Hirdetés

2024. június 8., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4701) biga válasza Montesz (#4700) üzenetére


biga
senior tag

Mondjuk nem tudom mi alapon kapnék akár ejnyebejnyét is rendörtöl, mert nekem semmi tiltás nem rémlik a kreszben az evésre. Legfeljebb ilyen gumiszabályként lehet benne, hogy ne végezzünk vezetés közben semmi olyat, ami elvonhatja a figyelmünket. De ilyen erővel a rádióhallgatás is tiltható lenne...

''Fiatalok! Tiétek a jövő! Régebben úgy volt, hogy a miénk lesz. (Sándor György)'

(#4702) Sianis válasza biga (#4701) üzenetére


Sianis
addikt

Meg az orális szex!

Sianis

(#4703) Matr x


Matr x
aktív tag

Samy: Néztem én, a tó mellett jöttünk hazafele.

Én tudom, hogy jobban jártam volna a táborral.. Csakhát a kiccsaláddal kell foglalkozni. Meg ők is velem.

Rágós mellett volt még faternak egy jó benyögése.. Hogy ne menjek olyan gyorsan, nem kell akkorra odaérni, amit a navi kiír. Esélyem nem volt megmagyarázni, hogy az aktuális sebességgel és a távolsággal kalkulálja ki..

Mindenhonnan csak zubog a sz@r, már nem is győzünk elállni alóla... --- ''Aztán egymásra ne lődözzetek!'' - Muterom paintball előtt

(#4704) SAMYka válasza Matr x (#4703) üzenetére


SAMYka
aktív tag

Na de azert benezhettel volna

PH! Tábor - ...mert megérdemlem...

(#4705) SAMYka


SAMYka
aktív tag

Ma vezettem eletem legnagyobb teherautojat.
Adatok: MAZ 53 (ha jol emlekszem a szamara)
V12
40000ccm
500LE
Felautomata 3 sebesseges valto
Akar 90 tonas (!!!!) szerelvenyben is kozlekedhet Lanctalpas harckocsik szallitasara alkalmas
8 kerek es mind hajthato
4 kerek kormanyzas

Brutalis dog nagyon tetszett kepek kesobb lesznek mert nincs meg a fotomasina kabele.
Sajnos a T72-est nem adtak ide mert valaki elottem leegette a kuplungjat es azt mar csak a gazdaja vezethette.

PH! Tábor - ...mert megérdemlem...

(#4706) Slax


Slax
senior tag

Matr x és Skót, csak jelezném, ha csuklottatok, az miattunk volt. :DDD

Samy, csak nem annyira keresel állást, hogy beléptél katonának?? ;]

''mit csinálsz? megmondod a gépnek: MŰ-HOLD-VEVŐ!! NEM ÉRTED?! MŰ-HOLD-VEVŐ!!'' by escie '' Fáznak a bitek, a kihűlt adatok egymáshoz bújnak... by LAN Sianis megtömött egy pónit

(#4707) SAMYka válasza Slax (#4706) üzenetére


SAMYka
aktív tag

Annyira azert nem de most volt lehetosegem aztan nem hagytam ki. Amugy MAZ 573 G a pontos tipus

Ma megvalosult egy almom amit mar 10 eve szeretnek megvalositani: siekrult megugrani a halal ugrast azaz Bungee Jumping. Leirhatatlan ki kell probalni egy fenomenalis erzes annak aki szereti az adrenalint :DDD

Errol is lesz kep sot meg video is akit erdekel.

[ Szerkesztve ]

PH! Tábor - ...mert megérdemlem...

(#4708) lovag05 válasza SAMYka (#4707) üzenetére


lovag05
aktív tag

Ööö...Merre tudtál bungee jumping-olni, ha szabad tudnom? Daruról is lehet, tudom. ; D

So many demons, so little time...

(#4709) Slax válasza SAMYka (#4707) üzenetére


Slax
senior tag

;] Akkor asszem én végighánynám a zuhanást, meg úgy az egészet. :DDD
Legyen kép, mert én csak a MAZ 537-ről találtam.

''mit csinálsz? megmondod a gépnek: MŰ-HOLD-VEVŐ!! NEM ÉRTED?! MŰ-HOLD-VEVŐ!!'' by escie '' Fáznak a bitek, a kihűlt adatok egymáshoz bújnak... by LAN Sianis megtömött egy pónit

(#4710) SAMYka válasza lovag05 (#4708) üzenetére


SAMYka
aktív tag

Siofokon. Amugy ha jol tudom akkor az orszagba meg 4 helyen van fix telepitesu daru amirol majdnem egesz evben lehet ugrani. A tobbit nem tudom hol van de szerintem ki lehet guglizni.

Slax: igen o az jelenleg nincs kabelunk a fotomasinahoz ezert nem tudjuk leszedni a kepeket.

PH! Tábor - ...mert megérdemlem...

(#4711) Sianis


Sianis
addikt

Mikor csinálunk már talit basszameg? 1 hét múlva?

Sianis

(#4712) Matr x válasza Sianis (#4711) üzenetére


Matr x
aktív tag

Én benne vagyok, többieket lehet győzködni.

Mindenhonnan csak zubog a sz@r, már nem is győzünk elállni alóla... --- ''Aztán egymásra ne lődözzetek!'' - Muterom paintball előtt

(#4713) Slax válasza Matr x (#4712) üzenetére


Slax
senior tag

Szintén zenész.

''mit csinálsz? megmondod a gépnek: MŰ-HOLD-VEVŐ!! NEM ÉRTED?! MŰ-HOLD-VEVŐ!!'' by escie '' Fáznak a bitek, a kihűlt adatok egymáshoz bújnak... by LAN Sianis megtömött egy pónit

(#4714) ngabor2 válasza Sianis (#4711) üzenetére


ngabor2
nagyúr

nekem nem jó :(

(tudom, kussoljak, debreceni vagyok :D), akkor jövök haza siófokról, másnap meg irány tiszafüred, várnak a törpeharcsák (sajnáljatok erősssen ;])

(#4715) SAMYka válasza Sianis (#4711) üzenetére


SAMYka
aktív tag

Van rá esély hogy megjelenek majd a héten még kiderül.

PH! Tábor - ...mert megérdemlem...

(#4716) Sianis válasza ngabor2 (#4714) üzenetére


Sianis
addikt

Oké sajnálunk! :)

Sianis

(#4717) Sianis


Sianis
addikt

Akkor mikor és hol?

Sianis

(#4718) SAMYka válasza Sianis (#4717) üzenetére


SAMYka
aktív tag

Nekem mind1
De 4en leszunk?

PH! Tábor - ...mert megérdemlem...

(#4719) Sianis válasza SAMYka (#4718) üzenetére


Sianis
addikt

Öööö az oldalbordám is jön. :)

Sianis

(#4720) SAMYka válasza Sianis (#4719) üzenetére


SAMYka
aktív tag

Ő rá gondoltam
Az enyém is ;]
És más nem jön?

Keresnék 512 noti sd ramot csak egybe jó mert 1 slot van a notimba.

PH! Tábor - ...mert megérdemlem...

(#4721) Slax válasza Sianis (#4717) üzenetére


Slax
senior tag

Most szombat jó, jövő hét szombat nem, az utolsó liga forduló miatt. A helyszín mindegy nekem, ahogy az szokott lenni. :D

''mit csinálsz? megmondod a gépnek: MŰ-HOLD-VEVŐ!! NEM ÉRTED?! MŰ-HOLD-VEVŐ!!'' by escie '' Fáznak a bitek, a kihűlt adatok egymáshoz bújnak... by LAN Sianis megtömött egy pónit

(#4722) Matr x


Matr x
aktív tag

Mikor is? du. 6 vagy 7 motorosnál? Rég voltam így talin nem emlékszek. (ha már nem írt senki semmit.. :) )

Mindenhonnan csak zubog a sz@r, már nem is győzünk elállni alóla... --- ''Aztán egymásra ne lődözzetek!'' - Muterom paintball előtt

(#4723) Sianis válasza Matr x (#4722) üzenetére


Sianis
addikt

Akkor próbáljuk be 6-kor a Mocist! Ellenvetés?

Sianis

(#4724) SAMYka válasza Sianis (#4723) üzenetére


SAMYka
aktív tag

Akkor ma szombat vagy jövőhét??

PH! Tábor - ...mert megérdemlem...

(#4725) Sianis válasza SAMYka (#4724) üzenetére


Sianis
addikt

Slax-nak elvileg nem jó csak ma nem? Nekem sem jó a jövő hét! De nyilatkozzatok, felőlem tolhatjuk 2-vel is odébb, akkor még talán ngabor2 is jön.

Sianis

(#4726) Kephamos válasza Sianis (#4725) üzenetére


Kephamos
addikt

Úgy fest nekem jó a "ma szombat". Jövőhét nem necces lehet, az azutániról pedig fogalmam sincs.

(#4727) Matr x


Matr x
aktív tag

Én is a mairól tudok nyilatkozni, az jó, többi nem vagy nem tudom és azért nem. De gyorsan gyorsan, 1 óra és megy a sárkányom :))

Mindenhonnan csak zubog a sz@r, már nem is győzünk elállni alóla... --- ''Aztán egymásra ne lődözzetek!'' - Muterom paintball előtt

(#4728) Slax


Slax
senior tag

Akkor, srácok? Ma este 6-kor, a szokott helyen? ;)

[ Szerkesztve ]

''mit csinálsz? megmondod a gépnek: MŰ-HOLD-VEVŐ!! NEM ÉRTED?! MŰ-HOLD-VEVŐ!!'' by escie '' Fáznak a bitek, a kihűlt adatok egymáshoz bújnak... by LAN Sianis megtömött egy pónit

(#4729) Matr x válasza Slax (#4728) üzenetére


Matr x
aktív tag

Én ott leszek, egy kicsivel korábban is, mert busz úgy megy. Ha más nem jön, legfeljebb iszok egy sört és jövök haza :D

Mindenhonnan csak zubog a sz@r, már nem is győzünk elállni alóla... --- ''Aztán egymásra ne lődözzetek!'' - Muterom paintball előtt

(#4730) SAMYka


SAMYka
aktív tag

Nekem a ma nem jó sajna nem tudok megjelenni.

PH! Tábor - ...mert megérdemlem...

(#4731) Kephamos


Kephamos
addikt

Én azt mondom, hogy 6-kor motoros. Bár én csak fél hétre tudok odaérni.

(#4732) Sianis


Sianis
addikt

6-kor Mocis! HEJJ!

Sianis

(#4733) Slax


Slax
senior tag

Hazaértem! Nagyon jó volt, végre egy régi kis retrós tali, sajna kevés, ám annál minőségibb résztvevőkkel. ;]

Sianis, ha meggondolod magad a mai nappal kapcsolatban, fél kilenc körül indulok debrecenbe, kettő körül tervezem hazaérni. Ezentúl meg majd erőltetem, ha tudom, a szombatokat. :K

[ Szerkesztve ]

''mit csinálsz? megmondod a gépnek: MŰ-HOLD-VEVŐ!! NEM ÉRTED?! MŰ-HOLD-VEVŐ!!'' by escie '' Fáznak a bitek, a kihűlt adatok egymáshoz bújnak... by LAN Sianis megtömött egy pónit

(#4734) Sianis válasza Slax (#4733) üzenetére


Sianis
addikt

Hi!

Nagyon jó kis tali volt, a Mocis ismét nagyon jó hely!

Slax: Bár szeretnék menni, de sok a tenni való, viszont a szombatokat erőltessük! :)

Sianis

(#4735) Matr x


Matr x
aktív tag

Ugyanezeket mondhatom el én is :)
És igazán megérte belülre is leülni, a labda emlékezetes :DD

Mindenhonnan csak zubog a sz@r, már nem is győzünk elállni alóla... --- ''Aztán egymásra ne lődözzetek!'' - Muterom paintball előtt

(#4736) Slax válasza Sianis (#4734) üzenetére


Slax
senior tag

''mit csinálsz? megmondod a gépnek: MŰ-HOLD-VEVŐ!! NEM ÉRTED?! MŰ-HOLD-VEVŐ!!'' by escie '' Fáznak a bitek, a kihűlt adatok egymáshoz bújnak... by LAN Sianis megtömött egy pónit

(#4737) SAMYka


SAMYka
aktív tag

Na mivel nem tudtam megjelenni mint torzstag (legalabbis azt hiszem) igy majd a kovetkezo "eroltetett" szombatot en szervezem nem sokara

PH! Tábor - ...mert megérdemlem...

(#4738) SAMYka


SAMYka
aktív tag

Na mivel nem tudtam megjelenni mint torzstag (legalabbis azt hiszem) igy majd a kovetkezo "eroltetett" szombatot en szervezem nem sokara

PH! Tábor - ...mert megérdemlem...

(#4739) Slax


Slax
senior tag

Én viszek sós mogyorót! ;] :DDD

''mit csinálsz? megmondod a gépnek: MŰ-HOLD-VEVŐ!! NEM ÉRTED?! MŰ-HOLD-VEVŐ!!'' by escie '' Fáznak a bitek, a kihűlt adatok egymáshoz bújnak... by LAN Sianis megtömött egy pónit

(#4740) Kephamos válasza Slax (#4739) üzenetére


Kephamos
addikt

A múltkoriról is maradt még 800 g, ha jól emlékszem. :)

(#4741) Slax válasza Kephamos (#4740) üzenetére


Slax
senior tag

;]
Bár abból tegnap a pálya mellett, a csaták közti szünetekben egy zacsival elropogtattunk. Ám pótolom, mire kell! :DDD

[ Szerkesztve ]

''mit csinálsz? megmondod a gépnek: MŰ-HOLD-VEVŐ!! NEM ÉRTED?! MŰ-HOLD-VEVŐ!!'' by escie '' Fáznak a bitek, a kihűlt adatok egymáshoz bújnak... by LAN Sianis megtömött egy pónit

(#4742) SAMYka válasza Slax (#4741) üzenetére


SAMYka
aktív tag

Milyen csata milyen pálya és nem is szóltok hogy mi van.

PH! Tábor - ...mert megérdemlem...

(#4743) Slax válasza SAMYka (#4742) üzenetére


Slax
senior tag

No para, nem itthon, nem maradtál le semmiről. Hacsak nem változott az airball iránti ellenérzésed. ;) A Magyar Paintball Liga utolsó fordulója volt tegnap, és ott zajlottak csaták.

[ Szerkesztve ]

''mit csinálsz? megmondod a gépnek: MŰ-HOLD-VEVŐ!! NEM ÉRTED?! MŰ-HOLD-VEVŐ!!'' by escie '' Fáznak a bitek, a kihűlt adatok egymáshoz bújnak... by LAN Sianis megtömött egy pónit

(#4744) SAMYka válasza Slax (#4743) üzenetére


SAMYka
aktív tag

És mi lett az eredmény?

PH! Tábor - ...mert megérdemlem...

(#4745) Slax válasza SAMYka (#4744) üzenetére


Slax
senior tag

A múltkorin ötödikek lettünk, a mostanin a negyedik helyet szereztük meg. Összesítettben feljöttünk a tizedik helyről a hatodik helyre. És ezt úgy, hogy négy fordulóból csak hármon voltunk. Valamikor november-december hónapban kezdődik a következő szezon, szintén 4 fordulóval, amiken minden indulunk, ha nem lesz semmi gond.

''mit csinálsz? megmondod a gépnek: MŰ-HOLD-VEVŐ!! NEM ÉRTED?! MŰ-HOLD-VEVŐ!!'' by escie '' Fáznak a bitek, a kihűlt adatok egymáshoz bújnak... by LAN Sianis megtömött egy pónit

(#4746) SAMYka válasza Slax (#4745) üzenetére


SAMYka
aktív tag

Most már van szabad időm nem férek be a csapatba?? :DDD

PH! Tábor - ...mert megérdemlem...

(#4747) Slax válasza SAMYka (#4746) üzenetére


Slax
senior tag

Bakker, megnyerted az ötöst, és nem is szóltál? :D No, a csapat körül komoly változások voltak, lényegében átalakulunk/tunk. Holnap megyek megtudni az eddigi történéseket, és megbeszélni, hogyan tovább. Utána tudok többet mondani. Aztán gyere csak, gyere, kell úgyis egy tempós szélső tartaléknak. ;]

''mit csinálsz? megmondod a gépnek: MŰ-HOLD-VEVŐ!! NEM ÉRTED?! MŰ-HOLD-VEVŐ!!'' by escie '' Fáznak a bitek, a kihűlt adatok egymáshoz bújnak... by LAN Sianis megtömött egy pónit

(#4748) SAMYka válasza Slax (#4747) üzenetére


SAMYka
aktív tag

Nem hogy szóltam volna de kapnál is belőle :P
Azt mondtam hogy már van időm azt nem hogy lóvé is de ha minden jól megy akkor egész jól fog kinézni a fizun és lehet ki tudnék szorítani 4 versenyt persze a támogatásoddal mert az én markerem nem bírja a versenytempót. :(

PH! Tábor - ...mert megérdemlem...

(#4749) SAMYka


SAMYka
aktív tag

Nyíregyháza - Debrecen fuvart keresek

PH! Tábor - ...mert megérdemlem...

(#4750) SAMYka válasza SAMYka (#4749) üzenetére


SAMYka
aktív tag

Fuvar megoldva

PH! Tábor - ...mert megérdemlem...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.