Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3001) Slax


Slax
senior tag

Élek még, de minek. Megyek vissza melózni. Ja, és már marhára unom az élet buktatóit. De hol van még a vége?! Amúgy örülök látványodnak biga mester. :)

''mit csinálsz? megmondod a gépnek: MŰ-HOLD-VEVŐ!! NEM ÉRTED?! MŰ-HOLD-VEVŐ!!'' by escie '' Fáznak a bitek, a kihűlt adatok egymáshoz bújnak... by LAN Sianis megtömött egy pónit

(#3002) Sianis válasza SAMYka (#2997) üzenetére


Sianis
addikt

Escie: Ha nullkilómétereseket akarsz oktatni, akkor kezdjenek elmélettel. Nem is kell akkor először programnyelvhez nyúlni, hanem meg kell érteni, hogy miről van szó.

SAMY: Osztom biga véleményét és én tudok neked felhasználói / fejlesztői oldalról beszélni. Rengeteget programozok Java nyelven és azt kell mondja, hogy rettentő jó dolog. Nagyon sok olyan szolgáltatást nyújt amit C-ben meg kell írnod, hogyha azt akarod, hogy legyen, míg Java alatt ott van készen, csak használni kell. Az meg már csak külön öröm, hogy platformfüggetlenül lehet fejleszeni.

Sebesség? Hát kérem! Ma már olyan teljsítmények vannak, amik simán megbírkóznak egy JVM-el.

Sianis

(#3003) Bencom ™ válasza Slax (#3001) üzenetére


Bencom ™
őstag

üdvelet nekednek mester! :)
Na akkor most már csak hogy bétizennégyesedjem: tali esetleg, ha már lassan mindneki feltűnt? Skótnak majd írok esemeset, mert magától baszik benézni a topicba....

(#3004) Slax válasza Bencom ™ (#3003) üzenetére


Slax
senior tag

Üdv. :)
Ezen a hétvégén részemről nem valószínű, egyrészt mert még kehes vagyok, másrészt meg jövőhéten szerdán bejárás (igen, megint, ezen az őszön a harmadik, és megint nállunk esznek, igen, harmadszor, hogy az ég rogyjon :O ), így meglehetősen sok még a meló. Szerda után viszont jöhet bármi, tali itt ott amott, paint, akármi. Remélem.

[ Szerkesztve ]

''mit csinálsz? megmondod a gépnek: MŰ-HOLD-VEVŐ!! NEM ÉRTED?! MŰ-HOLD-VEVŐ!!'' by escie '' Fáznak a bitek, a kihűlt adatok egymáshoz bújnak... by LAN Sianis megtömött egy pónit

(#3005) Bencom ™ válasza Slax (#3004) üzenetére


Bencom ™
őstag

akkor ha jól értem szavaid, jövőhét péntek/szombat este öreg mocisnál 6 körül összeülhet a PH! népe?

támogatók, ellenzők? :)

(#3006) Bencom ™ válasza Bencom ™ (#3005) üzenetére


Bencom ™
őstag

ennyire ne tolongjatok! :D

(#3007) Sianis válasza Bencom ™ (#3006) üzenetére


Sianis
addikt

Nyugizzál már!

Még van addig 1 hét.

Sianis

(#3008) escie válasza Bencom ™ (#3005) üzenetére


escie
őstag

kb egy oraval elotte tudok biztosat mondani.
a helyzet a szokasos, tolem fuggetlen szervezzetek, ha tudok megyek, ha nem, akkor nem, de igyekszek.
latjatok, hogy kell kibujni az osszes felelosseg alol. igy konnyu az elet. :U

I'm back, baby!

(#3009) Bencom ™ válasza escie (#3008) üzenetére


Bencom ™
őstag

Taníts még mesteer! :DDD

Sian: én nyugodt vagyok, írtam Skótnak is, azt mondta, figyelemmel kíséri a topicot de amíg nem tud biztosat addig nem ír.

(#3010) Slax válasza Sianis (#3007) üzenetére


Slax
senior tag

Bezony, mit kell itt kapkodni. 1 hét az hosszú idő. ;)

''mit csinálsz? megmondod a gépnek: MŰ-HOLD-VEVŐ!! NEM ÉRTED?! MŰ-HOLD-VEVŐ!!'' by escie '' Fáznak a bitek, a kihűlt adatok egymáshoz bújnak... by LAN Sianis megtömött egy pónit

(#3011) escie válasza Bencom ™ (#3009) üzenetére


escie
őstag

kerdezz...

I'm back, baby!

(#3012) Bencom ™ válasza escie (#3011) üzenetére


Bencom ™
őstag

sajna te nem az aranyba jártál így nem tudod a tanárok gyengéit, de talán kep fel tud homályosítani és adhatnál tippeket :DDD

Slax: hosszú bizony, de múltkor egy hónap alatt egyetlen hsz- született, félő hogy pont a taliszervezés ideje alatt ismétlődik ez meg és akkor nem lesz tali...

ja és nyugi most nem fogok sokat inni! :DDD Relatíve.. :DDD

(#3013) Sianis válasza Bencom ™ (#3012) üzenetére


Sianis
addikt

1. Nyugizzál le. Valójában senki nem kíváncsi arra, hogy iszol-e vagy sem.
2. Ha rajtunk múlik akkor lesz tali, mivel mi szombatonként 99%-ban ráérünk.
3. Inkább tanuljál, semmint a tanárok gyengéire hajtasz, mivel 1 közös gyengéjük van, ez pedig a tudás.

Sianis

(#3014) escie válasza Bencom ™ (#3012) üzenetére


escie
őstag

tipp kell?
tessek:

tanulj!

I'm back, baby!

(#3015) Bencom ™ válasza Sianis (#3013) üzenetére


Bencom ™
őstag

én nyugodt vagyok ettől függetlenül úgy látom mindjárt leharapjátok a fejem.... :U
bocs hogy írtam, csövi...
majd írjatok egy SMS-t hogy lesz e tali kb 1-2 nappal előtte, kösz...

(#3016) Slax válasza Sianis (#3013) üzenetére


Slax
senior tag

Egyetértek. :)

''mit csinálsz? megmondod a gépnek: MŰ-HOLD-VEVŐ!! NEM ÉRTED?! MŰ-HOLD-VEVŐ!!'' by escie '' Fáznak a bitek, a kihűlt adatok egymáshoz bújnak... by LAN Sianis megtömött egy pónit

(#3017) Montesz


Montesz
csendes tag

Beni ugy látom semmit nem változtál. Ha lesz tali szerintem én is benézek, hogy képviseljem magam. :))

Bocs, egy pillanatra azt hittem, hogy bölcsész vagy, aztán láttam csak elbambultál...

(#3018) Kephamos válasza Bencom ™ (#3012) üzenetére


Kephamos
addikt

Melyik tanárról van szó?

(#3019) Kephamos


Kephamos
addikt

beindult a szokásos sértődöttség és/vagy pangás? Tali szombaton?

(#3020) Sianis válasza Kephamos (#3019) üzenetére


Sianis
addikt

Eddig úgy néz ki, hogy Igen! Mondjuk pont hónap végén vagyunk, várjuk meg, hogy SAMY és Slax mit mond.

Sianis

(#3021) SAMYka válasza Sianis (#3020) üzenetére


SAMYka
aktív tag

Samy nem mond semmit mert sajnos annyi pénzem sincs hogy éhenhaljak. :W

PH! Tábor - ...mert megérdemlem...

(#3022) Slax válasza SAMYka (#3021) üzenetére


Slax
senior tag

Samy azt mondja jön, mer ha nem, kupán vágom. :K A többivel ne foglalkozz. ;) Nem viccelek. :DDD

''mit csinálsz? megmondod a gépnek: MŰ-HOLD-VEVŐ!! NEM ÉRTED?! MŰ-HOLD-VEVŐ!!'' by escie '' Fáznak a bitek, a kihűlt adatok egymáshoz bújnak... by LAN Sianis megtömött egy pónit

(#3023) SAMYka válasza Slax (#3022) üzenetére


SAMYka
aktív tag

Wazze lassan már nincs olyan tali amin ne lennék ott kötelező jelleggel. :DDD
Nem tom mi lesz mert jelenlegi vagyonom 200ft-ban teljesedik ki és nem is nagyon akar változni ez a helyzet míg meg nincs a jogsim sajnos.

Mod Jut eszembe 0 hibás kreszvizsgát írtam, lehet félni tőllem ;] már lassan én is félek magamtól :DDD

Mod2: 2 sör hmmm nem tudom majd elválik mi lesz még :R

[ Szerkesztve ]

PH! Tábor - ...mert megérdemlem...

(#3024) Sianis válasza SAMYka (#3023) üzenetére


Sianis
addikt

2 sört fizetek neked!

Sianis

(#3025) Bencom ™


Bencom ™
őstag

akkor szombat 6 óra, mocis? Slax, útba esek neked?

Kep: nem csak sokvolt a dolgom,nem tudtam nézni a topicot. Skótnak este küldök SMS-t.

(#3026) b14


b14
senior tag

Micsoda?
Szervezkedés, nekem meg senki nem szól? :B

''...de a konfigjából kiindulva, nem hiszem, hogy 40 éves családos ember lenne...'' -- by Slax

(#3027) Kephamos válasza SAMYka (#3023) üzenetére


Kephamos
addikt

Elvették a jogsid, vagy mifene? :F

(#3028) Sianis válasza b14 (#3026) üzenetére


Sianis
addikt

Olvasni tudtok régóta, szóval használjátok is valamire. ;]

Sianis

(#3029) b14 válasza Sianis (#3028) üzenetére


b14
senior tag

Mi a többesszám?

''...de a konfigjából kiindulva, nem hiszem, hogy 40 éves családos ember lenne...'' -- by Slax

(#3030) Kephamos válasza b14 (#3029) üzenetére


Kephamos
addikt

Arra vagy kíváncsi, hogy mire szolgál? :DDD

(#3031) escie válasza Kephamos (#3027) üzenetére


escie
őstag

szerintem nagymocira csinalja...

I'm back, baby!

(#3032) ngabor2 válasza escie (#3031) üzenetére


ngabor2
nagyúr

én meg tudom, hogy nem :P

(#3033) b14 válasza Kephamos (#3030) üzenetére


b14
senior tag

Arra, hogy miért használja

''...de a konfigjából kiindulva, nem hiszem, hogy 40 éves családos ember lenne...'' -- by Slax

(#3034) Sianis válasza escie (#3031) üzenetére


Sianis
addikt

Az már megvan neki! :)

Sianis

(#3035) SAMYka válasza escie (#3031) üzenetére


SAMYka
aktív tag

az már meg van 2 éve ;]
Most teherkocsiból járok "C" kategória
és ha minden igaz még az éven elkezdem a nehézpótot is "E" kategória mert jövőre legalább duplájára emelik, aztán meg majd levizsgázok 2 éven belül valamikor ;]

PH! Tábor - ...mert megérdemlem...

(#3036) Kephamos


Kephamos
addikt

Akkor holnap lesz tali? Én nemsokára megyek haza, szóval addíg nem leszek, de ha lesz, akkor leszek. :))

(#3037) Bencom ™ válasza Kephamos (#3036) üzenetére


Bencom ™
őstag

akkor holnap lesz tali? Slax, bejelentkezhetnél! :D

Ma meg verébavató nálunk, de az hlyeség oda nem megyek, mert reménykedem abban hogy holnap veletek találkozhatok :)
már ha le nem harapjátok most már a fejem a legapróbb mukkanásért... :U

(#3038) Sianis válasza Kephamos (#3036) üzenetére


Sianis
addikt

Meglátjuk kolléga, meglátjuk. Nem ígérek semmit.

Sianis

(#3039) Bencom ™ válasza Sianis (#3038) üzenetére


Bencom ™
őstag

na ha lesz, akkor lécci írjatok SMS-t, főleg Slax hogy tud e vinni, mert nemnagyon leszek gépközelben, a telómon meg szokás szerint nincs pénz...
csövi! :)

(#3040) b14 válasza Bencom ™ (#3039) üzenetére


b14
senior tag

Én ott leszek, ha valami nem jön közbe (földrengés, vonatdefekt, stb.)

''...de a konfigjából kiindulva, nem hiszem, hogy 40 éves családos ember lenne...'' -- by Slax

(#3041) Skót


Skót
aktív tag

Idvelet mindenkinek!
énis belesek a talira, annak ellenére hogy manapság leginkább R.O. módban vagyok a fórumon:D
6-kor a mocisnál;)

"A modell alkatú nők olyanok mint egy rossz rádió: nem lehet rajtuk semmit fogni! Hát tényleg ez kell Nektek?"

(#3042) Bencom ™ válasza b14 (#3040) üzenetére


Bencom ™
őstag

vonatdefekt? és ha rádzuhan egy tengeralattjáró vagy beszorul a vonat kormánya, vagy elüt egy nyíregyi villamos? :DDD

Skót, örülök akkor valahogy bevergődök :DDD
Könyvet elolvastad? :)
Slax, élsz még? :D

(#3043) Slax


Slax
senior tag

Én is megyek. :D Beni, csak haza tudlak majd vinni, másfelé is lesz dolgom, így be nem, bocsi. :B

''mit csinálsz? megmondod a gépnek: MŰ-HOLD-VEVŐ!! NEM ÉRTED?! MŰ-HOLD-VEVŐ!!'' by escie '' Fáznak a bitek, a kihűlt adatok egymáshoz bújnak... by LAN Sianis megtömött egy pónit

(#3044) Bencom ™ válasza Slax (#3043) üzenetére


Bencom ™
őstag

oksa, akkor nézek egy buszot :) akkor hazafelé nem kell már 11-kor lelépnem, az is jobb mint a semmi :)
és téháiksz :)

(#3045) Bencom ™ válasza Bencom ™ (#3044) üzenetére


Bencom ™
őstag

na, pont van egy busz, 6-ra ott leszek az univerzumnál! megyek enni meg elkészülni, csövi!:)

(#3046) Sianis


Sianis
addikt

Jelentem, mi nem megyünk! Jó bulizást, fiatalok! :)

Sianis

(#3047) biga


biga
senior tag

A fenébe. Ma akár mehettem volna. Fél hét után indultam el Nyíregyházárol haza az üres házba, jobb program híján :) A család nincs itthon, egyedül üldögélek itthon, és jó pár nap után felnézek ide és mi fogad: épp lemaradok egy talirol. Pedig már olyan régen voltam :O

''Fiatalok! Tiétek a jövő! Régebben úgy volt, hogy a miénk lesz. (Sándor György)'

(#3048) b14 válasza biga (#3047) üzenetére


b14
senior tag

Pedig négyen már elég családias lett vna a hangulat.

''...de a konfigjából kiindulva, nem hiszem, hogy 40 éves családos ember lenne...'' -- by Slax

(#3049) Bencom ™ válasza b14 (#3048) üzenetére


Bencom ™
őstag

voltunk mi öten is és ha azt is számítjuk hogy kb tíz percig nyúzott mobilon az asszony akkor hatan is XD

hát ez elép mini talira sikeredett!
szégyenszemre felhívtam fatert hogy vigyen haza, nem volt kedvem várni két órát a buszra :F

de hogy téged két sör is semlegesít? :F:DDD

(#3050) Skót válasza Bencom ™ (#3049) üzenetére


Skót
aktív tag

no igen elég apróra sikerült ez a megmozdulás mert ok, hogy voltunk 5-en de ebből ph!-s 3 és abból a 3.ból is egy kockácska:D (sör-t save-eli minden?:)) )
De majd a köv tali jobb lesz:)

"A modell alkatú nők olyanok mint egy rossz rádió: nem lehet rajtuk semmit fogni! Hát tényleg ez kell Nektek?"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.