Hirdetés

2024. június 8., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4301) Matr x


Matr x
aktív tag

Hogy miről maradtam le... Következőt így nem hagyhatom ki :D

Mindenhonnan csak zubog a sz@r, már nem is győzünk elállni alóla... --- ''Aztán egymásra ne lődözzetek!'' - Muterom paintball előtt

(#4302) Bencom ™ válasza Matr x (#4301) üzenetére


Bencom ™
őstag

Topicot kellene olvasgatni :U Pedig hányszor szóba kerültél... meg a húgod is :DDD

(#4303) Kephamos válasza Matr x (#4301) üzenetére


Kephamos
addikt

főleg a húgod. :D

(#4304) Matr x válasza Bencom ™ (#4302) üzenetére


Matr x
aktív tag

Olvasgatni, olvasgatni. De egyszer van végzőstűzés és bál (meg ehhez tartozó öltönyös berúgás :DDD).

Akkor biztos ezért csuklott.

Mindenhonnan csak zubog a sz@r, már nem is győzünk elállni alóla... --- ''Aztán egymásra ne lődözzetek!'' - Muterom paintball előtt

(#4305) Bencom ™ válasza Matr x (#4304) üzenetére


Bencom ™
őstag

"Akkor biztos ezért csuklott."

Össze? ;]

(#4306) SAMYka


SAMYka
aktív tag

Na ma jót paintoltam jó időben :D
Slax mi újság a versennyel?

PH! Tábor - ...mert megérdemlem...

(#4307) Bencom ™ válasza SAMYka (#4306) üzenetére


Bencom ™
őstag

Egyik ismerősöm meg osztállyal volt paintezni, kölcsön is kérte a cuccomat... ja igen, ki is fogyott belőle a gáz, vállalsz még töltést? jársz mostanában erre? Az extázissal voltak, de nem töltötték fel neki csak ideiglenesen adtak egy másik palackot, furcsálltam is...

(#4308) SAMYka válasza Bencom ™ (#4307) üzenetére


SAMYka
aktív tag

nem tudom mikor járok arra. Az enyim is üres és nem volt Zoliéknál nagy palack és én is kaptam kicsit kölcsön. Télére szerintem nem töltök, az idén meg nagyon kételyes hogy játszok e még.

PH! Tábor - ...mert megérdemlem...

(#4309) Bencom ™ válasza SAMYka (#4308) üzenetére


Bencom ™
őstag

Ja, ha nem hát nem, akkor majd elég ha tavasszal feltöltöm én is :)

Ma kettőkor nagyon szorítsatok nekem, mert előrehozott érettségit teszek fikából a bánkiban!

(#4310) Bencom ™


Bencom ™
őstag

Na hát akár szurkoltatok akár nem, meglepően jól ment, még azt is megkockáztatom, hogy ötös lett :) egy óra alatt megírtam pedig 2 óra volt rá, és bár rohadtul izgutam az elején, a végére már nagyon lenyugodtam és vigyorogtam mindenen :DDD Pedig eddig még nem is piáltam, de ha meglesz az eredmény, tuti meglesz az is :DDD

(#4311) Montesz


Montesz
csendes tag

HI Mindenkinek!!!!
Hiányoztam??? :DDD

Bocs, egy pillanatra azt hittem, hogy bölcsész vagy, aztán láttam csak elbambultál...

(#4312) Kephamos válasza Montesz (#4311) üzenetére


Kephamos
addikt

Hogyne! :)

(#4313) Slax válasza Montesz (#4311) üzenetére


Slax
senior tag

:DDD

''mit csinálsz? megmondod a gépnek: MŰ-HOLD-VEVŐ!! NEM ÉRTED?! MŰ-HOLD-VEVŐ!!'' by escie '' Fáznak a bitek, a kihűlt adatok egymáshoz bújnak... by LAN Sianis megtömött egy pónit

(#4314) Montesz válasza Slax (#4313) üzenetére


Montesz
csendes tag

Kösz! Ezt vegyem NEM-nek?

Fúú mennyi sokminden új dolog van itt a Ph!-n...Csak ámulok és bámulok :Y

Bocs, egy pillanatra azt hittem, hogy bölcsész vagy, aztán láttam csak elbambultál...

(#4315) Slax válasza Montesz (#4314) üzenetére


Slax
senior tag

Isten őrizz. :DDD

''mit csinálsz? megmondod a gépnek: MŰ-HOLD-VEVŐ!! NEM ÉRTED?! MŰ-HOLD-VEVŐ!!'' by escie '' Fáznak a bitek, a kihűlt adatok egymáshoz bújnak... by LAN Sianis megtömött egy pónit

(#4316) Sianis


Sianis
addikt

Na mi van? Szabolcsban ledobták az atomot?

Sianis

(#4317) Bencom ™ válasza Sianis (#4316) üzenetére


Bencom ™
őstag

Még lejjebb... talit mostanában senki nem akar szervezni? Ma volt meg a fizika szóbelim, nem ártana egy kis részegedéssel ezt megünnepelni vagy valami... amúgy jó volt csak majdnem agyonvágott az áram az egyik kísérlet közben. (igen sajnos csak majdnem)

(#4318) SAMYka


SAMYka
aktív tag

Mostanába kicsit nehezen mozgok mint aláírásom mutatja, meg ujra munkanélküli lettem. Ez azért jó mert van időm és azért nem mert nincs pénzem. De ha lesz valami szervezés és szerdán sikerül megoldani a problémám akkor akár be is nézhetek.

PH! Tábor - ...mert megérdemlem...

(#4319) lorcsi válasza SAMYka (#4318) üzenetére


lorcsi
veterán

elvették a jogisd ? :(
hogy történt?
jöhet pm is

[ Szerkesztve ]

(#4320) SAMYka válasza lorcsi (#4319) üzenetére


SAMYka
aktív tag

Alapjába véve nem titok meg úgy is megkérdi mindenki
Oldalba vágtam egy matizt. Elkezdtem előzni ő meg nem hagyott gyorsított szemből kanyar meg domb. Bejött egy másik és a pótkocsi sarkával oldalba vágtam. Azaz majdnem átdobtam a szalagkorláton.
És mindezt romániába.

PH! Tábor - ...mert megérdemlem...

(#4321) Bencom ™ válasza SAMYka (#4320) üzenetére


Bencom ™
őstag

Uff... "részvétem"... és míg kivizsgálják az ügyet, addig bevonták, vagy végleges?

(#4322) lorcsi válasza SAMYka (#4320) üzenetére


lorcsi
veterán

:(
nem lehetett egyszerű hazajönni :(

(#4323) SAMYka


SAMYka
aktív tag

Nekem annyi kár lett az autón hogy letört a lámpa meg a szélesség jelző, ezt 1.5 óra alatt megcsináltam. A matiz az kicsit rosszabul járt.
Amúgy elvették a jogsim és nem vezethetek sehol DE papírom van hogy még 10 napig vezethetek románba ahonan kitiltotak (mint sofőr) 2 hónapra. Nemsokára indulok ki és visszaadják csak náluk nem vezethetek jan19.ig de amúgy se mennék náluk mert közlekedni halál.

Beni itt már nincs kivizsgálás. Megállapították hogy magyar vagyok és kamionos ezért én vagyok a hibás. Fizettem még 12XXX büntetést a helyszínen amúgy 48 órán belül ez a duplája lett volna azon felül pedig a triplája.

[ Szerkesztve ]

PH! Tábor - ...mert megérdemlem...

(#4324) Bencom ™ válasza SAMYka (#4323) üzenetére


Bencom ™
őstag

Bakker... legalább erdélyben voltál, vagy igazi suttyó-román földön? Bár ilyenkor már az sem számít... akkor nem kell újra vizsgáznod meg ilyenek, csak megvárni míg letelik a kitiltás, meg visszaadják a papírost?
És a munkahelyet is visszakapod utána, vagy az végleges?

(#4325) Kephamos válasza Bencom ™ (#4324) üzenetére


Kephamos
addikt

Nem hinném, hogy a melóhely is ugrott.

(#4326) Bencom ™ válasza Kephamos (#4325) üzenetére


Bencom ™
őstag

"Mostanába kicsit nehezen mozgok mint aláírásom mutatja, meg ujra munkanélküli lettem."

Csak ezért kérdeztem.

(#4327) Kephamos válasza Bencom ™ (#4326) üzenetére


Kephamos
addikt

Elnéztem.

Samy:Remélem hamarosan kapsz új melót...

(#4328) SAMYka


SAMYka
aktív tag

Jogosítvány visszaszerezve :D
830km 15 óra vezetés de legyőztem romániát legyűrtem a bürokráciát :DDD
Jelenleg nem melózom mert ez a cég csak románba jár és ki vagyok tiltva január 19. de ha lehetne nem is mennék vissza. Meló lenne de nagyon el kell gondolkodni dolgokon meg kaptam egy lehetőséget megpróbálom kihasználni ha sikerül.
Majd a jövő eldönti mi lesz.

PH! Tábor - ...mert megérdemlem...

(#4329) Bencom ™ válasza SAMYka (#4328) üzenetére


Bencom ™
őstag

Gratula, és akkor sok sikert a továbbiakhoz!

Szóval a hétvégén egy tali beleférne szerintetek?

(#4330) SAMYka válasza Bencom ™ (#4329) üzenetére


SAMYka
aktív tag

Nekem jelenésem van a tesóméknál péntek délután szerintem csak vasárnap esek haza.

PH! Tábor - ...mert megérdemlem...

(#4331) Kephamos válasza Bencom ™ (#4329) üzenetére


Kephamos
addikt

Kizárt dolog, mert nemtudom! Zh-k vannak megállás nélkül.

(#4332) Sianis válasza Bencom ™ (#4329) üzenetére


Sianis
addikt

Ha jössz Selmecbányára, akkor belefér.

Sianis

(#4333) Bencom ™


Bencom ™
őstag

És jövőhéten?

(#4334) ngabor2


ngabor2
nagyúr

látom, itt se rózsásabb a helyzet taliszervezésileg. nálunk se... pedig már úúúgy mennék egyre, akár nyíregyre is.

(#4335) Kephamos válasza Sianis (#4332) üzenetére


Kephamos
addikt

Te mész? De jó már neked!

(#4336) Sianis válasza Kephamos (#4335) üzenetére


Sianis
addikt

Mentem igen.

„Ha Selmec hív, mi ott leszünk...”

Sianis

(#4337) Sianis válasza ngabor2 (#4334) üzenetére


Sianis
addikt

Szilvesztert merre tervezel? Nekünk egyelőre nincs semmi terv. Egy nyugis, pipázós, sörözős jó lenne. :)

Sianis

(#4338) Bencom ™ válasza Sianis (#4337) üzenetére


Bencom ™
őstag

Támogatom az ötlet.

(#4339) ngabor2 válasza Sianis (#4337) üzenetére


ngabor2
nagyúr

ha nem zavartok el, akkor én is mennék (pipával együtt :D) :R

(#4340) Bencom ™ válasza ngabor2 (#4339) üzenetére


Bencom ™
őstag

De a teaházba tavaly sem engedtek be, van valami ötlet hogy helyileg hol legyen?

(#4341) Sianis válasza Bencom ™ (#4340) üzenetére


Sianis
addikt

Ha bunkó lennék azt mondanám, hogy ott van ngabor háza, de nem tudom mennyire vevő az ilyesmire. :)

Esetleg Debrecenben valami jó kis hely? Sajna az én szüleim nem támogatják a party-t a mi házunkban és én ezt tiszteletben tartom.

Sianis

(#4342) Kephamos


Kephamos
addikt

egyelőre én is csatlakoznék, ha mód van rá és minden rendben lesz.

(#4343) Bencom ™ válasza Sianis (#4341) üzenetére


Bencom ™
őstag

Hát igen, nyíregyen sok hely nincs, ami alkalmas lenne ilyesmire, debrecenben meg nem vagyok annyira otthon.

(#4344) ngabor2 válasza Sianis (#4341) üzenetére


ngabor2
nagyúr

hümm... majd meglássuk, de egyelőre atomtámadás utáni helyzet uralkodik nálam... remélem valamennyire konszolidálódik addigra.

monnyuk elég hülyén nézne ki egy nyíregyi tali debrecen belvárosában :D

[ Szerkesztve ]

(#4345) Sianis válasza ngabor2 (#4344) üzenetére


Sianis
addikt

Azért mert itt beszélünk róla még nem kötelező, hogy itt legyen. Felőlem át is mehetünk a debrecenibe.

Sianis

(#4346) SAMYka


SAMYka
aktív tag

Hmm
csak megérik egy ph-kelet-mo-szilveszter
Na majd figyelgetek mert nem tudni még hogy dolgozom e vagy sem.

PH! Tábor - ...mert megérdemlem...

(#4347) ngabor2 válasza Sianis (#4345) üzenetére


ngabor2
nagyúr

holnap megkérdezem a vízműves kisházat, ha nem felejtem el. minimális az esély, hogy szabad 31-én és 1-én.

mod: megkérdeztem, foglalt :(

[ Szerkesztve ]

(#4348) Bencom ™


Bencom ™
őstag

Üdv, valaki aki miskolcra jár (lehetőleg a gépészmérnöki szakra) nem tudja véletlenül, hogy mi kell hozzá, hogy felvegyenek? Az érettségiken kívül kell valami, vagy nincs semmi extra buktató dolog? Csak ezért mentem volna a nyíltnapra, hogy ezt kiderítsem, de ma elaludtam, holnap meg összevissza mennek a vonatok (egyébként miért nincs egyetlen papíron sem feltűntetve, hogy hány órától kezdődnek a nyíltnapok??) ráadásul a vonatjegy is marha drága, szóval úgy járok jobban, ha itt megkérdezem, azt tudom, hogy Sian meg Kep is odajár, hátha tudtok valamit erről... Köszi előre is!

u.i.: akkor van már valami helyi ötlet a szilveszterre?

(#4349) Sianis válasza Bencom ™ (#4348) üzenetére


Sianis
addikt

Mint minden állami egyetemen itt is az érettségi az előfeltétel.

Nem tudom, hogy a jelenlegi oktatási rendszerben van-e felvételi, de lehet, hogy van.

Amúgy kérdezz bátran, válaszolunk amire tudunk.

Sianis

(#4350) Bencom ™ válasza Sianis (#4349) üzenetére


Bencom ™
őstag

Már utánanéztem a hivatalos honlapján (kicsit fájt, hogy minden második oldal úgy jött fel hogy 404...) csak egyetlen szakra kell alkalmassági vizsga, azt hiszem az anyagmérnökire, de én gépészmérnöki szakra akarok menni, oda nem írtak semmit, szóval oda csak az érettségipontok kellenek, ami idén 166 pont volt (az államilag támogatott) és jövőre azt hiszem felemelik 200-ra, de az is meglesz. A kérdés az lett volna, hogy kell e külön alkalmassági, pl rajzvizsga, meg ilyenek, de ahogy utánanéztem, úgy tűnik nem.

De már megkerestem az intézményt a PH!-s google maps-on is, meg kicsit utánajártam... ez ingyen van, elvonatozni/bebuszozni oda meg kb 5K-ból jött volna ki...
Még a koliknak akarok majd utánajárni, hogy mi hogy van meg mennyiért...

Ja és köszi!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.