Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4351) SAMYka válasza Bencom ™ (#4350) üzenetére


SAMYka
aktív tag

Nem kötekedés képpen de 5K-ból a mostan benzin árakkal kb 300km-t tudok kocsikázni.
Miskolc a lakásunktól kb 90km.
Neked ráadásul van diákod is, szerintem valamit elszámoltál.

PH! Tábor - ...mert megérdemlem...

(#4352) Bencom ™ válasza SAMYka (#4351) üzenetére


Bencom ™
őstag

1800 forint az útvonattal oda vissza, villamosra, majd buszra is kell szállni (szintén oda és vissza) nem tudom az ottani buszjegy árakat, de itt nyíregyen asszem 260, legyen 300*4, és így összesen 3000 forint... az 5K-t csak hasraütve mondtam, mindenesetre nem olcsó....

(#4353) Sianis válasza Bencom ™ (#4352) üzenetére


Sianis
addikt

Nyíregyházáról 875 Ft a diák vonatjegy. Egy buszjegy a vasútállomásról az egyetem ( ez 200 Ft ). Szóval 2150 Ft az út oda-vissza.

Sianis

(#4354) Bencom ™ válasza Sianis (#4353) üzenetére


Bencom ™
őstag

Kemecséről megyek, az plusz egy százas oda is vissza is (vagyis asszem 125) és az unokatesómat kérdeztem meg, hogy lehet az állomásról eljutni oda, régen oda járt ő is (igencsak régen) és ő mondta, hogy villamos+busz kell, közvetlenül nem megy... de igazából már mindegy, mert ma meg tegnap volt a nyíltnap.

(#4355) Sianis válasza Bencom ™ (#4354) üzenetére


Sianis
addikt

Változott a helyzet, van közvetlen járat. :K

Sianis

(#4356) Bencom ™ válasza Sianis (#4355) üzenetére


Bencom ™
őstag

Na igen, erről még nem tudtam.

(#4357) Kephamos válasza Bencom ™ (#4356) üzenetére


Kephamos
addikt

31-es busz. Könnyűbejutni, majd utána könnyű nagyot szopni. (Mindenki szop, ráadsul nem kicsit :DDD)

(#4358) Bencom ™ válasza Kephamos (#4357) üzenetére


Bencom ™
őstag

Igen, én is kb így hallottam, ezért nem tartok a bejutástól, inkább a bennmaradástól...

(#4359) Kephamos


Kephamos
addikt

Csend van és érzem a hullaszagot.

(#4360) Bencom ™ válasza Kephamos (#4359) üzenetére


Bencom ™
őstag

Akkor gyere ki a boncteremből.

Talit esetleg mostanában? Most már igencsak gyűlnek az okok egy jó berúgásra... érettségi, szakítás, stb... gyűlnek, gyűlnek...

(#4361) Kephamos válasza Bencom ™ (#4360) üzenetére


Kephamos
addikt

részemről mehet, bár most vizsgaidőszak van... :U

(#4362) Bencom ™ válasza Kephamos (#4361) üzenetére


Bencom ™
őstag

Még ha csak az lenne, de Slaxnak ugye a téli műszak, Samy-val ki tudja, mi van, Siannak szintén vizsgaidőszak, Skótnak szintén... omg, csak S betűs PH-tagok vannak??

Szerk: testvéredről sem tudok semmit, Drizzt-ről se, Csillanisz meg a hasonlók meg úgyis a párjuktól függnek, hogy jönnek e... akit kihagytam, jöjjön szépen reklamálni. Akit nem az is!

[ Szerkesztve ]

(#4363) Kephamos válasza Bencom ™ (#4362) üzenetére


Kephamos
addikt

ki fog az alakulni, csak várni kell egy kicsit. Most kezdődik a karácsonyi, szilveszteri, vizsgaidőszaki, stb. rohanás. Ilyenkor még senki sem tud biztosat ígérni.

(#4364) Bencom ™ válasza Kephamos (#4363) üzenetére


Bencom ™
őstag

Igaz, közeleg a ph! szilveszter is, az eddig mennyit haladt vajon? Nem tájékoztatják a népet...

(#4365) SAMYka válasza Bencom ™ (#4360) üzenetére


SAMYka
aktív tag

Nekem hidd el hogy neked nem kell berugni :DDD

Talival kapcsolatban nem tudok hozzászólni

[ Szerkesztve ]

PH! Tábor - ...mert megérdemlem...

(#4366) Bencom ™ válasza SAMYka (#4365) üzenetére


Bencom ™
őstag

Az egyszeri és megismételhetetlen alkalom volt, azóta mértékkel és tartózkodással iszom!...

(#4367) SAMYka válasza Bencom ™ (#4366) üzenetére


SAMYka
aktív tag

Hiszek neked :DDD

Slax ment pü

PH! Tábor - ...mert megérdemlem...

(#4368) escie


escie
őstag

agressziven reklamozok.
Vegyetek konyvet!

amugy, what's up, sracok?

I'm back, baby!

(#4369) Kephamos


Kephamos
addikt

nagy itt a STFU! :DDD Mi a tényálladék? :)

(#4370) Sianis válasza Kephamos (#4369) üzenetére


Sianis
addikt

Minden oké. Felétek? :)

Sianis

(#4371) Kephamos válasza Sianis (#4370) üzenetére


Kephamos
addikt

Semmi jó! Holnap matek. Ha mákom van meglesz, ha nincs, akkor a következő! :) Eddig van egy kémia hármasom, meg gépgyártásból négyes gyakjegyem. :)

(#4372) Bencom ™


Bencom ™
őstag

Hogy áll a PH! szilveszter szervezése?

(#4373) Sianis válasza Bencom ™ (#4372) üzenetére


Sianis
addikt

Ahogy mondod: áll.

Sianis

(#4374) Bencom ™ válasza Sianis (#4373) üzenetére


Bencom ™
őstag

Akkor kezdjek el keresni valami elfoglaltságot szilveszterre, mert ebből nem lesz semmi?

(#4375) Sianis válasza Bencom ™ (#4374) üzenetére


Sianis
addikt

Én még ilyet nem mondtam...

Sianis

(#4376) Kephamos válasza Bencom ™ (#4374) üzenetére


Kephamos
addikt

Ne ríjjál! Én 30-án vizsgázok! :DDD Már mindenki a máját fogja hangolni, mikor én az iskolapdban leszek! :DDD

(#4377) Pópa


Pópa
senior tag

Kellemes magömlést! :)
Lassan egy éve nem jártam erre. Mondjuk az országban sem. :C

Mivan gyerekek, mindenki jólvan? Azért látok már pár embert a régiek közül. :DD

Trust is good, control is better!

(#4378) Bencom ™ válasza Sianis (#4375) üzenetére


Bencom ™
őstag

Egyáltalán milyen helyek jönnek szóba? Nyíregyről még nem is volt semmi, csak Debrecenről, aztán az is annyiban maradt... de akkor úgy látszik mégsincs rá igény...

(#4379) ngabor2 válasza Bencom ™ (#4378) üzenetére


ngabor2
nagyúr

igény az van, hely nincs :(

(#4380) Bencom ™ válasza ngabor2 (#4379) üzenetére


Bencom ™
őstag

Esetleg házibuli, vagy utcán kötetlenül dűlöngélős?

(#4381) ngabor2 válasza Bencom ™ (#4380) üzenetére


ngabor2
nagyúr

az utcán már hideg van, és általában tömeg. házibulit meg hol tartanál? nálam nem, épp nincs hely.

(#4382) lorcsi válasza ngabor2 (#4379) üzenetére


lorcsi
veterán

szerintem ha egy közepesen nagy helyre beülünk időben maradhatunk végig

(#4383) Bencom ™ válasza ngabor2 (#4381) üzenetére


Bencom ™
őstag

SAMYval most nem tudom mi van éppen, nála eddig csak jó bulik voltak (bár egyszerű a másikat ajánlgatni, pl nálunk se lehetne egy ilyet megoldani helyszűkében/szülők nemtetszése miatt...)

(#4384) ngabor2 válasza Bencom ™ (#4383) üzenetére


ngabor2
nagyúr

Samy jó eséllyel 29-én se fogja tudni, hogy 31-én hogy dolgozik. ezt meg azért illik kicsit jobban megszervezni. nomeg valóban nem illik másra aggatni a szervezést.

amúgy ma este 8-tól debrecenben lesz egy mini-találkozó, de ez tényleg eléggé ad hoc módon lett szervezve. beülünk páran a carpe diembe teázni.

(#4385) Bencom ™ válasza ngabor2 (#4384) üzenetére


Bencom ™
őstag

Hát ez kicsit hirtelen jött most, meg ki tudja, addigra hátha megint elindítják a sztrájkot a MÁVosok... az ilyenről meg nem lehet hamarabb szólni, mivel mint mondtad, hirtelen jött... talán legközelebb (szilveszterkor).

De akkor semmi ötlet helyileg?

(#4386) Sianis válasza ngabor2 (#4384) üzenetére


Sianis
addikt

Valami viszonylag kis kocsma 1-2 db asztallal nem lesz nyitva? Elsörözgetnénk, meg esetleg pipa. Mekkora fogalom kell nekik 9-10 fő? Szerintem annyit össze tudunk szedni. Nem igaz, hogy nincs egy "kupi" ami Szilveszterkor nyitva lenne egy kis fogyasztásért cserébe.

Ahol voltunk anno Debrecenben, ahol volt vacsora is meg pipáztunk is...az nem lészen nyitva?

Sianis

(#4387) lorcsi válasza Sianis (#4386) üzenetére


lorcsi
veterán

ma este megbeszéljük és lehet be is nézünk néhány helyre

(#4388) ngabor2 válasza Sianis (#4386) üzenetére


ngabor2
nagyúr

oda az árszínvonal miatt nem szívesen mennénk vissza...

(#4389) SAMYka


SAMYka
aktív tag

Nem fogok melózni ez 100%
A szervezésben meg annyit tudok mondani hogy anyámmal egyeztetni kell mert a garázs nyáron ok de ilyenkor már ott is hüvös van. Igaz volt már ott szilveszteri buli. A fő gond most a pénz. Annyira szarul állok hogy február elején fogom minden csekkem kifizetni (még a decemberit is) mert adig nuku lóvé.
De talán esetleg ha a helyet sikerül megoldani akkor azt meg lehet tenni hogy mindenki hoz valamit és ami van azt összedobjuk. Megbeszélnénk hogy ki mit vásároljon be és akkor össze lehetne ülni.
De előbb egyeztetek a nagy fehér főnökkel aztán majd meglátjuk

PH! Tábor - ...mert megérdemlem...

(#4390) Sianis válasza lorcsi (#4387) üzenetére


Sianis
addikt

Helyzet?

Sianis

(#4391) Slax


Slax
senior tag

Srácok. Szerencsés karácsonyi ünnepet kívánok! ;]

Samy, püt olvastam, köszi a linket, már tanulmányoztam, párat már megjegyeztem a kézjelekből. Az MPL februári versenyére megint kaptunk előregisztrációt, így talán addigra lesz egy kis versenytapasztalatom, amit tudunk használni a kommandósok ellen. És ezentúl megint leszek online. :DDD

[ Szerkesztve ]

''mit csinálsz? megmondod a gépnek: MŰ-HOLD-VEVŐ!! NEM ÉRTED?! MŰ-HOLD-VEVŐ!!'' by escie '' Fáznak a bitek, a kihűlt adatok egymáshoz bújnak... by LAN Sianis megtömött egy pónit

(#4392) SAMYka válasza SAMYka (#4389) üzenetére


SAMYka
aktív tag

Szilveszter technikai okokból lemondva. Ha esetleg valami szerveződne az is 90%-ra biztos hogy nem tudok ott lenni.

PH! Tábor - ...mert megérdemlem...

(#4393) lorcsi válasza Sianis (#4390) üzenetére


lorcsi
veterán

a belvárosba találtam 2 normálisabb helyet(beülős kis fakkok mind a kettőnél) és egy gyorskajálda tuti nyitva lesz (city burgeres)

[ Szerkesztve ]

(#4394) Sianis válasza lorcsi (#4393) üzenetére


Sianis
addikt

Kérdés, hogy hol tűrnék meg, hogy vizipipázzunk, mert azt szerintem jó lenne. ngabor2-nek mi a véleménye a két beülős helyről?

Sianis

(#4395) Ticsi.


Ticsi.
csendes tag

Utólag is Boldog Karácsonyt Mindenkinek! :)

[ Szerkesztve ]

:) ‎" A nevemet tudhatod, de az életem nem ismered! Hallhattál arról, hogy miket tettem, de fogalmad sincs róla, mit és miért csináltam. " :)

(#4396) lorcsi válasza Sianis (#4394) üzenetére


lorcsi
veterán

pipa szerintem az egyik helyen oks, a másikon már nem annyira
írtam neki, de még nem volt szerintem gép közelben

(#4397) Bencom ™


Bencom ™
őstag

És nyíregyről az odajutás hogy zajlana?

(#4398) ngabor2 válasza Sianis (#4394) üzenetére


ngabor2
nagyúr

biztos jó helyek, nem vagyok egy nagy kocsmábajáró típus. viszont az ittalvás az nem megoldható, a szoba "enyhén" be van pakolva...

bencom: idejutás pl. vonattal, hacsak gaskó máshogy nem dönt.

(#4399) Bencom ™ válasza ngabor2 (#4398) üzenetére


Bencom ™
őstag

Nohát igen, MÁV-éknál nem lehet tudni... Ha Slax megy, akkor valszeg kocsival megy, és valszeg pofátlanul beülnék mellé, ha nem bánná (és akkor ha jól számolom, Sianisékat is tudjuk vinni). Meg nem tudom még ki megy erről a környékről?

(#4400) ngabor2 válasza Bencom ™ (#4399) üzenetére


ngabor2
nagyúr

tehát ha Slax jön, akkor ne tudjon pezsgőzni? :F több, mint 3 hónapja nem ittam egy kortyot se, de szilveszter éjfélkor én is szeretnék pezsgőt bontani egy boldog, sikeres új évért, és mindenkivel koccintani. Slax-szal is, veled is.

ha nyíregyen találtok megfelelő helyet, én elvonatozok addig. így vakon azt merem mondani, hogy lorcsi is jön.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.