Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  ON TOPIC [újabb ámokfutás] (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#50001) Mawyx válasza NoLF (#50000) üzenetére


Mawyx
senior tag

Mindig lemaradok ezekröl :O

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#50002) concret_hp válasza Mawyx (#49991) üzenetére


concret_hp
addikt

hú mennyi ilyen van az ismeretségi körben :U
néha örülök, hogy alig vannak rokonaim :U

vagy fullba vagy sehogy :D

(#50003) Mawyx válasza concret_hp (#50002) üzenetére


Mawyx
senior tag

Nem szeretek haragban lenni, most eléggé rosszul érzem magam.
Egyszerüen hangzik ez az elférnek a kocsiban dolog, egy városból indulunk, egy városba megyünk, de képtelenség ezt összeegyeztetni. Meg még ide meg oda elvinni öket, meg itt meg kéne állni beadni valamit, de ne, ne álljunk meg sehol, mert nekik az nem jó, én másik nap akartm menni, mert elötte máshova kell mennem, de az nem jó, most mit csináljak? Görénység, hogy miért nem viszem el öket, de én máskor megyek.

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#50004) gaborbol válasza Mawyx (#50003) üzenetére


gaborbol
őstag

Nehogy mar te erezd magad rosszul akitol szivesseget kernek.
Te autotod alkalmazkodjanak hozzad, ha az nem nem felel meg nekik menjenek taxival.

(#50005) NoLF válasza Mawyx (#50001) üzenetére


NoLF
addikt

valahogy csak tulleszel rajta ;)

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#50006) fokukac válasza NoLF (#50000) üzenetére


fokukac
nagyúr

Te kis opportunista, egyből lecsaptál a lehetőségre, mi? :)

Nade más téma, ezt az infosoknak küldöm:

:))

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#50007) Integra válasza Mawyx (#50003) üzenetére


Integra
titán

sajnos rohadt faramuci helyzet, teljesen megértelek, nem is irigyellek érte.
viszont te autód, te dolgoztál meg érte, te fizeted, és valóban, ha törnék, akkor ki fizeti ki? ők? ha pedig már viszed őket, legyenek rugalmasabbak és igazodjanak picit.. nem te vagy önző, hanem ők, ez az igazság. :U

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#50008) concret_hp


concret_hp
addikt

mitől lehet az, hogy egy csomó filmnek nem jó a beszéd hangsávja, konkrétan nincs? háttérzaj jó.
se sorozatoknál se sportközvetítésnél se semmi másnál nem jön elő a hiba. VLC player, de más lejátszó is ugyan ezt csinálja. kodekek vannak telepítve elvileg.

vagy fullba vagy sehogy :D

(#50009) NoLF válasza concret_hp (#50008) üzenetére


NoLF
addikt

Hanyfele kodeked van? Lehet osszevesztek, ha tobbfelet tettel fel.

[ Szerkesztve ]

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#50010) fokukac válasza NoLF (#50009) üzenetére


fokukac
nagyúr

pláne, hogy a vlc-hez nem kell semmilyen codec...

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#50011) concret_hp válasza fokukac (#50010) üzenetére


concret_hp
addikt

k-lite codec packot tettem fel, vágom hogy elvileg nem kéne, előtte is ugyanezt csinálta.

vagy fullba vagy sehogy :D

(#50012) Integra válasza concret_hp (#50008) üzenetére


Integra
titán

mpchc is ezt csinálja?

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#50013) Pttypang válasza Mawyx (#49991) üzenetére


Pttypang
veterán

A benzinpénzbe legalább fizettek volna, vagy csak úgy bepattannak melléd, aztán a végállomáson kipattannak, meg tolnak egy köszit?

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#50014) tbs válasza concret_hp (#50011) üzenetére


tbs
addikt

VLC amit nem mutat meg rendesen, azt nem is érdemes megnézni. :K

Szar filmeket szerzel okosba. :K Illetve érdekelne, egy ilyen foley only film. :D Elég vicces lehet. :DDD

(#50015) tbs válasza Mawyx (#50003) üzenetére


tbs
addikt

Hát, ha ez víííg-asztal, ma én is eléggé meg vagyok zuhhhanva. ;]

Pusziér' nem autózik senki: életveszélyes vállalkozás, tessék igazodni. :K

(#50016) bandus


bandus
veterán

volt itt tema az adakozas, alapitvanyok. tudtok, ismertek olyan kisebb szervezetet, ahol tuti jo helyre menne a penz/akarmi? esetleg allatmenhelyet?

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#50017) zoltanz


zoltanz
nagyúr

Eredeti hamvas punci illatú parfűm: (egyébként tényleg jó) :)
VULVA Original - vaginal scent

[ Szerkesztve ]

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#50018) Pttypang válasza zoltanz (#50017) üzenetére


Pttypang
veterán

A tuti karácsonyi ajándék.. :DDD

Everybody lies.

(#50019) tope


tope
addikt

Új hét, új remények, szépet mindenkinek, annak meg kitartás, akit "dolgoztatnak".

(#50020) tbs válasza bandus (#50016) üzenetére


tbs
addikt

Pl. Vadaskert Alapítvány - ha gyerekeknek szeretnél segíteni. Irtó jó arcok. :K Már 10+ éve kapnak zsozsót tőlünk, igaz az utóbbi években csak az 1%-ot... :(

(#50021) tope


tope
addikt

Más észrevette-e, hogy a rizsacsökkentés óta a gáz minősége csapnivaló ? Alig nyitom ki a melegvízet, a kazán egyszerűen nem tudja felmelegíteni rendesen.

(#50022) Melack válasza tope (#50021) üzenetére


Melack
veterán

Ezt mindig mindenki állította. És állítani is fogja. Nekünk a panelban ugyanúgy melegszik a víz, mint a rizsa előtt.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#50023) Pttypang válasza tope (#50021) üzenetére


Pttypang
veterán

Akkor a távhőnél mit mondanál.. :DDD
Igaz, a fűtést legalább a jelesebb napok alkalmával odacsavarják neki, de akkor éget a radiátor, egyébként meg csak simán meleg, de ugye az alap panel radiátor se radiátor, csak valami csonk, még nem is megy rajta keresztül a meleg víz, csak valami végpont szerűség, előtte meg átkötés van...

Everybody lies.

(#50024) Melack válasza Pttypang (#50023) üzenetére


Melack
veterán

Tessék a legfelső emeletre költözni, ahol fodul a vezeték :D Nah, ott meleg lesz.
Amúgy nekünk idén egész jó a fűtés, semmi gondom velük. Nagyon szépen melegít, a kisszobát 5 perc alatt "befűti", a nagyot mondjuk nem - de ott legalább meg van az ok, valamiért szelelnek az ablakok.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#50025) Mawyx


Mawyx
senior tag

Gyerekek, sos, segitsetek már légyszi.
Elkezdtem csinálni az ananászt, van ilyen elektromos melegitésű ragasztóm. Elejtettem egy ragasztós konyakmeggyet és automatikusan utánakaptam, az meg ráragadt a kisujjamra, felhólyagosodott, már leszedtem, de ég tovább az ujjam, viz alá nyomtam, de amint kiveszen, szó szerint orditok, elképesztöen fáj, krém nem segit, most egy bögrében van vizben a kezem.

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#50026) Pttypang válasza Mawyx (#50025) üzenetére


Pttypang
veterán

Víz alatt se tudod valahogy leszedni?

Everybody lies.

(#50027) Melack válasza Mawyx (#50025) üzenetére


Melack
veterán

Nem tökölsz, sürgősségi.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#50028) Mawyx válasza Pttypang (#50026) üzenetére


Mawyx
senior tag

nincs rajta már a ragasztó, egyböl leszedtem, de a bör mintha égne tovább

olyan pici a kisujjam, hogy a sürgösségiröl kidobnak ezzel

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#50029) Melack válasza Mawyx (#50028) üzenetére


Melack
veterán

Azért sürgősségi, hogy ne dobjanak ki. Ha fáj, fáj. Kész.

Anno nekem is egy kicsit fájt a térdem, mondom semmi - aztán kiderült, hogy elszakadtak a szalagjaim.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#50030) tbs válasza Mawyx (#50025) üzenetére


tbs
addikt

Égés. A vízbe lógatás a jó megoldás. Kezdj el lazítani. A fájdalomérzők sajnos sajogni fognak még napokig. :(

De ez a jobb. Ha nem fáj, az a súlyosabb...

szerk: a krémeket igengyorsan felejtsd el. Majd holnap után vmi laza hámosító max. (Neogranormon, Sudocream ilyenek.) Átmenetileg dobjál be ~800mg ibuprofént.

[ Szerkesztve ]

(#50031) fokukac válasza Mawyx (#50025) üzenetére


fokukac
nagyúr

én ezt nem értem.
mi az, hogy ragasztós konyakmeggy?

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#50032) tbs válasza fokukac (#50031) üzenetére


tbs
addikt

Jobban üt. Lsd. még higító. :K (Kb. ezt képzelem: konyakmeggyekből ragasztott ananász formájú ajándék.)

(#50033) Mawyx válasza tbs (#50030) üzenetére


Mawyx
senior tag

Most tojásban úsztatom, sűrűbb mint a víz.
Rohadjon meg ez durván fáj.
Megnézetem a kocsiban a poroltókat meg rakok bele egy kést, mindig is rettegtem az égéstől, ezért raktam egy automata oltót a motortérbe, kis kéziket az utastérbe meg a csomagtartóba is.
Johny walker + fájdalomcsillapito, megörülök rögtön, ez elképesztö, pedig annyira pici, de sajog töle az egész kezem, mintha öngyújtó lenne a kisujjam, a csontom is ég.
Müködö szerszám meg forró cucc után NEM nyúlunk, essen csak le, erre mit csinálok, egy nyomorult forró konyakmeggynek utánakapok.
Fekszek, mert ha megmozdulok, jobban lüktet.

(#50031) fokukac: Ezt csináltam meg.

[ Szerkesztve ]

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#50034) fokukac válasza Mawyx (#50033) üzenetére


fokukac
nagyúr

akkor ez tényleg égési sérülés, keverve egy kis ragasztóval? tényleg menj ügyeletre...

Égés után a legjobb azonnal jegelni, de a ragasztó még rátett egy kis kémiai sokkot is (Asszem savas a ph-ja, 3-4 körül), ami azért vicces, mert az a vízzel is reakcióba lép, az ilyet előbb le kell törölni, úgy emlékszem, az víz abban a pillanatban csak tovább rontja a hatást.
Ne csinálj ilyet többet, a vegyszer nem játék!

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#50035) Pttypang válasza Mawyx (#50033) üzenetére


Pttypang
veterán

Ezek után szerintem megtanultad, hogy kesztyű nélkül nem dolgozunk... Én meg közben már úton vagyok Debrecenbe :)

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#50036) tbs válasza fokukac (#50034) üzenetére


tbs
addikt

Nem olyan "ragasztó", te szeleburdi. :N

(#50037) e=mc² válasza tildy (#49945) üzenetére


e=mc²
őstag

Mar sehol nincs, meg a markaboltjukban sem. Nem gyartottak a szaloncukrokbol iden eleget. Tavaly emlekszem, meg januar vegen is a Tescoban tele voltak veluk polcok es felaron adtak, gondolom, most ezt akartak vele megelozni.

Aranyar az lehet, de ha szamit a minoseg es nem akarod vele tele enni magad kiloszamra, akkor jo alternativa.

Ambulimax Provider

(#50038) tildy válasza e=mc² (#50037) üzenetére


tildy
nagyúr

Hat nem tudom, ott nagyon nem hordtak. Igaz ott a 400g/1800Ft-os ar joval lelektani hatar felett van. Apunak sikerult diabetikusban venni, halaegnek.

Nekem egyetlen bajom az volt vele, amit ott voltak, mind marcipanos volt. Utalom a normal marcipan izet.

Aztan volt meg milkaban is, persze tejcsokis, a tejcsokit is utalom.

Na akkor nezunk meg egyet: szerencsi nosztalgia, ez mar narancsos diomarcipan, remelem oke lesz.

( Jut eszembe az izrol, egy ideig furcsalottam a mosogatoszeres izt a keleti kajak egy reszenel. Hat kiderult nem vagyok vele egyedul: a koriandert megkostoltam kulon is, hat pfuj. Genetikai okai vannak, ha jol tudom, ha valaki ilyennek erzi)

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#50039) tildy válasza fokukac (#50006) üzenetére


tildy
nagyúr

Szulinapomra igy kaptam egy koncertjegyet:) PDF, becsomagolva:D

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#50040) Mawyx válasza Pttypang (#50035) üzenetére


Mawyx
senior tag

Kesztyűben nem lehet ilyet csinálni, finom, tiszta kis papirral elbibelödésnek tünt, nem veszélyes ez egyáltalán, egyszerü csináld magad ajándék. A baleset véletlen volt, hiába tudom, hogy az ilyen dolgokat hagyni kell leesni, ösztönösen utánakaptam.

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#50041) Pttypang válasza Mawyx (#50040) üzenetére


Pttypang
veterán

Én kesztyűzök, csak írni veszem le, ha dolgozom ;]

Everybody lies.

(#50042) Mawyx válasza Pttypang (#50041) üzenetére


Mawyx
senior tag

Rajtam nincs kesztyű melóban :D Előző helyen volt, annyira fáztam egész nap :(((

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#50043) Pttypang válasza Mawyx (#50042) üzenetére


Pttypang
veterán

Nekem mindig a ruhám zsebében marad, ahogy hazahozom, szóval már van itthon pár párral :DDD

Everybody lies.

(#50044) bobsys


bobsys
addikt

Magyarorszagon a mostani hetfo/kedd munkaszuneti nap?

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#50045) Tothgera30 válasza bobsys (#50044) üzenetére


Tothgera30
Ármester

Kedd-Szerda.

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#50046) tildy válasza bobsys (#50044) üzenetére


tildy
nagyúr

Kedd, szerda, csutortok es pentek.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#50047) bobsys


bobsys
addikt

koszonom

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#50048) Pttypang válasza tildy (#50046) üzenetére


Pttypang
veterán

A péntek már munkanap.

Everybody lies.

(#50049) fokukac válasza Pttypang (#50048) üzenetére


fokukac
nagyúr

nem az, az dolgoztuk le most szombaton.

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#50050) tbs válasza Pttypang (#50048) üzenetére


tbs
addikt

Neked. :P ;]

szerk.: @: :K

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  ON TOPIC [újabb ámokfutás] (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.