Hirdetés

2024. június 17., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4651) SAMYka válasza Winner_hun (#4650) üzenetére


SAMYka
aktív tag

Nem tudom a sajátomat nem érzem :DDD

PH! Tábor - ...mert megérdemlem...

(#4652) Kephamos válasza SAMYka (#4651) üzenetére


Kephamos
addikt

Mindenki más viszont igen! :P :DDD

(#4653) Slax válasza Kephamos (#4652) üzenetére


Slax
senior tag

Aha, akkor ezért szoktak frászt kapni, ahányszor a levegő minőséget ellenőrzik. ;]

''mit csinálsz? megmondod a gépnek: MŰ-HOLD-VEVŐ!! NEM ÉRTED?! MŰ-HOLD-VEVŐ!!'' by escie '' Fáznak a bitek, a kihűlt adatok egymáshoz bújnak... by LAN Sianis megtömött egy pónit

(#4654) Kephamos


Kephamos
addikt

Holnap reggel matekvizsga. Tessék szurkolni!

(#4655) Montesz válasza Kephamos (#4652) üzenetére


Montesz
csendes tag

Majdnem hülyeséget írtam ide... :B

[ Szerkesztve ]

Bocs, egy pillanatra azt hittem, hogy bölcsész vagy, aztán láttam csak elbambultál...

(#4656) Slax


Slax
senior tag

Soha ne akarjátok hallani a jég zenéjét. Az a pusztulás hangja.

''mit csinálsz? megmondod a gépnek: MŰ-HOLD-VEVŐ!! NEM ÉRTED?! MŰ-HOLD-VEVŐ!!'' by escie '' Fáznak a bitek, a kihűlt adatok egymáshoz bújnak... by LAN Sianis megtömött egy pónit

(#4657) Sianis válasza Slax (#4656) üzenetére


Sianis
addikt

Szeretném megkérdezni, hogy mennyi csapadék esett az elmúlt napokban? Vagy a jég lerendezte a műszeredet is? :(

Sianis

(#4658) Kephamos válasza Montesz (#4655) üzenetére


Kephamos
addikt

Nem lett meg. szerda reggel 8-tól lehet szurkolni megint. Utolsó utáni lehetőségem.

(#4659) Slax válasza Sianis (#4657) üzenetére


Slax
senior tag

Harmadika óta 21.3 mm. Összevetésképpen április hónapban csak 5.2 mm, májusban 31 mm. A műszer elég jól bírta, szinte alig van rajta horpadás. A tetőből viszont amortizált, 15 széttört, meg vagy 100 elrepedt. Szerencsére szolgálati lakás. Néhány ismerős sokkal rosszabbul járt. Például öcsém autója szép horpadt lett, rokon Swiftje 600k-ra tört ( mák, hogy a mieink a betonfödémes garázsokban álltak), ismerős nemrég készen lett hőszigetelése meg olyan, mintha ágyúval lőtték volna, nincs 10 centi lyuk nélkül. De a kis baglyokat sajnálom inkább, a háromból már csak egynek a hangját hallom esténként, a szülőket meg nem látom. Beszrás volt látni, ahogy a látótávolságban lévő falu felől jött fel, hallani az egyre erősödő hangot, látni, ahogy tűnnek el a fák a jég mögött. Aztán ideért, és leszakadt minden. Néhány helyen a közel két mili vastag fémen is átütött (saját szememmel láttam egy traktoron). Mondom, másokhoz képest mákunk volt, minket csak súrolt. Aki a közepét kapta....

''mit csinálsz? megmondod a gépnek: MŰ-HOLD-VEVŐ!! NEM ÉRTED?! MŰ-HOLD-VEVŐ!!'' by escie '' Fáznak a bitek, a kihűlt adatok egymáshoz bújnak... by LAN Sianis megtömött egy pónit

(#4660) G@ß! válasza Slax (#4659) üzenetére


G@ß!
őstag

Hol laksz konkrétan?
Oroson nem volt semmi... szerencsére.
Pedig ahogy hallom az én műanyag tetőtéri ablakomat is kivitte volna... :(

(#4661) Slax válasza G@ß! (#4660) üzenetére


Slax
senior tag

Itt.

''mit csinálsz? megmondod a gépnek: MŰ-HOLD-VEVŐ!! NEM ÉRTED?! MŰ-HOLD-VEVŐ!!'' by escie '' Fáznak a bitek, a kihűlt adatok egymáshoz bújnak... by LAN Sianis megtömött egy pónit

(#4662) G@ß! válasza Slax (#4661) üzenetére


G@ß!
őstag

Nah ez eszembe se jutott, hogy PHtérképet nézzek! :DDD

(#4663) SAMYka válasza Slax (#4659) üzenetére


SAMYka
aktív tag

Konkrétan mi megúsztuk de a haverom kocsija a barátnőjénél volt nyírturán az udvaron. Csoda hogy az összes ablak megmaradt a kocsiba de amúgy gazdasági totálkár.

PH! Tábor - ...mert megérdemlem...

(#4664) ngabor2 válasza SAMYka (#4663) üzenetére


ngabor2
nagyúr

biztosítva volt legalább?

(#4665) SAMYka válasza ngabor2 (#4664) üzenetére


SAMYka
aktív tag

Csak kotelezovel nem tudom mi lesz vele
Amugy udv mindenkinek angliabol ;]

PH! Tábor - ...mert megérdemlem...

(#4666) Sianis


Sianis
addikt

biga nem jön táborba?

Sianis

(#4667) SAMYka


SAMYka
aktív tag

A keleti régió is képviselhetné magát nagyobb számban ha már ilyen közel lesz a tábor. ;]

PH! Tábor - ...mert megérdemlem...

(#4668) ngabor2 válasza Sianis (#4666) üzenetére


ngabor2
nagyúr

szójjál be neki ;]

(#4669) Slax válasza Sianis (#4666) üzenetére


Slax
senior tag

Bakker, ma délelőtt voltam nála. Késő bánat, a héten még valszeg benézek hozzá, akkor nem felejtem el.

''mit csinálsz? megmondod a gépnek: MŰ-HOLD-VEVŐ!! NEM ÉRTED?! MŰ-HOLD-VEVŐ!!'' by escie '' Fáznak a bitek, a kihűlt adatok egymáshoz bújnak... by LAN Sianis megtömött egy pónit

(#4670) Sianis válasza Slax (#4669) üzenetére


Sianis
addikt

Nem fogadom el tőle a nemleges választ! Ezt meg is mondhatod neki! :D

Sianis

(#4671) Montesz


Montesz
csendes tag

Skacok lenne egy szőkenős kérdésem! :B
Mi a külömbség DDR és DDR 2- es memória között???
HA ránézek hogyan állapítom meg róla? :F

Bocs, egy pillanatra azt hittem, hogy bölcsész vagy, aztán láttam csak elbambultál...

(#4672) SAMYka válasza Montesz (#4671) üzenetére


SAMYka
aktív tag

DDR ram max 400Mhz-ig van (ha jól tudom) Fölötte már DDR2 (de nem tudom medig)
Én meg szoktam nézni a cimkéjét és rá van írva a sebesség.

PH! Tábor - ...mert megérdemlem...

(#4673) Slax válasza Montesz (#4671) üzenetére


Slax
senior tag

Egy cikk. Asszem ez épp elég.

''mit csinálsz? megmondod a gépnek: MŰ-HOLD-VEVŐ!! NEM ÉRTED?! MŰ-HOLD-VEVŐ!!'' by escie '' Fáznak a bitek, a kihűlt adatok egymáshoz bújnak... by LAN Sianis megtömött egy pónit

(#4674) Montesz válasza SAMYka (#4672) üzenetére


Montesz
csendes tag

Hmm...
Erre az van írva ,hogy 88/3 4 PC333/256MB-> ebből csak azt értem, hogy 256MB-s
Akkor ez milyen?

Bocs, egy pillanatra azt hittem, hogy bölcsész vagy, aztán láttam csak elbambultál...

(#4675) SAMYka válasza Montesz (#4674) üzenetére


SAMYka
aktív tag

Mivel 333-as és az 400 alatt van ezér kizárásos alapon DDR1

PH! Tábor - ...mert megérdemlem...

(#4676) Montesz válasza Montesz (#4674) üzenetére


Montesz
csendes tag

JÓ akkor ez ddr köszi Slax!

Memóriamágus lettem :DDD

NEM SZÁMOLTAM MEG AZ ÉRINTKEZŐKET, de elvileg 184-van rajta, ha lesz szabadidőm, megszámolom és megmondom, hogy így van-e.

[ Szerkesztve ]

Bocs, egy pillanatra azt hittem, hogy bölcsész vagy, aztán láttam csak elbambultál...

(#4677) SAMYka válasza Slax (#4673) üzenetére


SAMYka
aktív tag

Egész jó cikk csak ne hogy azt vegye alapul hogy megszámolja az érintkezőket :DDD ;]

MOD: Francba elkéstem megszámolta :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

PH! Tábor - ...mert megérdemlem...

(#4678) Slax válasza SAMYka (#4677) üzenetére


Slax
senior tag

;] Hogy te mindig kitalálod a hátsó gondolataimat.
:DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

''mit csinálsz? megmondod a gépnek: MŰ-HOLD-VEVŐ!! NEM ÉRTED?! MŰ-HOLD-VEVŐ!!'' by escie '' Fáznak a bitek, a kihűlt adatok egymáshoz bújnak... by LAN Sianis megtömött egy pónit

(#4679) Montesz


Montesz
csendes tag

örülök, hogy ilyen jót mókáztok rajtam!

JA!!! Nincs valakinek eladó 1GB-s DDR-es memóriája?

[ Szerkesztve ]

Bocs, egy pillanatra azt hittem, hogy bölcsész vagy, aztán láttam csak elbambultál...

(#4680) Slax válasza Montesz (#4679) üzenetére


Slax
senior tag

:D
Azzal sajna nem szolgálhatok. A nyíregyi és debreceni biznisz topikban sem találtam, fordulj biga mesterhez, vagy ha még ráér, akkor Antimatrix-ot kérdezd meg.

''mit csinálsz? megmondod a gépnek: MŰ-HOLD-VEVŐ!! NEM ÉRTED?! MŰ-HOLD-VEVŐ!!'' by escie '' Fáznak a bitek, a kihűlt adatok egymáshoz bújnak... by LAN Sianis megtömött egy pónit

(#4681) ngabor2 válasza Montesz (#4679) üzenetére


ngabor2
nagyúr

nekem van, de igazából komplett géppel együtt adnám el. csak lusta vagyok meghirdetni...

amúgy az 1GB-os ddr kb. annyiba kerülne, mint a gép fennmaradó része. majd összírom.

(#4682) Montesz


Montesz
csendes tag

nézetm az egyik számtech bolt lapján ott 3 fajta van 8400-9200 ig. az jó ár?

Bocs, egy pillanatra azt hittem, hogy bölcsész vagy, aztán láttam csak elbambultál...

(#4683) ngabor2 válasza Montesz (#4682) üzenetére


ngabor2
nagyúr

itt érdemes szétnézni. első körben ez ütötte meg a szemem, egy telefont imho megér.

(#4684) Sianis válasza Slax (#4680) üzenetére


Sianis
addikt

na de mi van bigával?

Sianis

(#4685) SAMYka válasza Sianis (#4684) üzenetére


SAMYka
aktív tag

Na de mi van Bigaval?

PH! Tábor - ...mert megérdemlem...

(#4686) biga válasza Sianis (#4684) üzenetére


biga
senior tag

Röstellem, hogy mostanában kicsit eltüntem, de van alibim :) Samy-nak telefonon röviden részleteztem, és ha lesz időm igérem itt is összefoglalom majd, illetve ha kicsit összeszedem magam újra aktivizálom magam, de egy kicsit túlvállaltuk magunkat...

''Fiatalok! Tiétek a jövő! Régebben úgy volt, hogy a miénk lesz. (Sándor György)'

(#4687) Sianis válasza biga (#4686) üzenetére


Sianis
addikt

Oké, de ez most táborra igen, vagy nem? :F

Sianis

(#4688) escie


escie
őstag

tudtok egy notebookszervizet? :(
Biga, ott vagy meg a 3m-nel? oda vihetem?
ma vittem, es mar felhatkor zarva volt hat helyett... :U

I'm back, baby!

(#4689) biga válasza Sianis (#4687) üzenetére


biga
senior tag

Én már voltam a táborban és te nem voltál ott ;)

''Fiatalok! Tiétek a jövő! Régebben úgy volt, hogy a miénk lesz. (Sándor György)'

(#4690) biga válasza escie (#4688) üzenetére


biga
senior tag

Ehh... Ez azért lehet, mert mindenki lelépett korábban (+szabi), aki zárhatna... rajtam kívül. Én meg szigorúan 5-ig vagyok :B Így 5-kor zárok. Hozd egyébként, konkrétan 90%, hogy - ha lehet javítani - én fogom csinálni, mert én szerelem a notebookokat.

[ Szerkesztve ]

''Fiatalok! Tiétek a jövő! Régebben úgy volt, hogy a miénk lesz. (Sándor György)'

(#4691) Sianis válasza biga (#4689) üzenetére


Sianis
addikt

Munkás ember vagyok, csak 2 nap szabadságot kaptam! Most pakoltam be, reggel szedjük az ülőgumóinkat és szétsörözzük az életünk! :)

Sianis

(#4692) biga válasza Sianis (#4691) üzenetére


biga
senior tag

Emán' a munkásember, aki 7 percen belül csuklóbol válaszol :D No azért én nem söröztem sajnos, illetve csak miután hazajöttem :) Össz-vissz talán 5 percet töltöttem ott sajnos. De jelen voltam!! :DD

''Fiatalok! Tiétek a jövő! Régebben úgy volt, hogy a miénk lesz. (Sándor György)'

(#4693) Sianis válasza biga (#4692) üzenetére


Sianis
addikt

És leszel is jelen még, mondjuk szombaton?

Sianis

(#4694) biga válasza Sianis (#4693) üzenetére


biga
senior tag

Kevesebb esélyt látok az igenre, mint a nemre. De ha esetleg talán dögfáradt nejemet rá tudom esetleg beszélni egy hangyaf@sznyi kiruccanásra, akkor nem lehetetlen. De ha megyek viszek 3 pulyát is. És ha azt hallom, hogy nem fogyott elég sör ott is hagyom őket :DD

''Fiatalok! Tiétek a jövő! Régebben úgy volt, hogy a miénk lesz. (Sándor György)'

(#4695) Matr x


Matr x
aktív tag

Ejj ti nagyban táboroztok... Én meg családdal nyaralok.. (mondjuk mindkettőnek meg van a maga előnye..)

Viszont van egy fontos kérdésem! Faterom kiköpette velem a rágóm, mert szerinte a Kresz változásaiban ez tiltott lett vezetés közben. Mit tudtok róla?

Mindenhonnan csak zubog a sz@r, már nem is győzünk elállni alóla... --- ''Aztán egymásra ne lődözzetek!'' - Muterom paintball előtt

(#4696) Skót válasza Matr x (#4695) üzenetére


Skót
aktív tag

Micsoda? A rágózás?:D
Az ok, hogy kézbentartott mobilt mostmár büntetik (lakott területen 30e kívül 45e ft) de hogy még a rágást is?

Ja igen üdv mindenkinek itten, én meg végképp nagyon régen voltam erre, de nem is nagyon hiányoltatok :)
Mondjuk bigát meglátogattuk a szervízben, és kicsit fárasztottuk is egérkérdésben ;)

"A modell alkatú nők olyanok mint egy rossz rádió: nem lehet rajtuk semmit fogni! Hát tényleg ez kell Nektek?"

(#4697) SAMYka


SAMYka
aktív tag

Matr x Skót: le vagytok baszva hogy be se néztetek egy keleten rendezett táborba. :P

Rágózásról semmit nem hallottam szerintem hülyeség.

PH! Tábor - ...mert megérdemlem...

(#4698) Skót válasza SAMYka (#4697) üzenetére


Skót
aktív tag

Megbánóan, bociszemekkel nézek :DDD

"A modell alkatú nők olyanok mint egy rossz rádió: nem lehet rajtuk semmit fogni! Hát tényleg ez kell Nektek?"

(#4699) Sianis válasza Skót (#4698) üzenetére


Sianis
addikt

Mi nem, csak ti veszíthettetek a dolgon. :)

Sianis

(#4700) Montesz válasza Matr x (#4695) üzenetére


Montesz
csendes tag

:DDD Ez oltári nagy hülyeség!!! Enni nem lehet vezetés közben az tény, azért kap az ember egy kis ejnye-benyét, de rágózni lehet! Mióta rendőr párom van azóta nagyon sok szabályt betartat velem, de még a rágót nem vette ki a számból :))

Bocs, egy pillanatra azt hittem, hogy bölcsész vagy, aztán láttam csak elbambultál...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.