Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#201) WOT-H-A-C válasza kano (#200) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

A franc tudja. A jelenlegi telefonom ~800$ os áron kezdett és a gombvilágítás átvilágít egy picit a kijelző illesztésénél és ez out of the box így volt. :D

szerk: Utólag belegondolva lehet, hogy ez fícsör nem pedig hiba! :D

[ Szerkesztve ]

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#202) batai15


batai15
félisten

Jobban pörög ez a topik mint a z1!

(#203) WOT-H-A-C válasza batai15 (#202) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

Úgy tudom a többség elégedett a Z1 el... :D Itt meg még csak mindenki csorgatja a nyálát. :)

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#204) batai15 válasza WOT-H-A-C (#203) üzenetére


batai15
félisten

Na igen, elég jó telefon lett. Ha erősebb soc lenne benne, nekem is lenne. Okés hogy az a soc is elég jó darabig, de na szurja a szemem. Na ez hátha egy jó nexus alternativa lesz (jobb mint a one plus mert az nem alternatíva szvsz)

(#205) monti0222w válasza WOT-H-A-C (#203) üzenetére


monti0222w
addikt

:D Bizony. Itt vagy a Mi 5 topicba, mert őrlődnek, hogy melyiket is! :)

(#206) WOT-H-A-C válasza monti0222w (#205) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

Én is gondolkodtam a MI5-ön,de abból csak a powerful változatot venném, annyit viszont nem fizetek érte.

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#207) monti0222w válasza WOT-H-A-C (#206) üzenetére


monti0222w
addikt

Nekem elég lenne a 3GB, 64 GB rom verzió is a Mi 5-ből, ami megfogott a Zu 2 Pro-ban, hogy az alap verzió egyel több ram memóriával rendelkezik mint a vetélytársa, és valamivel olcsóbban is! A döntést úgy sem most hozom, mert várom a személyes tapasztalatokat mindegyik teloról, végül is ezek fogják eldönteni, hogy melyiket is. A Meizu is benne van még a kosárban, meg jöhet hozzájuk még versenyző. :K

[ Szerkesztve ]

(#208) BazsiBazsi


BazsiBazsi
aktív tag

Vajon az androidnak mikor lesz elég a vas? :U Már közeledünk masszívan affelé de el kéne oda jutni hogy a gyártó minden hülyeségével telepakolt telefonok is szépen menjenek.

(#209) whYz válasza BazsiBazsi (#208) üzenetére


whYz
addikt

Nehogy mar az android hibaja legyen, hogy a gyartok nem optimalizalnak...

(#210) kano


kano
nagyúr

Így igaz, 2 G bőven elég neki egyébként.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#211) margithid válasza kano (#210) üzenetére


margithid
veterán

Azért ha sok böngészőablakot megnyitsz nem árt a 3, nekem ezért is bukik el például a nexus 5x...

(#212) kano válasza margithid (#211) üzenetére


kano
nagyúr

Nem hiszem, hogy egyszerre 10 ablakban kellene böngészni.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#213) margithid válasza kano (#212) üzenetére


margithid
veterán

Bocs, de ha nekem ez fontos, akkor erről hadd döntsek én, engem ez jobban érdekel, mint a procierő, a kamera, vagy a GPU.

(#214) Saccco válasza kano (#212) üzenetére


Saccco
nagyúr

Nekem általában 20-hoz közelít a megnyitott lapok száma. ;)

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#215) fakekorom válasza Csorbi (#40) üzenetére


fakekorom
tag

hello,

abban az eu webshopban a ZUK Z1 ára most akcióban 300EUR, nem tudom, mi a helyzet a szállítással.
ed és sh itthon 100k leszállítva, ed ajándék tokkal (vonóval), 2 év garival

ami lényeges különbség a mi5-höz képest, a súlya, ez nehezebb, pedig az akksiban a különbség csak 100mAh.
kicsit szélesebb is (nálam ez fontos), viszont cserébe, ha jól látom, a fogása kényelmesebb lesz

a magyar háttér miatt sanszos ez a kicsike

(#216) PowerBuldog válasza fakekorom (#215) üzenetére


PowerBuldog
veterán

230€ már csak a Z1

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#217) olddog válasza PowerBuldog (#216) üzenetére


olddog
aktív tag

Hol 230?
ZUK eu webshopban 299.

Xiaomi Note 10, Xiaomi Mi Band 6/ Egyéb cuccok: 1 Feleség, 2 Macska, 1 Baldwin, 1 Skinny

(#218) kano válasza olddog (#217) üzenetére


kano
nagyúr

Zuk.eu de csak fehér van raktáron.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#219) Graphics válasza olddog (#217) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

[link]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#220) olddog válasza Graphics (#219) üzenetére


olddog
aktív tag

Érdekes, azt gondoltam [EZ] a hivatalos shop.
Nem mintha máris rendelném, nekem kicsit nagy az 5.5
Egyenlőre elégedett vagyok a Lenovo P70-nel. :)

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Note 10, Xiaomi Mi Band 6/ Egyéb cuccok: 1 Feleség, 2 Macska, 1 Baldwin, 1 Skinny

(#221) WOT-H-A-C válasza olddog (#220) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

Én is így tudom. A Zuk-store hivatalos disztribitor. Míg a zuk.eu-nál nem találtam erre utalást.

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#222) WOT-H-A-C


WOT-H-A-C
veterán

OPPOMART beárazta a z2 pro-t. [link] Elég vastagon fogott a ceruza! :Y

" Re: We will adjust the price according to the cost when the phone is available, but now, we will get this phone at very high price in China,"

Május közepére datálják az első darabok szállítását.

[ Szerkesztve ]

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#223) Haneto válasza WOT-H-A-C (#222) üzenetére


Haneto
tag

Meizu Pro 6 is ugyan ennyivel nyitott náluk. Most 429.

Xiaomi Mi 9T Pro

(#224) WOT-H-A-C válasza Haneto (#223) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

Igen, szokása nekik. Anno 1+1 el is ez volt.

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#225) Oppenheimer válasza WOT-H-A-C (#222) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Várhatóan mennyi lesz az ára ha normálisan kapható lesz? 300 euró?

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#226) WOT-H-A-C válasza Oppenheimer (#225) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

Én valamivel 400$ fölé saccolom.A kiszivárgott infók alapján 417$ , de ennyiért nem hinném, hogy megkapjuk.

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#227) Graphics válasza Oppenheimer (#225) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Esélytelen :)

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#228) Freiherr


Freiherr
őstag

Amúgy van menetrend?Mert akkor ezt a generációt kihagyom,mert Z1 elég mindenre,és utána szállok be a zinternetbe,mint Vágási Feri.

XXX

(#229) monti0222w válasza Freiherr (#228) üzenetére


monti0222w
addikt

Menetrend az mindig van! :D

(#230) Meridius11


Meridius11
aktív tag

Azért remélem a 4 gigás verziót már be lehet majd szerezni 300€-ért.

(#231) kano válasza Meridius11 (#230) üzenetére


kano
nagyúr

Én is, de szerintem inkább olyan 120k lesz kb (csak tipp).

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#232) Potrien


Potrien
senior tag

Azért az nagyon jó lenne haaz eustock is àrulná :K

(#233) grosy válasza Potrien (#232) üzenetére


grosy
senior tag

Igen, jó lenne. Mert hiába van EU-s raktára, ha garanciáztatásra kerülne sor, akkor megette a fene. Az Eustocknak hála a z1-nek itthoni garanciája van, ami nálam döntő érv volt a vásárláskor.

(#234) fakekorom válasza fakekorom (#215) üzenetére


fakekorom
tag

Lenovo's PR rep just reached out to say that the Z2 Pro is just for China and "will not be for sale in EMEA."

(#235) kano válasza fakekorom (#234) üzenetére


kano
nagyúr

Akkor ennyi....

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#236) PowerBuldog válasza fakekorom (#234) üzenetére


PowerBuldog
veterán

marad a spemall meg ibuygou stb oldalak.

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#237) kano válasza kano (#235) üzenetére


kano
nagyúr

Azért ez a hozzáállás sem annyira tetszetős.

Ez kínaiaknál azt jelenti, hogy az életben nem lesz ZUI nemzetközi verziós csak a kínai sz@rokkal telepakolt változatot preferálják.
Azt hiszem ilyen telefonom sem lesz. :((( Nem szívok még egyszer a normálatlan kínai romokkal...

[ Szerkesztve ]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#238) PowerBuldog válasza kano (#237) üzenetére


PowerBuldog
veterán

mármint milyen hozzáállás nem tetszik?
kiszámíthatatlan a COS frissítés ezért a sajátjukat tolják rá, ami máris 6.0.1-es androidot használ. mi ezzel a gond?

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#239) batai15 válasza kano (#237) üzenetére


batai15
félisten

Na igen nálam is kilőve. Ha kinai akkor max miui, de az se jön be a legjobban, de a z2 így kapufa. Mondtam hogy túl jó telefont csináltak, és valamivel el kell szrni..

(#240) Véreshurka válasza PowerBuldog (#238) üzenetére


Véreshurka
senior tag

Az oké, hogy kiszámíthatatlanok cyanogen-ék, de pl. OPO csak kis csúszással kapta meg Q1-hez képest a COS13-at, és már elvileg jött is egy újabb frissítés hozzá (bár jómagam CM13 alapú ROM-on vagyok, még nem tettem fel a COS13-at). Engem pl. nem is zavarna, hogy késik a COS, vagy hogy nem is lesz egyáltalán (ha jól tudom Z1 még meg sem kapta), nekem inkább az a fontosabb, hogy hivatalos úton támogatva legyen CM által, tehát ne csak annyi legyen, hogy valaki gondol egyet és hegeszt rá egy CM-et, hanem ott legyen a támogatott készülékek között, tehát átmegy a CM "minőségellenőrzésén". Ez a támogatás nekem bőven elég lenne. Z1-re is szépen kinnt van a CM13. Mivel azért főleg nem olyan emberek veszik ezeket a telefonokat akik csak bekapcsolják és had szóljon, így jó lenne, ha lenne ezeknek a jó paraméterekkel rendelkező telefonoknak egy nagyon jó és stabil közösségi támogatása. Ezt sztem egy ZUI alapokon nyugvó telefon nem fogja tudni.

Ezt azért úgy írom, hogy nem tudom, hogy van-e egyébként összefüggés a cyanOS és a CM között, de tény, hogy amelyik telefon COS alapokon nyugszik, annak eddig volt hivatalos támogatása CM vonalon is. Bennem igazából él egy olyan elképzelés, hogy a COS-nak a CM kvázi egy béta tesztelő állapota azoknál a telefonoknál amelyikek COS-alapon működnek. Ez persze csak az én gondolataimban létezik, az is elképzelhető, hogy ez a gondolat igen csak messze áll a valóságtól :)

[ Szerkesztve ]

El Psy Kongroo

(#241) kano válasza Véreshurka (#240) üzenetére


kano
nagyúr

Valahol olvastam, hogy a Z1 nem fogyott túl jól Kínán kívül, így gondolom ciánék is inkább az OPO-t részesítették előnyben. Ez miatt lehet, hogy a Z2 pro-t ki sem viszik hivatalosan Kínán kívülre és nem is lesz nemzetközi ZUI. Így viszont nyilván felejtős, vagy nem ennyiért...

Van egy Nubia Z7 minim amit nagyon szeretek, de a gyári NubiaUI nagyon sz@r rá. El lehet vele lenni, de a sok kínai szarság ami bele van drótozva... A NubiaUI-s fw-re is jönnek a frissítések a ZTE-től, de folyamatosan gagyi hibákkal van tele. Tök*lni kell vele mire kiírtja az ember a macskakaparásos dolgokat és amikor belaknád rájössz, hogy alap dolgok nem működnek. Na ezt nem akarom még1x. Szerencsére azért 1-2 ember csinál a Z7 minihez CM-et, így használható a telefon. De ugye ezek mókolt CM romok, amiknek a hátrányait Te már említetted.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#242) PowerBuldog válasza kano (#241) üzenetére


PowerBuldog
veterán

én azért bízok benne, hogy egy ilyen szintű készülékre csak csinálnak majd CM romokat

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#243) whYz válasza kano (#241) üzenetére


whYz
addikt

Mivel en is z7 minirol valtottam ezert tudom mit erzel. :DDD
Pont ezert valasztottam a mi5-ot, mert ott van rendes rom folyamatos OTA-val es gyarilag rootolt, plussz valoszinuleg lesz hivatalos meg mindenfele CM is.

Aki meg ugye nem akar mokolni es magyar nyelvet szeretne annak MIUI-n kivul nincs sok lehetosege kinai telok eseteben.

[ Szerkesztve ]

(#244) Graphics válasza whYz (#243) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

MI5-ösön is zárják a bootloadert... Lehet nem lesz az olyan egyszerű..

Miui alapból csak en/cn

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#245) whYz válasza Graphics (#244) üzenetére


whYz
addikt

Minden telon zarjak a bootloadert amin marshmallow van, ez google kovetelmeny. Ez van, nem lehet mit csinalni. En egyetertek amugy a bootloader zarassal, mert biztonsagosabba teszi a telefont. Egy gond, hogy 2 hetet kell ra varni, utana viszont szabad az ut. En pont ma kaptam meg az engedelyt.

MIUI china dev es stable az angol/kinai igen, viszont a global es eu tobbnyelvu es magyar is bele fog kerulni, addig meg a webshopok hegesztenek ra magyar nyelvet, mint redmi 3 eseteben.

[ Szerkesztve ]

(#246) Angel78


Angel78
aktív tag

Ezt kínában hol lehet vajon megvenni?
Nem láma a kérdés ha azt veszem figyelembe, hogy jövő héten utazik kollégám Changchunba :-)
vajon hány készüléket lehet behozni visszafelé???

„Az igazság olyan, mint a költészet. És a legtöbb ember rohadtul utálja a költészetet.” iPhone 11 Pro 256GB midnight green

(#247) kano válasza Angel78 (#246) üzenetére


kano
nagyúr

Amennyit nem vesznek észre. :) A z7 minimet nekem is haver hozta haza.

whYz
Az a helyzet, hogy a z7 mininél még elment, mert újonnan került kb. 60k-ba. De egy 120k+ -os telefonnál már nem szeretnék support után kutakodni folyamatosan és mókolt cm romokat feldobni (és ugye keresgélni a hibákra a megoldásokat).

[ Szerkesztve ]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#248) Véreshurka válasza PowerBuldog (#242) üzenetére


Véreshurka
senior tag

Valamilyen CM biztos, hogy lesz rá ha nemzetközileg is rendelnek az emberek és nem tántorítja el őket az, hogy csak kínában lehet majd kapni. De nem biztos, hogy lesz hivatalos támogatás is CM részéről, mint már említettem OP2 és OPX sincs hivatalosan támogatva CM oldalról pedig azok is azért jó készülékek, nemzetközileg forgalmazottak, de van rá természetesen CM és a ráépülő customok is.

(#243) whYz: CM eddig hivatalosan csak a Mi2-t (aries) és a Mi3w and Mi4-et (cancro) támogatja. Ha a többihez van is ugyan CM azokat csak lelkes "amatőrök" készítik, tehát nincs hivatalos nightly, meg snapshot hozzájuk.

Ha meg ki is adják a Z2 pro-t kínán kívülre ZUI-val, akkor még az lehet egy nagyon jó megoldás hivatalos CM támogatás nélkül, hogy kiadják a ZUI forrás kódját, amiből lehet az embereknek építkezni: akár AOSP, akár OMNI, stb. alapon. Még akkor is nagyon jól járna mindenki akinek a jó közösségi támogatás szükséges egy jó custom rommal. De erre sztem az esély a nullával egyenlő, OP-ék sem adják ki az OxygenOS forrását.

[ Szerkesztve ]

El Psy Kongroo

(#249) Graphics válasza Angel78 (#246) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Szerintem meg nem kapható kint sem, ha igen, hozzon csak

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#250) kano válasza Véreshurka (#248) üzenetére


kano
nagyúr

Igen, ez így van. Viszont kellene majd tudni CM-ék hozzáállását a Z2 Pro-hoz. Akkor még talán...

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.