Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#31401) Feri1977


Feri1977
senior tag

Légyszíves segítsetek, mert nagyon elvagyok már keseredve. Adott 2 gép, enyém routerből jön lan kábellel, apám gépe meg nagyszobába veszi wifin a jelet, és akármit csinálok nem tudom összehozni őket.

"nincs engedélye at \\apu-pc\d elérésére. kérjen hozzáférést a hálózat rendszergazdájától." Ezt írja mindíg.
Azt se tudom amúgy hogy kezdjek neki, már az ő gépén megosztottam a meghajtót amit itt akarok látni, de vagy valami tartomány ablak ugrik be hogy felhasználó jelszó kell ami fogalmam sincs, mert nincs apám gépén jelszóval védve semmi, vagy az a nincs engedélye szöveg, miután a hálózatoknál kikapcsolom a hálózati jelszót mert ezt is olvastam kapcsoljam ki hátha...egyáltalán milyen jelszót kér ilyenkor? Azt amit az otthoni csoportnál megadot? Egyáltalán kell otthoni csoportot csinálni nekik?
Komolyan kivagyok írjatok már kérlek, hogy tudok végre rámenni a meghajtójára, mert látja már, de nem tudok belemenni, amiket írtam fentebb azok a hibaüzenetek! :W

Asus M5A97 R2.0, AMD FX-6300, 8Gb Kingston HyperX DDR3 1600MHz CL9 XMP Blu, Asus Geforce Gtx 650TI!

(#31402) user12 válasza Feri1977 (#31401) üzenetére


user12
őstag

Kapcsold ki a megosztások jelszavas védelmét, valamint a megosztáshoz add hozzá a "Mindenki" felhasználót írás/olvasás joggal.

Rendszergazda vagyok....ha röhögni lát, mentsen

(#31403) gabess96 válasza cool13 (#31114) üzenetére


gabess96
újonc

Huawei. Minden Telekomosnak ilyet adnak az új csomag mellé.

(#31404) #86952448


#86952448
törölt tag

Üdv!

Szeretnék segítséget kérni a következő problémával kapcsolatban:

Van két laptopunk (egyformák), és az egyik (mikor-melyik) csatlakozik egy dokkolóhoz, ami csatlakozik a routerhez (ami meg ugye csinálja itt a wifit nekünk).

Van egy új otthoni csoportunk megosztott fájlokkal. Amikor total commanderben a hálózat alatt a másik gépre kattintok, az egyik laptop ezzel az üzenettel találkozik:

"A Windows nem tud kapcsolatot létesíteni a \\másik laptop összetevővel" - "A hálózati elérési út nem található 0x80070035"

A másik laptop pedig azzal találkozik, hogy hálózati hitelesítő adatokat kér a rendszer.

Régebben sokat használtunk egy másik lakásban egy PC-vel kiegészítve egy másik otthoni csoportot egy másik router segítségével. Most nem boldogulok vele.

Előre is köszi a segítséget.

(#31405) Soma01 válasza Des1gnR (#31400) üzenetére


Soma01
veterán

Próbáld (MPPE Encryption) titkosítás nélkül ill. átállítani QuickVPN-re (ami biztonságosabb) és feltenni a QuickVPN klienst a PC-re.
De ha a port nyitva van, akkor a routeren belül kell valamit állítgatni. Gondolom, a múltkori átirányítást törölted már. Nem tudom, az kell vagy nem kell hozzá, próbáld ki.
A "Basic VPN Setup" részben állítottál valamit?

(#31406) Botos Marci

Sziasztok a problémám a következő nemrég vettem egy Popcorn Hour Vten típúsú médialejátszót
(BD ISO illetve 3D BD ISO it képes lejátszani) a probléma az lenne hogy BD ISO illetve a remuxok a filmek alatt ( a filmek kb. 30GB és 50GB között vannak) 1 vagy 2 alkalommal megáll a kép és a hang kb. olyan 5 másodpercre.

Összekötve a következőképp van :a médilejátszó Lan porton kersztül csatlakozik a routeremhez [link] és onnan pedig a PC-re.
Lehetséges az hogy ez a típusú router lan port sebessége nem elegendő a nagyméretű fájlok akadozás mentes lejátszásához?
Segítségeteket előre is köszönöm

Üdv Marci

(#31407) Soma01 válasza Botos Marci (#31406) üzenetére


Soma01
veterán

Kb. 40-50 Mbps-ot kell max továbbítania az eszköznek. Nagyon gyenge a router, de a benne lévő switch 100-as, tehát tudnia kellene továbbítani ezt az adatfolyamot.
Kérj kölcsön másik switchet, próbáld meg azzal is. Amúgy a ledek villognak akkor is, amikor megáll a kép?

(#31408) Botos Marci válasza Soma01 (#31407) üzenetére

Azt még nem néztem hogy a ledek villognak -e amikor megáll a lejátszó,sajnos kölcsön kérni meg nem tudok.
Esetleg a vinyó lehet még probléma ?
Elég régi már és a Hard Disk Sentinel szerint 25% a kondíció .
Ja és ha venni kellene valamit routert vennél ami gigabit sebességre is képes vagy Gigabites switch-et?

Üdv Marci

(#31409) Soma01 válasza Botos Marci (#31408) üzenetére


Soma01
veterán

Lehet a vinyó nem bírja... De nem azért mert nem tud olvasni 6 MBps-al, hanem mert lehet hogy töredezett a videofájlod vagy a win is használja közben vagy a víruskereső... De ha a kondiciója ilyen alacsony, akkor az is lehet hogy van pár hibás szektor, vagy amiket többször kell kiolvasnia, mire sikerül. Kezdj gyűjteni vinyóra.

A router meg jó kérdés, attól függ milyen (gyors) neted van. Lesz e mostanában gyorsabb? Mennyit szánsz rá? Én mindenképp olyat vennék, amin gigabites portok vannak. Pl. TP-Link 1043 v2 ill. v3 vagy Asus N18U. Ha kell 5GHz is akkor Asus N56U vagy TP-Link 3600.

(#31410) Botos Marci válasza Soma01 (#31409) üzenetére

Akkor azt hiszem most Pénteken első körben veszek egy vinyót Black Friday :)
A netem egyébként 60Mb/s,nem hogy mostanában lecserélem bár soha ne mond hogy soha :D
Ár az max.20 ezer de inkább az ár/érték arány a fontosabb nekem.
Most egy amatőr kérdést teszek fel ? mi a különbség az 5GHZ és a 2,4 GHZ routerek között azon kívül hogy dupla :DDD
Mivel jobb az ,kihasználom egyáltalán?

Üdv Marci

(#31411) Soma01 válasza Botos Marci (#31410) üzenetére


Soma01
veterán

A teljesen 60Mbps-os sávszél átmegy a routereden, nincs veszteség?
Szerintem az a router kb. ennyit tudhat, de én még ezen is csodálkozok.
5GHz-nak akkor van értelme ha van vevőd is hozzá. De gondolom a letöltés úgyis kábelen megy majd. A wifin meg telefon, stb. mobileszköz... A wifi úgy sem ajánlott többszálas letöltésre.

(#31412) Botos Marci válasza Soma01 (#31411) üzenetére

Azt hogy a teljes 60 Mb átjön -e azt hogyan tudom kipróbálni vagy lemérni?

[ Szerkesztve ]

Üdv Marci

(#31413) radi8tor válasza Botos Marci (#31412) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

speedtest.net oldalon nézz egy sebesség tesztet.

⭐ Stella

(#31414) Botos Marci válasza radi8tor (#31413) üzenetére

Megnéztem kb. 15Mb/s le és fel töltés is sajnos :(

Üdv Marci

(#31415) radi8tor válasza Botos Marci (#31414) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Akkor vagy a kábel rossz a géped és router között vagy döglődik a háló kártya a gépben, esetleg a router gyengélkedik.

⭐ Stella

(#31416) Soma01 válasza Botos Marci (#31414) üzenetére


Soma01
veterán

A szolgáltató is lehet ludas, de ez elég nagy különbség.
Közvetlenül a gépeddel kapcsolódj, úgy mérj. (UPC a szolgáltató?)

(#31417) Feri1977 válasza user12 (#31402) üzenetére


Feri1977
senior tag

Apám gépén kapcsoljam ki, vagy az enyimén. +MI az a jelszó amit az otthoni csoportnál kér? Egyáltalán kell otthoni csoportot csinálnom..? :-/

Asus M5A97 R2.0, AMD FX-6300, 8Gb Kingston HyperX DDR3 1600MHz CL9 XMP Blu, Asus Geforce Gtx 650TI!

(#31418) Feri1977 válasza user12 (#31402) üzenetére


Feri1977
senior tag

+már kikapcsoltam mindkét gépen a jelszó kezelést amit mondtál, és engedélyeztem mindent nála a mappán, de az én gépemről innen amikor ráakarok menni, "nincs engedélye at \\apu-pc\d elérésére. kérjen hozzáférést a hálózat rendszergazdájától." szöveg jön fel még mindíg! :W :F

[ Szerkesztve ]

Asus M5A97 R2.0, AMD FX-6300, 8Gb Kingston HyperX DDR3 1600MHz CL9 XMP Blu, Asus Geforce Gtx 650TI!

(#31419) Des1gnR válasza Soma01 (#31405) üzenetére


Des1gnR
őstag

Próbáltam már titkosítás nélkül és quickvpn-el is. Egy cisco tutorial alapján csináltam mindent, de sajnos nem működött. Úgy láttam, hogy a Basic VPN Setup-ba azt tudnám beállítani, hogy egy másik VPN routerrel kommunikáljon a routerem.

Valószínűleg a mobilnet miatt nem megy a cucc, de hogy mit kell beállítani, azt sajnos nem tudom. :(

Dell G3 3779 || Samsung S23+ || Samsung Watch 5 Pro || Oculus Quest 2 || Creality Ender 3 V2

(#31420) Soma01 válasza Des1gnR (#31419) üzenetére


Soma01
veterán

Én még annyit néznék meg, hogy ha egy PC-vel csatlakozol a router wan portjára és persze a mobilnet ki van húzva, akkor mit lép. Ilyenkor a routerben a Networking --> WAN résznél Static IP-t állítanék, és a PC hálókártyáját is fixre raknám a routerrel (wan porttal, ami a static IP-nél be van/lesz állítva) egy tartományba. Így közvetlen lesz a kapcsolat és ki tudod próbálni, hogy tudsz e csatlakozni, megtudod, hogy a mobilnet-e a hibás. Mert szerintem nem kellene, hogy az legyen a hibás.

De mondjon még valaki jobbat.

(#31421) Des1gnR válasza Soma01 (#31420) üzenetére


Des1gnR
őstag

Most azt csináltam, hogy rákötöttem a VPN routert egy T-home routerre. A T-home routeren a 1723-as portot átirányítottam a VPN router mac címére.

Ez egy fix ip mellesleg és nézem egy port checkerrel a 1723-at. Ha elindítom a VPN routeren a PPTP szervert, akkor megnyílik, szóval az átirányítás sikeres volt.

A VPN routeren átirányítom a 1723-at a PPTP szerver IP címére azaz a 192.168.220.200-ra jelen esetben.
Ha ezt nem teszem meg, akkor 619-es hibával dob ki, így pedig 807-essel.

A routeren ki van kapcsolva a tűzfal és a windowsban is. Ezzel a mobilnet ki lett zárva...most már tényleg nem tudom, hogy mit lehetne még beállítani.

Dell G3 3779 || Samsung S23+ || Samsung Watch 5 Pro || Oculus Quest 2 || Creality Ender 3 V2

(#31422) Soma01 válasza Des1gnR (#31421) üzenetére


Soma01
veterán

A 807-es hiba már jobb, mert a szerint látja a szervert, csak valami miatt egyből meg is szakad. A Mobilneten is ez a hiba van amúgy? Meg azt olvastam, hogy ez a hiba attól is lehet, hogy nagy a net késleltetése (mobilnetnél érthető lenne).
Próbáld meg, hogy ha nem úgy lenne, hogy a VPN szerver IP tartománya, térjen el a routerétől. De annyira hogy a 3. szegmenstől kezdve már térjen el. Tehát pl. 192.168.3.xxx tartomány legyen. Bár ez csak 1 tipp. (a LAN és a VPN tartomány térjen el, lehet ez hülyeség)
MPPE Encryption-t is kapcsold ki.

[ Szerkesztve ]

(#31423) Des1gnR válasza Soma01 (#31422) üzenetére


Des1gnR
őstag

Igen, azt én is olvastam, hogy lehet a nagy késleltetés miatt, de ugye ezzel azt is kizártam.
A mobilnettel is ez a hiba egyébként.
Úgy állítottam be a LAN IP-t ahogy mondod, csak 192.168.220.1-re.
A titkosítás is ki van kapcsolva, szóval még kell lennie valaminek amiről nem tudok :)

Dell G3 3779 || Samsung S23+ || Samsung Watch 5 Pro || Oculus Quest 2 || Creality Ender 3 V2

(#31424) Soma01 válasza Des1gnR (#31423) üzenetére


Soma01
veterán

A LAN és a VPN tartomány térjen el, lehet ez hülyeség. (legyen 220 helyett 221 vagy más) Mert akkor meg nem lát be a hálózatba. De egy próbát megér, majd vissza rakod.
Mi a fenétől szakad meg....? :F

[ Szerkesztve ]

(#31425) Des1gnR válasza Soma01 (#31424) üzenetére


Des1gnR
őstag

Az a baj, hogy ha eltér, akkor nem engedi, hogy arra forwardoljak, anélkül pedig 619 vagy 809-et dob.

Dell G3 3779 || Samsung S23+ || Samsung Watch 5 Pro || Oculus Quest 2 || Creality Ender 3 V2

(#31426) Feri1977


Feri1977
senior tag

Annyi a változás azóta, hogy kérte apám gépén azt a jelszót, ami a gépemnél van otthoni csoportnál, na azt beírtam aztán végre ment, láttam itt a gépemen a mappáit, de nem engedett onnan másolni ide hozzám semmit, ez meg miért van? Végre látom, oda tudok másolni fájlt, de onnan mappából hozzám nem, pedig teljes hozzáférést adtam ott és itt nálam is. :(

[ Szerkesztve ]

Asus M5A97 R2.0, AMD FX-6300, 8Gb Kingston HyperX DDR3 1600MHz CL9 XMP Blu, Asus Geforce Gtx 650TI!

(#31427) canniball válasza mezis (#31240) üzenetére


canniball
nagyúr

Be. De már megoldottam máshogy. Még egyszer köszi!

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#31428) Pöttön


Pöttön
őstag

Sziasztok!
SOS-be kellene sűrgősen egy kis segítség.
A munkahelyemnél én vagyok a kinevezett mindenes, többekközt a számítógépekért felelős, és meg gyűlt a bajom az egyik géppel.
Pontosabban az egyik boltban van 2 régi gépünk (P4 3Ghz, 768Mb ram 120Gb PATA HDD), mindkettőn Xp van, az egyik a főnök gépe, amásik a pénztáras gép.
Most vett a főnök egy újjabb, de használt gépet (C2D e8400, 2gb ram, 80 Gb Sata HDD) és ezen az új gépen pedig Win 7 van, és az Istenért se tudom megosztani a benti xp-s géppel, az új win7-es re kötött nyomtatót. Szóval a cél az lenne, hogy a kinti pénztár gépnek (win7-es) nyomtatóját szeretné a főnök a régi Xp-s gépével is használni.

Sajnos én már ott megakadtam, hogy a 2 gép lássa egymást a hálózaton. Az xp-nél csináltam egy hálózat2 nevű hálózatot, mindkét gépnél bevan kapcsolva a fájl, és nyomtató megosztás, a win7-es géppel tökéletesen működik a nyomtató, az Xp-s gép mégsem látja.
Mi lehet a baj, a megoldást ha lehet kérni akkor szájba rágósan írjátok le légyszi, nem vagyok otthon ebben a hálózatos dologban, főleg Win7-nél....

A segítségért előre is 1000 köszönet! :R

[ Szerkesztve ]

A sport a legjobb kikapcsolódás...

(#31429) Prémvadász válasza Pöttön (#31428) üzenetére


Prémvadász
tag

Hátha segít[link]

Nem bűn a lustaság.

(#31430) krealon válasza zenwalk (#31356) üzenetére


krealon
veterán

"Két szintes a lakásunk, a felső szinten van a router, de sajnos az alsó szintre már nem ér el a jel(wifi). Az alsó szinten van egy iptv box is, amit csak utp kábellel tudok a hálozatra kötni. Eddig az elektormos hálón jött le a net, de ez elég gyakran megszakad ezért váltani szeretnék. Egy utp kábelt tudok a felső szintről az alsóra levezetni. Hogyan tudnám megoldani, hogy wifi is legyen lent, valamint az iptv-t is tudjam használni?"

Tapasztalatbol mondom, hogy rossz otlet az IPTV es a LAN forgalmat kozositeni (mukodik, de nagyon bizonytalan lesz a rendszer).
Ha csak 1 szal kabel behuzasa lehetseges, akkor jobb megoldas, ha a 8 eres UTP kabelt 2x 4eres kombinacioban van hasznalva. Igy: UTP Y kabel

(#31431) Pöttön válasza Prémvadász (#31429) üzenetére


Pöttön
őstag

Köszi! :R
Szerintem ez alapján menni fog már. :R

A sport a legjobb kikapcsolódás...

(#31432) csoki46


csoki46
aktív tag

Sziasztok!
FTP szervert szeretnék csinálni a gépemre, ehhez filezila-t ajánlották más fórumokon. Addig el is jutottam, hogy föltelepítettem, viszont indításnál ezt írja ki:
You appear to be behind a NAT router. Please configure the passive mode settings and forward a range of ports in your router.
Warning: FTP over TLS is not enabled, users cannot securely log in.
Tegnap olvasgattam minden félét, de nem jutottam sokra. Tudnátok segíteni, hogy mit csináljak?

(#31434) Gubek-Einste válasza csoki46 (#31432) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

Kezdetnek a szerver eléréséhez szükséges portokat ki kellene engedned a router-en ha szeretnél külső hálózati elérését is. Ehhez előszór is MAC cím alapján fel kellene venned a router-ben egy fix-ált IP címet.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#31435) csoki46 válasza Gubek-Einste (#31434) üzenetére


csoki46
aktív tag

Eddig kész elvileg. Így jó lehet?

(#31436) Gubek-Einste válasza csoki46 (#31435) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

Protokollnál inkább mindkettőt enged ki.
A 20-es portot is enged ki.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#31437) csoki46 válasza Gubek-Einste (#31436) üzenetére


csoki46
aktív tag

Kész, de továbbra is ugyan ez az üzenet jön

(#31438) Gubek-Einste válasza csoki46 (#31437) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

Engedélyezd a TLS-t és állítsd be a módot is ahogyan az üzenetben szerepel.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#31439) csoki46 válasza Gubek-Einste (#31438) üzenetére


csoki46
aktív tag

Megcsináltam az előbb ahogy mondtad.

(#31440) Gubek-Einste válasza csoki46 (#31439) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

A FTP over TLS-t is beállítottad?
ITT nézegesed az anyagokat/videókat hátha menni fog.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#31441) csoki46 válasza Gubek-Einste (#31440) üzenetére


csoki46
aktív tag

Tegnap gugliztam 1-2 órát, de nem jutottam nagyon előrébb, azért írtam ide. De azért majd még keresek.. :)

(#31442) Soma01 válasza csoki46 (#31441) üzenetére


Soma01
veterán

Úgy látom a kliensben kell kikapcsolni ezt a TLS-t ha nem olyan fontos a titkosítás vagy ha igen, akkor csináltatni kell egy tanúsítványt a szerverrel amit az első kapcsolatkor majd kicserélnek.
(én ezt olvastam) [link] és [link]
Ne felejtsd el beengedni a TLS portokat sem és a passziv mód portjait sem. Ezek a Filezilla beállítása során elérhetőek.

[ Szerkesztve ]

(#31443) Rokamitya


Rokamitya
csendes tag

Sziasztok,

Segítségeteket kérném. Adott egy 2015-ös Lenovo P90-es okostelefon és egy régebbi, kb. 7 éves Netgear WGR614 v7 54 Mbps Wifi router. A telefon nem képes ehhez a routerhez kapcsolódni, "Azonosítási probléma" ra hivatkozik folyamatosan. A telefonban lévő wifi kártya jó, mert más hálózatokra jellemzően gond nélkül tud csatlakozni. A router korábbi tapasztalatok alapján laptopot ki tudott szolgálni, tehát az is jó.
Más Lenovo okostelefonnal is próbáltunk csatlakozni, azt sem vitte a wifi router.

A wifi kompatibilitás részben egyezik (Telefon: 802.11 b/g/n/ac, Router 802.11b / g)

Előre is köszönöm a válaszokat!

Tisztelet!

[ Szerkesztve ]

Köszönöm!

(#31444) mezis válasza Rokamitya (#31443) üzenetére


mezis
nagyúr

Üdv.!

Melyik csatornán nyomul a WiFi routeretek ?
A password csak latin ABC és szám ?

[ Szerkesztve ]

mezis

(#31445) vittorio7


vittorio7
őstag

Sziasztok!

Ma bekötötték nálunk a Digit. (Sosem zárom a szívembe a szerelőcsapatot...)

Van egy ilyen UTP kábelem

A telekomosok tették még ki 2 éve, ezzel van kiépítve a hálózat a lakásban. Akkor azt mondták, hogy ez akár a gigás hálózatot is bírná. (Bár tök mindegy mit mondanak, náluk úgysincs olyan...)

A mostani Digi szerelő csapat is azt mondta, hogy ez okés, nem cseréltük le.

Max 94Mbps-t tud sajnos.

Van egy másik kábelem azzal azt bedugtam az ONT-be és a PC-be, azzal meg jobb a helyzet.

Úgy néz ki, hogy a telekomos kábel nem Cat5E-s, pedig 8 szál van benne.

[ Szerkesztve ]

(#31446) mobilizmo válasza vittorio7 (#31445) üzenetére


mobilizmo
addikt

Ezzel a sebességgel, főleg az UP iránnyal, nagyon sokan kiegyeznének. A kábelen csak pont az nem látszik ami a lényeg lenne, hogy CAT5/5e/6 közül melyik. Min. az 5e kellene a Gbites kapcsolathoz. A két mérés közötti eltérés szerintem nem szignifikáns, mérj 10-15x mindkét kábellel, abból talán már lehet következtetni.

[ Szerkesztve ]

Bonyolult problémákra mindig akad egyszerű, könnyen érthető, téves válasz.

(#31447) Soma01 válasza vittorio7 (#31445) üzenetére


Soma01
veterán

Lehet nincs bekötve minden szál.

(#31448) Bacusuz válasza vittorio7 (#31445) üzenetére


Bacusuz
őstag

100/50 le/fel csomagod van?
Nekem az van és kb ennyi jon ki mint az altalad bekotott kabellel

[ Szerkesztve ]

ÜDV! Bacusuz. Veszélyes környéken lakom. Ahányszor becsukom az ablakot, mindig odacsukom valaki kezét.

(#31449) vittorio7 válasza mobilizmo (#31446) üzenetére


vittorio7
őstag

Szia!

Már rég megtörtént a 10-15 mérés mindkét kábellel. :) Minden esetben ez az eredmény jön ki.

A telekomos kábelre nincs más írva, csak amit fotóztam.

A másik kábel egy UTP Cat5E 200Mhz.

Ezzel a sebességgel én is kiegyeztem volna mert kb. két éve még datanetes 1.6/0,2-es förmedvény netem volt, onnan váltottam 30/5 T-re.

(#31447) Soma01
Lehet nincs bekötve minden szál.

Lehet, de ezt majd megnézetem egy hozzáértő haverral.

(#31448) Bacusuz

Igen 100/50 van. De családi házas övezet, a szomszéd most köti az 500-asat. De valamiért ez a kábel nem tud többet. A PC-nek többet is bírnia kell, az SSD + 8 GB RAM segít ebben.

[ Szerkesztve ]

(#31450) Bacusuz válasza vittorio7 (#31449) üzenetére


Bacusuz
őstag

Akkor meg van a megoldás nem?
Cseréld le cat5e kábelre.
Alaplap gigabites?

[ Szerkesztve ]

ÜDV! Bacusuz. Veszélyes környéken lakom. Ahányszor becsukom az ablakot, mindig odacsukom valaki kezét.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.