Hirdetés

2024. május 25., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-07 14:37:55

LOGOUT.hu

Ha kérdezel, akkor kérdezz úgy, hogy segíthessünk: írd le a gyártót, típust, évjáratot és motorkódot/ teljesítményt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10201) VR6-Fan válasza m3tr0 (#10200) üzenetére


VR6-Fan
veterán

ne vágj fel, nem mindenkinek telik porkhéra. ;]

"Már a kép is kimeríti a cserbenhagyásos nemi izgatást. " by tomcsi23

(#10202) fekeandras válasza t1 (#10192) üzenetére


fekeandras
őstag

Vredestein Icetrac ;)

(#10203) m3tr0 válasza VR6-Fan (#10201) üzenetére


m3tr0
senior tag

porkhe?! kispolák rulez! :DDD :DD

(#10204) tibi666 válasza rob210 (#10199) üzenetére


tibi666
senior tag

maradjunk annyiban, hogy én jártam ezzel minden évben síelni, és amikor az emberek sorban álltak meg az elsőkerékhajtásos, alulkormányzott gépeikkel hóláncot feltenni, ott mi mosolyogva felmentünk. igaz, akkor meg is volt pakolva a hátulja becsülettel. de semmivel nem rosszabb a hátsókerékhajtás télen, csak a megpróbálják elhitetni veletek, hogy lenyeljétek a költségcsökkentést.

vagy hajtok, vagy kormányzok, a kettő együtt nem megy.

ma is annyi elpörgő kerekű, csúszkáló xart láttam, hogy hihetetlen. az én nem áldás rwd-m meg szó nélkül hazahozott.

[ Szerkesztve ]

(#10205) rob210 válasza tibi666 (#10204) üzenetére


rob210
nagyúr

Na akkor a témát lezártam vitalap nélkül, mert erre nem tudok mit mondani, elfogult vagy használd egészséggel az autódat.
Olyan emberekkel nem vitatkozom, akiknek bebizonyított tényekkel szemben is "ész érveik vannak".

(az alulkormányzottságnak mi köze az elsőkerérkhajtáshoz? :F )

Renault power

(#10206) fekeandras válasza rob210 (#10205) üzenetére


fekeandras
őstag

:DDD

(#10207) fero02 válasza rob210 (#10179) üzenetére


fero02
veterán

Jó is az..ha jó. :DDD

Nekem most nem sikerült túl jól. :B :U

Pár kép ha érdekel vkit. :DDD

(#10208) tibi666 válasza rob210 (#10205) üzenetére


tibi666
senior tag

majd egyszer küldd meg tapadáshatáron az fwd kocsidat a hegyekben, és rájössz.

(#10209) Kickass válasza fero02 (#10207) üzenetére


Kickass
őstag

hadd gratulaljak eme remek teljesitmenyhez elsokent (legalabbis ebben a topikban :D) ;] ;]
tudod mar mennyibe fog fajni ez a kis moka?

[ Szerkesztve ]

(#10210) rob210 válasza fero02 (#10207) üzenetére


rob210
nagyúr

Hát igen ami csúszik az csúszik:D

Renault power

(#10211) fero02 válasza Kickass (#10209) üzenetére


fero02
veterán

:R :DDD

~20k (jóárasított alkatrész árak és szerelési költség nélkül) Ha egyéb gondra nem derül fény... :U

rob210: hát igen. Ilyen az, amikor én balra akarok menni a kocsi meg nem. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#10212) prmcsk válasza fero02 (#10207) üzenetére


prmcsk
addikt

Olcsón megúsztad, hogy ott volt a padka, mert nélküle csúszhattál volna tökön makkon át, abádszalókig... :DDD

"Azé lesz egy ország, aki teleszüli". Kezdek aggódni magamon. Ha a katicabogarat hasznosabbnak tartom, mint a krumplibogarat, már rasszista vagyok ?

(#10213) fero02 válasza prmcsk (#10212) üzenetére


fero02
veterán

Hát baze inkább ne lett volna ott. :U

Kivételesen nem volt árok utána, csak egy füves terület. Nem értem, h anno miért nem csináltak oda bukóteret. Na majd javasolni fogom az önkormányzatnál. :DDD

(#10214) dragonfx válasza fero02 (#10207) üzenetére


dragonfx
veterán

nekem befelé ment a felni kész csoda amikor volt nem kellett kereket cserélnem a havazásban megusztama gumisig ahol kikalapálták.igaz aztán avgy 60k.s költségre derült fény :)) ..nem túl jó...

hát jól elnyomodtak ott dolgok..milyen autó ez??

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#10215) tomcsi23 válasza dragonfx (#10214) üzenetére


tomcsi23
veterán

Örömködtél a letaposott hóban? :P

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#10216) dragonfx válasza tomcsi23 (#10215) üzenetére


dragonfx
veterán

ja de ez még 2 éve volt...azóta finomodtam :C

meg elolvadt ez a nyomorult kár érte essen jövő héten akkor lesz játszás vidéken...ház előtt van kicsi ut ledermedve lefagyva megnéztem mennyit tapad be a gumi...hát 1 kerék betonon(nedves)..másik dermedt jeges havon hát csuszott tovább akocis mint a picsa egy padlóra.

sőt száraz uton csak a 2 kerékvonalon kicsinedvesség ldermedve is megcsuszott simán egy 20 centit ez a soroksárin volt.

[ Szerkesztve ]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#10217) fero02 válasza dragonfx (#10214) üzenetére


fero02
veterán

Opel F Astra Caravan. ;)

Csak a lengőkar és a kutyacsont adta meg magát szerencsémre. :K

MOD: hopp, ez itt OFF. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#10218) siti válasza VR6-Fan (#10178) üzenetére


siti
senior tag

benzinszűrő is idén, a 120as szervíznél. ha nem, akkor két éve. (apukám cserélte, mielött vki kitalálja, hogy akkor se volt)
légtömeg mérő mondjuk már kétszer volt cserélve (tavaly, meg 4 éve). Ezt mindig kicserélte a márkaszervíz, ha véletlenül odakerült, nekem sose tünt fel hogy valami bajt okozott volna és a fogyasztás is normális volt. Hónapja volt gépre kötve, akkor nem adott hibakódot semmi.

viszont a lényeg, hogy autóm rendbe jött, nem csináltunk vele semmit, ugyanaz az olaj, benzin, gázpedál és vígan lelkesen pörög 6e-ig. Meggyógyult magától, kéremszépen ez a vw technika, amit más nem tud. tavasszal azért átnézzük az egészet a benzinpumpától kezdve a kipufogóig.

Füle -> 9. BRSZK -> 2024. Június 22-23. (hamarosan beérjük a Fast and furious sorozatot)

(#10220) attrax válasza fekeandras (#10219) üzenetére


attrax
aktív tag

Hmmm én awd nélkül is haladok a jó kis nokianjaimon...

Unterschreiben

(#10221) fekeandras válasza attrax (#10220) üzenetére


fekeandras
őstag

Sík úton nem nagy kunszt. Próbálj meg egy letaposott emelkedőn nem lendületből felmenni. Még téligumival is izgalmas.

(#10222) tibi666 válasza fekeandras (#10221) üzenetére


tibi666
senior tag

még 4x4el is izgalmas az.

(#10223) werszomjas válasza tibi666 (#10208) üzenetére


werszomjas
őstag

azt ne mondd, hogy ha tapadáshatáron megküldöd a hátsó kerekes kocsidat, nem csapja ki a seggét, mert nem hiszem el.

az elsőkerekes eltolja az orrát, a hátsó meg kicsapja az autó seggét, ennyi, bármilyen gumi van fent, a jég csúszik

még 4x4el is izgalmas az. - kiváncsiságból megkérdezem, vezettél már 4×4et, de itt nem a suzuki sx4 "terepjáróra" gondolok.

egész hétvégén ezzel szórakoztam, mitsubishi, kapcsolható összkerékhajtás, ahol a hátsó nem ment fel, ott a 4×4 röhögve, pedig ugyan az a gumi, ugyan az a kocsi, hidd el, ég és föld

[ Szerkesztve ]

üdv

(#10224) fekeandras válasza tibi666 (#10222) üzenetére


fekeandras
őstag

Volt szerencsém 2éve egy 80as évek végi Audi 90 quattrohoz sima 5hengeres szívó motor. Torsen összekerék + mechanikus diffizár. Téli gumival akárhol elmegy. Pedig semmi elektronika nincs benne (esp, asr stb...) Egyszerűen nem lehet egy lapon említeni a legkifinomultabb legjobb legokosabb 2wd hajtással. Ég és föld a kettő.

(#10225) dragonfx


dragonfx
veterán

na ki játszott ma? :))

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#10226) fekeandras válasza dragonfx (#10225) üzenetére


fekeandras
őstag

Ha a CS1.6 is számít akkor én :DDD

(#10227) m3tr0 válasza fekeandras (#10224) üzenetére


m3tr0
senior tag

Ma láttam discovery-n az autókereskedős műsort, abban pont egy ilyen Quattrot vettek, újítottak fel és adták tovább. Ha én valahol azt hallon,hogy összkerékhajtás, egyből az Audi quattro hajtása jut eszembe.. Még nem vezettem ugyan de valószínűleg a legjobb lehet ami létezik.

(#10228) DeadMeat válasza dragonfx (#10225) üzenetére


DeadMeat
veterán

;]

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#10229) tomcsi23 válasza dragonfx (#10225) üzenetére


tomcsi23
veterán

Minimális, inkább próbálgatás volt. :P

DeadMeat: a Fabia bírja a csúszkát? ;]

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#10230) tibi666 válasza werszomjas (#10223) üzenetére


tibi666
senior tag

de kicsapja, hogyne csapná ki. csak én inkább csapom ki a hátát, és nézek a kanyar belseje felé, minthogy leszálljak az útról, bele az árokba.

nem azt mondtam, hogy a 4*4 nem jó, de jégen hegynek fel az se sokat ér.
téli körülmények között még nem nagyon, de egyébként jópár awd autóhoz volt szerencsém. a6 quattro, q7 quattro, mercedes 4matic gépek egész hadserege, szóval némi fogalmam van róluk. én mindenesetre nem vennék összkerekes autót, magyarországra felesleges, csak lomhább lesz tőle az autó, meg nő a fogyasztás. persze mikor a gl-t néztem magamnak, az más tészta volt. :)

(#10231) rob210 válasza tibi666 (#10230) üzenetére


rob210
nagyúr

Azért én a sogorjelöltem 4X4es passat kombiját azzal a hatalmas 5.1 literes fogyasztásával simán elfogadnám.

Renault power

(#10232) _Voyage_ válasza tibi666 (#10230) üzenetére


_Voyage_
aktív tag

Lomhább? :DDD
MO-ra felesleges? :DDD
Itt nem nagyon ismerik a fejesek azt, hogy útkarbantartás. Sok-sok milliárdot elköltünk rá, de jön egy kis fagy, jó, baszhatjuk, hókotrók sehol sincsenek. :N
Pl itt gödöllőnek a fele egy hegy oldalán fekszik, ausztriához képest ez nudli. De itt most hétvégén a két fő felfele vezető úton egyetlen elsőkerekes autót se láttam feljönni, de hátsókerekeseket sem... :U
Tükörjég az aszfalton, rajta hó, lefele minden csúszott, hókotró sehol.
Csak awd autók jöttek fel, azok viszont gond és kaparás nélkül. :)
Haverom apjának x6-os bmw-je van, mondta, hogy minek neki téli/nyári gumi, jó lesz a kis peres nyári télre is. Mind a 4 kereke kapart a kereszteződésbe, hegyre fel, majd inkább letette a parkolóba, és jött gyalog. :U

- - - - Pattogás helyett inkább ugorj ki a kertbe és csiszolj meg egy banánfát. - - - - - - - - Úgy felrúglak, hogy leolvasod a göncölszekér alvázszámát! - - - -

(#10233) VR6-Fan válasza tibi666 (#10230) üzenetére


VR6-Fan
veterán

buzuki samuraj (esetleg vitara)/ audi Uquattro-Sport quattro-80/90-es quattro-200-as quattro- V8 qattro/és persze lada niva, ezeket próbáld ki.

ne ilyen divat összkerék hajtásokat.

[ Szerkesztve ]

"Már a kép is kimeríti a cserbenhagyásos nemi izgatást. " by tomcsi23

(#10234) tomcsi23 válasza VR6-Fan (#10233) üzenetére


tomcsi23
veterán

Még a végén lada nivat vesz a laguna helyett. :DDD

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#10235) VR6-Fan válasza tomcsi23 (#10234) üzenetére


VR6-Fan
veterán

kényelem sat. most nem volt szempont, csak az hogy felmegy e a hegyre vagy sem ;]

"Már a kép is kimeríti a cserbenhagyásos nemi izgatást. " by tomcsi23

(#10236) DeadMeat válasza tomcsi23 (#10229) üzenetére


DeadMeat
veterán

A gazdája is.Mióta leesett a hó ahol tudok (nincs más az úton,se autó se gyalogos) kéziféket cibálok :DDD Lehet megkövezni érte,de élvezem.Kéne valami háccsókerekes vas igy télire...

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#10237) rob210 válasza VR6-Fan (#10235) üzenetére


rob210
nagyúr

Márpedig a niva felmegy mindenhol:D

Renault power

(#10238) tomcsi23 válasza DeadMeat (#10236) üzenetére


tomcsi23
veterán

Némileg lehet helyettesíteni az élményt, ha hátrafele mész. :D

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#10239) tibi666 válasza DeadMeat (#10236) üzenetére


tibi666
senior tag

kövezlek, mert az ilyenek nagyban hozzájárulnak ahhoz, hogy lefagyjon az út, aztán a pirosnál egymásbacsússzanak az emberek.

(#10240) DeadMeat válasza tibi666 (#10239) üzenetére


DeadMeat
veterán

Kanyarban sok lámpa van.... arról,meg hogy más béna,nem fékez időben gyorsabban megy mint kellene,vagy sokkal lassabban arról is az ilyen emberek tehetnek mint én.Ja és a kátyúkat is,meg a hókotrás hiányát is nyugodtan ird a számlánkra.A hideget is,mert végül is talán azért fagy le az ut ha jól tudom.Az autók némileg felolvasztják,én meg arra megyek és visszafagyasztom,azért mert egy kanyart bátorkodom kézifékkel bevenni.Vicces...

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#10241) vicces válasza tibi666 (#10239) üzenetére


vicces
addikt

én nyergessel szoktam csúszkálni. és direkt, nem véletlenül.
akkor rám sziklát dobjál. ;]

:)

(#10242) dragonfx válasza tomcsi23 (#10229) üzenetére


dragonfx
veterán

hehe na ja 4 kerékkel nehéz...

Deadmeat>>hehe...1.4 benyás van nemde??hehe csak nem átlovagolsz bmw vonalra :C :C
megköveznek....

vr6-fan>>te csak nézted a havat az ablakból haver??? :DDD :DD :))

[ Szerkesztve ]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#10243) m3tr0 válasza dragonfx (#10242) üzenetére


m3tr0
senior tag

Te csak kötekedni jársz ide haver? :DDD

(#10244) DeadMeat válasza dragonfx (#10242) üzenetére


DeadMeat
veterán

Megmondom őszintén gondolkodtam rajta,de elvetettem,mert nehezek.Inkább egy twingó rs-en,vagy egy hasonló kis autón nagy/turbós motor lesz,ha cserélek.Motorerő a csuszkáláshoz,sima közlekedéshez bőven elég :) Nekem...

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#10245) GuB3Ra válasza VR6-Fan (#10108) üzenetére


GuB3Ra
aktív tag

Nem tudod a zene címét? :B
Kössz :)

Daark minimalism

(#10246) mokus1 válasza VR6-Fan (#10108) üzenetére


mokus1
addikt

Gyönyörű hangja van. :R

(#10247) VR6-Fan válasza dragonfx (#10242) üzenetére


VR6-Fan
veterán

pénteken amikor minden jeges volt kicsit kivittem a 16voltost, a jégre, aztán konstatálnom kellett hogy 2.-ba gázból is kapar megint, pedig ahol próbáltam nem volt jég...

szombat estére le eset a hó nyári gumival esélyem se volt még a műhely elől se kiállnom, maradt a céges gépezet az legalább dobfékes egy 20 percet elökörködtem a teszko kamion parkolójába aztán jöttem haza.

GuB3Ra:huhh most passzolom, talán valami Madonna átírat, vagy 90s trance-techno, meg próbálom megkeresni.

Mokus1:Köszi!
azon a reg-en még van pár video meg asszem egy turbos videot is raktam fel

"Már a kép is kimeríti a cserbenhagyásos nemi izgatást. " by tomcsi23

(#10248) mokus1


mokus1
addikt

[link]
Ez is a tied gondolom:)
Miért válsz meg tőle? :B

(#10249) VR6-Fan válasza mokus1 (#10248) üzenetére


VR6-Fan
veterán

hát ezt nekem címezted:

nem ez nem az enyém, egyik cimbié és a 2. számú ideji projekt volt, fehér se az enyém (bátyámé), nekem egy szerényebb kettesem van.

jah és tudtommal a piros nem eladó :F

"Már a kép is kimeríti a cserbenhagyásos nemi izgatást. " by tomcsi23

(#10250) mokus1


mokus1
addikt

Mindenesetre nagyon hasonlítanak egymásra:)Azért kukkants rá.
Ez is neked akart menni :B

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.