Hirdetés

2024. június 13., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  OLED TV topic

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-12-12 22:14:59

LOGOUT.hu

OLED Televíziók - témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#29721) Chaser válasza lala666 (#29707) üzenetére


Chaser
titán

nem hiszem, új asus ac57 router, bőven többet tud mint ami 4k-hoz kell, gyári flipes routerrel is ramaty a történet, az új routerrel is, ezért mondtam csak a tv marad gyenge láncszemnek, lehet defektes a hálózati része, minden héten azért nem fogok új routert venni tesztelgetni

asanotadanob
ezt neked ki mondta? nagyon jó a player, kb még semmi nem volt amit nem játszik le, 4k hdr10.-es mkv-kat ugyanúgy mint a tömörítetlen br-eket, mondtam azt is, usb-ről _minden_ lagg mentes, hálózaton van a baj
a ramaty a 100-as lan, de annak is elégnek kellene lennie azokhoz a filmekhez amiket néztem
sokaknak megy itt a 4k hdr ac-s wifin minden gond nélkül, lehet szórás van a beszerelt modulok minősége közt, azt simán el tudom képzelni a 100-as lan után
annyira nem izgat, cserélni akarom 65-re, jó ez, de lehetne nagyobb ( :

szerk:
krx21
nálam pont a régi filmeknél vesz el a hdr a feelingből:) újak többsége meg eleve gagyi, úh oly mindegy, azokon hdr 100 sem fog segíteni ( : de a csatahajó az nekem egy hatalmas élmény hdr-rel, az viszont csak egy látványfilm, nem is akar több lenni, emészthető poénos részekkel

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  OLED TV topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.