Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  ON TOPIC [újabb ámokfutás] (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#3401) Csabee. válasza venember83 (#3399) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Kösz :))

zolynet: neked is :)

Aki akar vadászni gépen :DD [link]

Üdv: Csabee.

(#3402) Dylen


Dylen
aktív tag

jaj gyerekek, annyira jó adni!
ma reggel egy szülinapos barátnőmet leptem meg tökjó ajándékokkal, és most boldogabb vagyok mint ő :D

bagoly vagyok! ...de azért királylány is!! ;-)

(#3403) venember83 válasza Dylen (#3402) üzenetére


venember83
nagyúr

Akkor lehet, hogy az ajándék csak neked volt tökjó? ;] Tudom, tudom, menjek a 'csába az ilyen megjegyzésekkel.

Amúgy meg igen. :K

(#3404) Bubee82 válasza bobsys (#3392) üzenetére


Bubee82
őstag

Jah, mondjuk nem csodálom. Kicsit tartok tőle h mire oda jutunk, addigra megváltoznak a feltételek.

Így is kissé problémás vagyok a végzettségem miatt. Elég valószínű h rá fogok b@szni :(

(#3405) ToBeY válasza Csabee. (#3401) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Big game hunter jobb szerintem :K

(#3406) tope válasza Dylen (#3402) üzenetére


tope
addikt

Nem csapom le, nem csapom le (adjál már valamit egyébként :U )

UI: egyébként igen, jó adni, főként ha látod hogy jót teszel vele, mert téged is örömmel telt el, hogy megérte a befektetés, fáradozás...

(#3407) Csabee. válasza ToBeY (#3405) üzenetére


Csabee.
nagyúr

ÁÁ ez realisztikusabb, most ezzel játszom míg el nem érem a max szintet, utána nézek más játék után.. :)

Üdv: Csabee.

(#3408) Dylen válasza venember83 (#3403) üzenetére


Dylen
aktív tag

Igen, menjél a francba :P
tope: le ne merd csapni, különben én csaplak le :U

remélem azután is ilyen boldog leszek, hogy kijöttem a mai bónuszfizuemelősbeszélgetésről :U

bagoly vagyok! ...de azért királylány is!! ;-)

(#3409) venember83 válasza Dylen (#3408) üzenetére


venember83
nagyúr

Esetleg kezdésnek meséld el a beszélgetőpartnernek, hogy a reggel milyen öröm volt neked is adni, ő is emeljen fizetést, adjon többet, hátha örömöt fog érezni, és nem fizikai fájdalmat...

(#3410) tope válasza Dylen (#3408) üzenetére


tope
addikt

oksi ;)

(#3411) kételkedem válasza Dylen (#3402) üzenetére


kételkedem
addikt

Ebédszünetben láttam egy fekete hajú, párductestű, hölgyet, amint enyhén pucsítva egy pultra dől.

Nekem is rögtön beugrott, hogy jaj gyerekek, annyira jó adni! Az ajándékozás, az önzetlen örömszerzés! Valamint az, hogy egy nő mennyi mindennel megtudja ajándékozni a férfit és viszont! ;]

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#3412) ToBeY válasza Csabee. (#3407) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Lehet kipróbálom talán meg is van valahol,majd utánna nézek

(#3413) venember83 válasza kételkedem (#3411) üzenetére


venember83
nagyúr

[link]

Amúgy szerintem veszélyben vagy: [link]

(#3414) fokukac


fokukac
nagyúr

az állami hivataloktól ments meg uram engem... :(

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#3415) kételkedem válasza venember83 (#3413) üzenetére


kételkedem
addikt

[link]

(#3414) fokukac mi a gond? Az udvarias, segítőkész ügyintéző szinte a gondolatodban olvasva pikk-pakk elintézi az ügyedet! Ja, kormányablakba kell menni, állítólag ott nem te futkosol hivatalról hivatalra, hanem az elintézni való! ;)

[ Szerkesztve ]

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#3416) tope válasza kételkedem (#3415) üzenetére


tope
addikt

A második része igaz rád, ha mégis

(#3417) fokukac válasza kételkedem (#3415) üzenetére


fokukac
nagyúr

most nyilatkoztam a nyögdíjpénztárról, az fél óra alatt megvolt, aztán átjöttem a központi okmányirodába anyám kocsijába üzembentartónak bejegyeztetni magam, hogy parkolhassak a saját házam előtt ingyen.

Egy órája itt ülök, heten voltak előtte,, eddig kettőt hívtak be. Közben az az érzése az embernek, hogy minek jöttél ide, mindjárt zárunk! Bár addig még van pár óra, de akkor is....
Szerinted milyen érzés itt ülni ebben a sötét, büdös váróteremben?
:(((

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#3418) kételkedem válasza fokukac (#3417) üzenetére


kételkedem
addikt

Az okmányirodák váróterme miért olyan lehangolóan lepusztult, sivár, sötét?
A kérdést kiegészíthetném a TB, az APEH /most már NAV/ folyosóira, váróira is!

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#3419) pohár válasza kételkedem (#3418) üzenetére


pohár
félisten

vigyél magaddal valami szép függönyt, tuti feldobja a helyet majd :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#3420) kételkedem válasza pohár (#3419) üzenetére


kételkedem
addikt

A kopott, koszlott, irodákból 10+ éve kilökött székeken, meg az egésznek a hangulatán nem biztos, hogy tudnék segíteni egy szép függönnyel!
Persze, ha én magam viselem a függönyt, az biztosan segít sok embertársam hangulatán! :D

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#3421) Mawyx


Mawyx
senior tag

a túrót csinál ez a rohadt szomszéd örökké fölöttem, hogy mindig zuhog :W :W :W

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#3422) venember83 válasza pohár (#3419) üzenetére


venember83
nagyúr

Szerintem csak egy fekete hajú és párductestű hölgy kell, a függöny mellőzhető. Kit érdekelnek a külsőségek? :DDD

(#3423) fokukac


fokukac
nagyúr

na, jelentem, a kurva anyját a teljes magyar bürokráciának..!

két óra sorban állás után kiderült, hogy az üzembentartói szerződés, amit az ügyvéd barátommal csináltattam, "nem felel meg az alaki követelményeknek", hogy miért nem,a zt nem tudom. a lényeg, hogy már hónapok óta próbálkozom, de ezúttal végre eljutottam az ügyintézőig, de írhatok új szerződést anyámmal. csodás.

És mindez miért? Mert a b.zi 13. kerületi önkormányzat bevezette a fizetőparkolást, ezen a külvárosi lakótelepen is, persze a lakók ingyen parkolhatnak, feltéve, ha ide vannak bejelentve, ők is és a kocsijuk is.

Az én kocsim anyám nevén van, csak én használom vagy 5 éve. Ergo az ügyintézéshez az alábbi helyekre kell elmennem:
-anyám kerületének az önkormányzatánál igazolást kell kérni, hogy nincs gépjármű-tartozásom
-biztosító, új üzembentartó nevére biztosítást kötni (persze így háromszor annyiba fog kerülni, mint anyámnak, de mindegy)
-okmányiroda, új forgalmi készíttetése
-majd a kerületi parkolási iroda

szenzációs.

Ui. ja, míg bent vártam, lejárt a parkolójegyem, és meg is büntettek.
szóval mindenki elmehet a sunyiba, elegem van a magyar államból minden szinten.

komolyan mondom, egyszerűbb lenne elköltözni, vagy eladni az autót a francba... hihetetlen.

[ Szerkesztve ]

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#3424) kételkedem


kételkedem
addikt

A webfordítás szerintem az egyik legnagyszerűbb dolog a világon!

Adott egy router, amit úgy lehet resetelni, hogy két gombot egyszerre megnyomunk és nyomva tartunk.
A webfordítás szerint az alábbi a teendő:

1. Sajtó és hajófenék, amiket a WPS gomb és a Wireless begombolnak az útválasztó oldalán, amíg a Test Kanyarokat CSÁBÍTOTT EL (körülbelül 10 másodperc).
2. Bocsásd ki a gombokat és várakozást az útválasztóért újratöltésbe.

:DDD :DDD

To restore the factory default configuration settings:
1. Press and hold the WPS button and the Wireless button on the side of the router until the Test LED turns on (about 10 seconds).
2. Release the buttons and wait for the router to reboot.

(#3423) fokukac Az utánjáráson kívül itt komoly anyagi vonzata lesz ennek az egész üzembentartói bejegyzésnek! Királyság van! :(

[ Szerkesztve ]

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#3425) bobsys válasza fokukac (#3423) üzenetére


bobsys
addikt

Nem olcsobb ha megveszed egy evre a parkolo helyet mint a dragabb biztositas?

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#3426) fokukac válasza bobsys (#3425) üzenetére


fokukac
nagyúr

nem, a biztosításom éves szinten 30 rugóval drágább, a parkolóhely meg valami 100 ezer.
imádom ezt a kerületet....

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#3427) pohár válasza kételkedem (#3424) üzenetére


pohár
félisten

hát ez kurvanagy :DDD :DDD

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#3428) Boxer001 válasza kételkedem (#3424) üzenetére


Boxer001
veterán

:D :D

(#3429) bobsys válasza fokukac (#3426) üzenetére


bobsys
addikt

ejha, nem szarral gurigaznak

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#3430) NoLF válasza fokukac (#3426) üzenetére


NoLF
addikt

kecskeméten apu akart venni éves parkolójegyet a városba a céges kocsijára, hát hiába 3,5 tonna alatti, nem személygépjárműnek számít, így nem 97ezer, hanem 194ezer ftért parkolhat egész évben ott, ahol akar. ja nem, a cég előtt a városközpontban nem, mert ott az önkormányzat most kisajáttott 15 parkolót (mindet, ami ott található) így nyugodtan állhat máshova, a legközelebbi parkoló 200méter.

tehát dupla árat kell fizetnie, hogy NE parkolhasson ott, ahol szeretne.

köszi.

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#3431) Pisztillus válasza NoLF (#3430) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Made in Hungária... :((

Apropó, mi van a lapossal?

Amúgy meg: Szép napot mindenkinek!

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#3432) NoLF válasza Pisztillus (#3431) üzenetére


NoLF
addikt

itt van döglötten mellettem, nem tudok vele mit kezdeni... :|

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#3433) Pisztillus válasza NoLF (#3432) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Akkor ezek szerint külső megjelenítőn sem adott képet...

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#3434) Dylen


Dylen
aktív tag

Reggel ebank-on keresztül utaltam egyik számlámról a másikra 7:37kor.
7:41-re megjött az sms, hogy a tranzakció végrehajtva :)
Ezt valami gép csinálja? Vagy valaki nagyon jófej volt, és figyelembe vette, hogy a közelménybe beleírtam, hogy: "azonnal!" ? :D

bagoly vagyok! ...de azért királylány is!! ;-)

(#3435) Sipi16


Sipi16
senior tag

Itt szerintem én csinálom, hogy ott az egy jó kérdés... :U

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#3436) venember83 válasza Dylen (#3434) üzenetére


venember83
nagyúr

Fizetésemelés? Ünnepi sörözés? Valami?

(#3437) Dylen válasza venember83 (#3436) üzenetére


Dylen
aktív tag

Csak az történt, amit alapból elvártam, szóval nem volt őszinte a mosolyom.
Az emelést csak márciusban döntik el :U
Ünneplés holnap, de értelemszerűen nem ez lesz az ünneplés tárgya :N

bagoly vagyok! ...de azért királylány is!! ;-)

(#3438) fokukac válasza Dylen (#3434) üzenetére


fokukac
nagyúr

ha bankon belül csinálod, akkor azonnal ott kéne lennie.
Bankon kívül jelenleg egy munkanap, de szó van arról, hogy az mnb úgy szabályozza a zsíró-renszert, hogy napi több transzfer legyen a bankok között is.

Nolf: az durva.
A lábad hogy van?
És a kis lelked? Munka?

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#3439) Mawyx válasza fokukac (#3438) üzenetére


Mawyx
senior tag

Régóta nem írsz az idegesítő szomszéd nyanyáról, akinek eltűnnek dolgai a hűtőből meg ilyenek, kinyírtad? :D

Fő a csirke comb a serpenyőben, nem tudom mi a neve, de finom lesz :D

[ Szerkesztve ]

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#3440) Dylen válasza fokukac (#3438) üzenetére


Dylen
aktív tag

de csak munkaidőn belül van ott azonnal?!
eddig csak este utalgattam, azok reggel érkeztek meg

bagoly vagyok! ...de azért királylány is!! ;-)

(#3441) Pisztillus válasza fokukac (#3438) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Ezt én is hallottam, méghozzá azzal a kitétellel, hogy a leghosszabb átutalási idő 6 órára rövidül. Erre mondjuk kíváncsi leszek...

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#3442) Nimrod


Nimrod
addikt

Azt hiszem a pártvéderhez hasonló videó várható a napokban Facebook és YouTube szerte. :DDD
Hazafelé menet a HÉV-en elkezdett egy emberke mászkálgatni meg úgy mindenkihez beszélni, gondoltam ma estére is jutott egy alkesz utas, ami nem meglepő. Volt rá példa, hogy emberke lefeküdt a padlóra és ott szunyókált, míg pár megálló után megunták és felkeltették.
De ez az eset más volt. Fiatalok egy csoportja is ott volt és beszélgetni kezdtek, ami végül rögtönzött mobilkamerás riportba fulladt.
A röhögést egészen addig bírtam visszatartani, amíg le nem szállt. :))

(#3443) Tothgera30 válasza Nimrod (#3442) üzenetére


Tothgera30
Ármester

Huh..., egy újabb Szalacsi féle remekbe szabott szösszenet szerű videó lesz a Youtubon.

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#3444) lujó55 válasza Mawyx (#3439) üzenetére


lujó55
őstag

"Fő a csirke comb a serpenyőben, nem tudom mi a neve, de finom lesz :D"
Kedves Mawyx!
Te állandóan főzől? :U

(#3445) Mawyx válasza lujó55 (#3444) üzenetére


Mawyx
senior tag

Minden nap meg szoktam éhezni, de nem főzök mindig, akkor lehet enni a konzervet kenyérrel :U

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#3446) lujó55 válasza Mawyx (#3445) üzenetére


lujó55
őstag

Mindenesetre az a múltkori csirke nem nézett ki rosszul :R :C

(#3447) adyz.


adyz.
aktív tag

Szép estét!

Holnapra kívánjatok szerencsét, hogy a sárvédők mögött ne találjak rozsdát. :))

(#3448) Nimrod válasza Tothgera30 (#3443) üzenetére


Nimrod
addikt

Az ilyen dolgok fel tudják dobni az embert a szürke hétköznapokból. Nekem például eszembe nem jutott volna elővenni a mobilt és gyorsinterjút nyomni.

(#3449) Mawyx válasza lujó55 (#3446) üzenetére


Mawyx
senior tag

Ez is jól néz ki, csak enyhén sós lett, azóta rábuktam a csapra rendesen :D

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#3450) lujó55 válasza Mawyx (#3449) üzenetére


lujó55
őstag

úristen! kiére? :U

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  ON TOPIC [újabb ámokfutás] (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.