Hirdetés

2024. június 10., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  ON TOPIC [újabb ámokfutás] (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#3851) Mawyx válasza NoLF (#3850) üzenetére


Mawyx
senior tag

az modern és fiatal :K
ha lesz melóm és zsém egyszer, veszek vmi szervós, légzsákos, klímás kis autót :B

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#3852) bnss


bnss
veterán

Szép estét mindenkinek! Valaki egy pohárka pezsgőt? :)

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#3853) Mawyx válasza bnss (#3852) üzenetére


Mawyx
senior tag

jöhet :K :D
ünnepelsz valamit?

fel kell söprögetnem meg rendet rakni kicsit 2 tétel között

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#3854) venember83 válasza bnss (#3852) üzenetére


venember83
nagyúr

Van mit ünnepelni? Akkor hajrá.

(#3855) bnss válasza Mawyx (#3853) üzenetére


bnss
veterán

Akkor már csak sofőrt kell találjak. Ja, igen, sikeres vizsga. :)

venember: van, szerencsére. :)

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#3856) Mawyx válasza bnss (#3855) üzenetére


Mawyx
senior tag

Gratulálok ;)
engem elkaszáltak :( úgyhogy most terv, hogy 1- jéig nem sokat alszok és lenyomok mindenkit, mint az állat, csak keményen, hajrááá.
Csak az a baj, hogy ezt én magam se hiszem el, én és a határozottság :U

Rohadt rádió, mindig susog :W :F

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#3857) fokukac válasza venember83 (#3844) üzenetére


fokukac
nagyúr

Nekem a műtét után semmi bajom se volt, úgy láttam, mint egy sasszem. Felvettem a napszemüvegem, minden szép volt és jó. Anyámmal még elmentünk bevásárolni egy éjjel-nappaliba (mert március 15-én történt a dolog), majd főztünk ebédet, majd jött a keresztanyám, megnézni, hogy hogy vagyok, mondom, akkor még semmi bajom nem volt.

A dolog rossz része kb. a műtét után 4 órával kezdődött, amikor is megindult a szem újrahámosodása: elkezdett dőlni a könny a szememből, és abba se hagyta két napig, a harmadik napon már jobb volt. Utána jött a szemszárazság és a fényérzékenység.
A szemnek teljesen újra kell tanulnia fókuszálni.
Kb. egy hét után tudtam újra olvasni, de a monitort egyszerűen nem láttam, csak 200%-os betűmérettel, de akkor is homályosan, a monitor még becsapta a szemem, nem tudtam ráfókuszálni.
A műtét után két hét kellett ahhoz, hogy lássam a monitort is, és munkaképes legyek.
Kb. egy hónapig voltam extrém fényérzékeny. Kb. két hónap után nem zavartak a műtyűr, 1-2 mm-es betűk a monitoron.
A szemszárazság kb. 4-5 hónap után kezdett elmúlni. A 6. hónap után annyira elmúlt, hogy már nem is bírta a műkönnyet, rosszul esett neki (addig naponta többször kellett műkönnyeznem)

Dióhéjban ennyi. de ettől függetlenül felér egy újjászületéssel. :)

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#3858) bnss válasza Mawyx (#3856) üzenetére


bnss
veterán

Köszi, menni fog az, kicsit optimistábban állj neki. :K

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#3859) Pisztillus válasza bnss (#3855) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Gratulálok! :K

Mawyx: De igen, meg tudod csinálni! És meg is fogod csinálni! :K

Amúgy meg: Szép estét mindenkinek!

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#3860) bnss válasza Pisztillus (#3859) üzenetére


bnss
veterán

Szép estét neked is, köszi! :)

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#3861) venember83 válasza fokukac (#3857) üzenetére


venember83
nagyúr

Igen, kb. ugyanez volt itt is. Első éjszaka nyakaltam a vizet, aludni úgyse tudtam. Első két nap alig tudtam kinyitni a szemem, hogy be lehessen kenni a krémmel, elég szar napok voltak. De másfél évig szemüveg nélkül éltem, jó volt, de nekem ennyi jutott ebből. Tán még egy műtét lesz, elvileg benne van az árban, csak nem tudom, hogy mostanság megérné-e. Várom, hogy még kicsit romoljon a szemem. Nem kell valószínűleg sokat várjak.

(#3862) BlacKSouL


BlacKSouL
addikt

2 és fél nap üzleti út Barcelonában. Ó de nagyon csodás. (Amúgy az)
Fél nap szabad program a belvárosban. Micsoda szerencse. (Tényleg.)
3 napos felhőszakadás napra pontosan akkorra előrejelezve. No comment...(Megszoktam hogy az időjárás bárhol bármikor szanaszéjjel szopat)
[link]

[ Szerkesztve ]

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#3863) tildy


tildy
nagyúr

Hogy törne le a keze a köcsög reptéri szarkának....
Hát nem ellopott egy csík cigit?! (Volt lakótárs mindig rendel, mikor hazamegyünk... Hála égnek csak egy csík tűnt el, node akkor is. Bacca meg a felmenőjét).

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#3864) neduddki


neduddki
nagyúr

HI!

tennyap ejszak mar rafert a taknyilas a civicre, mert mafel honao alatt mar kiszaradt, de a ~17.5huf barati...

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#3865) fokukac válasza neduddki (#3864) üzenetére


fokukac
nagyúr

Kb. másfél hete találtam egy számlát a tárcámban, mi szerint 32 dollárból teletankoltuk a kocsit anno, Amerikában. (2,89 $/gallon, ami kb.76,5 cent/liter). Assz'em bekereteztetem. :)

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#3866) fokukac válasza BlacKSouL (#3862) üzenetére


fokukac
nagyúr

felhőszakadás Barcelonában?
ugyanmár, a tiszteletedre 30 centi hó lesz az, már látom,
bevonulsz a történelemkönyvekbe... :D

Ha Miami-ba mennél, még ott is havazna, szerintem :DD :PP

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#3867) zoltanz


zoltanz
nagyúr

Szép reggelt. :K

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#3868) BlacKSouL válasza fokukac (#3866) üzenetére


BlacKSouL
addikt

[link]

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#3869) venember83


venember83
nagyúr

Valakinek péntek kellett. Kéne valami reggelit találni, amihez nem kell kenyér...

(#3870) Dylen válasza venember83 (#3869) üzenetére


Dylen
aktív tag

Igen, én voltam. Most viszont nem tudok örülni neki, mert meg kell hoznom egy döntést. Utálok döntéseket hozni. :U

bagoly vagyok! ...de azért királylány is!! ;-)

(#3871) zolynet válasza Dylen (#3870) üzenetére


zolynet
addikt

akkor vezető semmiképpen se légy :)

jó reggelt

vén: én egy joghurtba és egy kiflibe, nomeg az elmaradhatatlan teába fojtom...

Life is too short to stay stock!

(#3872) tope válasza Dylen (#3870) üzenetére


tope
addikt

Szép napot

Hát most kivételesen én sem nem örülök a Pénteknek annyira, mert holnap jöhetek be és költözhetek. Tegnap szóltak hogy ugyan neme érnék rá-e. Régóta szó van róla, meg tudtam hogy idén meg kell csinálni, de a legnagyobb hidegben kell, na meg 2 nappal előtte tudom meg, hogy hova kell. Át kéne pakolnom 1 csomó mindent, de hely meg nincs, szóval kompromiszumos megoldást fogok tenni. A legjobb az, hogy olyan (szerverek) is marad itt egyelőre, amit meg látni kéne azért. Logikus döntések itt vannak ám :W

UI: Döntéseket én se nagyon, de ultimátumot is kaptam, hogy muszáj lesz, kérdés az hogy jelentkezni fog-e a béremnél ezen lépés.

(#3873) Dylen válasza zolynet (#3871) üzenetére


Dylen
aktív tag

Najó túloztam. Csak azzal van bajom, hogy nem 5ig hanem 6ig kell majd dolgoznom, ami teljesen felborítja az eddigi programjaimat. Kéredzkedések sorozata vár majd rám, hogy normálisan meg tudjam oldani a dolgokat. :(

bagoly vagyok! ...de azért királylány is!! ;-)

(#3874) venember83 válasza Dylen (#3873) üzenetére


venember83
nagyúr

Ne mondd, hogy nálad nem a munka az első számú. :U

(#3875) Dylen válasza venember83 (#3874) üzenetére


Dylen
aktív tag

:U

bagoly vagyok! ...de azért királylány is!! ;-)

(#3876) Mawyx válasza BlacKSouL (#3868) üzenetére


Mawyx
senior tag

irigyellek nagyon ;)

Dylen: később is kezdesz vagy ennyivel símán megnőtt a munkaidő ha nem tetszik el lehet menni alapon?

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#3877) Dylen válasza Mawyx (#3876) üzenetére


Dylen
aktív tag

9-6ig lenne. Más meló, nem sokkal érdekesebb, mint a mostani, de legalább új tapasztalat. A váltás már amúgyis időszerű lenne, most pedig könnyen átkerülhetek. De nem kell lelépnem, akár maradhatok is a mostani pozíciómban ha úgy döntök.

Nem értem miért nem lehet normális, emberi időbeosztásban dolgozni :U

bagoly vagyok! ...de azért királylány is!! ;-)

(#3878) venember83 válasza Dylen (#3877) üzenetére


venember83
nagyúr

Mindenkinek más a normális időbeosztás. :)

(#3879) Mawyx válasza Dylen (#3877) üzenetére


Mawyx
senior tag

Én biztos a 8-5-iget választanám, mert ha 6kor teszem le a lantot, utána még mire boltba megyek, hazaérek, főzök, semmire nincs idő, lehet bedőlni az ágyba, ha lehet választani, inkább mennék 8ra, kelek korábban 1 órát, de végezzek is korábban 1 órával. De úgy van, mindenkinek más a normális. Nekem 8-16 a legszimpibb, amit el tudok képzelni, ha közel lenne, akkor 7 is jó lenne, álom, álom...

Most pedig reggelizni kéne vmit, aztán tételek, tételek, tételek :(((

"Kizárólag megfelelő végzettséggel, és minimum 1-3 év SZAKMAI TAPASZTALATTAL rendelkezők jelentkezzenek!" ..nyátok cs...ját, hogy legyen tapasztalatom, ha tapasztalat nélkül nem vesz fel senki :W én leszek Blackiné, olyan negatív vagyok már :W

[ Szerkesztve ]

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#3880) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Én inkább nem írok semmit mert meg leszek lincselve:))

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#3881) tildy válasza Mawyx (#3879) üzenetére


tildy
nagyúr

Mavyx tudod , hogy bírlak, de ez annyira tipikusan magyar : inkább végezzek egy órával korábban, mert nincs semmire idő, hogy tudok így ügyet intézni?!

Egyszerű: otthon, karosszékől kell ügyet intézni.

10-18.30 közt dolgozom, legjobb. Az hiszem nagyon morcos lennék, ha reggel hétkor, vagy 8-kor kéne kezdenem. Minimum 9 ,de már az is határeset.

tope: 1 órás ebédszünettel. Nekem is az van, igaz , soha nem veszem ki.

No lépek is fürödni, még a végén elkések a munkából:D

Másnapra ebédet vacsorát? Miért csinálnék? Itthon van Esmein, ő magát ellátja, meg én is magam napközben . De amúgy rendszerint, igen gyakran mikorra este hazaérek, már készül a vacsorám a sütőben (jacket potatoes) , és sül az ő vacsorája is. Nagy főzéseket meg hétvégén tartjuk, közösen.

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#3882) tope válasza Mawyx (#3879) üzenetére


tope
addikt

Jó tanulást

Itt 8-16:20-ig van, Pénteken 15:00-ig szóval itt jó ilyen szempontból a dolog, de itt sokan pl. 7-től 3-ig vannak (igaz nem annyira irodista dolgozók), na az a reggeli kelés, bár lehet megszoknám
De ez a 9-18-ig hogy jön ki hogy napi 9 óra (sőt most ismerek meg valakit akinek 9-20-ig, igaz neki is 40 óra/hét az átlag), nemtom, mert az átlag a heti 40 munkaóra, kivéve aki órabérben van, mert ott ez lényegtelen

tildy: pl mikor csinálsz másnapra ebédet, vagy vacsorát ? vagy mikor csinálsz bármilyen programot, reggel ?, mikor nem ér rá senki ... (csak 1-2 példa) ez akkor lenne jó ha mindenki így dolgozna

[ Szerkesztve ]

(#3883) tildy válasza tope (#3882) üzenetére


tildy
nagyúr

Programok: milyen programra gondoltál?

összefutni haverokkal: hétvége
nagybevásárlás: hétvége
egyéb vásárlás: amazon.co.uk
Egyéb ügyintézés: egy óra ebédidő napközben vagy hétvége.

A főzést meg leírtam. Nem csak az én feladatom , és hála égnek Esm is partner ebben, amúgy meg általában valami gyors kaja van vacsorára.

most keltem amúgy kb 10 perce isteni jó. Főleg az én alapból bagoly bioritmusomnak. Mivel mi éjfél előtt szinte sosem fekszünk le aludni, sőt inkább 1 óra , abszolút tökéletes:D Mi akkor "élünk".

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#3884) venember83 válasza tildy (#3881) üzenetére


venember83
nagyúr

Szívesebben járnék reggel hattól, héttől melóba, akkor van időm másra is, mint a munka. Persze ez akkor érvényes, ha az ember élni is akar vagy mondjuk egyéb kötelezettségei vannak délután.

(#3885) Mawyx válasza tildy (#3881) üzenetére


Mawyx
senior tag

Látom fészbúkon te sokszor fél éjjel fent vagy, neked ez a kényelmes, nekem meg az ha korán le tudok feküdni és én szeretek korán kelni. Nekem a te munkabeosztásod nem szimpi. Bejárni 10re valakinek biztos kényelmes, nekem nem lenne az, fent b@sz az ideg korán, kivárni míg mehetek 10re dolgozni megőrülnék, aztán este fekvésre hazaérni, az nekem nem jön be még akkor se ha ügyet intézni viszonylag ritkén kell, az nem napi szintű elfoglaltság. Aztán persze lehet ezt fogom csinálni, de nem szeretetből, hanem mert muszáj lesz. Kaja meg kell, nekem nem csinálja meg senki és nem szeretek egész héten zsömlén élni párizsivel, az előző napi kaja kitűnő még másnap.

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#3886) tildy válasza Mawyx (#3885) üzenetére


tildy
nagyúr

MAyx megértelek , az ilyen korán kelő embereknek biztos horror, nem is tudm melyik csapat van többségben. Viszont az biztos , hogy eddig 10-ből 2 ember csettintett kb arra, hogy hú de jó munkaidő, lehet eleget aludni , nem kell korán kelni. Ennyire pacsirta mindenki?
Mindenki azzal jött amivel itt is szinte mindenki, de akkor mikor élsz? De leginkább: mikor tudsz valamit elintézni??? (Hála égnek ebédidőben , meg neten, meg postázva itt szinte minden el lehet intézni)
Elég fura.

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#3887) kételkedem válasza venember83 (#3884) üzenetére


kételkedem
addikt

Ha választanom kellene, nekem azt hiszem teljesen megfelelne egy 06-14-ig tartó műszak.

Indiai Terminátor átirat, annak aki szereti!

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#3888) Dylen válasza tildy (#3881) üzenetére


Dylen
aktív tag

Jaj tildy, erre hagy ne írjak már semmit.
Nyilván a délutáni sportolós programjaimat is intézzem interneten, meg csomagot is küldjek interneten, illetve orvoshoz is járjak interneten, meg a pénteki vonatom helyett is inkább interneten utazzak...
Az egy órás ebédszünetet meg szerintem hagyjuk, mert hogy abba az egy órába nem fér bele egy nyomorult 10 perces ügyintézés, az is biztos. Ugyanis el kel oda jutni, végig kell állni a sort és vissza is kell érni.
És képzeld, nem lehet minden banki dolgot neten intézni. ez itt nem a földi paradicsom, mint nálatok.

bagoly vagyok! ...de azért királylány is!! ;-)

(#3889) tiv83us válasza Dylen (#3888) üzenetére


tiv83us
veterán

Igen, valoszinuleg ezekre gondolt...:U

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#3890) kételkedem válasza Dylen (#3888) üzenetére


kételkedem
addikt

Én nagyon meg vagyok elégedve a jelenlegi munkaidőmmel, de ha bármit személyesen kell elintéznem, szabadságot kell kivennem. Hétköznap 07:25-kor vonatra ülök és 18:05-kor szállok le itthon a vonatról. A hétvégém szabad, de hát ugye hétvégén gyakorlatilag semmit sem lehet elintézni.

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#3891) tildy válasza Dylen (#3888) üzenetére


tildy
nagyúr

Dylen: itt a konditermek pl éjjel-nappal nyitva vannak, a uszodák kora reggeltől , de otthon is így volt pl.a Gilda, ahova én jártam. Este 9kor mentem edzeni, igaz úszni nem, azt hétvégén intézem. Csomagot küldtünk már haza 5 percre van a a posta, a bélyegautomata leméri a csomagot , kiadja a bélyeget is. Én elhiszem, hogy neked ez így jó, ami nekem egyedül bassza a csőröm, az az, hogy mindenki azzal jön, ogy de hát mikor intézel el valamit. Hozzáteszem, odahaza is 9-17.30 közt dolgoztam.
Szülőfalumban orvoshoz pl. el sem tudsz jutni ha 8-4 közt dolgozol. Egyik nap 8-12 másik nap 14-16 közt rendel.

Ja és én itt MINDENT el tudok intézni , könnyen, ami nekem el. Nem csak néhány dolgot. És igen, a bürökrácia és a hivatal annyira tipikusan időrabló otthon, hogy azt elmondani nem lehet.

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#3892) zolynet válasza Winner_hun (#3880) üzenetére


zolynet
addikt

Jó de te éjjelnappal dolgozol, meg hétvégén is. Nem irigyellek, bár magadnak osztod be az idődet. :U

Life is too short to stay stock!

(#3893) Dylen válasza tiv83us (#3889) üzenetére


Dylen
aktív tag

Akkor talán nem kéne felsorolni azt a néhány dolgot ellenpéldaként, amit valóban el lehet intézni könnyen, és úgy beállítani, mitha ennyiből állna az élet. És jönni a "tipikus magyar" szöveggel... ezzel már mindenkinek kivan a... :U

tildy: amire meg én járok, az fél 7től 8ig van 2x egy héten a város másik végén. És miattam nem fogják későbbre rakni. Úgyhogy marad a rohanás.

[ Szerkesztve ]

bagoly vagyok! ...de azért királylány is!! ;-)

(#3894) neduddki válasza fokukac (#3865) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

neem csak ~5eves holland emlekeim vannak a ~380as benzinrol:- )

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#3895) tope válasza tildy (#3891) üzenetére


tope
addikt

Az a baj, hogy lehet jó lenne az az időpont, csak ehhez kéne mindenkinek akkor igazodni.

(#3896) tiv83us válasza Dylen (#3893) üzenetére


tiv83us
veterán

Pedig a "tipikus magyar szoveg" el, fajdalmas igazsag.
Nem leszek ezzel nepszeru, de ez van. Na joejt!

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#3897) venember83 válasza tiv83us (#3896) üzenetére


venember83
nagyúr

Ha igaz is, nem ildomos folyamatosan emlékeztetni rá az embereket.

(#3898) tiv83us válasza venember83 (#3897) üzenetére


tiv83us
veterán

Nem ildomos rajta felhaborodni ilyen szinten /szvsz/.

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#3899) tildy válasza Dylen (#3893) üzenetére


tildy
nagyúr

De az tokjo, hogy reggel fel hettol van. 10es munkakezdessel siman beleferne nekem:D

Ha van zuhanyzasi lehetoseg is, az popec. Nomeg ha szauna. Reggeli sport+ szauna utan total kitisztul az ember agya , felporog:)
Tiv: en is eszrevettem ezt. Emlekszel, mennyire nem szerettem, mikor hasonloakat az orrunk ala dorgoltel? Pedig neked volt igazad, es ez kinntrol szintisztan latszik. LAtszik, hogya burokracia es minden ugyintezes szint emindenutt keresztbe tesz neked, ha bemesz 8ra az orvoshoz is pl, jo ha 11-re sorra kerulsz sok helyen ( idopont?!) , es meg sorolhatnam. Mintha direkt azert lenne a posta , a tb ellatasi rendszer, az okmanyirodak, a hivatalok, hogy teged direkt szivasson . Na ez a szivatas nem tetszik. Nagyon nem. Szoval megertem en Dylent, hogy ido kell hozza, mert ismerem a szitut, viszont ezt az "ugyet kell intezni" mentalitast szinte sehol mashol nem lattam, talan pont a fentiek miatt.

Valahol nagyon nagyon jo, hogy MINDENT el tudok intezni abban az egy oraban, amig ebedszunetem van, vagy este otthonrol. Nem tudom mas miket csinal, nekem leginkabb postara jarkalas szokott lenni (napkozben), illetve este bevasarlas majd vacsora , duma esmmel, netezes, ez az amaz . Sport es varosnezes hetvegen van. Bankban 1.5 ev alatt 2-szer voltam. Egyszer most, mert a rossz iranyitoszam maitt nem akartak kikuldenia bankkartyam, egyebkent az is postan jon, meg egyszer, mikor 1000 font feletti kivetunk volt. Nem tudom mas mit csinal meg hetvegen napkozben, en ezeket szoktam.

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#3900) Dylen válasza tildy (#3899) üzenetére


Dylen
aktív tag

Tehát te is megérted, hogy a felsorolt dolgok a problémák, nem az emberek "tipikus magyar" mentalitása. Pontosítva teljesen jogos, hogy az emberek a "nincs idő ügyintézésre" szöveggel jönnek, mert tényleg nincs idejük rá.

bagoly vagyok! ...de azért királylány is!! ;-)

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  ON TOPIC [újabb ámokfutás] (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.