Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1851) Starchm válasza lipoed76 (#1850) üzenetére


Starchm
őstag

Soha nem volt Note 5-m, de ha kisebb telefont akarsz akkor jó csere.

(#1852) ekrisztian


ekrisztian
senior tag

Sziasztok!

Kell valami extrát tenni annak érdekében, hogy a noti LED jelezzen?
Csak töltést mutat, semmi egyéb jelzés nem működik.
Alkalmazásoknál engedélyezve, a notification is be van kapcsolva.
:R

(#1853) Starchm válasza ekrisztian (#1852) üzenetére


Starchm
őstag

Én light-flow-t használtam rootolva mert akkor mindennek saját szint állithattam, az alap elvileg sima állitás nélkül kéne, hogy jellezzen facebook/messengernél is kéken.

(#1854) laci laci válasza Starchm (#1853) üzenetére


laci laci
addikt

+1,aex romnál is jelezz..

Xiaomi mi3-4-5-6-8-pro8-9-9t-9tpro,mi note 10,10,10pro,redmi k30/4g,pocof2pro,mi 10 ultra,mi11 ultra,11pro,11t-pro,11 lite 5g,12x,12s

(#1855) Starchm válasza laci laci (#1854) üzenetére


Starchm
őstag

aex romnál még light-flow-t se kell fellteni, ott alapból settingnél lehet editelni mindent saját szinre.

(#1856) ekrisztian válasza laci laci (#1854) üzenetére


ekrisztian
senior tag

Ja tudom, túl vagyok a custom romokon...
De hogy a gyári rom ennyire kaka. Meg az egész. :D
Márciusban megyek haza veszek egy Xiaomit, az ha szar legalább csak 200€-ig fáj, nem 350..
Ugyan így voltam a Letv lee-vel is. Ott meg nem jöttek meg az üzenetek :D

[ Szerkesztve ]

(#1857) Starchm válasza ekrisztian (#1856) üzenetére


Starchm
őstag

Ajánlom a mostani 8.1-es aex 5.2-t beton stabil és minden mükszik rajta, kivétel a hátlapi fos szerzorok de feltételezem nem azzal méregeted magad naponta :D

(#1858) ekrisztian válasza Starchm (#1857) üzenetére


ekrisztian
senior tag

Ha lenne rajta vérnyomásmérő, akkor egész biztos merném magam :D

tudsz egy linket a rom-hoz?

:R

[ Szerkesztve ]

(#1859) Starchm válasza ekrisztian (#1858) üzenetére


Starchm
őstag

https://downloads.aospextended.com/z2_row/ én február 9-eset használok, lusta voltam tovább frissiteni.

(#1860) laci laci válasza Starchm (#1857) üzenetére


laci laci
addikt

Én is használtam, amit ajánlottál, én az akkuval nem vagyok meg elégedve. Van egy Másik 8.1 rom, kicsit az aex keze is benne van..

Xiaomi mi3-4-5-6-8-pro8-9-9t-9tpro,mi note 10,10,10pro,redmi k30/4g,pocof2pro,mi 10 ultra,mi11 ultra,11pro,11t-pro,11 lite 5g,12x,12s

(#1861) wukodlak


wukodlak
aktív tag

Sziasztok.Az lenne a kérdésem,hogy valaki találkozott e már olyan problémával aki Oreot használ,hogy nem frissülnek az appok(pl.:fb,youtube,gmail...stb).Esetleg valami megoldás?

Dio3 Battletag:Wukodlak#2377

(#1862) Starchm válasza wukodlak (#1861) üzenetére


Starchm
őstag

auto start részbe rakd bele a google playt, esetleg a memóriába is engedd, hogy mindig benne legyen.

(#1863) senki11


senki11
aktív tag

Kérhetnék valakitől egy megbízható rootolási útmutatót? Nem gond ha angol. Rom-ot egyelőre nem szeretnék cserélni, de Titanium backuphoz jó lenne a root jog.

(#1864) laci laci


laci laci
addikt

Twrp-d van?

Xiaomi mi3-4-5-6-8-pro8-9-9t-9tpro,mi note 10,10,10pro,redmi k30/4g,pocof2pro,mi 10 ultra,mi11 ultra,11pro,11t-pro,11 lite 5g,12x,12s

(#1865) Starchm válasza senki11 (#1863) üzenetére


Starchm
őstag

https://zukfans.eu/community/threads/howto-unlock-bootloader-and-get-twrp-on-zuk-z2-pro.7707/

Ezt végig csinálod akkor lesz már twrp-d, ezután márcsak egy magisk zip-et kell letöltened és kész is a root és mehet a titanium buli.

(#1866) kymco


kymco
veterán

Van új OTA 3.5.300 :)

www.refujvaros.hu

(#1867) ekrisztian válasza kymco (#1866) üzenetére


ekrisztian
senior tag

.. és több nagy változás.
pl: megy e noti LED?
megy e a google?
szenzorok maradnak e?
:D

ezeket én kérdezem..
jaa mikor tűnik el végre a roaming app?

:R

(#1868) Starchm válasza ekrisztian (#1867) üzenetére


Starchm
őstag

most teszem fel a zui1.9-t visszazárni a bl-t és kb 2 óra múlva mondom mi a szitu ha nem brickelem addig a telót :D

(#1869) senki11 válasza Starchm (#1865) üzenetére


senki11
aktív tag

Köszi! :R Amint lesz időm nekiesek...

(#1870) kymco válasza Starchm (#1868) üzenetére


kymco
veterán

Én nem rakom fel, mert nem akarok nulláról kezdeni mindent...nagyon jól belaktam a 3.5.259-et (Hallottam egy köztesről is: 3.5.260, na ezt sem próbáltam ki...)
Ha lehet twrp-s frissítéssel, adatvesztés nélkül telepíteni root-olot, unlock-ol telefonra... majd akkor lépek én is....

www.refujvaros.hu

(#1871) Starchm


Starchm
őstag

4 agyhalál + 2 agykuki és 3 kötél után felment a legújabb, gyakorlatilag érdemi külső változtatás nicns, belül a rendszerhez nyúltak csak hozzá, a led a messengerhez tök jól megjön egyből. Hamarosan csapok fel egy twrp-t és rootolom is ha lesz kedvem hétvégén.

(#1872) Hibarin válasza Starchm (#1871) üzenetére


Hibarin
tag

Én nem tudom, mit állítottál, de nekem csak a töltésnél hajlandó működni a led, semmilyen social media appnál, de még az kihagyott hívásnál, üzeneteknél se hajlandó villogni. Pedig whitelistre tettem az autostartnál minden appot, a battery optimizationst kikapcsoltam bizonyos appoknál. Ugye a notificationnél csak a "light up when charging" menüpont van, a 2.5, 3.1-es verzióknál, ennél többet lehetett állítania ledet. Nem értem. Esetleg valami tipp?

(#1873) ekrisztian válasza Hibarin (#1872) üzenetére


ekrisztian
senior tag

nekem az előzőnél se működött, ezért én 218-on maradtam. Ott minden ok.

(#1874) kymco


kymco
veterán

Nálam a 3.5.259-nél rendben van a led noticiation... (Igaz szegényes, minden egyforma, kivéve a töltés, de rendben van...)

www.refujvaros.hu

(#1875) Starchm válasza kymco (#1874) üzenetére


Starchm
őstag

Szerintem ma kirootolom es twszek fel light flowt, ha kell guide akk irok egyet.

hibarin
Semmit ez az alap beallitas, ha hazaerek sulibol csinalok kepeket nalam mi h nezz ki az utolson, de nalam alapbol mindig mindegyiken ment. Most pl zart bl es minden gyari

[ Szerkesztve ]

(#1876) Hibarin válasza Starchm (#1875) üzenetére


Hibarin
tag

Akkor újrarakom megint az egészet 1.9-től, hátha vmit én rontottam el. Tetszik ez a 3.5, végre nem olyan érzése van az embernek, mintha félbe lenne hagyva. De ha nagyon nem megy, akkor visszaállok én is 3.1-re.

(#1877) mikrofon válasza kymco (#1874) üzenetére


mikrofon
addikt

+1

(#1878) Hibarin


Hibarin
tag

Újraraktam, újfent a zukfans-szos leírást követve. Egyedül annyit változtattam, hogy a 3.1-nél a google contatcs beállítása mellett bekapcsoltam a ledeket. Nem tudom, hogy ez, vagy más hozta-e meg a sikert, de most pöpecül működik, úgyhogy már csak be kell laknom. :D

(#1879) Starchm


Starchm
őstag

https://zukfans.eu/community/threads/multicolor-led-notifications-on-latest-oreo.7911/

Ha valakinek esetleg kell magyarul, mert nem érthető/nem megy az angol akkor irjatok nyugodtan.
+ rezgést meg minden sok egyebet is lehet benne állitani, tehát kb 2 órát ellehet szöszölni vele ha valaki beleélni magát :D

(#1880) kymco


kymco
veterán

Nem vagyok elégedett a 3.5.259 energiafogyasztásával. Hamar lemeríti az akkut. Ti hogy vagytok ezzel? Mit javasoltok?

www.refujvaros.hu

(#1881) Hibarin válasza kymco (#1880) üzenetére


Hibarin
tag

Harmadik napja van fent a 3.5.300, egyelőre még tesztelem. De úgy érzem nem rosszabb a 3.1-nél, ami kicsit bánt, mert a 3.1-et rosszabbnak éreztem a 2.5-nél. A legjobb akkuidő azzal a rommal volt szerintem.

(#1882) kymco válasza Hibarin (#1881) üzenetére


kymco
veterán

Azt mondod, hogy a 2.5-nek volt a legjobb az akku használata?
Esetleg a custom rom-ok? Van infó ezzel kapcsolatban infó róluk?

www.refujvaros.hu

(#1883) Starchm válasza kymco (#1882) üzenetére


Starchm
őstag

customoknak pont a legrosszabb az akksi használata.

(#1884) kymco válasza Starchm (#1883) üzenetére


kymco
veterán

Akkor marad a 2.5?

www.refujvaros.hu

(#1885) Starchm válasza kymco (#1884) üzenetére


Starchm
őstag

nemtudom soha nem voltam 2.5-n 3 napnál többet, én most 3.5.300-an vagyok nincs bele speciel semmi bajom, light flow-al megtámogatva világit a led is mint a karácsnyfa.

(#1886) mikrofon válasza Starchm (#1885) üzenetére


mikrofon
addikt

nekem egyetlen egy bajom van vele. Mégpedig, hogy a híváskezelőben ékezet érzékeny lett a keresés. Korábbi verziókban mindegy volt, Pl. "Pét" vagy "Pet" három betűt írtam be és kijött a Petr, Peter és Péter is. Most viszont ez megszűnt és külön keresi az ékezetes és ékezet nélküli karaktert...
Van erre valami megoldás?

(#1887) Starchm válasza mikrofon (#1886) üzenetére


Starchm
őstag

Most megnéztem és ez télleg igaz, nekem soha nem volt ilyen bajom mivel nem használok ékezetet telefonon. Gépről meg nem mentek át kontaktot. Megnéztem a beállitásokat ott sincs semmi használható erre sajnos, esetleg ha régebbi verzión vagy, akkor milyen verziójú a telefon és a kontakt app?

(#1888) mikrofon válasza Starchm (#1887) üzenetére


mikrofon
addikt

Hát nem a legújabb, tehát nem a 300-as verzió van, hanem az eggyel előbbi.
Számomra ez igen megnehezíti az életet, mert nekem automatikusan szinkronizálódnak ki-be névjegyek. Természetesen vannak német, angol és magyar karaktereket tartalmazók is. Ez idáig nagyon egyszerű volt, mert eddig az "a" egyelő volt A-val; Ä-vel és Á-val is... De ugyan ez igaz minden magánhangzóra....
Most viszont többször is próbálkoznom kell, ha nem jut eszembe, hogy éppen ki, hol, hogyan írta be a nevet.....
:W

(#1889) Starchm válasza mikrofon (#1888) üzenetére


Starchm
őstag

Akkor most régebbi rom van fent? ha igen melyik verzió és ott müködik? Ha müködik akkor abba a verziójú romba milyen a TELEFONÁLÓ app verziója?

(#1890) Hibarin


Hibarin
tag

Újabb update jött. 3.5.316-ra módosult a verziószám. Angol changlelog még nincs, de én már fel is raktam.

(#1891) Starchm válasza Hibarin (#1890) üzenetére


Starchm
őstag

melyik verzióról updateltél? illetve zárt bl vagy twrp-el tetted fel?

Szerk: Elvileg aki 3.1-en van zárt bootloaderrel, feltesz egy kinai vpn-t és mehet is egyből a frissités az új verzióra, mivel az is stabilnak van nevezve.

[ Szerkesztve ]

(#1892) Hibarin válasza Starchm (#1891) üzenetére


Hibarin
tag

Zárt bl-ről frissítettem, 3.5.300-ról. Zukfanson lehet tölteni ehhez Ota fájlt, de én most benyomtam a transocks-szot és simán fel is dobta az újabb verziót.

(#1893) hari73f


hari73f
aktív tag

sziasztok,

szándékozom egy ilyen telefont venni.

Az Android 8 OREO ROM-okon is működik a bootloader nyitás
+ TWRP+root?

(#1894) Starchm válasza hari73f (#1893) üzenetére


Starchm
őstag

Aha, full ugyanúgy mint az azelőttieken.

(#1895) kymco válasza Hibarin (#1890) üzenetére


kymco
veterán

Vajon megoldható lenne a frissítés 3.5.259. rootolt twrp-vel rendelkező rom-ról is?

www.refujvaros.hu

(#1896) Hibarin


Hibarin
tag

Nem vagyok benne biztos, hogy jönni fog arra twrp-ből felrakható verzió. A zukfanson már megtalálható a teljes ota fájl 3.1-ről 3.5-re, arra biztos jön twrp-s is. Várj még egy kicsit, hátha, aztán lehet a legegyszerűbb az lesz, ha 1.9-től újrarakod egy unalmas délutánodon.

(#1897) kymco válasza Hibarin (#1896) üzenetére


kymco
veterán

Most egy teljes backup után ki fogom próbálni a, hogy ez az általad is említett frissítés mit tesz... ha nem megy, akkor ott a "kályhától való elindulás", azaz az 1.9.

www.refujvaros.hu

(#1898) kymco válasza kymco (#1897) üzenetére


kymco
veterán

Sikerült rá felraknom, a gapps egy kicsit bekavart, mert a frissítés után elment a naptár és a címtár szinkronizáció, de a zukfans.eu-található gapps megoldotta.... Egyelőre nem kell újrahúznom nulláról. :)

www.refujvaros.hu

(#1899) Starchm válasza kymco (#1898) üzenetére


Starchm
őstag

valami csoda változás történt? mert akkor a 3.5.300-at nem cserélem le ha semmi se változik...

(#1900) Hibarin


Hibarin
tag

Én nem igazán vettem észre semmit, gondolom motorháztető alatti javítások voltak.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.