Hirdetés

2024. május 19., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  ON TOPIC [újabb ámokfutás] (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#2951) Pisztillus válasza Tim82 (#2950) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Igaz, igaz, mintha csak magam mondtam volna... :D

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#2952) .bableWes


.bableWes
őstag

kéne kérni önarcképet...

töltöm lefele a torrentet döpirétbéj-rü. csak gondoltam kiirom, hátha kibanolnak..

(#2953) venember83 válasza .bableWes (#2952) üzenetére


venember83
nagyúr

Pincér, kettőt!

(#2954) Csyppa válasza venember83 (#2953) üzenetére


Csyppa
senior tag

"-Dry?
-Nein, zwei!"

"Basically, a computer is a very fast moron."

(#2955) Winner_hun válasza Tim82 (#2950) üzenetére


Winner_hun
félisten

Eléggé hiányos a listád...

mod: on

[ Szerkesztve ]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#2956) Tothgera30


Tothgera30
Ármester

Elszaladtam Sanyihoz vettem egy Samu S223B-t, hát... az biztos hogy halkabb mint a Nec íróm volt, de közel sem halk :N ! Bár ez csak egy dvd író, úgy is csak olvasni fogok vele :DDD .

ui.: ...most olvasom - [link]...

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#2957) pohár


pohár
félisten

úúú milyen pizzát sütöttem, áááá :C

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#2958) venember83 válasza pohár (#2957) üzenetére


venember83
nagyúr

(#2959) pohár válasza venember83 (#2958) üzenetére


pohár
félisten

az enyém jobb :K

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#2960) lujó55 válasza pohár (#2959) üzenetére


lujó55
őstag

hol lehet letesztelni?

(#2961) NoLF


NoLF
addikt

boldogatnekem.hu

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#2962) pohár válasza lujó55 (#2960) üzenetére


pohár
félisten

sehol mert nem kell tesztelni :D :D

Nolf... sokat még :R

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#2963) bnss válasza NoLF (#2961) üzenetére


bnss
veterán

Boldog névnapot! :K

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#2964) Pisztillus válasza NoLF (#2961) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Boldog névnapot! :K

(De jó is volt ez a délutáni szunya, most ébredtem fel... Szombat délelőttös műszak rulez! :DDD )

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#2965) bnss válasza Pisztillus (#2964) üzenetére


bnss
veterán

Jó reggelt! Irigykedem most rendesen... ;]

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#2966) bandus


bandus
veterán

sziasztok!

nincs esetleg valakinek eurós számlája, amiről csinálna nekem egy átutalást (100 eu-ról lenne szó), én pedig kifizetném kp-ban :)

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#2967) venember83 válasza Pisztillus (#2964) üzenetére


venember83
nagyúr

S akkor éjszaka mi lesz a program? Vagy az asszony is aludt egyet délután? :U

(#2968) Pisztillus válasza venember83 (#2967) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Igen, ő is ledőlt egy kicsit, aztán főzött egy isteni húslevest. :K

Bon: Ez csak egy kis szieszta volt, mert reggel 7.30-tól 12.00-ig meló volt.

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#2969) bnss válasza Pisztillus (#2968) üzenetére


bnss
veterán

Tudom, hogy dolgoztál, hisz írtad. Azt is tudom, hogy mennyire nem egyszerű a munkád (mentálisan). :K

Pusztán irigykedtem, mert én is szívesen sziesztáznék, de még nem lehet.

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#2970) Mawyx


Mawyx
senior tag

Semmit sem találok eagle- ben, a munka zöme keresgéléssel megy el :W fogok egy körzőt, tollat és vonalzót és nekiállok azzal inkább :U

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#2971) Pisztillus válasza bnss (#2969) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Majd eljön annak is az ideje. :K

Amúgy nem szokásom az ilyen (sőt, legtöbbször miután hazajövök melóból, együtt megyünk vásárolni), de most még dúl bennem a háború (megfázás vs. immunrendszerem), és jól esett... :B

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#2972) bnss válasza Pisztillus (#2971) üzenetére


bnss
veterán

Az biztos, legalább két nap alvás lesz. :DDD

Mawyx: az áramkör tervező Eagle-ről van szó?

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#2973) lujó55


lujó55
őstag

Az asszony telerakta a fürdőszobát gyertyákkal, meg valami illatmécses is be van készítve. :U Vajon mi lesz ebből? :F
Lehetséges megoldások:
- fáradt és kényezteti magát :B
- nekem szól a kedvesség, bár nincs névnapom :R
- valami közös programunk lesz (kár volt megkóstolni a tavaly lefőzött kisüstit :( )
- túl sokat ülök a PH! előtt és valami vígasztaló vendéget hívott magához :O
Mindenesetre én elköszönök, mert már tantrikus zene is szól...
... kezd érdekes lenni, megyek kiderítem.

(#2974) Mawyx válasza bnss (#2972) üzenetére


Mawyx
senior tag

Igen, arról.
irl2203n-et keresek, de nem találom, irf4905 is kellene...

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#2975) Vigneau válasza lujó55 (#2973) üzenetére


Vigneau
félisten

No, a megoldásra kíváncsi leszek... ;)

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#2976) venember83 válasza Vigneau (#2975) üzenetére


venember83
nagyúr

Te is a program részét képezed? A fórumos kolléga nem fog megharagudni? Vagy gyakori vendég vagy náluk? :F

;]

(#2977) adyz.


adyz.
aktív tag

Mai állapotokról készült képek: [link][link][link]

Van még több is a carstyling oldalamon. :)

(#2978) bnss válasza Mawyx (#2974) üzenetére


bnss
veterán

Villamos szakemberhez van szerencsénk? :)

Érdemben nem tudok segíteni sajnos, mivel nem sokszor használtam a szoftvert. Libaryben megtalálható a két MOSFET?

adyz: múltkorira válaszolva: a versenyhez valóban mélyen a zsebbe kell nyúlni, még ha csak N csoport is a cél.

[ Szerkesztve ]

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#2979) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Megnéztem az Easy A című filmet,jó sz@r volt :U

(#2980) Mawyx válasza bnss (#2978) üzenetére


Mawyx
senior tag

Sajnos nem, csak infós, a szakdogám írnám épp sürgősen, mikrokontrollerek....
Library? Hát épp ezaz, hogy sok minden van ott és mire átnézem, addigra megőszülök :U de tranyók/feteknél nincsen, úgyhogy külön kell keresni máshonnan.

Kész a hal, sül hozzá a krumpli, pont ez kell vacsira, hízzak csak, hízzak, ügyes vagyok mondhatom :U de legalább van mit enni :K

[ Szerkesztve ]

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#2981) adyz. válasza bnss (#2978) üzenetére


adyz.
aktív tag

Marad utcai autó, de azért meglepődős lesz a motorja. ;)

Jut eszembe, ma vittek egy kört vérbeli VFTS-el. :P

(#2982) .bableWes válasza Csyppa (#2954) üzenetére


.bableWes
őstag

:DDD

töltöm lefele a torrentet döpirétbéj-rü. csak gondoltam kiirom, hátha kibanolnak..

(#2983) Pisztillus válasza Mawyx (#2980) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Haltól hízni? :Y Maximum az örömtől, hogy jól sikerült, finom lett. Egészségedre! :K

Ádyz: Hű, ez már majdnem olyan, mint a Csikós Ponton Mercije... Kitartást és sok sikert a felújításhoz! :K

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#2984) zolynet válasza Pisztillus (#2983) üzenetére


zolynet
addikt

Nálam tárkonyos raguleves majd sertésszűz almával, sajttal és mustmártással, burgonyapürével volt az esti koszt. :)
Előtte fütyülős barack és pár söricilin. Ja és gesztenyetorta.
Patent este volt. :K

Life is too short to stay stock!

(#2985) pohár válasza zolynet (#2984) üzenetére


pohár
félisten

de jól megy egyeseknek, hah :U :))

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#2986) Pisztillus válasza zolynet (#2984) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Hmmm, jól hangzik! Kedves egészségedre! :K

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#2987) zoltanz


zoltanz
nagyúr

"Nem akarjuk elkiabálni, de úgy fest, megtaláltuk az elmúlt fél év lassulásainak fő okát... :)"

Az jut eszembe mikor South Park ban a hadseregnek összeomlik a rendszere, kérdezik mi a gond? - A Win98 -Hozzák ide Gates-t (aztán szó nélkűl kap egy fejlövést)... :DDD

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#2988) kételkedem válasza zolynet (#2984) üzenetére


kételkedem
addikt

Patent este volt.

A Patent utónevet is lehet már választani? :U

:D

NoLFnak boldogat!

Ma Gusztáv nap van!

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#2989) lujó55


lujó55
őstag

Jó reggelt mindenkinek!
Kipihenten, frissen ébredtem! Ma tényleg le lesz mosva a járgány és még izzó is lesz cserélve.

(#2990) kételkedem válasza lujó55 (#2989) üzenetére


kételkedem
addikt

Jó, jó pihent vagy, meg kocsit fogsz mosni meg minden!

Az asszony telerakta a fürdőszobát gyertyákkal, meg valami illatmécses is be van készítve
Innen folytasd, ha lehet! ;] :D

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#2991) venember83 válasza kételkedem (#2990) üzenetére


venember83
nagyúr

Hirtelen sikoly, felcsapó lángnyelvek, 112, tűzoltóság kivonulása.

(#2992) kételkedem válasza venember83 (#2991) üzenetére


kételkedem
addikt

Remélem, csak a sikoly volt meg és az is inkább csak kéjes, mint hirtelen! :K

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#2993) lujó55 válasza kételkedem (#2990) üzenetére


lujó55
őstag

Óriási szerencsém(?) volt:
a harmadik tippem jött be :)) :)) :))
Közös pancsi, lazító fürdőolaj, olyan laza lettem utána, hogy az asszony nem ismert rám ;)
Aztán összebújás szatén ágyneműben, snitt ON ... snitt OFF, amikor az asszony elaludt, szépen csendben kilopóztam a szobából, felvettem a pizsamámat és kicseréltem azt a csicsás k..vadrága sz.rt egy normális ágyneműre és végig tudtam aludni az éjszakát megfázás nélkül! Na, milyen laza voltam? Reggel feleségem a kezdeti lelkesedés után csak félrehúzta a száját. Hát igen, nem vagyok egy sztájliszt gondolkodású rózsaszínű inget viselő, manikűröshöz járós alkat.
(#2991) venember83: ami késik nem múlik! Feleségem az anyjával serénykedik a konyhában. Ebből még soha nem született semmi jó :(

Sikerélmény: kocsi lemosva, kutya megrugdosva, mert nem hagy békén! :C Most kicserélem izzókat.

(#2994) venember83 válasza kételkedem (#2992) üzenetére


venember83
nagyúr

Ugyan már, ahhoz mit szólna a mama? :U

(#2995) kételkedem válasza lujó55 (#2993) üzenetére


kételkedem
addikt

A vizslát hiába a lábadra ne vedd! :(((
Az izzókat remélem a kocsiban akarod kicserélni, nehogy a kutyába dugdosd! :D

A kutyának elég lett volna annyit mondani, hogy ha nem lesz jó, akkor kihívod a mamát! ;]

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#2996) lujó55 válasza kételkedem (#2995) üzenetére


lujó55
őstag

A mamát ne emlegesd, bal lábbal kelt fel: kinéztem az ablakon és véletlenül odanyomtam az orromat az üveghez. Amit kaptam...
azt mondta, hogy gyakrabban mossam meg az arcom szappannal, ha már ennyire kiváncsi vagyok az utcán történő jövésmenésre, vagy kevesebb mogyorót egyek, hogy ne legyen zsíros a bőröm. :U :O
Akkor már inkább a kutya. Ki is megyek hozzá megvígasztalni, míg el nem könyveli magának, hogy rosszat csinált és akkor őt is lehet kiengesztelni. :N

(#2997) Boxer001 válasza lujó55 (#2996) üzenetére


Boxer001
veterán

Nálatok nőuralom van :F Ne hagyd magad...egy tockost leoszthatsz. :W ;]

(#2998) kételkedem válasza lujó55 (#2996) üzenetére


kételkedem
addikt

A vizsla nőnemű-e?

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#2999) lujó55 válasza kételkedem (#2998) üzenetére


lujó55
őstag

Nem, Frakk egy idős úr! És roppant érzékeny. :K

(#2997) Boxer001: dehogyis nőuralom, mama-uralom és kész. Feleségem nem bánt engemet, de anyukájának ő sem mer szólni. Tockos: kizárva, mamával nem vagyunk egy súlycsoport :( Én fogyókúrázok több-kevesebb sikerrel, mama meg izomtömegnövelő edzéseket végez, őt is simán leveri úgy, hogy még ők sem rakják össze. :P

(#3000) Boxer001 válasza lujó55 (#2999) üzenetére


Boxer001
veterán

Részvétem.

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  ON TOPIC [újabb ámokfutás] (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.