Hirdetés

2024. június 10., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  ON TOPIC [újabb ámokfutás] (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#3901) tildy válasza Dylen (#3900) üzenetére


tildy
nagyúr

Reszben meg.

De ettol fuggetlenul nem hinnem, hogy szinten mindenki naponta jar a bankba, postara, okmanyirodaba, hivatalba. A mentalitas "ugyintezni kell" viszont be van ragadva.

Azt azert megneznem, mi lenne odahaza, ha tenyleg szinte mindent meg lehetne oldani ugyfelkapun, vagy pl.a postan sem kilometeres sorok lennenek, es este 8ig nyitve lenne, es , ami alenyeg, nem kene a pukis boritekot a 30 kmre levo papirboltban megvenned, hogy a helyi postan fel tudj adni valamit, hanem lenne a postan.

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#3902) Winner_hun válasza tildy (#3886) üzenetére


Winner_hun
félisten

Látom a duplavé nálad tabu:D Vagy szimpla vagy semmi:D

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#3903) BlacKSouL


BlacKSouL
addikt

Most akkor jól értem, hogy tipikus magyar mentalitás kimenni külföldre és tipikus magyarnak beállítani az itthonmaradt tipikus magyarokat, akik tipikus magyar szemellenzősként, emigrációs lehetőségeket tipikus magyar módra nem is keresve, jellemzően nem tudnak azonosulni azzal, hogy a külföldre emigrált tipikus magyarok az ottani nem tipikus magyar lehetőségek és szolgáltatások igénybevételének vegetációs szintre való leegyszerűsítését isteni magasságokba istenítik, és az emiatti "köz"-kritikát tipikus magyarként nem tudják elviselni a tipikus magyaroktól?

Vagy mostakkor miafaszvan ..

...így, hogy délben is -11 fok van odakint hiába süt a nap 4 órája folyamatosan???

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#3904) Winner_hun válasza zolynet (#3892) üzenetére


Winner_hun
félisten

Mikor hogy. A héten ez épp nem volt jellemző mert a múlt hét közepén rámragadt torokbaj még tart. Ma volt az első nap a héten hogy felkeltem és nem fájt a torkom. De még köhögök. Igaz 2 napja már kimerészkedtem kicsit dolgozni, tegnap is tevékenykedtem (igaz túlnyomó rész hólapátolás volt), most délelőtt már voltunk anyagért, ebéd után megyünk helyszíni melóra, utána meg a hozott anyagot kezdhetem feldolgozni. Holnap-holnapután meg a héten elmaradt dolgokat lehet bepótolgatni.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#3905) Dylen válasza tildy (#3901) üzenetére


Dylen
aktív tag

Feltételezni sem mertem, hogy teljesen :D

Ha mindent otthonról lehetne intézni, akkor is szeretnék hétköznapokon is "élni".
Az ügyintézés szó valóban nem a legmegfelelőbb erre a problémakörre, mert nem fedi le a munkán kívüli programokat, elfoglaltságokat, esetleg hobbikat! ( :Y ), amiket az emberek szeretnének csinálni meló után.

bagoly vagyok! ...de azért királylány is!! ;-)

(#3906) Mawyx válasza tildy (#3886) üzenetére


Mawyx
senior tag

Bnőm is megtalálta a neki ideális melóhelyet, állandó délutános vagy estis néha éjszakába nyúlik, du 4-kor kezd és ameddig jönnek inni, addig van, ő is szeret sokáig fent lenni és aludni délig, boldog nagyon, ő megőrülne ha hajnal 7re kéne járnia, de a pasija meg kőműves, kora hajnalban megy el otthonról, mire bnőm hazaér, a pasija már rég alszik....

Emlékszel amikor nálatok voltam is korán kidőltem, ti meg még nyomtátok Esm- mel a netet :D

(#3902) Winner_hun: :D :D :D nekem is feltűnt

(#3907) venember83: sok a sírás- rívás, együtt laknak és mégse látják egymást, most télen jobb a helyzet, mert nincs annyi kőműves munka, csak belső dolgok, az is kevesebb sokkal, mint szezonban, de akkor ugye hétvégén is világosodástól sötétedésig, de most ugye azért van sírás- rívás, hogy így pénz sincs :U

[ Szerkesztve ]

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#3907) venember83 válasza Mawyx (#3906) üzenetére


venember83
nagyúr

A tartós kapcsolat mintapéldája. :K

(#3908) zoltanz válasza tildy (#3891) üzenetére


zoltanz
nagyúr

Ez a baj akkor a bürökrácia itthon mire elintézem, hogy elköltözök külföldre eltemetnek... (ördögi kör bezárult, ennyi) :)

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#3909) tildy válasza zoltanz (#3908) üzenetére


tildy
nagyúr

Hat ja, bemegyek penteken delutan fel negykor Videgradi uton az okmanyirodaba (8ig van nyitva ) , erre azt mondja, hat mit gondolok en , penteken delutan ugyet intezni ? Igen, pontosan ezt gondolom. Nyitva vannak, oldja meg.
Mondjuk azer tprobaltam odahaza is ebedidoben , vagy kora reggel megoldani. Hala egnek 9 orasi , vagy fel 10es kezdesnel azer tpar dolog megoldhato volt. Utlevel pl. tuti.

Na abbafejezem mar a panaszkodast, mert az is annyira tipikus :DDD

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#3910) zoltanz válasza tildy (#3909) üzenetére


zoltanz
nagyúr

Engem is elküldtek már a polgármesteriből pedig sorszámom is volt lejárt a munkaidő ennyi... (akkor legalább szóljanak ne várj 3 órát te hülye mert úgysem kerűlsz ma sorra...)

[ Szerkesztve ]

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#3911) pohár


pohár
félisten

egész jó film volt ez a Takers, ajánlott :K

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#3912) tope válasza pohár (#3911) üzenetére


tope
addikt

Akkor meg kéne nézni, ha már leszedtem

(#3913) philoxenia


philoxenia
MODERÁTOR

Szép napot !

Vótmán?[link]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#3914) Tothgera30


Tothgera30
Ármester

Szép délutánt...

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#3915) fokukac


fokukac
nagyúr

már elmúlt dél?

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#3916) Winner_hun válasza fokukac (#3915) üzenetére


Winner_hun
félisten

Hol?

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#3917) fokukac válasza Winner_hun (#3916) üzenetére


fokukac
nagyúr

hát ez az... :)

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#3918) neduddki


neduddki
nagyúr

HI!

ott B!+ osx magat meg....:- (((

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#3919) Mawyx


Mawyx
senior tag

Ha mobilról hívsz 40-es számot, az mennyibe kerül? A 40- es a helyi tarifás, de ez mit jelent?

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#3920) fokukac válasza neduddki (#3918) üzenetére


fokukac
nagyúr

napsugaras jóéjszakát kívánok a tisztelt ápoltaknak! :)

[ Szerkesztve ]

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#3921) Winner_hun válasza Mawyx (#3919) üzenetére


Winner_hun
félisten

Szvsz mintha adott időszakban hálózaton belül telefonálnál.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#3922) Boxer001 válasza neduddki (#3918) üzenetére


Boxer001
veterán

Pff, sajnálom. :( Igaz semmit se értek, de kérlek ne magyarázd el. ;]
Áh, ha modi lehetnék...első 100-ba tuti benne lennél, akiket kicsapnék. :DDD (bocs ;])

(#3923) venember83 válasza Boxer001 (#3922) üzenetére


venember83
nagyúr

Ott b@ssza meg OS X magát meg.

(#3924) fokukac válasza Winner_hun (#3921) üzenetére


fokukac
nagyúr

nem olyan.
szolgáltatónként más és más, meg kell nézni a honlapon.

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#3925) r4z válasza neduddki (#3918) üzenetére


r4z
nagyúr

Mert...?

Into the void, into the emptiness, into the place beyond form

(#3926) zolynet


zolynet
addikt

lecsúszott egy

erre a nagy izgalomra :)

Life is too short to stay stock!

(#3927) pohár válasza zolynet (#3926) üzenetére


pohár
félisten

milyen izgalom? nem tudod hogy a titkárnőd tőled vagy a férjétől terhes? :DDD

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#3928) zolynet válasza pohár (#3927) üzenetére


zolynet
addikt

nem, de izguljon ő emiatt :DDD

de legalább a barca és a leverkúzened is megy kettővel ;)

[ Szerkesztve ]

Life is too short to stay stock!

(#3929) pohár válasza zolynet (#3928) üzenetére


pohár
félisten

a Levert nem tettem meg végül, csak 1-1 gólra, szóval egy Hannover gól nem ártana :D
meg a spanyolokat tettem kéziben...

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#3930) NoLF válasza tildy (#3901) üzenetére


NoLF
addikt

a legtöbb aki ezt kérdezi és gondolkodik is, nyilván utódokkal is rendelkezik. szerinted mennyi ügyintézés jár egy mondjuk 3 évessel? reggel mondjuk 1 óra mire elviszed oviba, délután megint össze kell szedni, fürdetni etetni kell stb szóval azt ne mondd, hogy angliában ez is automata, mert akkor nem március környékén kötlözöm ki hanem azonnal :) (persze közben elkezdünk dolgozni a babán :))) )

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#3931) venember83 válasza NoLF (#3930) üzenetére


venember83
nagyúr

Csak az "ügyintézés" tart vissza a Föld népességének a növelésétől? :F

(#3932) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Egyiptom lángokban
:(

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#3933) pohár válasza Winner_hun (#3932) üzenetére


pohár
félisten

miafasz :Y :Y
ez most miért van??

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#3934) venember83 válasza pohár (#3933) üzenetére


venember83
nagyúr

Esetleges módszer, izé, rendszerváltás. Persze ebben is benne van Amerika keze, miért nem lepődök meg? :)

(#3935) venember83 válasza pohár (#3933) üzenetére


venember83
nagyúr

Javaslom, hogy olvass hír-előzményeket, abból kb. tájékozódhatsz. Igaz, nem olyan gyors és hatékony, mintha valaki elmagyarázza neked tömören és röviden. Most megyek aludni, remélhetőleg reggelre a tűz nem terjed át ide a Nyugat-Balkánra.

(#3936) neduddki válasza fokukac (#3920) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

nem rofogrw vissza mi vana sz.rral

udv

neduddki

mod: Boxer: almoyg kiraljjany hejjet: bof

RazorGTR1: csinyajja ra egy rutolt vpn-t

[ Szerkesztve ]

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#3937) tildy válasza NoLF (#3930) üzenetére


tildy
nagyúr

Sajnos nem közülök kerülnek ki főképp ezek az emberek. Sőt az idősebbek inkább nem is mondanak semmit , szülők meg ismerik az életritmusunkat.

Gyermektelen fiatalok kérdik ezt tőlem és húzzák a szemöldöküket/szájukat .

( itt is megkérdezheted,mawyxnak, Dylennek, topenak van-e gyermeke).
Gyerekkel totál más, és itt meg ráadásul 13 éves koráig nem is lehet egyedül otthon a gyerek. (tehát nem lehet olyan, hogy 11 éves , hazamegy iskolából, és egyedül van otthon).
És ha jól tudom a ph-n is többségben vannak egyelőre azok a fiatalok, akik még nem szülők.

De hogy az ötletre visszatérjek, egy olyan időbeosztás, hogy apuka reggel 8-ra megy, gyereket 9re az anyuka elviszi iskolába 10-re beér munkába , majd apuka 4kor megy a gyerekért , anyuka meg 6kor jön, szvsz totál oké.

Gyerekként is kénytelen voltam fél 6kor!!!! kelni - mert anyum bejárós volt, vitt mamámhoz, hogy vigyen óvodába, suliba, és aztán még nagyon sokáig , meg is utáltam egy életre , nekem a halálom reggel 8 előtt felkelni .... Az agyam sem fog, meg használhatatlan is vagyok.

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#3938) fokukac válasza neduddki (#3936) üzenetére


fokukac
nagyúr

hi!
milyen sz.rral? jó a csatorna, levisz mindent innen a tizedikről...

ha az alaplapra gondolsz, mindent kipróbáltam, reseteltem, új kábelt vettem, de semmi; bevittem hát a szervízbe, majd lesz valami. elvileg 3 év garanciás, szóval elvárom, hogy legyen valami. ilyen alaplapot mondjuk már nem árulnak, szóval nem tudom, mi lesz, ha cserélni kell netán.

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#3939) Tothgera30


Tothgera30
Ármester

Jó reggelt :) .

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#3940) kételkedem válasza Winner_hun (#3932) üzenetére


kételkedem
addikt

Tízezrek az utcán Tiranában
Jemenben több ezren tüntettek az elnök ellen
Tunéziában két évtized után megelégelték a diktatúrát.
Úgy tűnik az emberek nem igazán tűrik a diktatórikus kormányokat. :U

venember: egyre nehezebb bármin is meglepődni. Az USA támogatta az egyiptomi ellenzéket

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#3941) zoltanz


zoltanz
nagyúr

Nézegetem a PH! -t a főoldal nekem nagyon összetett(nem hiearhikus) és kevés a kép. Miért nem lehet olyasmi mint a Gamepod.hu? :U

[ Szerkesztve ]

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#3942) ngabor2 válasza zoltanz (#3941) üzenetére


ngabor2
nagyúr

és ez miért baj?

(#3943) zoltanz válasza ngabor2 (#3942) üzenetére


zoltanz
nagyúr

Bajnak nem baj. Mert ha olyan lenne többett olvasnám, bár én fórumozok is így megtalálom amit keresek.

[ Szerkesztve ]

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#3944) venember83 válasza ngabor2 (#3942) üzenetére


venember83
nagyúr

Határozottan nem baj.

(#3945) kételkedem


kételkedem
addikt

Szikrázó napsütés, hó, tiszta levegő. Hangulatjavítóként jót lehet sétálni! :K

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#3946) Winner_hun válasza zoltanz (#3943) üzenetére


Winner_hun
félisten

1-2 kép miatt vagy a tartalom miatt olvasod az írásokat?

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#3947) Winner_hun válasza kételkedem (#3945) üzenetére


Winner_hun
félisten

Ja. Jó lenne.
Majd ha már nem köhögök. Addig is éljen a munka, még van ragasztó, bár szerintem lassan elkenem mindet..

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#3948) kételkedem válasza Winner_hun (#3947) üzenetére


kételkedem
addikt

Táblásítunk, táblásítunk?

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#3949) Mawyx válasza kételkedem (#3948) üzenetére


Mawyx
senior tag

Ragaszt, amikor nem köhög.

Eszméletlen álmos vagyok, muszáj becsukni a szemem, valaki ébresszen egy óra múlva pls.

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#3950) Tothgera30 válasza kételkedem (#3945) üzenetére


Tothgera30
Ármester

Szép kutya :K , és persze örül a napsütés + hó kombónak :D . Neked meg jön a lebaszás :K ! Nappal szembe fényképezni :U ?

"A pokol nem hely, hanem állapot"

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  ON TOPIC [újabb ámokfutás] (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.