Hirdetés

2024. június 9., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4401) lorcsi válasza ngabor2 (#4400) üzenetére


lorcsi
veterán

igen, most minden megoldás érdekel
emberek megvannak csak helyet kellene néznünk

(#4402) Sianis válasza Bencom ™ (#4399) üzenetére


Sianis
addikt

MÁV probléma idén már nem lesz. Azt mondták, hogy idén már nem folytatják. Hát reméljük, hogy ebbe még a január 1. is beletartozik.

Nálunk kizártnak tartom, hogy legyen egy normális hely.

Sianis

(#4403) Bencom ™ válasza ngabor2 (#4400) üzenetére


Bencom ™
őstag

Nyíregyen sajna tavaly sem jött össze, pedig voltak törekvések... egyetlen helyet ismerek ami TALÁN nyitva lesz, és TALÁN engednék hogy ott pipázgassunk, a Rock Inn, de az azért eléggé füstös hely, plusz nem ismerem a tulajt meg semmi ilyesmi... Vonattal is fel tudok menni, csak az (röhejes módon) drágább mint az autó (főleg hogy nekem, ha Slax vinne, gyakorlatilag ingyen lenne és ez nem utolsó szempont). De ha ez a vélemény, és mindenkinek megfelel, tőlem lehet vonat is, megy innen közvetlenül is Debrecenbe, csak akkor az ottani állomásról legyen aki elnavigál.

Sian: ettől féltem, pedig te csak jobban ismered a nyíregyi helyeket, mint én... Hát reméljük, csak hazahoznak másnap, és nem csesznek ki velünk a MÁV-osok, már ha így megyünk...

[ Szerkesztve ]

(#4404) ngabor2 válasza Bencom ™ (#4403) üzenetére


ngabor2
nagyúr

ha jöttök, akkor biztos lesz, aki kimegy. mondjuk az egész csapat :D

(#4405) Bencom ™ válasza ngabor2 (#4404) üzenetére


Bencom ™
őstag

Ok, és mikor induljunk?

(#4406) Sianis válasza Bencom ™ (#4405) üzenetére


Sianis
addikt

Legyen 31. Szerinted?

Sianis

(#4407) Bencom ™ válasza Sianis (#4406) üzenetére


Bencom ™
őstag

Most van 26. szóval nincs már az olyan messze, ideje lenne tudni az indulási időt is... hátha valaki más is jönni akar, aki nem fogja indulás előtt öt perccel fogja megtudni/eldönteni...

(#4408) ngabor2 válasza Bencom ™ (#4407) üzenetére


ngabor2
nagyúr

ifjú vagy, s bohó :D 31-ig még van legalább 5 nap :D addig meg majdnem meg lehet teremteni az egész világot...

30-án is ráértek eldönteni, hogy melyik vonattal jöttök. nekem igen közel van majdnem minden, a vasútállomás is kb. 15 perc kényelmes séta.

(#4409) Bencom ™ válasza ngabor2 (#4408) üzenetére


Bencom ™
őstag

Hát jó, de ha majd mindenki elé külön külön ki kell sétálni 15 perces kényelmes séták keretében, szerintem még te is agyfaszt kapnál, azért kérdeztem, mikor induljunk (valószínűleg, lehetőleg egyszerre)?

(#4410) ngabor2 válasza Bencom ™ (#4409) üzenetére


ngabor2
nagyúr

a többiek elé valszeg nem kell, mert ők már annyira ismerik debrecent, hogy eltaláljanak egy kocsmáig :DDD

amúgy a debreceni topikba írtam, hogy ha mindkét hely tele lesz, akkor irány a segner tér, és ott pipázunk. teszkó-túra nem lesz, de ez is több a semminél. hogy össze fogunk fagyni, az biztos, úgyhogy érdemes melegen öltözni, esetleg egy kis belső fűtésről gondoskodni.

(#4411) Bencom ™ válasza ngabor2 (#4410) üzenetére


Bencom ™
őstag

Fagyoskodtam én már debrecenben, és voltam már kocsmában, csak akkor egy helyi csajszival, és úgy kissé más... különben sem tudnám így a kocsma nevét, szóval idegenvezetőt igénylek... ruházattal meg nem lesz gond, egy kabátom van az jó vastag...

(#4412) Bencom ™


Bencom ™
őstag

No akkor mikor menjek? Kb mikorra nézzek vonat? Mert egyszerűbb úgy, ha megbeszéljük, mikor menjek, mint mikor már ott vagyok pánikszerűen telefonálgatni (mellesleg nincs is kess a telómon). Szóval úgy kb mikori vonatot nézzek? Pl este 10 az már valszeg késő, de délután 1 még eléggé korai, mikorra nézzek?

(#4413) Bencom ™ válasza Bencom ™ (#4412) üzenetére


Bencom ™
őstag

Akkor így kérdezem:

Kemecse 16:08 6253 személy (Záhony - Szolnok) Csak 2. osztályú kocsikkal közlekedik Rendkívüli helyzet alkalmával is közlekedő vonat
Nyíregyháza 16:23
Nyíregyháza 16:36 +>> csatlakozásra nem vár 566 RÓZSA IC (Budapest-Keleti pu. - Budapest-Nyugati pu.) Helyjegy váltása kötelező Étkezőkocsi Dohányzás az arra kijelölt kocsiban Rendkívüli helyzet alkalmával is közlekedő vonat
Debrecen 17:06
Bővebb információ
16:08 17:23 1:15 65 km 525 Ft - 2.
Kemecse 16:08 6253 személy (Záhony - Szolnok) Csak 2. osztályú kocsikkal közlekedik Rendkívüli helyzet alkalmával is közlekedő vonat
Debrecen 17:23
Bővebb információ
17:08 18:23 1:15 65 km 785 Ft 525 Ft - 1.
Kemecse 17:08 6201 gyors (Záhony - Budapest-Nyugati pu.) Rendkívüli helyzet alkalmával is közlekedő vonat
A vonat Budapest közigazgatási határain belül BEB bérlettel, a BKSZ határain belül BEB bérlettel és ahhoz csatlakozó menet- ill. havijeggyel igénybe vehető. A BEB bérlet a BKSZ területén kívülre történő utazás részbeni fedezésére nem használható:Szolnok - Budapest-Nyugati pu.
Debrecen 18:23
Bővebb információ
18:08 19:23 1:15 65 km 785 Ft 525 Ft - 1.
Kemecse 18:08 6223 személy (Záhony - Budapest-Nyugati pu.) Rendkívüli helyzet alkalmával is közlekedő vonat
A vonat Budapest közigazgatási határain belül BEB bérlettel, a BKSZ határain belül BEB bérlettel és ahhoz csatlakozó menet- ill. havijeggyel igénybe vehető. A BEB bérlet a BKSZ területén kívülre történő utazás részbeni fedezésére nem használható:Szolnok - Budapest-Nyugati pu.
Debrecen 19:23
Bővebb információ
19:08 20:23 1:15 65 km 785 Ft 525 Ft - 1.
Kemecse 19:08 6251 személy (Záhony - Püspökladány)
Debrecen 20:23
Bővebb információ
20:20 21:23 1:03 65 km 525 Ft - 2.
Kemecse 20:20 6221 személy (Záhony - Szolnok) Csak 2. osztályú kocsikkal közlekedik Nemdohányzó vonat Rendkívüli helyzet alkalmával is közlekedő vonat
Debrecen 21:23
Bővebb információ
21:08 22:23 1:15 65 km 785 Ft 525 Ft - 1.

Ezek közül melyik legyen?
Sajna kicsit érdekesen lehet kimásolni az adatokat, de azért látszik szerintem.

[ Szerkesztve ]

(#4414) ngabor2 válasza Bencom ™ (#4412) üzenetére


ngabor2
nagyúr

ma este nézzük meg a helyet, hogy van-e egyáltalán.

(#4415) Bencom ™ válasza ngabor2 (#4414) üzenetére


Bencom ™
őstag

Ja oké... akkor ez is eléggé last minites lesz... de utána mondj egy vonat, meg majd várjad ott az állomáson, hogy leszálljak róla pls!

(#4416) ngabor2 válasza Bencom ™ (#4415) üzenetére


ngabor2
nagyúr

(#4417) Bencom ™ válasza ngabor2 (#4416) üzenetére


Bencom ™
őstag

ok akkor 16:08-kor indulok kemecséről és ott vagyok 17:23-kor. Kijösz és elvezetsz a nirvánába, mester?

[ Szerkesztve ]

(#4418) ngabor2 válasza Bencom ™ (#4417) üzenetére


ngabor2
nagyúr

ha lesz buli... mert ha csak 3-4 emberke jönne össze, akkor kb. 0 értelme van :U

(#4419) Bencom ™ válasza ngabor2 (#4418) üzenetére


Bencom ™
őstag

Erre mondtam azt múltkor, hogy úgy látszik sajnos nincs rá igény, és le lettem torkollva, hogy igény az van csak hely nincs, most van hely, akkor kiderül hogy mégse megy el senki, vagy mivan?!

(#4420) ngabor2 válasza Bencom ™ (#4419) üzenetére


ngabor2
nagyúr

igény továbbra is van, csak nem elég nagy...

teljesen emgértem Siant, hogy 4-5 ember miatt nem fog fél órát utazni a hideg vonatok. gondolom te se szívesen adsz ki pénzt értelmetlenül. nagyon úg tűnik, hogy ezt a szilvesztert is a gép előtt fogom tölteni :F

(#4421) Bencom ™ válasza ngabor2 (#4420) üzenetére


Bencom ™
őstag

No de jó... hát no comment akkor...

(#4422) Sianis válasza ngabor2 (#4420) üzenetére


Sianis
addikt

Pipázunk online? :DDD

Sianis

(#4423) Bencom ™ válasza Sianis (#4422) üzenetére


Bencom ™
őstag

Akinek otthon is van, megteheti....

(#4424) ngabor2 válasza Sianis (#4422) üzenetére


ngabor2
nagyúr

úgy valahogy.

beni: mert te néztél egyáltalán helyet? mert mi legalább megnéztünk egyet, csak alapból ennyire szét van hullva a társaság. hol van már a panic-os 35-40-fős társaság :U

(#4425) Sianis válasza ngabor2 (#4424) üzenetére


Sianis
addikt

Hát igen, amikor mi voltunk debreceni talin az 41 fős volt? Na az bizony már valami!

Nem baj, a tábor megmarad nekünk! :)

Sianis

(#4426) SAMYka


SAMYka
aktív tag

Van egy olyan érzésem hogy egy páran otthon ülnek és gyúrnak hogy a 2009-es első poszt az övék legyen :DDD ;]

PH! Tábor - ...mert megérdemlem...

(#4427) Sianis válasza SAMYka (#4426) üzenetére


Sianis
addikt

Komolyan? És miért jó az, hogy a tiéd? :)

Sianis

(#4428) SAMYka válasza Sianis (#4427) üzenetére


SAMYka
aktív tag

Nem vagyok benne biztos hogy az enyém lesz de megpróbálok rámozdulni :DDD

PH! Tábor - ...mert megérdemlem...

(#4429) Sianis válasza SAMYka (#4428) üzenetére


Sianis
addikt

Ilyen alapon, hogy ennyire ráérsz akkor miért nem tudtál jönni a debreceni talira?

Slax: B+ adj már valami életjelet.

Sianis

(#4430) SAMYka válasza Sianis (#4429) üzenetére


SAMYka
aktív tag

Nem vagyok otthol de van netem :)

PH! Tábor - ...mert megérdemlem...

(#4431) Slax válasza Sianis (#4429) üzenetére


Slax
senior tag

Vagyok, de nem tudok hozzászólni a témához már. Röstellem, de bizony nem vettem észre, hogy itt szerveződik valami. Úgy emlékeztem, hogy kapcsoltam email értesítést a topikhoz, de nem kapcsoltam. Bocsánat. Msn-t meg láttam, de mire láttam, hogy kerestél, addigra nem voltál fent, amikor meg beléptem, akkor általában elmentem itthonról, a gép meg ment arányrontás érdekében. Tudom, hogy azt mondtam korábban, ezentúl leszek, de ezt egy kicsit elkiabáltam. Sajnálom. Csak mostantól tudom ezt mondani biztosra, remélem ezek után ez még jelent valamit.

[ Szerkesztve ]

''mit csinálsz? megmondod a gépnek: MŰ-HOLD-VEVŐ!! NEM ÉRTED?! MŰ-HOLD-VEVŐ!!'' by escie '' Fáznak a bitek, a kihűlt adatok egymáshoz bújnak... by LAN Sianis megtömött egy pónit

(#4432) ngabor2 válasza SAMYka (#4426) üzenetére


ngabor2
nagyúr

nyertem:P

pedig nem is vagyok nyíregyi :U

(#4433) Sianis válasza ngabor2 (#4432) üzenetére


Sianis
addikt

Akinek ez a fontos! :)

Viszont én írok ma először: „A napokat egymástól legalább 6 óra alvás választja el”

Sianis

(#4434) Montesz


Montesz
csendes tag

B.U.É.K. srácok!!!! :C

Bocs, egy pillanatra azt hittem, hogy bölcsész vagy, aztán láttam csak elbambultál...

(#4435) SAMYka válasza ngabor2 (#4432) üzenetére


SAMYka
aktív tag

Te nagyon kocka...

Jobbat mint 2008...

PH! Tábor - ...mert megérdemlem...

(#4436) ngabor2 válasza SAMYka (#4435) üzenetére


ngabor2
nagyúr

reméljük, jobb lesz. vagy legalább olyan jó nekem. viszont neked mindenképp sokkal jobbat!

(#4437) SAMYka válasza ngabor2 (#4436) üzenetére


SAMYka
aktív tag

Hétfőn elindul a harc.
Már elvonási tüneteim vannak hogy nem vezethetek de hétfőre szorítsatok hátha megkapom a melót :R

PH! Tábor - ...mert megérdemlem...

(#4438) Bencom ™


Bencom ™
őstag

Üdv mindenkinek, meg BUJÉK, most jöttem haza Debrecenből, mert unokatestvéremék pánikszerűen megfűztek hogy szilveszterezzek náluk, szóval 30-án délután egy 10 perc pakolás után már indultam is, azóta most esek először gép elé, szóval sikeresebbet, mint az előző!

(#4439) Kephamos


Kephamos
addikt

Ma meg én írok először! Na? :DD
Búék mindenkinek!

(#4440) Bencom ™ válasza Kephamos (#4439) üzenetére


Bencom ™
őstag

Ennyi erővel tegnap meg én, úgyhogy 23.59 perccel megelőztelek wehhehe.

[ Szerkesztve ]

(#4441) SAMYka válasza Bencom ™ (#4440) üzenetére


SAMYka
aktív tag

Te egész nap gép előtt vagy és a ph-t frissíted? :DDD

[ Szerkesztve ]

PH! Tábor - ...mert megérdemlem...

(#4442) Bencom ™ válasza SAMYka (#4441) üzenetére


Bencom ™
őstag

Én? Miért gondolod?

(#4443) SAMYka válasza Bencom ™ (#4442) üzenetére


SAMYka
aktív tag

Mondhatni minden második poszt a tied ;]
Nem számoltam csak tippeltem

PH! Tábor - ...mert megérdemlem...

(#4444) Bencom ™ válasza SAMYka (#4443) üzenetére


Bencom ™
őstag

Csak ha az minden másnapra esedékes, de mikor időnként felélénkül a topic, olyankor nem így van...
Amúgy ha megnézed a posztok idejét, akkor látod, hogy messze vagyok én attól hogy mindenre egyből reagáljak... de az tény, hogy minden nap nézem a topicot, mert ha vééééletlenül szerveződne végre valami épkézláb tali, nem akarok róla lemaradni.

(#4445) Kephamos


Kephamos
addikt

Szerdán matekvizsga. Harmadjára. Remélem meglesz! Tessék szurkolni. :R :))

(#4446) Sianis válasza Kephamos (#4445) üzenetére


Sianis
addikt

Hajrá!

Nekem meg kedden vizsga...tessék szurkolni!

Sianis

(#4447) Kephamos válasza Sianis (#4446) üzenetére


Kephamos
addikt

tessék szurkolni
Mindenképpen! Miből?

(#4448) Bencom ™ válasza Sianis (#4446) üzenetére


Bencom ™
őstag

Drukkoltam, na hogy sikerült?

Kep: egy darabig gondolkodtam, elsüssem e ezt a szar poént, aztán letettem róla, erre te benyögöd, mikor te is ugyanúgy "tessék szurkolni!"-t írtál... Nembaj, azért neked is drukkolok wehhe...

(#4449) Sianis válasza Bencom ™ (#4448) üzenetére


Sianis
addikt

Jeles (5).

Jól szurkoltatok, köszönöm.

Sianis

(#4450) SAMYka válasza Sianis (#4449) üzenetére


SAMYka
aktív tag

De még mindig nem tudjuk hogy miből :DDD

PH! Tábor - ...mert megérdemlem...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.