Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6351) Sianis válasza SAMYka (#6347) üzenetére


Sianis
addikt

Ittam tegnap, jó?

(#6352) biga válasza Sianis (#6351) üzenetére


biga
senior tag

túl korán válaszoltál :)űűDe fogjátok magatokat vissza fiúk, nem vagyok hozzászokva ehhez a pürgéshez ebben a topikban. Nem győzöm követni. :D

''Fiatalok! Tiétek a jövő! Régebben úgy volt, hogy a miénk lesz. (Sándor György)'

(#6353) SAMYka válasza Slax (#6350) üzenetére


SAMYka
aktív tag

Ha minden jól megy délután vissza viszem a "dobozokat" :DDD

PH! Tábor - ...mert megérdemlem...

(#6354) Slax válasza SAMYka (#6353) üzenetére


Slax
senior tag

Afranc. Hát nem átvágtak? Asszittem olyat vittem, ha kiöntöd, megtelik. ;]

''mit csinálsz? megmondod a gépnek: MŰ-HOLD-VEVŐ!! NEM ÉRTED?! MŰ-HOLD-VEVŐ!!'' by escie '' Fáznak a bitek, a kihűlt adatok egymáshoz bújnak... by LAN Sianis megtömött egy pónit

(#6355) Sianis válasza Slax (#6354) üzenetére


Sianis
addikt

Megtelt, csak a másik.

(#6356) SAMYka válasza Slax (#6354) üzenetére


SAMYka
aktív tag

Gyááá dicsák valamit elb@sztam :DDD

PH! Tábor - ...mert megérdemlem...

(#6357) Slax válasza Sianis (#6355) üzenetére


Slax
senior tag

Közlekedő edény minden téren és fogalom szerint. :DDD

Samy, csak nem belenéztél és tele van?! :))

[ Szerkesztve ]

''mit csinálsz? megmondod a gépnek: MŰ-HOLD-VEVŐ!! NEM ÉRTED?! MŰ-HOLD-VEVŐ!!'' by escie '' Fáznak a bitek, a kihűlt adatok egymáshoz bújnak... by LAN Sianis megtömött egy pónit

(#6358) SAMYka válasza Slax (#6357) üzenetére


SAMYka
aktív tag

Sajnos nem
De fussunk neki még egyszer. forma1 után újra próbálkozom :DDD

PH! Tábor - ...mert megérdemlem...

(#6359) Slax válasza SAMYka (#6358) üzenetére


Slax
senior tag

;) Idő mint a tenger! Ha létszükséglet lenne, sikítoznék. :K

''mit csinálsz? megmondod a gépnek: MŰ-HOLD-VEVŐ!! NEM ÉRTED?! MŰ-HOLD-VEVŐ!!'' by escie '' Fáznak a bitek, a kihűlt adatok egymáshoz bújnak... by LAN Sianis megtömött egy pónit

(#6360) SAMYka válasza Slax (#6359) üzenetére


SAMYka
aktív tag

Sikerült :))

PH! Tábor - ...mert megérdemlem...

(#6361) Slax válasza SAMYka (#6360) üzenetére


Slax
senior tag

Bázzeg elfelejtettem! :O
Meg a sütis dobozt is. :B

''mit csinálsz? megmondod a gépnek: MŰ-HOLD-VEVŐ!! NEM ÉRTED?! MŰ-HOLD-VEVŐ!!'' by escie '' Fáznak a bitek, a kihűlt adatok egymáshoz bújnak... by LAN Sianis megtömött egy pónit

(#6362) SAMYka válasza Slax (#6361) üzenetére


SAMYka
aktív tag

Itthon eszembe jutott :D

PH! Tábor - ...mert megérdemlem...

(#6363) SAMYka


SAMYka
aktív tag

Egy kis ingyen reklám :)
Eladó régi gépem

PH! Tábor - ...mert megérdemlem...

(#6364) Sianis válasza SAMYka (#6363) üzenetére


Sianis
addikt

Mindig is vágytam egy olyan ThinkPad-re, amin még IBM logó van. Ma már inkább másra vágyom. :)

(#6365) SAMYka válasza Sianis (#6364) üzenetére


SAMYka
aktív tag

Mindig vágytam egy Golf2-re meg 60 000.-ft nettó fizura, mára elértem :DDD

PH! Tábor - ...mert megérdemlem...

(#6366) Sianis


Sianis
addikt

„Mit van mit kivánni még
Ily áldott időben? -
Adjon Isten, ami nincs,
Ez uj esztendőben.”

Kicsit csendesen telt ez az év a keleti mag fórumos életében. Azért azt illik megemlíteni, hogy:
- biga januárban vendégül látott Samyt és engem, amivel régi álmom is teljesült egyben, ezért nem lehetek soha elég hálás. Tettem itt egy ígéretet és nincs is elfeledve.
- Táborban is ismét tiszteletüket tettük, jövőre már nem fér el két kézen ezek száma
- Voltunk 2x közös paintball őrületen, nem PH-s keretek között ugyan, de mégis 1+ tag volt azokon is
- Raktunk egy antennát a ház tetejére, szóval amikor áll a világháló, addig az éterben még terjed a hírünk
- Levizsgáztam sikeresen A kategóriából, úgyhogy már csak a jó időt várom, hogy nyeregbe lehessen szállni az acél paripán

Szívesen fogadom, hogy kinek mi jut még eszébe. Remélem jövőre több találkozót is tudunk szervezni, bár az ifjak eléggé eltűntek köreinkből és az aggok része is távolba szakadt már.

(#6367) SAMYka válasza Sianis (#6366) üzenetére


SAMYka
aktív tag

Én ezt már csak annyival tudom megtoldani hogy megjártam motorral a Transalpinát és Transfogarast.
3 nap 1423km, remélem idén kicsit lassabban sikerül :)

Sian azért 90%-ban nekem is közöm volt ezekhez :)

PH! Tábor - ...mert megérdemlem...

(#6368) Slax


Slax
senior tag

Hm, akkor csatlakozom én is. Lett uj tető a házon, a fűtés bevált. Kaptam céges robogót, meg pár vackot. Sianis segítségével kész lett a második marker, Samy eljuttatott egy scenariora, amiknek az lett a vége, hogy jövőre csúnyákat fogunk művelni a scenariókon. Ja, és regisztrált paraszt lettem. Meg csillió apróság, 60-80 perces trécsek telón, fergeteges hangouts partik, sötöbö. És ezt még jó sokáig fogjuk folytatni. Jó egészséget és sok szerencsét az új évhez mindenkinek.

[ Szerkesztve ]

''mit csinálsz? megmondod a gépnek: MŰ-HOLD-VEVŐ!! NEM ÉRTED?! MŰ-HOLD-VEVŐ!!'' by escie '' Fáznak a bitek, a kihűlt adatok egymáshoz bújnak... by LAN Sianis megtömött egy pónit

(#6369) PindurAnna


PindurAnna
Közösségépítő

Minden kedves fórumozónak és családjának békés, boldog, szeretettel és szerencsével gazdag 2015-ös esztendőt, ma estére pedig jó bulizást kívánok :)

Galaxy S9+;Lenovo yoga 500;Gigabyte H77-DS3HPentium 840 4GB DDR3-1066, 4820GB+10000GB HDD;27"Lg W2753;TP-LINK WDL4300 router;SAMSUNG ML-1520,Epson Stylus OFFICE BX300F,Samsung Note 10.1, S7 edge

(#6370) biga


biga
senior tag

Nekünk nem lett új tetőnk vagy antennánk, sőt ez évben eladtuk a házat otthon (mennyi jó party gelyszíne volt az is :) ). Vettünk viszont úja autót helyette
A jogsim már (még :( ) van, motorom sajnos már nincs. De a jó időt azért én is várom :)
PH táborban ez alkalommal sem voltam sajnos.
Az itteni kiruccanás meg ismételhető, a Pigalle visszavár Sianis :D

Nem mondok semmi igazán rosszat az előző évre. Ha nem lesz rosszabb az új év sem, nekem már megfelel :)
Azért én is kívánok nektek boldog új évet :)

Szerk.: Kicsit túl "smiley-ztam", de most bennehagyom őket :P

[ Szerkesztve ]

''Fiatalok! Tiétek a jövő! Régebben úgy volt, hogy a miénk lesz. (Sándor György)'

(#6371) Sianis válasza biga (#6370) üzenetére


Sianis
addikt

Állítólag álmomban néha most is azt motyogom, hogy Appenzeller, Appenzeller.

(#6373) Kephamos


Kephamos
addikt

Úgy látom kicsit meghalt a topik.

(#6374) Slax válasza Kephamos (#6373) üzenetére


Slax
senior tag

Élünk, csak a kommunikációs csatorna változott. ;)

''mit csinálsz? megmondod a gépnek: MŰ-HOLD-VEVŐ!! NEM ÉRTED?! MŰ-HOLD-VEVŐ!!'' by escie '' Fáznak a bitek, a kihűlt adatok egymáshoz bújnak... by LAN Sianis megtömött egy pónit

(#6375) Kephamos válasza Slax (#6374) üzenetére


Kephamos
addikt

Galamb?

(#6376) SAMYka válasza Kephamos (#6375) üzenetére


SAMYka
aktív tag

Füst

PH! Tábor - ...mert megérdemlem...

(#6377) ngabor2 válasza Kephamos (#6373) üzenetére


ngabor2
nagyúr

Már kaptunk pedig ígéret, hogy István és/vagy Zoltán kerekít egy összeröfföt. Mondjuk inkább majd nyár elején lenne jó, most szétfagyunk.

(#6378) biga


biga
senior tag

Úgy látom, kicsit lehalt a topic mostanában.
Na hátha egy picit megmozgatom, már ha van még, aki olvassa.
Várhatóan ez év augusztus 10 és 18 között Nyíregyházán leszünk. Még nem tudjuk, milyen napok lesznek szabadok, de egy gyors PH! találkozót igyekeznénk beszorítani a napirendbe.
Igyekszem itt is figyelni az ötleteket, de Skype-on biztosabban elérhető vagyok (már ha valaki keres). :)

''Fiatalok! Tiétek a jövő! Régebben úgy volt, hogy a miénk lesz. (Sándor György)'

(#6379) SAMYka válasza biga (#6378) üzenetére


SAMYka
aktív tag

Udv Mester
Beirtam a naptárba

PH! Tábor - ...mert megérdemlem...

(#6380) biga


biga
senior tag

Kicsit benéztem már ide. De nem maradtam le semmiről :) Némi történés kellene... Mi pl költözünk és hűzfelújítunk.

''Fiatalok! Tiétek a jövő! Régebben úgy volt, hogy a miénk lesz. (Sándor György)'

(#6381) Kephamos


Kephamos
addikt

Mi a helyzet népek?

(#6382) Slax válasza Kephamos (#6381) üzenetére


Slax
senior tag

Még élünk. :DDD És feléd?

''mit csinálsz? megmondod a gépnek: MŰ-HOLD-VEVŐ!! NEM ÉRTED?! MŰ-HOLD-VEVŐ!!'' by escie '' Fáznak a bitek, a kihűlt adatok egymáshoz bújnak... by LAN Sianis megtömött egy pónit

(#6383) Kephamos válasza Slax (#6382) üzenetére


Kephamos
addikt

Még élek. Hétvégén leszek Nyiregyen.

(#6384) SAMYka válasza Kephamos (#6381) üzenetére


SAMYka
aktív tag

Na csak óvatosan lassan :DDD

Itt minden tuti
Már csak látogatóba jársz haza?

PH! Tábor - ...mert megérdemlem...

(#6385) Montesz válasza SAMYka (#6384) üzenetére


Montesz
csendes tag

Megjöttem! :B :D

Bocs, egy pillanatra azt hittem, hogy bölcsész vagy, aztán láttam csak elbambultál...

(#6386) SAMYka


SAMYka
aktív tag

5999 napja vagyok PH!-n
Jupppiiii!!! :DDD

PH! Tábor - ...mert megérdemlem...

(#6387) Slax válasza SAMYka (#6386) üzenetére


Slax
senior tag

:C :D

''mit csinálsz? megmondod a gépnek: MŰ-HOLD-VEVŐ!! NEM ÉRTED?! MŰ-HOLD-VEVŐ!!'' by escie '' Fáznak a bitek, a kihűlt adatok egymáshoz bújnak... by LAN Sianis megtömött egy pónit

(#6388) Sianis


Sianis
addikt

BÚÉK

(#6389) Slax válasza Sianis (#6388) üzenetére


Slax
senior tag

:Y :C :R

''mit csinálsz? megmondod a gépnek: MŰ-HOLD-VEVŐ!! NEM ÉRTED?! MŰ-HOLD-VEVŐ!!'' by escie '' Fáznak a bitek, a kihűlt adatok egymáshoz bújnak... by LAN Sianis megtömött egy pónit

(#6390) biga válasza Sianis (#6388) üzenetére


biga
senior tag

BUEK bizony....

''Fiatalok! Tiétek a jövő! Régebben úgy volt, hogy a miénk lesz. (Sándor György)'

(#6391) SAMYka


SAMYka
aktív tag

Te jó ég
itt meg tombol az élet :D

PH! Tábor - ...mert megérdemlem...

(#6392) biga válasza SAMYka (#6391) üzenetére


biga
senior tag

Ahogy nézem, a következö hozzaszolasom ugy 2024 körül lesz esedékes :)

[ Szerkesztve ]

''Fiatalok! Tiétek a jövő! Régebben úgy volt, hogy a miénk lesz. (Sándor György)'

(#6393) Slax


Slax
senior tag

:Y :R
:)) :D

''mit csinálsz? megmondod a gépnek: MŰ-HOLD-VEVŐ!! NEM ÉRTED?! MŰ-HOLD-VEVŐ!!'' by escie '' Fáznak a bitek, a kihűlt adatok egymáshoz bújnak... by LAN Sianis megtömött egy pónit

(#6394) Sianis válasza biga (#6392) üzenetére


Sianis
addikt

Oh Mester! Pont valamelyik nap beszéltük, hogy egy Skype, Zoom, akármilyen hívást össze lehetne hozni.

(#6395) Slax válasza Sianis (#6394) üzenetére


Slax
senior tag

Felpezsdült a fórum :D

''mit csinálsz? megmondod a gépnek: MŰ-HOLD-VEVŐ!! NEM ÉRTED?! MŰ-HOLD-VEVŐ!!'' by escie '' Fáznak a bitek, a kihűlt adatok egymáshoz bújnak... by LAN Sianis megtömött egy pónit

(#6396) SAMYka


SAMYka
aktív tag

Én benne vagyok
De kirándulhatunk is :D :D :D

PH! Tábor - ...mert megérdemlem...

(#6397) biga válasza SAMYka (#6396) üzenetére


biga
senior tag

Merre indultatok? Hosszunak tünik ez a kiràndulàs :) Vagy pont nem voltam itthon? :P

''Fiatalok! Tiétek a jövő! Régebben úgy volt, hogy a miénk lesz. (Sándor György)'

(#6398) Slax válasza biga (#6397) üzenetére


Slax
senior tag

Samy kicsit északra suhant el tőletek. :K

''mit csinálsz? megmondod a gépnek: MŰ-HOLD-VEVŐ!! NEM ÉRTED?! MŰ-HOLD-VEVŐ!!'' by escie '' Fáznak a bitek, a kihűlt adatok egymáshoz bújnak... by LAN Sianis megtömött egy pónit

(#6399) biga válasza Slax (#6398) üzenetére


biga
senior tag

Tölünk északra? Arra màr nem is élnek, csak az eszkimok... Ja, meg a belgàk. :)

''Fiatalok! Tiétek a jövő! Régebben úgy volt, hogy a miénk lesz. (Sándor György)'

(#6400) biga


biga
senior tag

Bocs, hogy a szavatokba vagok, de gondoltam benézek mar ide, hogy megtudjam mi ujsag a tarsasaggal. De szemmel lathatoan nem maradtam le semmiröl :)

''Fiatalok! Tiétek a jövő! Régebben úgy volt, hogy a miénk lesz. (Sándor György)'

(#6401) Slax válasza biga (#6400) üzenetére


Slax
senior tag

:DDD :DDD
Zajlik az élet. Van, akinél már más országban, van aki más országban tervezi, ilyesmi. Más platformon tartjuk ám a kapcsolatot, ennyi év után is. :R :R

''mit csinálsz? megmondod a gépnek: MŰ-HOLD-VEVŐ!! NEM ÉRTED?! MŰ-HOLD-VEVŐ!!'' by escie '' Fáznak a bitek, a kihűlt adatok egymáshoz bújnak... by LAN Sianis megtömött egy pónit

(#6402) biga válasza Slax (#6401) üzenetére


biga
senior tag

Olyanrol én is tudok, aki mas orszgrbol van :D Ki még? Igazabol kb senkiröl nem tudok semmit, miota Samy + Sianis + baatnö itt volt nalunk.... Mas csatornam meg nincs veletek :) Mesélj (vagy inkabb meséljetek!)
Az élet mondjuk nalunk is csak zajlik szürkén, a gyerekek nönek, csak én leszek egyre gyerekesebb...

''Fiatalok! Tiétek a jövő! Régebben úgy volt, hogy a miénk lesz. (Sándor György)'

(#6403) biga válasza biga (#6392) üzenetére


biga
senior tag

Baszki visszaolvastam... Mar latom mi a baj, tul koran jöttem... :)

''Fiatalok! Tiétek a jövő! Régebben úgy volt, hogy a miénk lesz. (Sándor György)'

(#6404) Sianis válasza biga (#6403) üzenetére


Sianis
addikt

Kicsit. Mi is a más országba szakadottak táborát erősítjük immáron. Hosszú lenne leírni. Valami telefon, videóhívás formájában nem akarunk valamikor beszélgenti? Akár a többiek is csatlakozhatnának.

(#6405) biga válasza Sianis (#6404) üzenetére


biga
senior tag

Pl skype :) Most beszéltem rajta épp Samyval , mesélte merre vetett titeket a szél :) Igazabol még messengerem is van, csak nem hasznalom, csak ha véletlenül épp belépek. (Minden mas esetben meg lelövi a telefonom egy idö utan, mint nem hasznalt alkalmazas...) Igy is kiröhögnek a gyerekeim, mert ki hasznal (legalabb is errefele) még facebookot/messengert 2023-ban :P Nekik (de igazabol a környezetemben a legtöbbeknek) ez kb olyan, mint a CD-ROM=> ja tudjak mia az, multkor lattak is valakit aki még hasznalja, de az sem az volt... :D
Vagy telefon... vagy veled esetleg mehet VS Live Share chat-en is :) Vagy mondjuk irunk egymasnak issue-t a GIT- en :D
Szoval részemröl mehet, a kedvedért aktivalom a messengeremet is, csak tudjam mikorr :P

''Fiatalok! Tiétek a jövő! Régebben úgy volt, hogy a miénk lesz. (Sándor György)'

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.