Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  ON TOPIC [újabb ámokfutás] (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#17001) Algieba


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Azt hiszem, kissé megkattantam, meggyőződésem, hogy egy "sivatagban" élek, és semmi értelme aktívan zargatni az embereket az elképzeléseimmel. Magamra maradtam. De ez teljesen normális végeredménye a furcsaságaimnak.

Szerk.: November 26-án fogok legközelebb beszélni a helyi rádióban. Érdemes lesz meghallgatni, hogy mennyire gyönyörűen tudok "hazudni".
Ez valami olyasmi mint a viccben, hogy a legjobb bohóc a legszomorúbb ember.

[ Szerkesztve ]

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#17002) BlacKSouL válasza Mawyx (#16994) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Add át nekik a laptopot, mondván: A közeljövőben nagyon kevés időt fogsz Magyarországon tölteni, de így majd tudjátok tartani a kapcsolatot ha esetleg úgy gondolják. És ha nem tetszik nekik, akkor mondd meg, hogy egy internetes fórumon elmondod ország-világnak hogy külföldön vagy, csak nekik nem :) Mondd, hogy munkahelyet váltottál, és az új helyről minden héten más országba kell utaznod.
Sokkold őket..

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#17003) tildy válasza Tothgera30 (#16951) üzenetére


tildy
nagyúr

Azert akarmilyen jo ardvereket is valogats ossze, megis hangosabbak altalaban egy notinal, vagy ennel a macinal.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#17004) NoLF válasza tildy (#17003) üzenetére


NoLF
addikt

ezt remélem te sem gondoltad komolyan... 2005ben 200% tuninggal, 1 terrabyte tárhellyel és világbajnok közeli gyorsasággal rendelkező gépem majdnem teljesen passzív volt, nem túl drágán. gondolom ez manapság még kevésbé komplikált mint eleddig ;)

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#17005) fokukac


fokukac
nagyúr

get up, trinity. Get up!

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#17006) tbs válasza fokukac (#17005) üzenetére


tbs
addikt

Igen..? Mindenesetre igen. (B+, Rambó!)

(#17007) Tim82 válasza fokukac (#17005) üzenetére


Tim82
nagyúr

Mivamivanmivan?!

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#17008) tbs válasza NoLF (#17004) üzenetére


tbs
addikt

:K Bizonyhogy. Az otthon csücsülő sokterrás házszerverem és fotófeldolgozó munkaállomásom halkabb akármilyen gépnél, ha nem turkálok az adatdiszkeken, csak mondjuk netezek... Ugyanis teljesen passzív, a rendszer meg ssd-n...

q9550@2GHz
ninja2
GT8600 passzív
8G ram Geil
corsair tx650 lekötött ventivel
24x7 üzemben évek óta...

Ja, ha kell, akkor meg 3T ugrik ~300M/s read és ~240M/s write teljesítménnyel. Olyankor icipicit hangosabb.

Tildy, az enyém nagyobb. :P

(#17009) tbs válasza Tim82 (#17007) üzenetére


tbs
addikt

Nemindul a mátrixa. Gondolom. :DDD

(#17010) Mawyx válasza Tim82 (#16999) üzenetére


Mawyx
senior tag

Hú ezt előre is köszönöm, utánanézek a csomagoknak :K
Hűséget nem szeretnék aláírni (esetleg max 1évet érdemes?) és szerintem olyan 2-3gigás csomag elég lenne, de ne legyen túlforgalmazási díj, hanem csökkenjen a sebesség, ha ezt túllépik. Fogalmam sincs mekkora kellene, de max 4ezret tudok rááldozni.

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#17011) fokukac válasza Tim82 (#17007) üzenetére


fokukac
nagyúr

Kicsit bealudtam...
13 perc kevés volt beérni... :)

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#17012) Tim82 válasza fokukac (#17011) üzenetére


Tim82
nagyúr

Nekem csak 11-re kell mennem. ;)

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#17013) tildy válasza tbs (#17008) üzenetére


tildy
nagyúr

Nolf , tbs lehet igazatok van, nekem meg ilyenhez nem vol szerencsem. Mondjuk a mostani noti tenyleg extra halk.

Na jo, talan a mac mini volt kivetel ilyen szempontbol , ami "asztali':U

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#17014) Dylen válasza fokukac (#17005) üzenetére


Dylen
aktív tag

engem megérintett a két sör :D el vagyok ettől szokva

bagoly vagyok! ...de azért királylány is!! ;-)

(#17015) tbs válasza tildy (#17013) üzenetére


tbs
addikt

Szívesen tolmácsolom Nolfi bébinek. :) Változnak az igényeid, ennyi lehet a magyarázat. Ha vágytál volna valaha halk/néma gépre, akkor összefutottál volna a megoldási lehetőségekkel. Most viszont halk notira vágysz. Ennyi. Amúgy amiben ha valami tud pörögni, az sohasem lesz elég halk. ;)

(#17016) tbs válasza Dylen (#17014) üzenetére


tbs
addikt

Hát, nem esett jól otthagyni a hideg éjszakában a szétszedettsínű bkv karmai között... Sajnálom. :( Kicsivel később meg @ért aggódtunk egy sort, de a reggeli röfi után megnyugodtam. :B

(#17017) Dylen válasza tbs (#17016) üzenetére


Dylen
aktív tag

Akarom én tudni, hogy mi az a "reggeli röfi"? :D

Még épp elkaptuk az utolsó kombínók egyikét, és 2 megállón át testőröm is volt :)

bagoly vagyok! ...de azért királylány is!! ;-)

(#17018) Tim82 válasza Dylen (#17017) üzenetére


Tim82
nagyúr

Kellett őrizni a testedet? Lemaradtam valamiről? :U

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#17019) Dylen válasza Tim82 (#17018) üzenetére


Dylen
aktív tag

Nem volt rá szükség, úgyhogy nem :)
De feltételezem, hogy bevállaltad volna. Megelőlegeztem a bizalmat :K

bagoly vagyok! ...de azért királylány is!! ;-)

(#17020) tope válasza Dylen (#17019) üzenetére


tope
addikt

Szerintem itt sokan beválallták(tak) volna :B :)

(#17021) Tim82 válasza Dylen (#17019) üzenetére


Tim82
nagyúr

Igen, megvan bennem a hajlam arra, hogy lovagiasságból szétveressem a képem, szóval testőrnek kevésbé, de meat shield-nek egészen alkalmas vagyok néha. Egyéb jellemhibákkal is rendelkezem. :)

tope: szerintem nem ugyanarra gondoltok. Neked pl. hóttziher, hogy már megint azon jár az eszed! :U ;]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#17022) tbs válasza Tim82 (#17021) üzenetére


tbs
addikt

Hivatásos túsz és golyófogó..?

(#17023) Tim82 válasza tbs (#17022) üzenetére


Tim82
nagyúr

Foglalkozási ártalomként Stockholm-szindrómával. :K

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#17024) tbs válasza Tim82 (#17023) üzenetére


tbs
addikt

:)) Éreztem hogy vmi nem stimmol. :))

(#17025) venember83 válasza Dylen (#17017) üzenetére


venember83
nagyúr

Utolsó Combino? Már a lecserélésük mellett döntött a BKV? :F

(#17026) tildy válasza venember83 (#17025) üzenetére


tildy
nagyúr

Meg msot mar ejjel-nappal jarnak ,nem?

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#17027) tbs válasza tildy (#17026) üzenetére


tbs
addikt

Nem. Akkor járnak, ha van sín ÉS áram... Kicsit szigorúbb a helyzet mostanság errefelé. ;)

(#17028) tildy válasza tbs (#17027) üzenetére


tildy
nagyúr

Valoban , erre az eshetosegre nem gondoltam. :U :B

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#17029) venember83 válasza tbs (#17027) üzenetére


venember83
nagyúr

Nincs áram a villamosoknál? Szmogriadó idején, amikor arra kellene ösztönözni az autósokat, hogy tegyék le az autót, és járjanak tömegközlekedési eszközökkel? :F

(#17030) fokukac válasza Dylen (#17019) üzenetére


fokukac
nagyúr

persze, bevállalta volna, nade kecskére, káposztát..? :P

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#17031) fokukac válasza venember83 (#17029) üzenetére


fokukac
nagyúr

Tegnap - kivételesen - BKV-ra szálltam, hogy átjussak a város egy másik szegletébe a jó-józsefvárosba, de csak z nyugatiig jutottam, ott leszállítottak mindenkit, hogy ÁRAMSZÜNET van, menjünk a nem létező pótlóbuszokhoz.
Ennyit a békávézási szokásaimról, meg a karmámról.

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#17032) FehérHolló válasza tbs (#17027) üzenetére


FehérHolló
veterán

Meg persze áramszedő. Tegnap délután 5 körül a Mester utcánál "leröpült" az egyikről a szedő, totál behalt mindkét irány egészen este 9-ig. :)

fokukac: Áramszünet valószínűleg azért volt, mert egy ilyen problémát csak úgy lehet megoldani emberveszteség nélkül, ha lekapcsolják az adott szakaszról a tápfeszt.

[ Szerkesztve ]

Skynet is real. It's called Google.

(#17033) kételkedem válasza fokukac (#17031) üzenetére


kételkedem
addikt

Egyre kevésbé értem, hogyan mersz repülővel utazni? :Y :DDD

Kettő szakember 09:05-től folyamatosan dolgozik azon, hogy a bejárati ajtóm legalább olyan legyen, mint azelőtt, hogy hozzá nyúltak volna! :U

Bent kellemes 22 °C van, de nekik biztosan hiányzik hozzá még az a +5 °C ami kint van, minden áron még azt is be akarják engedni az ajtón, ezért gyakorlatilag folyamatosan nyitva tartják!

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#17034) tbs válasza FehérHolló (#17032) üzenetére


tbs
addikt

Természetesen @ történetének és eme információnak (reggeli tudás) az ismeretében nyilatkoztam azt, amit. ;)

(#17035) FehérHolló válasza tbs (#17034) üzenetére


FehérHolló
veterán

Pedig reméltem, hogy a kauzalitást végre sikerült valakinek felborítania.
Szellő Istvánon kívül természetesen. ([link])

[ Szerkesztve ]

Skynet is real. It's called Google.

(#17036) tbs válasza FehérHolló (#17035) üzenetére


tbs
addikt

Ádehogy. Ráadásul Te még a sínpiszkálást sem láttad éjféltájban.

(#17037) FehérHolló válasza tbs (#17036) üzenetére


FehérHolló
veterán

Ültünk a múltkor a Kármánban, néztünk kifelé és jókat nevettünk rajta, hogy az egyik sínpárt úgy hegesztik, hogy jár rajta közben a villamos. (Soha nem voltam még acélötvözet, de nagyon nem kívánom, hogy újrakristályosodás közben valaki a hátamat döngesse.)
Azóta rájöttek, hogy ez nem túl hatásos módja a javításoknak, vagy mi?

[ Szerkesztve ]

Skynet is real. It's called Google.

(#17038) tbs válasza FehérHolló (#17037) üzenetére


tbs
addikt

Nem. :DDD

(#17039) kételkedem válasza kételkedem (#17033) üzenetére


kételkedem
addikt

Bakker, lassan idegesít ez a két fickó az ajtóban! Már több mint 6 órája rángatják az ajtót! Az előbb jött az egyikőjük, hogy már tökéletes, nézzem csak meg! Nem nyílt ! :U

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#17040) ToBeY válasza kételkedem (#17039) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Miért nem mondtad,hogy ha falnak készült akkor király.De mint ajtó használhatatlan. :)

(#17041) Tim82 válasza fokukac (#17030) üzenetére


Tim82
nagyúr

Természetesen egészséges és heteroszexuális hímnemű példánya vagyok az emberfajnak. :K

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#17042) skitzoo


skitzoo
senior tag

Jóestét kivánok mindenkinek. Kezdődik a hétvége végre. :C

"Tudod, mi a pokol? Nem tűz és ördögök... nem az, amit gyerekkorunkban tanultunk! Mi magunk építjük a magunk poklát... még életünkben... ahányszor fájdalmat okozunk... ahányszor szenvedést okozunk!"

(#17043) NoLF válasza skitzoo (#17042) üzenetére


NoLF
addikt

jó annak, akinek nem rossz. nekem ilyenkor kezdődik az igazi hajtás :)

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#17044) skitzoo válasza NoLF (#17043) üzenetére


skitzoo
senior tag

Na merthogy?

"Tudod, mi a pokol? Nem tűz és ördögök... nem az, amit gyerekkorunkban tanultunk! Mi magunk építjük a magunk poklát... még életünkben... ahányszor fájdalmat okozunk... ahányszor szenvedést okozunk!"

(#17045) NoLF válasza skitzoo (#17044) üzenetére


NoLF
addikt

a vendéglátásban dolgozom, ráadásul angliában. fél év alatt egyszer fordult eddig elő, hogy péntek este itthon lehetek, most van a második. és csak déltől 6ig melóztam :)

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#17046) skitzoo válasza NoLF (#17045) üzenetére


skitzoo
senior tag

Jajj.És szombat vasárnap? akkor is meló?

"Tudod, mi a pokol? Nem tűz és ördögök... nem az, amit gyerekkorunkban tanultunk! Mi magunk építjük a magunk poklát... még életünkben... ahányszor fájdalmat okozunk... ahányszor szenvedést okozunk!"

(#17047) NoLF válasza skitzoo (#17046) üzenetére


NoLF
addikt

persze, az teljesen egyértelmű...

egyelőre jó mert lehet pénzt keresni, de hosszú távon nem ezt képzelem el természetesen, majd kezdek vmi sulit jövőre aztán azt elvégezve pályázhatok értelmesebb melókat.

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#17048) skitzoo válasza NoLF (#17047) üzenetére


skitzoo
senior tag

Ha szabadtudni igy mennyi a fizud? :R

"Tudod, mi a pokol? Nem tűz és ördögök... nem az, amit gyerekkorunkban tanultunk! Mi magunk építjük a magunk poklát... még életünkben... ahányszor fájdalmat okozunk... ahányszor szenvedést okozunk!"

(#17049) NoLF válasza skitzoo (#17048) üzenetére


NoLF
addikt

természetesen sokmindentől függ, hány órát melózom egy héten, meg mennyire vannak jattolós kedvükben a vendégek, de olyan 1500-2000 font között keresek kb. ebből a havi fix kiadásom 800-1000 font körül van.

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#17050) skitzoo válasza NoLF (#17049) üzenetére


skitzoo
senior tag

Legalább ott marad valamennyi +ba

"Tudod, mi a pokol? Nem tűz és ördögök... nem az, amit gyerekkorunkban tanultunk! Mi magunk építjük a magunk poklát... még életünkben... ahányszor fájdalmat okozunk... ahányszor szenvedést okozunk!"

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  ON TOPIC [újabb ámokfutás] (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.