Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Saccco


Saccco
nagyúr

Remélem emészthető árat kap mire ideér. Elfogott a must-have érzés. :K

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#2) undersance


undersance
tag

Csak a nevével nem tudok megbarátkozni egyelőre, de mindenképp nagyon ütősnek tűnik a telefon!

(#3) bwin88 válasza undersance (#2) üzenetére


bwin88
csendes tag

Miért,mert teherautómárka? :))

(#4) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Jóistenke :D hat milyen alazas megy itt arban meg felszereltsegben :D

Kernem ugyanezt lite verzioban Snap652-essel is, 4GB memoriaval

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#5) bélus91


bélus91
tag

Azt hiszem vadászom magamnak egy ilyet :B

(#6) Scrydhan


Scrydhan
aktív tag

Mi,lesz itt kéremszépen,előbb a le2max most meg ez... Ez vagy galaxy A5? :P

2011: "Sok hűhó semmiért, lehetne mondani, de egy tetszett pecséttel azért értékelem a mérnökök igyekezetét. Még akkor is, ha a Galaxy Note-tal nem sikerült kategóriát teremteniük."

(#7) WOT-H-A-C válasza Graphics (#4) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

A 4/64 es szerintem elég "baráti" áron lesz. Még nekem is el kell döntem, hogy kell-e 6GB RAM nekem!

szerk: Na jó, persze, hogy kell!! :DDD

[ Szerkesztve ]

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#8) Balint1408


Balint1408
aktív tag

Ütős készülék.

A térerő veled van!

(#9) atike


atike
nagyúr

Elég meggyőzőek a paraméterek így leírva tény. Sőt. Nagyon is. Kíváncsi leszek milyen lesz használat közben... Szépen össze van rakva. Milyen android szokott ezeken lenni? Stock? Vagy valami módosított...? Nem, nem a kémkedő kínai dolgokra vagyok kíváncsi... :DDD

(#10) ghiottone


ghiottone
nagyúr

Kár azért a hátlapi üvegért + a kisebb aksiért (az 1. szériához képest) :(((

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#11) WOT-H-A-C válasza atike (#9) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

Az Int. verzio, ha elkezdik szórni, akkor valamilyen cyanogen lesz rajta. Az elődből kiindulva COS.

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#12) Graphics válasza atike (#9) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Cyanogen OS :)

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#13) rdt89


rdt89
addikt

Ha nem lenne rajta a samu gomb, meg a kijelzője maradt volna IPS (2k), meg persze nagyobb akkumulátor már venném is megfele, de ennyiért kuss a nevem. :D

[ Szerkesztve ]

(#14) margithid válasza Graphics (#12) üzenetére


margithid
veterán

A lenovo többi készülékén is ilyesmi lesz majd?
Egyébként a Cyanogenmod elég lepucolt OS emlékeim szerint.

(#15) prolad


prolad
őstag

Jó lett, kár az amodelért, legalább a kezelőgombok nem a kijelzőn vannak.

(#16) monti0222w válasza WOT-H-A-C (#11) üzenetére


monti0222w
addikt

Szia, akkor a múltkor az általad mondott 5.5 kijelző helyett fix most az 5.2 kijelző? Így, ha marad ez a kijelző méret akkor visszajön nálam a képben, mert ez a kijelző méret még barátságos a számomra. :K

(#17) Freiherr


Freiherr
őstag

6/128,szenzorhegyek,optikai képstabi,f/1,8 400$ alatt...őrület. :R

XXX

(#18) sagem válasza margithid (#14) üzenetére


sagem
addikt

A felszereltség/ár még hagyján, de most már a design is kezd kiforrottabb lenni, egyre inkább utolérik az AAA piacot:)

[ Szerkesztve ]

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#19) Szakiii válasza rdt89 (#13) üzenetére


Szakiii
addikt

Miért nem elég a full hd? VR-hoz oké hogy nem de így sima használatnál szerintem bőven jóó (szerintem).

(#20) L4mie válasza Saccco (#1) üzenetére


L4mie
veterán

Csatlakozom :D lehet kiüti a Mi5-t mert az elég bajosan beszerezhető, zárt, és nincs benne b20, ráadásul árban is magasabbnak tűnik mint ez.
Ennek a beszerezhetősége BG, GB, etc?
vagy van valami magyarszki forgalmazki.

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#21) Graphics válasza margithid (#14) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Nem, ezt mar beszeltuk :)

Kulon tema a ketto.

@Furkoo: Ma jelent meg, nem valoszinu hogy magyar forgalmazonal egybol megjelenik....

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#22) rdt89 válasza Szakiii (#19) üzenetére


rdt89
addikt

Vibe Z2 Pro után kevés nekem. Annak a kijelzője még a 2k között is kiemelkedik minőségben, így ha cserélek csak hasonló minőségre vagy jobbra. :D

[ Szerkesztve ]

(#23) atike válasza Graphics (#12) üzenetére


atike
nagyúr

Ójaj.... Nem vagyok nyugodt... :DDD

Alapból rootolt amúgy...? Bár ha nem is az, gondolom egyszerűen rootolható... :)

[ Szerkesztve ]

(#24) L4mie válasza Graphics (#21) üzenetére


L4mie
veterán

Ez nyilvánvaló volt, a kérdés inkább az, hogy 2-3 hónap mulva elérhető lesz-e, EU raktárról, vagy neadjisten magyar forgalmazótól.
Na de majd első körben teszteket nézegetünk :P
Így elsőre csábítóbb a mi5-nél. Bár a Miui-t meg megszerettem.... :U

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#25) Véreshurka válasza margithid (#14) üzenetére


Véreshurka
senior tag

Ne keverd a CyanogenMOD-ot a CyanogenOS-el. A MOD-ot egy közösség fejleszti és valóban az alap android-hoz az egyik legközelebb álló custom rom kvázi sallangmentes, míg a COS-t pedig egy ebből a közösségből kinőtt cég - vki cáfoljon meg ha nem - , akit ha minden igaz a MS vett meg kilóra (kicsit túlzok, de COS-nál a MS cuccai vannak már beépítve, mint pl. Cortana - itt is cáfoljon meg vki ha nem igaz).

(#23) atike: alapból nem rootolt. OPO-s CyanogenOS-el van tapasztalatom, ott nagyon egyszerű bootloadert nyitni, rootolni, custom recovery-t tenni fel, nem is jár garanciavesztéssel. ZUK-éknál nem tudom ezek hogyan mennek.

[ Szerkesztve ]

El Psy Kongroo

(#26) WOT-H-A-C válasza monti0222w (#16) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

Igen, úgylátszik a gsmarena tévedett (bár jelezték, hogy lehetnek eltérések a végleleges specifikációkban :D )

[ Szerkesztve ]

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#27) kakuk.tamas


kakuk.tamas
addikt

Nem sűrűn érzek ilyet telefon iránt, de most nagyon felizgultam.
Ez. Kell. Most.

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#28) darvinya


darvinya
titán

Húúúúúúúúúú…, de nagyon üt, már 4Gb RAM/64Gb ROM, de 6Gb RAM/128Gb ROM.
Ráadásul méri a pulzusom, hogy nehogy elszálljon ezektől. :DDD

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#29) Richie86


Richie86
senior tag

K*rva szép telefon! :K

(#30) kakuk.tamas


kakuk.tamas
addikt

Írtam Eustocknak, hogy tervezik-e majd forgalmazni. Nem tudom, hogy mennyire veszik majd a lapot, hogy igazából nem is kérdés volt... :D
Az ő áraikkal tuti megéri majd.

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#31) ghiottone válasza kakuk.tamas (#30) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Mintha írták volna egy korábbi hír hozzászólásai között, hogy egyenlőre nem áll szándékukban.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#32) Véreshurka válasza ghiottone (#31) üzenetére


Véreshurka
senior tag

Talán ha sokan bombázzák őket levelekkel... De lehet egyéb okok miatt nem éri meg nekik.

El Psy Kongroo

(#33) kakuk.tamas válasza ghiottone (#31) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

Akkor nagyon szomorú leszek. :(
Kínából berendelni nem fgja megérni. :/

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#34) Marshall7


Marshall7
csendes tag

WTF?!Ez az igazi Must have!!!Hiába,a ZUK hálisten nem rontotta el magát az én szememben,mert már a Z1 is nagyon jó volt,és ez most...PERFECT!
Gratulálok ZUK! Csak így tovább :-)

Never Settle

(#35) Graphics válasza kakuk.tamas (#33) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Lesznek mas opciok akkor :)

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#36) WOT-H-A-C válasza kakuk.tamas (#30) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

Azt írták, hogy még gondolkodnak rajta. Nem biztos, hogy megérné nekik....röviden...

[ Szerkesztve ]

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#37) énvagyokaz^^ válasza kakuk.tamas (#30) üzenetére


énvagyokaz^^
tag

Egy másik topikban írták, hogy valószínűleg nem, mert valakinek a webshop-os áraival nem tudtak volna versenyezni:/
Pedig nagyon komoly telefon lett.

UI: megelőztek:)

[ Szerkesztve ]

(#38) monti0222w válasza WOT-H-A-C (#36) üzenetére


monti0222w
addikt

Azt tudja valaki, hogy milyen DAC van benne, illetve a fényképező részét is lehetne tovább elemezni, akinek több infója van, bármi oknál fogva megköszönném! :K

WOT-H-A-C: Semmi gond, ennek csak örülök, mert a Pro-val is csak bővül a választék. :K

[ Szerkesztve ]

(#39) batai15


batai15
félisten

Remélem jó árba lesz, meg cm os is lesz és megvan 2 évre a telefonom most már 100%

(#40) Csorbi válasza énvagyokaz^^ (#37) üzenetére


Csorbi
addikt

Van a ZUK-nak EU webshopja, annak az áraival képtelen versenyezni az eustock.eu, ezért is szálltak ki a ZUK-bizniszből.

[ Szerkesztve ]

(#41) kano


kano
nagyúr

A ZUK a készülékeit (az eddigi 1 típust) nemzetközi piacon is forgalmazza, tehát eddig is lehetett rendelni EU-n belűlről, 2 év EU garral. Ha COS/CM lesz hozzá, már rendelem is, ha ideér EU-ba. Talán elég a 4/64-es változat is. Mondjuk kár, hogy nem 5,5" lett, mert így a OPO után lehet, hogy kicsi lesz nekem....

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#42) doooo


doooo
veterán

Nahát.. egy újabb Samsung? ;]

Szép, olcsó, csúcs HW, QHD-t nem tudom miért spórolták ki, de annyi baj legyen. Bravó, ZUK(Lenovo)!

(#43) Keil Walker


Keil Walker
aktív tag

Van valakinek tapasztalata a zuk.eu-s garanciával?

(#44) Ashitaka válasza Graphics (#4) üzenetére


Ashitaka
tag

+1
Ráadásul még a mérete is rendben van. Más gyártó 5 hüvelyk kijelzőt rak ekkora vagy nagyobb házba.

(#45) Freiherr válasza doooo (#42) üzenetére


Freiherr
őstag

Nem spórolás,észszerű döntés,nekem nem hiányzik,meg az akksinak sem.

XXX

(#46) margithid válasza Freiherr (#45) üzenetére


margithid
veterán

+1

(#47) tjb007 válasza monti0222w (#38) üzenetére


tjb007
nagyúr

WCD9335, a szenzor hátul meg ugyanaz a Samsung ISOCELL mint ami az Oppo R7-ben vagy a One Plus X-ben van (elől meg OmniVision, hacsak időközben nem változtattak rajta).

(#48) kano válasza doooo (#42) üzenetére


kano
nagyúr

Hogy ne kelljen belerakni 4000-es akksit (meg ilyen vékonyságú mobilba nem is ment volna bele).

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#49) Luck Dragon

A specifikációja nem rossz, de a kinézete számomra nem tetszik.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#50) doooo válasza Freiherr (#45) üzenetére


doooo
veterán

Félreértesz, nekem sem hiányzik feltétlenül, az akksi viszont nem sokat fog kaszálni ebből, ha AMOLED, akkor meg pláne, valamennyi felbontásbeli különbség meg csak van FHD és QHD között (még ekkora méretben is). Úgy értettem, hogy presztízskérdés szempontjából furcsa, mivel az átlag vásárló úgyis azt nézi, hogy minnél jobb speckói legyenek a mobilnak, és a legtöbb konkurens QHD-val nyomul. Persze az ár itt közbeszól, és nyilván eltereli a figyelmet a képernyőről. De végső soron egy QHD se az akkun, se az összképen nem rontott volna (és valószínűleg az árát sem növelte volna sokkal magasabbra). :) Szerintem.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.