
A gondodat nem oldaná meg, mert az alapbeállítást a kimenő hívásra mindenképpen a telefon megfelelő beállítása intézi és nem az óra.

(#978) kymco


kymco
veterán

Létezik rá magyaros nugát? :)

www.refujvaros.hu

(#979) tdream válasza olddog (#969) üzenetére


tdream
csendes tag

Na megjött a drága. Tényleg free tax shipping volt, hála istennek. Úgy látszik sokan panaszkodtak a comobo 0--ra, mert full gyári rommal érkezett, és azonnal le is frissítette magát nougatra, és kínaiul indult el. :)
egy öröm volt vissza állítani angolra.
Nem gondolta volna, hogy ennyire alap android fut rajta, nekem elsőre kicsit furcsának tűnik a többi telefon után. Remélem megszokom az angolt is, nem vagyok benne túl jó.
Most egy kis googlet kellene rá varázsolni de még nem volt időm vele foglalkozni.

[ Szerkesztve ]

Fractal Desing Meshify 2 RGB-Ausus z690 Maximus Formula-Lian Li Galahad AIO 3600 White-Intel I9 13900k-Kingston Renegade 6400 cl32 32GB-ZOTAC GeForce GAMING AMP Holo RTX 3070 Ti-Alienware AW3420DW-Logitech Powerplay-G903 - Soha semmit nem bántam meg, ráérünk majd a Pokolba vezekelni :D

(#980) femiki válasza kymco (#978) üzenetére


femiki
tag

Elvileg ez:
[link]

(#981) kymco válasza femiki (#980) üzenetére


kymco
veterán

Szerintem ez még nem a nugátos...

www.refujvaros.hu

(#982) olddog válasza tdream (#979) üzenetére


olddog
aktív tag

Gyári app centerből le tudod tölteni/telepíteni.

Xiaomi Note 10, Xiaomi Mi Band 6/ Egyéb cuccok: 1 Feleség, 2 Macska, 1 Baldwin, 1 Skinny

(#983) tdream válasza olddog (#982) üzenetére


tdream
csendes tag

Köszi, már megoldottam a zukfans-ról, de jó tudni. Legközelebb nem kell vele szenvednem.
Három dolog zavar vagy csak én nem találtam rá megoldást.
1. Nekem kicsit kevés, hogy egy ekkora képernyőn sorban csak 4 ikon fér el. A beállítások között nem leltem rá, hogy lehet-e állítani.
2. Főképernyő választás van-e. (nem jöttem rá ha van)
3. A dialler szóköz nélkül jeleníti meg a neveket, ha több tagból áll, felcseréli őket. (bár lecseréltem egy másikra szóval annyira nem gáz..)

[ Szerkesztve ]

Fractal Desing Meshify 2 RGB-Ausus z690 Maximus Formula-Lian Li Galahad AIO 3600 White-Intel I9 13900k-Kingston Renegade 6400 cl32 32GB-ZOTAC GeForce GAMING AMP Holo RTX 3070 Ti-Alienware AW3420DW-Logitech Powerplay-G903 - Soha semmit nem bántam meg, ráérünk majd a Pokolba vezekelni :D

(#984) doongoo válasza tdream (#983) üzenetére


doongoo
addikt

1- másik launcher
2 - amelyik oldalt behúzod balra elsőnek

[ Szerkesztve ]

(#985) olddog válasza tdream (#983) üzenetére


olddog
aktív tag

Szerintem is csak másik launcher-rel lehet megoldani ha több sor ikont szeretnél. Ez egyébként a főképernyő gondodat is megoldhatja. ZUI alatt a baloldal a Health alkalmazásé, nem tudsz rajta változtatni.

Xiaomi Note 10, Xiaomi Mi Band 6/ Egyéb cuccok: 1 Feleség, 2 Macska, 1 Baldwin, 1 Skinny

(#986) tdream válasza doongoo (#984) üzenetére


tdream
csendes tag

Pont az volt a bajom, hogy csak az első oldal a főképernyő. Elég sok oldalt használok azért zavar a sok lapozás. De ezek szerint meg kell szoknom. Marad a másik launcher. 1ként belaktam tegnap és nagyon nagyon meg vagyok elégedve. Rég volt már ilyen jó telefonom.

[ Szerkesztve ]

Fractal Desing Meshify 2 RGB-Ausus z690 Maximus Formula-Lian Li Galahad AIO 3600 White-Intel I9 13900k-Kingston Renegade 6400 cl32 32GB-ZOTAC GeForce GAMING AMP Holo RTX 3070 Ti-Alienware AW3420DW-Logitech Powerplay-G903 - Soha semmit nem bántam meg, ráérünk majd a Pokolba vezekelni :D

(#987) wukodlak


wukodlak
aktív tag

Sziasztok.Kérnék egy kis segítséget.ugye megjött e teló,amivel tökéletesen megvagyok elégedve.Viszont lenne egy két kérdésem.Azt,hogy a telót,ha hotspotként használom akkor ne kapcsoljon le automatikusan 10 perc után a hotspot? Másik,akik ibuygou.com-ról rendelt,kaptam egy ilyen kis fekete VIP kártyát rajta QR kóddal meg kínai irással,azzal mit lehet csinálni,vagy hova kell beadni?

Dio3 Battletag:Wukodlak#2377

(#988) doongoo válasza tdream (#986) üzenetére


doongoo
addikt

viszont egész oldalt oda tudsz mozgatni az első helyre, de a launcher csere szerintem az igazi megoldás (én spec. nova-t használok nagy megelégedéssel)

(#989) doongoo válasza wukodlak (#987) üzenetére


doongoo
addikt

Nálam nem kapcsolt le, amikor hotspotként használtam és volt is hozzá csatlakozva valami (legfrissebb gyári 2.5.334 ROM)
A VIP kártyával nálunk kb. semmit sem tudsz kezdeni (én is kaptam anno a gyári dobozban)

(#990) wukodlak válasza doongoo (#989) üzenetére


wukodlak
aktív tag

Nekem most a legfrissebb van fenn(2.5.335 ST).A nagy géppel nálam sincs semmi gond,bár tegnap egyszer ledobta ezt is,de laposrol folyamat ledobált annak ellenére,hogy ment a torrent.VIP-pel kapcsolatban akkor lényegtelen.Köszi.

Dio3 Battletag:Wukodlak#2377

(#991) doongoo válasza wukodlak (#990) üzenetére


doongoo
addikt

Jogos, 2.5.335 nálam is, csak elírtam. A hotspot dologra nincs tippem (mondjuk én nem is torrentezem), de talán másnak lesz...

(#992) wukodlak válasza doongoo (#991) üzenetére


wukodlak
aktív tag

A torrentet azért irtam,mert volt folyamat adatkapcsolat,és elvileg akkor nem kapcsol ki 10 perc után,irhattam volna egy sima streamet is.A vicc az egészben,hogy csak a lapossal csinálja.Na mindegy majd utána járok még a dolognak esetleg mit lehetne vele kezdeni.

Dio3 Battletag:Wukodlak#2377

(#993) femiki


femiki
tag

Van valakinek "mobilvásárlás" nevezetű app telepítve? Segíthetne nekem, mert az istennek sem tudom beállítani hogy működjön! Sem egyenleget feltölteni, sem lottót feladni nem lehet, mert egyiknél sem küldi el az sms-t. Azt íja, hogy "üzenetküldési hiba". Pedig már mindenhol engedélyeztem magát a programot, próbáltam "accept"-el, és "prompt"-al is, de semmi. Ha valaki kipróbálná hogy nála működik-e, akkor össze tudnánk hasonlítani a beállításokat.

(#994) tdream válasza doongoo (#988) üzenetére


tdream
csendes tag

Felraktam én is nova launcher-t, és minden gondom megoldódott. :)

Fractal Desing Meshify 2 RGB-Ausus z690 Maximus Formula-Lian Li Galahad AIO 3600 White-Intel I9 13900k-Kingston Renegade 6400 cl32 32GB-ZOTAC GeForce GAMING AMP Holo RTX 3070 Ti-Alienware AW3420DW-Logitech Powerplay-G903 - Soha semmit nem bántam meg, ráérünk majd a Pokolba vezekelni :D

(#995) XenHai


XenHai
senior tag

Offical MoKee romot vlaki próbálta már ?
Vélemény?

(#996) seatleon


seatleon
csendes tag

Szervusztok.Szándékomban áll venni egy ilyen telefont. Nem értem miért nem tud magyarul,a leírásában a 4 és a 6 gb os változatban is szerepel a magyar nyelv.A 4 gigás most van 80 000 ft ért a 6 gigás 90 ezerért fehér színben. Válaszotokat előre is köszönöm.

(#997) doongoo válasza seatleon (#996) üzenetére


doongoo
addikt

A bolti ROM, amivel kapod (android 6.0 alapon) tud magyarul. Cserébe viszont nem frissül soha és pár funkció hiányzik belőle, ami a stock romban van. Stock ROM viszont csak kíniul és angolul "tud"

(#998) XenHai válasza seatleon (#996) üzenetére


XenHai
senior tag

Szabad megkérdeznem ,hogy hol van ennyiért a telefon ?

(#999) seatleon válasza XenHai (#998) üzenetére


seatleon
csendes tag

https://www.kimovil.com/en/where-to-buy-zuk-z2-pro Ez egy ár összehasonlító oldal. A 4gb aTinydealon van.

(#1000) tdream válasza seatleon (#996) üzenetére


tdream
csendes tag

Ahogy nézem az mindegyik kínai oldal. Ha nincs free tax shipping akkor plusz vám+áfa.

Fractal Desing Meshify 2 RGB-Ausus z690 Maximus Formula-Lian Li Galahad AIO 3600 White-Intel I9 13900k-Kingston Renegade 6400 cl32 32GB-ZOTAC GeForce GAMING AMP Holo RTX 3070 Ti-Alienware AW3420DW-Logitech Powerplay-G903 - Soha semmit nem bántam meg, ráérünk majd a Pokolba vezekelni :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.