Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) SAMYka


SAMYka
aktív tag

Kedves moderátorok, a topic nem véletlenül lett a fáradtgőzbe nyitva. Kérném hogy ne helyezzék át és ne töröljék ezen topicot, mert a lokálban nem lehet látni ha valami történik. Jó lenne ha a főoldalról is látható lenne a topic és lehet hogy többen lennék.
Köszönöm.

Szerintem a dolog egyértelmű.

Az időpont: November 12. azért mert fizetés után van (ha valaki dolgozik), azért ilyen későn hogy rá lehessen készülni.

A hely: a régi helyszín az ''Öreg motoros söröző'' volt. Jó kis hely mert le lehet ülni kint is és lehet dohányozni vígan úgy hogy nem zavar senkit. Az ídőjárást figyelembe véve szerintem elég hideg lesz akkor. Bármilyen javaslat elfogadott a helyszín meghatározására.
STB STB ami ilyenkor kell még azt meg lehet beszélni itt. :C :C :C

----

azóta történt egy-s-más. legfrissebb dolgok.

következő tervezett időpont: július 7, szombat.
Annyi kérésem lenne hogy 15-17 főre limitáljuk a létszámot ha nem gond a hely miatt is. Itt alvás megoldható több embernek is ha hoznak valami szivacsot vagy matracot vagy akármi. A költségeket szeretném minimumra csökkenteni így felajánlásokat várok (fa, bogrács, bográcsálvány, víz, asztal, szék van). Pia megolható kb mindenki határolja be hogy mennyit szeretne inni és azt megveszem aztán vagy utalás vagy helyszínen fizetés.
Akkor írok egy névsort:

akik csak paintballra jönnek:
Skót
Dantor

akik csak az esti főzésre jönnek:
Kephamos
Ticsi.
Montesz
Whaskes

akik mindkettőre jönnek:
Winner_hun
szandisas
ngabor2 2x2 személyes sátor, 2 felfújható matrac, mindkettő lefoglalva :D sör
Samy + pár fő helyszín, szervezés
Slax
Matr X
Sianis + 1 fő
Esmein
Feedoo
Antimatrix

akik lehet, hogy jönnek:
csapos2
Bencom


Aki jönni akar az kérem jelezze.

utoljára szerkesztve: 2007. 06. 18.

PH! Tábor - ...mert megérdemlem...

(#2) escie válasza SAMYka (#1) üzenetére


escie
őstag

ha te nov12-én kiülsz, én komolyan mondom, ingyen belövöm a Mac-ed! :DDD
jóóóó kis -1C, havaseső, 40km/h-ás szél, SAMY meg bőszen sörözik... :))

amúgy benne vagyok természetesen, remélem semmi nem jön közbe addig.

jobbrafel.

I'm back, baby!

(#3) Slax válasza escie (#2) üzenetére


Slax
senior tag

Emlékszel, mikor tavaly télen az univerzum mellől testületileg átvonultunk biga mester által javasolt helyre? Akkor elszaladtam Drizzt-ért a Jeró mellé. Hóesés, szél, én meg egy mozgó hóembert láttam.:)) Most látnék egy álló hóembert sörrel és cigivel a kezében.:D
Az időpont nekem is jó, túl leszek ippeg egy gátőri kiértékelőn, úgyhogy szabadság (ha nem megyünk fát ültetni).

''mit csinálsz? megmondod a gépnek: MŰ-HOLD-VEVŐ!! NEM ÉRTED?! MŰ-HOLD-VEVŐ!!'' by escie '' Fáznak a bitek, a kihűlt adatok egymáshoz bújnak... by LAN Sianis megtömött egy pónit

(#4) Drizzt


Drizzt
nagyúr

Egyelőre jelen, jelen állás szerint kéthetente járok haza, s az pont annyira esik, ha jól látom. Hmm. Meglássuk. :D Legfeljebb valahol megint megtaláltok helykeresés közben, amint részegen kérem a feleseket... :D

I am having fun staying poor.

(#5) escie válasza Slax (#3) üzenetére


escie
őstag

igen, akkor én is eldeltáztam a helyszínig, szép hóesés volt... (a deltázást asszem már kifejtettem valhol...:) )
(váhh, imádom a telet.:D )

I'm back, baby!

(#6) b14 válasza escie (#2) üzenetére


b14
senior tag

Figy, a sör tuti nem melegszik fel meg a rostoslé sem:D úgyhogy az időjárás pot optimális.

''...de a konfigjából kiindulva, nem hiszem, hogy 40 éves családos ember lenne...'' -- by Slax

(#7) escie válasza b14 (#6) üzenetére


escie
őstag

tudod te, milyen nehezen jön ki a sörkása az üvegből. :))
én asszondom, legyünk bent.
:)

I'm back, baby!

(#8) Sianis


Sianis
addikt

Remélem jó lesz!

Aszittem már, hogy azért nyitod külön topcban, mert LAN-ozunk egyet a pincétekben :D

(#9) SAMYka válasza Sianis (#8) üzenetére


SAMYka
aktív tag

Na ott sem lenne gatyarohasztó hőség.;]

PH! Tábor - ...mert megérdemlem...

(#10) Sianis válasza SAMYka (#9) üzenetére


Sianis
addikt

Levennénk a procihűtőket...

(#11) SAMYka válasza Sianis (#10) üzenetére


SAMYka
aktív tag

Az határeset, de valami gagyi 486-os paszív borda is megtenné.:DDD

PH! Tábor - ...mert megérdemlem...

(#12) sharpapa


sharpapa
aktív tag

Most lehet hogy én is jönnék.Hol lessz, mikor?

"Mi a különbség köztem és Mark Zuckerberg közt? Én privát információkat adok vállalatokról nektek ingyen, és gazember vagyok. Zuckerberg a ti privát adataitokat adja vállalatoknak pénzért, és ő az Év Embere." (Julian Assange)

(#13) SAMYka válasza sharpapa (#12) üzenetére


SAMYka
aktív tag

#1

A mikor az adott. A hol még tisztázásra vár.;]

PH! Tábor - ...mert megérdemlem...

(#14) lorcsi válasza SAMYka (#1) üzenetére


lorcsi
veterán

sok sikert, remélem ti többen leszetek mint mi voltunk ;)

(#15) sharpapa


sharpapa
aktív tag

Nem tom mennyek-e.Még csak gyerek vagyok.;):B

"Mi a különbség köztem és Mark Zuckerberg közt? Én privát információkat adok vállalatokról nektek ingyen, és gazember vagyok. Zuckerberg a ti privát adataitokat adja vállalatoknak pénzért, és ő az Év Embere." (Julian Assange)

(#16) escie válasza sharpapa (#15) üzenetére


escie
őstag

elárulom, nem te lennél a legfiatalabb. :D
gyere nyugodtan, nem harapunk.

I'm back, baby!

(#17) Drizzt válasza sharpapa (#15) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Mennyire? :D

I am having fun staying poor.

(#18) sharpapa válasza Drizzt (#17) üzenetére


sharpapa
aktív tag

14 év.Áprilisban 15.

"Mi a különbség köztem és Mark Zuckerberg közt? Én privát információkat adok vállalatokról nektek ingyen, és gazember vagyok. Zuckerberg a ti privát adataitokat adja vállalatoknak pénzért, és ő az Év Embere." (Julian Assange)

(#19) b14 válasza sharpapa (#18) üzenetére


b14
senior tag

;];];]

''...de a konfigjából kiindulva, nem hiszem, hogy 40 éves családos ember lenne...'' -- by Slax

(#20) Slax


Slax
senior tag

Hát igen, b14. Azt a bemutatkozást, köszönést nehéz elfelejteni.:)):))

''mit csinálsz? megmondod a gépnek: MŰ-HOLD-VEVŐ!! NEM ÉRTED?! MŰ-HOLD-VEVŐ!!'' by escie '' Fáznak a bitek, a kihűlt adatok egymáshoz bújnak... by LAN Sianis megtömött egy pónit

(#21) b14 válasza Slax (#20) üzenetére


b14
senior tag

És akkor ki is a kirekesztett?:DDD:O:DDD

''...de a konfigjából kiindulva, nem hiszem, hogy 40 éves családos ember lenne...'' -- by Slax

(#22) sharpapa válasza b14 (#19) üzenetére


sharpapa
aktív tag

Képeden látom hogy egy sorozatgyilkos állat vagy ugye? Ha megyek mesterlövészek lesznek a háztetőkön jól vigyázz!;]

"Mi a különbség köztem és Mark Zuckerberg közt? Én privát információkat adok vállalatokról nektek ingyen, és gazember vagyok. Zuckerberg a ti privát adataitokat adja vállalatoknak pénzért, és ő az Év Embere." (Julian Assange)

(#23) b14 válasza sharpapa (#22) üzenetére


b14
senior tag

Melyik suliba jársz?

''...de a konfigjából kiindulva, nem hiszem, hogy 40 éves családos ember lenne...'' -- by Slax

(#24) Slax válasza b14 (#21) üzenetére


Slax
senior tag

Lemaradtam egy szóközzel, de pár perc és rágyövök.:DDD
sharpapa: nem is tudod milyen kemény a srác. Már a szemmel verésétől kék monoklijaink voltak.:D:DDD





[Szerkesztve]

''mit csinálsz? megmondod a gépnek: MŰ-HOLD-VEVŐ!! NEM ÉRTED?! MŰ-HOLD-VEVŐ!!'' by escie '' Fáznak a bitek, a kihűlt adatok egymáshoz bújnak... by LAN Sianis megtömött egy pónit

(#25) b14 válasza Slax (#24) üzenetére


b14
senior tag

Kár volt mondanod.
Eddig azt hittem, hogy a meglepetés erejével is hathatok rá!:DDD

''...de a konfigjából kiindulva, nem hiszem, hogy 40 éves családos ember lenne...'' -- by Slax

(#26) sharpapa válasza b14 (#23) üzenetére


sharpapa
aktív tag

Csoki
Azaz Eötvös József Általános Iskola és Gimnázium gimijének 0.ik tagozatán számtek+angol emelt óraszámmal.

"Mi a különbség köztem és Mark Zuckerberg közt? Én privát információkat adok vállalatokról nektek ingyen, és gazember vagyok. Zuckerberg a ti privát adataitokat adja vállalatoknak pénzért, és ő az Év Embere." (Julian Assange)

(#27) b14 válasza sharpapa (#26) üzenetére


b14
senior tag

Gyá, Hummerdikk is oda jár!:))

''...de a konfigjából kiindulva, nem hiszem, hogy 40 éves családos ember lenne...'' -- by Slax

(#28) escie válasza sharpapa (#22) üzenetére


escie
őstag

ja igen, ha magázódni akarsz, feletjsd el! :)
megengedett köszönések: ''heló'', ''sziasztok'', ''szevasztok'', meg ilyen jellegűek. :)

(ugye b14?;] )

I'm back, baby!

(#29) sharpapa válasza escie (#28) üzenetére


sharpapa
aktív tag

Nem a köszönés, hanem a korkülömbség. Beállit egy köjök egy halom felnőtt informatikus közé......

"Mi a különbség köztem és Mark Zuckerberg közt? Én privát információkat adok vállalatokról nektek ingyen, és gazember vagyok. Zuckerberg a ti privát adataitokat adja vállalatoknak pénzért, és ő az Év Embere." (Julian Assange)

(#30) b14 válasza escie (#28) üzenetére


b14
senior tag

Figy, akkor én most lehet, hogy nem megyek.:))

''...de a konfigjából kiindulva, nem hiszem, hogy 40 éves családos ember lenne...'' -- by Slax

(#31) sharpapa válasza b14 (#27) üzenetére


sharpapa
aktív tag

Mejik osztály, neve stb?

"Mi a különbség köztem és Mark Zuckerberg közt? Én privát információkat adok vállalatokról nektek ingyen, és gazember vagyok. Zuckerberg a ti privát adataitokat adja vállalatoknak pénzért, és ő az Év Embere." (Julian Assange)

(#32) escie válasza sharpapa (#29) üzenetére


escie
őstag

jaj, ne törődj már ezzel.
úgyis lesz egy ~kortársad, sőt, ha Bencom jön, akkor kettő is.

ide, a ph-ra is rengeteg felnőtt jár, mégis itt vagy.
ha van kedved, gyere, ha nincs, akkor ne, ennyi.. :)

b14, gyere nyugodtan. :)

I'm back, baby!

(#33) sharpapa válasza escie (#32) üzenetére


sharpapa
aktív tag

ok, ha tudok megyek. Csak szombaton van, nem biztos hogy ráérek.:U

"Mi a különbség köztem és Mark Zuckerberg közt? Én privát információkat adok vállalatokról nektek ingyen, és gazember vagyok. Zuckerberg a ti privát adataitokat adja vállalatoknak pénzért, és ő az Év Embere." (Julian Assange)

(#34) b14 válasza escie (#32) üzenetére


b14
senior tag

Akkor keziccsókolom:DDD

''...de a konfigjából kiindulva, nem hiszem, hogy 40 éves családos ember lenne...'' -- by Slax

(#35) SAMYka


SAMYka
aktív tag

Látom sikeres a topicom.:)

Hogy néha ''kicsit'' komoly is legyek: itt nem azért találkozunk hogy megtudjuk ki hány éves hanme hogy egy jót ''mulassunk''. Sörözés 18 év felett, rostos és kóla 18 alatt. Aki magázódik azt bannoljuk.;] (na ez aztán komoly lett)

Slax: kerestelek msn-en de nem válaszoltál
Escie: nincs véletlenül msn-ed?

PH! Tábor - ...mert megérdemlem...

(#36) b14 válasza SAMYka (#35) üzenetére


b14
senior tag

Van neki.:DDD

''...de a konfigjából kiindulva, nem hiszem, hogy 40 éves családos ember lenne...'' -- by Slax

(#37) Slax válasza SAMYka (#35) üzenetére


Slax
senior tag

Banyek, megen újra kell raknom azt a vackot. Nemtom mitől, random időközönként újra kell raknom, mert beszarik.:F

''mit csinálsz? megmondod a gépnek: MŰ-HOLD-VEVŐ!! NEM ÉRTED?! MŰ-HOLD-VEVŐ!!'' by escie '' Fáznak a bitek, a kihűlt adatok egymáshoz bújnak... by LAN Sianis megtömött egy pónit

(#38) Drizzt válasza sharpapa (#26) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Wow, én is oda jártam, csak nyolcosztályos gimibe. Asszem tavaly előtt végeztem, már nem emlékszem. :D

I am having fun staying poor.

(#39) sharpapa válasza Drizzt (#38) üzenetére


sharpapa
aktív tag

Marauvszki Tamást (német tanár) biztos ismered, lol csávó. Ő szivatott minket ezzel:Bővebben: link

Szerk.:helyszin adott?

[Szerkesztve]

"Mi a különbség köztem és Mark Zuckerberg közt? Én privát információkat adok vállalatokról nektek ingyen, és gazember vagyok. Zuckerberg a ti privát adataitokat adja vállalatoknak pénzért, és ő az Év Embere." (Julian Assange)

(#40) Drizzt válasza sharpapa (#39) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Igen, én kedveltem, s ez kölcsönös volt szerintem. Mi nem tanultuk magunkat agyon, de mindig szórakoztatott minket ilyesmi, illetve a német nyelvtannal kapcsolatos fejtörőhöz, jó kis ötösöket, meg egyeseket osztott érte. :D Jó fej ember szerintem. Tanítani is jól tanított, bár szót szinte egyet se tudok németül, de nem baj, második nyelv volt...

Szerintem a nevét teljesen másképp írják, meg én nem igazán szeretek valós neveket használni neten..

[Szerkesztve]

I am having fun staying poor.

(#41) b14


b14
senior tag

A talit nincs lehetőség arra, hogy egy héttel előrébb tegyük?
Mert így nekem pont nem esik bele az ősziszünetbe.:(

''...de a konfigjából kiindulva, nem hiszem, hogy 40 éves családos ember lenne...'' -- by Slax

(#42) Skót


Skót
aktív tag

nekem meg pont a szalagavatómra esik
bár inkább ülnék egy ph talin egy sör mellett minthogy pingvinruhában kerengjek az aula közepén arra hivatkozva hogy éppen keringőzök..:))

"A modell alkatú nők olyanok mint egy rossz rádió: nem lehet rajtuk semmit fogni! Hát tényleg ez kell Nektek?"

(#43) b14 válasza Skót (#42) üzenetére


b14
senior tag

Már 2 fontos tagért megérné áttenni :DDD :))

''...de a konfigjából kiindulva, nem hiszem, hogy 40 éves családos ember lenne...'' -- by Slax

(#44) SAMYka válasza b14 (#43) üzenetére


SAMYka
aktív tag

Nekem 50-50% hogy kapok e fizut vagy sem. Jelenlegi egyenlegem 0ft. :Y
Ami azt jelenti hogy nem igazán tudok menni pénz nélkül. De ha nagyon akarjátok akkor lehet, max ittholról figyelem az eseményket, vagy adig ''koldulok valamit'' ;]

PH! Tábor - ...mert megérdemlem...

(#45) SAMYka


SAMYka
aktív tag

UP

PH! Tábor - ...mert megérdemlem...

(#46) SAMYka


SAMYka
aktív tag

Akkor mi lesz?
Nagyon leült a topic

PH! Tábor - ...mert megérdemlem...

(#47) parandroid


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Miután már úgyis feljön a lokál is baloldalt, ezt visszaraktam...

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#48) SAMYka


SAMYka
aktív tag

EMBEREK!!!!
Lesz találkozó a héten vagy sem?

PH! Tábor - ...mert megérdemlem...

(#49) escie válasza SAMYka (#48) üzenetére


escie
őstag

úgy néz ki, én ráérek...

I'm back, baby!

(#50) sharpapa válasza SAMYka (#48) üzenetére


sharpapa
aktív tag

Másikban irtam, péntekig nekem jó (feltéve hogy elengednek).

"Mi a különbség köztem és Mark Zuckerberg közt? Én privát információkat adok vállalatokról nektek ingyen, és gazember vagyok. Zuckerberg a ti privát adataitokat adja vállalatoknak pénzért, és ő az Év Embere." (Julian Assange)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.