Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  ON TOPIC [újabb ámokfutás] (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#1) bolondember


bolondember
MODERÁTOR

Szeretettel megnyitom ezt a topicot Mindenkinek, aki egy kicsit "lazábban", kötetlenül szeretne beszélgetni itt a Fórumon bármiről, ami csak érdekli.

Itt minden téma "ON"-nak számít, ahogy a címben is szerepel. A Fórum szabályzata természetesen ebben a topicban is érvényes, azonban megpróbáljuk azt, az ésszerűség határain belül, egy kicsit szabadabban alkalmazni, értelmezni. Itt nem szól rá senki senkire, ha esetleg értelmetlen, vagy annak tűnő hozzászólást ír, viszont arra sem, aki az ellenkezőjét teszi.

Ez a topic nem kíván sem konkurenciája, sem alternatívája lenni a régi, nagy hagyományokkal rendelkező OFF TOPIC-nak. Senkinek nem kell választani, bárki írjon oda, ahová csak szeretne. Ha úgy tetszik, mindkettőbe.

Mod.: Aki esetleg még mindig nem érti az okokat, a motívációt, itt leírtam, hogy az én szemszögemből hogyan látom ezt. - 2008. 06. 01.

Racecam

Előzmény:

ON TOPIC [Mindent bele!] - Archívum I.
ON TOPIC [Második menet] - Archívum II.
ON TOPIC [ Élj a mának!] - Archívum III.

[ Szerkesztve ]

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#2) kételkedem


kételkedem
addikt

Erre, erre!

Tessék csak tessék! :)

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#3) zolynet válasza bolondember (#1) üzenetére


zolynet
addikt

ónosesőmentes topiknyitóst

az előzőben épp telós történettel lett vége, akkor itt egy okostelefonos 'teszt': KATT :DDD

Life is too short to stay stock!

(#4) bolondember válasza zolynet (#3) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

a tecsős link az arckönyv üzenőfalamon nem volt elég jó?! :P

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#5) tope válasza zolynet (#3) üzenetére


tope
addikt

4, 4, 4, !!! :D

MOD: +1 megelőztek :B

[ Szerkesztve ]

(#6) kételkedem válasza bolondember (#4) üzenetére


kételkedem
addikt

tótavét olvastad? :)

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#7) pohár válasza zolynet (#3) üzenetére


pohár
félisten

itt éppen a hav esik, már úgy vártam :C

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#8) venember83


venember83
nagyúr

ON TOPIC [] Élj a mának!] - Archívum III. - :U

(#9) barnam_ válasza pohár (#7) üzenetére


barnam_
nagyúr

itt is esik... dejó :DDD (annak már kevésbé örülök hogy mehetek ki havat lapátolni)

(#10) bolondember válasza kételkedem (#6) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

listában.

@öregcsóka: fakk, typo. :(((

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#11) zolynet válasza bolondember (#4) üzenetére


zolynet
addikt

nem ott láttam, nem szopódok be a fb-ba :N

Life is too short to stay stock!

(#12) kételkedem


kételkedem
addikt

Emberi lelemény vs döglött bálna 1970 :D
innen

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#13) barnam_ válasza zolynet (#3) üzenetére


barnam_
nagyúr

srác milyen fejet vág már 1-1 válasznál :DDD

(#14) pohár válasza barnam_ (#9) üzenetére


pohár
félisten

na már az eső, fákk :(((

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#15) bolondember válasza kételkedem (#6) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

elolvastam.

napról-napra érik az elhatározás, hogy maradok. :K legfeljebb listán leszek. Reményeim szerint az a lista jó hosszú lesz! ;)

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#16) venember83 válasza bolondember (#15) üzenetére


venember83
nagyúr

Maradsz? Akkor nem mész te is külföldre? :F

(#17) kételkedem válasza venember83 (#16) üzenetére


kételkedem
addikt

Mindenki nem mehet el! :N
Még akkor sem, ha külföldön bezzeg minden sokkal jobb!

BE: én már dacból is maradok! ;]

Nyíregyházán a városháza előtt karácsonyi forgatag van óvodás csoportokkal, télapóval, karácsonyfával, forralt borral, sült gesztenyével és olyan finom kürtős kaláccsal, amilyet még tán édesanyám se tudna csinálni! :)

ps: Ideért a havazás! Fűtött szobából, ablakon keresztül jól néz ki, de odakint az emberek igen össze húzzák a nyakukat.

[ Szerkesztve ]

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#18) bnss


bnss
veterán

Szebb napot!

Nem sok kedvem van autóba ülni, és pont arra menni, ahol ónos eső vár, majd hazafelé ugyanez. :N

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#19) zolynet


zolynet
addikt

ezt is megértük, már a rendőrautót is őrizni kell: katt :( :(((

Life is too short to stay stock!

(#20) kételkedem válasza zolynet (#19) üzenetére


kételkedem
addikt

Érdekes olvasmány lehet az esti műszakról írt jelentés! :D

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#21) bolondember válasza kételkedem (#17) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

dehogyis!

külföldön tejjel-mézzel (miért ez a kettő?! miért nem mondjuk vérrel-béllel?!) folyó Kánaán van, oda kell menni MINDENKINEK!
Ott még a fing is ibolyaillatú! :K

Az utolsó kapcsolja le a villanyt.

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#22) kételkedem válasza bolondember (#21) üzenetére


kételkedem
addikt

Persze külföld és külföld között is van különbség!

Nem ám a jó meleg Afrika! Inkább Skandinávia, vagy USA, esetleg az Egyesült Királyság! :K

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#23) bolondember válasza kételkedem (#22) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

az nem külföld, az délbalkán! :K

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#24) venember83 válasza bolondember (#21) üzenetére


venember83
nagyúr

Várjunk csak. Nekem Magyarország földrajzi és politikai értelemben külföld és nagybetűs Nyugat. Akkor most mi van? :F

(#25) NoLF válasza venember83 (#24) üzenetére


NoLF
addikt

december 1. szerda, Elza napja. a nap kél 7 óra 10 perckor, s lenyugszik 15 óra 55kor.

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#26) neduddki


neduddki
nagyúr

HI!

hogy csapdossa szajba a acer az emasinai tamogatasat meg azi s aki megvette es regi haversagunkra hivatkozva idehozta GRRRRRRRRRRRRRRRRR:- ((((((((

udv

neduddki

mod: Te Hugo, Te nem akrsz Kingaval trecselodni?

[ Szerkesztve ]

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#27) NoLF válasza neduddki (#26) üzenetére


NoLF
addikt

jelen pillanatban max az atyaúristennel, hogy álljon már le

(ki az a Kinga?)

más:

egyszer volt, hol nem volt:
egy értelmes flashmob.

Egyszer volt, hol nem volt… A tömegközlekedési társaság főnöke különleges születésnapi meglepetést készített elő egyik sofőrjének. Előbb egy felszálló trombitás, majd egy utas zendített rá a Happy Birthday dallamára, végül az egész busz jókívánságokat énekelt a könnyekig meghatódó buszvezetőnek. De stop, az úton tüntetők állják a busz útját. Hogyan ér célba így a menetrend szerinti járat? A fekete ruhás demonstrálók azonban hirtelen megfordulnak, tábláikon pedig nem követelések állnak, hanem csak ennyi: „Boldog születésnapot!” A szívszorító mese helyszíne sajnos nem Budapest, hanem Koppenhága. A buszvezetők munkakörülményeinek javításáért küzdő Bedre Bustur kampány keretében szervezték.

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#28) neduddki válasza NoLF (#27) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

ovassad ujra a provatot

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#29) Pisztillus


Pisztillus
senior tag

Szép napot mindenkinek az új topicban!

Neduddki: Milyen csodamasinával ver az élet? (Acer eMachine, de ezen belül melyik?)

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#30) philoxenia


philoxenia
MODERÁTOR

Szép napot Mindenkinek!

Mai kérdésem: Ezeknél a videóknál miért nem olvasható ez az üzenet? :F

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#31) JetiRulez


JetiRulez
őstag

Szép havat! (Szép a francokat, csak szokás szépet tenni előre!)

Vettem ma a Kupon Világ-tól kettő kupont összesen 270 Ft értékben. A leírás szerint feljogosít, hogy bármilyen filmet megnézzek a Corvin, Puskin, Toldi és Művész mozikban, amíg érvényes, csupán ki kell nyomtatni és odaadni a pénztárosnak a moziban.
Na most Én felmentem a mozik oldalaira, de semmilyen utalást nem találtam arra, hogy ezt elfogadnák-e. Írtam a Corvinnak, hogy mondjanak nekem valamit erről. Várom a válaszukat.

Ki találkozott már ezzel a Kupon Világ oldallal? Ki vett tőlük már valamilyen szolgáltatást?

"Nem tudom, hányas a kabát nekem, Kakaógengszter rég a nevem, mint az a napközis, ki jól lakott..."

(#32) bolondember válasza venember83 (#24) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

nem értesz te ehhez.

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#33) Pisztillus válasza philoxenia (#30) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Csak egy tipp: Lehet, hogy a második linken valamilyen zene vagy filmrészlet volt, ami után pénzt remél a kiadó, míg az elsőn csak eszközbemutatók vannak. De ez szvsz.

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#34) philoxenia válasza Pisztillus (#33) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Na jó, ez valószínű, de ha akarom vemhes, ha akarom nem? Magyar politikusok jogászkodnak a Sonynak a tecsőn? Minden ilyen üzenettel erősödik a meggyőződés bennem, hogy nem és nem veszek Sony terméket... :N
Most majdnem vettem egy telefont, de szerencsére másik márkát vettem... :D
Hol konkurencia egy 360-as flashvideo egy igényes DVD -nek, vagy egy jó minőségű online letölthető zenés videónak? :F
Akkor tiltsák le a tetves reklámjaikat is, ugyanonnan szvsz.....vagy azokat jókedvvel maguk rakják föl? Ingyen? vagy fizetnek érte a YouTube tulajdonosának, hogy fönn van?

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#35) kételkedem válasza philoxenia (#34) üzenetére


kételkedem
addikt

[link] ;]

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#36) philoxenia válasza kételkedem (#35) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Kételkedsz bennem? :D

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#37) kételkedem válasza philoxenia (#36) üzenetére


kételkedem
addikt

Áh dehogy! :D

Szemmértékkel

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#38) tope válasza kételkedem (#37) üzenetére


tope
addikt

3.23, 121 sec :D

(#39) NoLF válasza tope (#38) üzenetére


NoLF
addikt

3,26 128 sec grr :)

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#40) kételkedem válasza NoLF (#39) üzenetére


kételkedem
addikt

4,94 106 sec :)

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#41) Tothgera30


Tothgera30
Ármester

Látom új topic, nah, ez szép :K . Bár kinn hideg van és esik a hó, de az a pláne hogy 3-kor megyek Várdába és estig ott leszek, ja és kb. 1,5-2km-t kell elsétálnom mert nem fog senki sem értem jönni :U .

#49972 Dylen: Hát persze, abban fagyna még meg a 42-es lábacskám :DDD .Így is bélelt magas szárú bakancsban közlekedem ma reggel 6 órától és semmim sem fázik, csak a lábam :B .

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#42) NoLF válasza Tothgera30 (#41) üzenetére


NoLF
addikt

42? nem dőlsz el? :D

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#43) bolondember válasza NoLF (#42) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

á, a tökik nem szoktak... :P

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#44) BlacKSouL


BlacKSouL
addikt

Eddig 23-25 centi hó, de ez majdnem mind vízszintesen esett le. Legalább jó erősen fúj a -1 fokos szél. Most váltott át jeges darára, így jó lesz a negyedméteres hó tetején egy kis fagyos ónos jégréteg.
Egyszerűen gyönyörű, csodálatos, fantasztikus idő...hogy mennyire rettenetesen vártam...csak azt tudnám akik ezt ennyire élvezik, azok mi a lóf... , mivel közlekednek és mennyi időt töltenek szabad ég alatt egy nap?

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#45) kételkedem válasza BlacKSouL (#44) üzenetére


kételkedem
addikt

Itt csak néhány centi hó esett, erre jött az ónos eső, most pedig csak szimplán esik az eső. Hoztam esernyőt, szerintem jól tettem! :)

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#46) tope válasza BlacKSouL (#44) üzenetére


tope
addikt

0,5 centi hó, majd eső, ónos eső, hó nincs már

(#47) pohár válasza BlacKSouL (#44) üzenetére


pohár
félisten

itt a eső/ónos eső szakad, minden járda csúszik, a reggel leesett hó felolvad miatta, és újra megfagy, hát kurvajó, kétszer gatyáig áztam már ma :W

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#48) bolondember válasza BlacKSouL (#44) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

vízszintesen esett le?! :Y nem ment neki semminek, ugye, nincs baj?!

mi konkrétan autóval/BKV-val közlekedünk, és túl sokat nem vagyunk kinn. De nézni jó a fehér tájat... :)

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#49) Tothgera30 válasza NoLF (#42) üzenetére


Tothgera30
Ármester

Néha néha elesek, de felsegítem magam a lapát kezeimmel :DDD . Amúgy meg ha pontos akarok lenni akkor kicsit több mint 42, mert 42,8-as cipő kell, de van amelyikből már 43-as :K . Úgy néz ki ma nem megyek sehová, autóval nem fogok csúszkálni mert tiszta jég minden (hiába a téli gumi, mit sem ér már jégen), a vonatok meg nem indulnak :U .

szerk.:

#43 bolondember: Tökik :F ? Nem igazán tudom felfogni :N .

[ Szerkesztve ]

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#50) 7


7
addikt

Hóllá, gratula az új totyikhoz. :P

(hogy te mennyit szemeteltek!) ;]

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  ON TOPIC [újabb ámokfutás] (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.