Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#31701) Smktrooper válasza VeryByte (#31695) üzenetére


Smktrooper
senior tag

A gateway maga az Internet, tehát a router IP cime az átjáró. Ezt irtam is korábban. És a DNS-ek ezen keresztül lesznek mérvadóak.

Reboot

(#31702) Des1gnR válasza VeryByte (#31700) üzenetére


Des1gnR
őstag

Ezekkel már próbálkoztam korábban és utána kikapcsolt tűzfallal is, de sajnos nem segített. Jelenleg is ki vannak kapcsolva a tűzfalak mindkét gépen.

Ha a PC2-vel akarom pingelni a PC1-et, akkor ezt kapom:
Reply From < IP address >: Destination Host Unreachable

PC1 csatlakozás utáni adatai:

[ Szerkesztve ]

Dell G3 3779 || Samsung S23+ || Samsung Watch 5 Pro || Oculus Quest 2 || Creality Ender 3 V2

(#31703) Des1gnR válasza Des1gnR (#31702) üzenetére


Des1gnR
őstag

Most nézem, hogy az nyilván nem jó, hogy a PC1 és a PC2 alhálózati maszkja nem egyezik, de a PC2-nél ugye fix 255.255.255.0, a PC1 pedig a VPN szervertől a 255.255.255.255-öt kapja.

Dell G3 3779 || Samsung S23+ || Samsung Watch 5 Pro || Oculus Quest 2 || Creality Ender 3 V2

(#31704) VeryByte válasza Des1gnR (#31703) üzenetére


VeryByte
őstag

Mondjuk az ott nem is nagyon fog mást kapni.
Egyébként miért szeretnél kifelé ping-elni?
Ugye alapfeltevés, hogy kintről jödssz be egy belső hálóba, tehát ez így teljesen jó.

@Smktrooper
Ha IP címmel próbálkozik, akkor mi szerepük lenne a DNS beállításoknak?
Mindegy, ne ragozzuk.

[ Szerkesztve ]

"What is the most important thing in a woman?" - "The soul."

(#31705) Des1gnR válasza VeryByte (#31704) üzenetére


Des1gnR
őstag

Vannak olyan eszközeink amik megpróbálnak kifelé kapcsolatot létesíteni velünk. Szóval nem elég ha csak mi meg tudjuk szólítani őket, nekik is meg kell tudni minket.

Dell G3 3779 || Samsung S23+ || Samsung Watch 5 Pro || Oculus Quest 2 || Creality Ender 3 V2

(#31706) VeryByte válasza Des1gnR (#31705) üzenetére


VeryByte
őstag

Honnan fogja tudni a kinti (VPN-en becsatlakozó) IP-t?
Mert most Te tudod, de egyébként?
Vagy 1 elemű lesz a VPN szerver beengedő tartománya?

"What is the most important thing in a woman?" - "The soul."

(#31707) Des1gnR válasza VeryByte (#31706) üzenetére


Des1gnR
őstag

Igen, 1 elemű, mindig ezt a 220.10-es címet kell címeznie.

Van tipped, hogy következő lépésként mit próbálhatnék meg?

Most látszólag 1 hálózaton vannak...na de mégse megy az oda-vissza kommunikáció.

Dell G3 3779 || Samsung S23+ || Samsung Watch 5 Pro || Oculus Quest 2 || Creality Ender 3 V2

(#31708) VeryByte válasza Des1gnR (#31707) üzenetére


VeryByte
őstag

Hm, direkt kipróbáltam egy hasonló felállást (annyi, hogy nem egy cisco a VPN szerver, hanem egy ws2012R2rras) és simán ment kifelé a ping.
Beraksz nekem két képet?
Az egyik a Cisco VPN beállítás oldala a másik pedig a külső gép VPN hálózati beállítások oldala amikor kapcsolódva van.

"What is the most important thing in a woman?" - "The soul."

(#31709) XuChi


XuChi
addikt

Kipróbáltam otthon egy Asus RP-N14 Repeater-t.

Access Point módban volt, lan-on kapta a netet a másik szobában lévő Asus RT-N66U-ról.

2.4Ghz-en a 120Mbit Upc Netből, a Repeater közvetlen közelében 15-45mbps lett. Ez miért van ???

Repeater módban jobb lenne a helyzet (kétlem de mi van ha mégis) ??

A fogadó eszközök közvetlenűl az N66U Router-ra kapcsolódva simán hozzák a 100-110mbps-t a másik szobában!!, tehát nem a készülékeim a szűk keresztmetszetek (Ipad Air 2, Iphone 6, Iphone 5, Asus TP300LA intel 6250 wifi)

Ha ennek a helyére (RP-N14) beiktatnék egy Asus RT-N18U router-t Access Point módban, meglenne a 120Mbps ???

Illetve, ha Access Point módban van az eszköz, beállítható valahol, hogy a készülékek mindig az erősebb jelre csatlakozzanak ?

(#31710) Des1gnR válasza VeryByte (#31708) üzenetére


Des1gnR
őstag

Dell G3 3779 || Samsung S23+ || Samsung Watch 5 Pro || Oculus Quest 2 || Creality Ender 3 V2

(#31711) VeryByte válasza Des1gnR (#31710) üzenetére


VeryByte
őstag

Köszi.
A második képnél nem erre gondoltam, hanem az AIRMOBIL-on jobb egér gomb, majd Státusz, majd Részletek

"What is the most important thing in a woman?" - "The soul."

(#31712) Des1gnR válasza VeryByte (#31711) üzenetére


Des1gnR
őstag

Ja, bocsi :)

Dell G3 3779 || Samsung S23+ || Samsung Watch 5 Pro || Oculus Quest 2 || Creality Ender 3 V2

(#31713) VeryByte válasza Des1gnR (#31712) üzenetére


VeryByte
őstag

Elvileg ez korrekt. Azért próbálkoznál a kedvemért még egyszer egy kikapcsolt tűzfallal?
Illetve kipróbálnál egy tracert-t is és bemásolnád az eredményét? (PC2 -> PC1 irány)

"What is the most important thing in a woman?" - "The soul."

(#31714) Gubek-Einste válasza XuChi (#31709) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

2.4Ghz-en a 120Mbit Upc Netből, a Repeater közvetlen közelében 15-45mbps lett. Ez miért van ???
Hol van elhelyezve az eszköz a szobában (padló közelében/szekrény mögött/stb)?
inSSIDer3/Wifi Analyzer mit mutat a router és a repeater mellett?
Biztosan 2,4 GHz-n volt a teszt a router-nél (a kliens eszközök dual band képességük miatt)?

Repeater módban jobb lenne a helyzet (kétlem de mi van ha mégis) ??
Repeater módban biztosan nem lesz jobb mivel alapból link sebesség felezés van ilyenkor.

Ha ennek a helyére (RP-N14) beiktatnék egy Asus RT-N18U router-t Access Point módban, meglenne a 120Mbps ???
A külső antenna és jobb MIMO képesség miatt lehet számítani javulásra de előbb jó lenne látni, hogy inSSIDer3/Wifi Analyzer mit mutat a repeater mellett.

Illetve, ha Access Point módban van az eszköz, beállítható valahol, hogy a készülékek mindig az erősebb jelre csatlakozzanak ?
Kliens eszköze válogatja, hogy van-e erre lehetőség.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#31715) hatnor


hatnor
tag

Sziasztok!

Valahogy meg lehet azt oldani, hogy egy tp link tl-wr541g routerre kötöm a modemet és egy tp link tl-1043nd routerrel rácsatlakozom wifin és van is rajta net?

Illetve a tp link tl-1043nd routernek, hogy lehetne növelni a hatótávolságát?
Ha csak repeaterrel érdemes, milyet ajánlanátok?

üdv:hatnor

(#31716) mezis válasza hatnor (#31715) üzenetére


mezis
nagyúr

Szóval már a TL-1043ND is repeater lenne ? Aztán még ehhez kapcsolódna egy újabb repeater ?
Mi a jelenlegi sebességed és mi az a minimum, amire igényt tartasz (ott a végén) ?

mezis

(#31717) Des1gnR válasza VeryByte (#31713) üzenetére


Des1gnR
őstag

Azóta se lettek bekapcsolva, se a gépeken, se a routereken.

Dell G3 3779 || Samsung S23+ || Samsung Watch 5 Pro || Oculus Quest 2 || Creality Ender 3 V2

(#31718) VeryByte válasza Des1gnR (#31717) üzenetére


VeryByte
őstag

Egy olyat kipróbálnál, hogy a külső PC-n engedélyezed a távoli asztalt, és a belsőről megpróbálsz távoli asztallal a külsőre rálépni,IP-vel?
Az, hogy nincs ping nem jelenti azt, hogy nincs kapcsolat, mint most is látjuk.

[ Szerkesztve ]

"What is the most important thing in a woman?" - "The soul."

(#31719) Des1gnR válasza VeryByte (#31718) üzenetére


Des1gnR
őstag

Igen, ezt már próbáltam korábban, az megy. :)

Dell G3 3779 || Samsung S23+ || Samsung Watch 5 Pro || Oculus Quest 2 || Creality Ender 3 V2

(#31720) Des1gnR válasza VeryByte (#31718) üzenetére


Des1gnR
őstag

Esetleg kipróbálhatnánk, hogy Te is rácsatlakozol? Hátha többet látunk. Akkor eléred távoli asztalt és a routert is és rá tudsz nézni :U

Dell G3 3779 || Samsung S23+ || Samsung Watch 5 Pro || Oculus Quest 2 || Creality Ender 3 V2

(#31721) VeryByte válasza Des1gnR (#31719) üzenetére


VeryByte
őstag

Na ezért kérdeztem, hogy fontos neked a ping vagy más szolgáltatás kell a visszairányban?
Az, hogy a ping hol döglik le eléggé kérdéses, de én a router-re szavaznék. Én egy RV320-at nyúzok, annak is vannak érdekes húzásai és eléggé nem dokumentáltak.
Pl:
VPN kliens - VPN szerver (nem az RV320) - RV320 - Sonicwall - site-to-site VPN partner
Na ez konkrétan 30 másodpercenként eldobál.
Ha az RV320-at kicserélem egy faék TP-Link-re, akkor simán megy órákig.
De kell az RV, mert a TP-Link csak 16 routing szabályt tud kezelni, nekem meg kell kb 20.

[ Szerkesztve ]

"What is the most important thing in a woman?" - "The soul."

(#31722) Smktrooper válasza Des1gnR (#31720) üzenetére


Smktrooper
senior tag

Windowsban be van kapcsolva az egyszerű IPv4 szolgáltatás a kijelölt hálózatokon? ???

Reboot

(#31723) Des1gnR válasza VeryByte (#31721) üzenetére


Des1gnR
őstag

Én ennyit kaptam utasításként, hogy minimum a ping menjen, de hétfőn kipróbáljuk, hogy megy-e aminek mennie kell.

Van ebből az RV215W-ből nekem egy másik is...most a kettőt megpróbáltam összekötni. 10-ből 3x sikerült is kapcsolódnia, de itt még vannak homályos részek, hogy ilyenkor hogy is kellene működnie.

Pl ha rádugok mindkét oldalon 1-1 eszközt fix ip-vel, akkor azoknak látnia kellene egymást ugye?

Smktrooper: Ezt nem teljesen értem, kicsit kifejtenéd? Azt se bánom, ha képet is mellékelsz :U

Szerk: Egyébként nem igazán vagyok megelégedve ezekkel a cisco routerekkel...pl amikor létrejön a kapcsolat is csak annyi történik, hogy a IPSec Connection Status oldalon beírodik a Start Time, de van, hogy 2-3x is rá kell frissítenem mire a Connect szöveg Disconnectre vált...jelenleg pl nem is váltott, de a Start Time legalább ott van.
Ilyenkor a másik routerrel is connectálnom kell?

[ Szerkesztve ]

Dell G3 3779 || Samsung S23+ || Samsung Watch 5 Pro || Oculus Quest 2 || Creality Ender 3 V2

(#31724) Smktrooper válasza Des1gnR (#31723) üzenetére


Smktrooper
senior tag

Melyik gép van a routerre kötve közvetlen? Melyik router milyen szolgáltatóra van kötve?

Reboot

(#31725) Des1gnR válasza Smktrooper (#31724) üzenetére


Des1gnR
őstag

[link]
A PC2

Na, de most érdekesség van...a PC2 mellé bedugtunk egy PC3-at és kiiktattuk az internetet.
A PC3 meg tudja pingelni a PC2-t, de a PC2 nem tudja a PC3-at.

Szerk: Kipróbáltuk dinamikus ip kiosztással is, de úgy se, pedig a connected devices-nél ott van mindkettő a routerbe...de ugyan az.

Mifolyikgyöngyösön?????

[ Szerkesztve ]

Dell G3 3779 || Samsung S23+ || Samsung Watch 5 Pro || Oculus Quest 2 || Creality Ender 3 V2

(#31726) zenwalk


zenwalk
senior tag

Sziasztok
Sikerült beüzemelni az Asus N12 D1 routert, amihez a TV és az IPTV box csatlakozik. A T-s router/modemből egy utp kábellel csatlakozik lan-lan, az asus AP módra van állítva. A kábeles eléréssel nincs gond, bár a speedtest 80 megát jelez, miközben 120 megás netünk van. Az asztali PC-n ami közvetlenül csatlakozik a T-s routerhez 110 megát jelez, ami folyamatosan csökken és a teszt végére csak 90 mega marad. Az normális, hogy az asus után csak 80 mega az elérés? A másik problémám pedig, hogy a wifire telefonnal nem tudok csatlakozni. Látja a hálózatot 1-2 másodpercenként változik a wifi erőssége maxról minimumra. A laptoppal tudok csatlakozni és nem is dobál le. Mi lehet a gond?

(#31727) Des1gnR válasza Des1gnR (#31725) üzenetére


Des1gnR
őstag

Hogy tutira bekavarodjatok:

A PC1-el csatlakozok VPN kapcsolattal a routerhez...akkor tudom pingelni a PC2-t, de nem tudom a PC3.
A PC3 tudja a PC2-t, a PC2 pedig egyiket se. :W

Dell G3 3779 || Samsung S23+ || Samsung Watch 5 Pro || Oculus Quest 2 || Creality Ender 3 V2

(#31728) Smktrooper válasza Des1gnR (#31727) üzenetére


Smktrooper
senior tag

:U
Én egy ilyet javallok:

(És ha nagyon nem megy akkor a winfos alatt a jogok vannak elszúrva.)

[ Szerkesztve ]

Reboot

(#31729) zenwalk válasza zenwalk (#31726) üzenetére


zenwalk
senior tag

A laptop se tud csatlakozni az asus wifijére

(#31730) Smktrooper válasza zenwalk (#31729) üzenetére


Smktrooper
senior tag

Kezd előről...Routerek reset, modem reset. "hideginditás" midnet kezdj előröl( csak az egyik routerba engedélyezd a DHCP-t mert kilövik egymást, vagy a tartományt jól válaszd el két távoli cimre ...
192.168.1.1 a modem és a router IP cime 192.168.1.2, majd az ASUS 192.168.1.50 ről induljon)
de persze ettől eltérő lehet a te hálózatodnál.

Reboot

(#31731) Des1gnR válasza Smktrooper (#31728) üzenetére


Des1gnR
őstag

A PC3-nál csak tűzfal gond volt, szóval legalább lokálisan megy a ping :) (Már kezdtem agylobot kapni)

A rajzodat át kell rágnom :)

Dell G3 3779 || Samsung S23+ || Samsung Watch 5 Pro || Oculus Quest 2 || Creality Ender 3 V2

(#31732) zenwalk válasza Smktrooper (#31730) üzenetére


zenwalk
senior tag

Az asus routerben van AP mód, így amiket irtál automatikusan beállítja, de azért mindent resetelek.

(#31733) Smktrooper válasza Des1gnR (#31731) üzenetére


Smktrooper
senior tag

Előtte csinálj egy rendszervisszaállitási pontot minden eszközön mielőtt állítgatsz... ;)

Reboot

(#31734) Smktrooper válasza zenwalk (#31732) üzenetére


Smktrooper
senior tag

Ha a modem az első akkor az asuson csak a DHCP-t kell kikapcsolni, és az ASUSON, ahogy volt csak a LAN1 be kell bedugni a LANkábelt, nem a WAN ba, illetve a LAN cimet tedd egyel a modem IP cime mögé egy értékkel. 192.168.1.1-> 192.168.1.2. ÉS akkor SWITCHKÉNT ÜZEMEL, és a Modem osztja a címet a hálózatnak. WIFI meg alap beállítás szerint áthidalja a LAN-t a WIFIvel.

[ Szerkesztve ]

Reboot

(#31735) zenwalk válasza Smktrooper (#31734) üzenetére


zenwalk
senior tag

Igazából nem tudom változtatni az IP címét, mert AP módban van és így automatikusan beállítja. 3 mód közül tudok válassztani:
Vezeték nélküli router mód (alapértelmezett)
Jelerősítő üzemmód
Hozzáférési pont (AP – Access point) üzemmód

(#31736) Smktrooper válasza zenwalk (#31735) üzenetére


Smktrooper
senior tag

Mint mondtam az alapértelmezett kell mindenből. Először a modemet rá se dugd. állítsd be fixen, hogy DHCP kikapcs, router IP cime az adottra, majd utána dugd rá a modemet.

Reboot

(#31737) zenwalk válasza Smktrooper (#31736) üzenetére


zenwalk
senior tag

Sikerült :)) lanon és wifin is van internet. IPTV boxot is csatlakoztatnék hozzá, ITT irtatok róla, hogy IGMP kompatibilis router ajánlott hozzá. ITT kell valamit állítanom, vagy minden maradjon így, csatlakoztathatom az iptv-t?

Köszönöm a segítséget!

[ Szerkesztve ]

(#31738) Smktrooper válasza zenwalk (#31737) üzenetére


Smktrooper
senior tag

IGMP-t engedélyezni kell. mindkét menuponton. Ahogy látszik is ITT. le van tiltva alapból.
.
DHCP utvonalak használatára mit ad ki még a Microsofton kívül?

[ Szerkesztve ]

Reboot

(#31739) zenwalk válasza Smktrooper (#31738) üzenetére


zenwalk
senior tag

DHCP útvonalak használata:
Letiltás
Microsoft
RFC3442
RFC3442 & Microsoft

(#31740) MikiASD


MikiASD
tag

Sziasztok!

Olyan problémám lenne hogy a számitógép nem látja a routert.. Próbáltam több gépről, 2 routerrel is de egyik sem látja.. A lan port visszajelző led néha felvillan és ennyi. kábelt is próbáltam másikat de semmi... Mi lehet a probléma?

(#31741) Smktrooper válasza zenwalk (#31739) üzenetére


Smktrooper
senior tag

RFC3442 vagy
RFC3442 & Microsoft.

ezt látni fogod melyik osztja szét jobban. De csak microsoft semmi kép

[ Szerkesztve ]

Reboot

(#31742) Smktrooper válasza MikiASD (#31740) üzenetére


Smktrooper
senior tag

RIP router vagy RIP router tápegység... ??? Lehet.

Reboot

(#31743) zenwalk válasza Smktrooper (#31741) üzenetére


zenwalk
senior tag

Honnan kéne látnom, hogy melyik osztja szét jobban?

(#31744) mezis válasza MikiASD (#31740) üzenetére


mezis
nagyúr

Ha valóban több PC több routerrel sem kapcsolódik akkor a kábel a leggyanúsabb. UTP kábel biztosan nem telefon kábel ? :F

mezis

(#31745) MikiASD válasza mezis (#31744) üzenetére


MikiASD
tag

Nem, de a wifi mukodik. Csak ha a kábellel dugom ra az asztali gépre vagy laptopra akkor sem mukodik, viszont ha egybol a modemre dugom akkor jo. 2 routerrel is pribaltam csak a lan led villan fel ugy fel-1 percenként.. Nem értem..

[ Szerkesztve ]

(#31746) Smktrooper válasza zenwalk (#31743) üzenetére


Smktrooper
senior tag

Vagy tudsz mellette mást is csinálni vagy az IP tv lefoglalja a hálózatot.

Reboot

(#31747) janos666


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

Még mindig szenvedek az IP kamerákkal. :W
Lennie kell valami triviális dolognak, ami felett elsiklom.

A WiFi link optimalizálása és UDP-ről TCP-re váltás csak félmegoldás volt. :(
Az egyik távoli helyszín már használható, a másikon viszont időnként reboot-olnak a kamerák (ilyenkor több másodperc is kimarad, és gondolom hosszú távon "nem egészséges" nekik óránként többször reset-elődni...). Hardware-esen mind a 9 hasonló, de a kényesebbik 4-en más a firmware, mint a többi 5-ön, mert két külön rendelésből jöttek. Kizárásos alapon talán ez lehet az ok a némileg eltérő viselkedésre.
(Illetve az automata bitráta miatt is változékony, de most felhúztam mindet a maximális 8Mbps-re a teszteléshez, hogy ez ne verjen át.)

Most otthagytam egy Windows-os laptop-ot az egyik helyszínen, leállítottam a távoli rögzítést (ami Gentoo Linux alól menne) és helyben próbálkozom UDP-vel és TCP-vel is, de ugyan az a helyzet, mint WiFi-n át. Nagyjából ez történik UDP-vel:
- egy kameráról vígan írja ki az ffmpeg file-ba RTSP-ről a H264 stream-et
- kettőnél nagyon ritkán, de már előfordul packet loss (bár használható marad a file)
- háromnál sűrűn dobja az ffmpeg a packet loss üzeneteket és szemetel a kép
- négynél már vadul pörögnek a packet loss üzenetek és használhatatlanok a file-ok
Ugyan ez TCP-nél arra változik, hogy egynél több kamera mellett egy kevéssé egyértelmű üzenet jelenik meg néha (de sokkal ritkábban, mint UDP-nél, és a videókban nagyon nehéz kiszúrni, hogy épp ilyenkor veszik-e el 1-2 képkocka, mert nem esik szét úgy a kép, mint mikor UDP csomagok vesznek el), viszont minél több kamera fut egyszerre, annál sűrűbben, durván 2-30 perces időközönként reboot-olnak a kamerák (ennek nyoma van a kamerán tárolt naplófájlban is, illetve ha loop-olva van az ffmpeg, hogy azonnal újrainduljon, amint tud, akkor látni is, ahogy tükrözött sötét képpel indul el a videó, majd átvált tükörképre és beszintezi a fényerőt...)

A reboot-ra a tipp-jeim, hogy vagy próbál bufferelni, míg megtelik a RAM és emiatt jön egy pánik, vagy egy watchdog szerűség vélt/valós hálózati hiba esetén reset-el. A másik 5 kamerán, amik nem reboot-olnak, ott gondolom vagy több és elég erre a szabad RAM, vagy nem komplett reboot történik, hanem eldobja a buffer tartalmát, mikor megszorul, vagy esetleg nem is alakul ki ugyan az a szituáció, amiért a másik 4 reboot-ol (mert talán a másik 4-nek sem szabadna, hanem ez egy firmware bug az adott verzióban...). Passz.

Na de ezzel most mi lehet a gond. :(( :F :U

Ha egyszerre egy (bármelyik) kamera OK, akkor a switch és a kamera közt nem szűk a keresztmetszet.
A laptop és az SXT közt is megvan a 100Mbps a swith-en át, mert stabil ~10MB/s-el tudok róla SMB-n file-okat hazaküldeni.

Sőt, itthon mind a 9 kamera átmegy egy 1000Mbps switch-en, az is amelyik itthon van, az mégsem érzékeny a távoliakra (soha semmilyen formában, az mindig hibátlanul rögzül, bármit is csinál a többi 4+4).

Amikor még a WiFi-re gyanakodtam, ott a RouterOS-ben használtam a Packet Sniffer-t és azt láttam, hogy többnyire 1500 byte-os csomagok mennek a kamera felől a szerverhez és TCP esetén fele ennyi 52 byte-os csomag megy vissza. Utóbbi UDP esetén nincs (így ez nagy valószínűséggel mind TCP ACK csomag és UDP-nél nem is, vagy csak nagyon ritkán nyugtáz vissza az RTSP).

Egy-egy kamera <10Mbps forgalmat generál.

Miért lehet akkor, hogy 4 kamera "megfojtja egymást" a 100Mbps hálón és mi erre a megoldás?

Létezhet olyan, hogy ha egy switch-en több 10Mbps-en működő portból irányul forgalom egy 100Mbps portra, akkor utóbbi is gyakorlatilag összesen 10Mbps-re korlátozódik? Ezt valamilyen switch hibakén fognám fel, de már próbáltam switch-et cserélni (az egyik egy noname kínai, amit még a kamerák forgalmazójától vettem [és miért árulnának pont olyat, ami épp idióta mód inkompatibilis a kameráikkal...?], a másik egy hazai kiskerből találomra felkapott TP-Link 10/100 PoE switch.

[ Szerkesztve ]

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#31748) mezis válasza MikiASD (#31745) üzenetére


mezis
nagyúr

A PC adapter beállítása automatikus (Helyi kapcsolat TCP/IP)

mezis

(#31749) Gubek-Einste válasza janos666 (#31747) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

Nem tudod megoldani, hogy azonos legyen az összesen a firmware?

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#31750) MikiASD válasza mezis (#31748) üzenetére


MikiASD
tag

Igen, automatikus.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.