Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1001) Skót válasza Dantor (#1000) üzenetére


Skót
aktív tag

ÉÉÉS igen micsoda nyitás a nyíregyházi topicocban: 1000. hsz;):DDD

"A modell alkatú nők olyanok mint egy rossz rádió: nem lehet rajtuk semmit fogni! Hát tényleg ez kell Nektek?"

(#1002) ngabor2 válasza szandisas (#996) üzenetére


ngabor2
nagyúr

annak a szervezése sokkal egyszerűbb volt, nem kell se piát, se gépet, se szállást szervezni hozzá (a többségnek). június 24, öregmocis.

(#1003) biga válasza ngabor2 (#1002) üzenetére


biga
senior tag

Én is ezt mondtam neki, csak kicsit rövidebben :B :D



[Szerkesztve]

''Fiatalok! Tiétek a jövő! Régebben úgy volt, hogy a miénk lesz. (Sándor György)'

(#1004) sharpapa


sharpapa
aktív tag

Ugy néz ki én is hozok egy embert, sztem mingyárt regisztrál azt beszól ő is, majd tájékoztatom mindenről.

"Mi a különbség köztem és Mark Zuckerberg közt? Én privát információkat adok vállalatokról nektek ingyen, és gazember vagyok. Zuckerberg a ti privát adataitokat adja vállalatoknak pénzért, és ő az Év Embere." (Julian Assange)

(#1005) biga válasza sharpapa (#1004) üzenetére


biga
senior tag

Bocs, hogy ilyet kérek, de most már inkább ne növeljük a létszámot. 11-en vagyunk (ha jól számoltam) így is. Majd inkább tartunk máskor újra egyet, és ott megoldjuk a nagyobb létszám kérdését.

lásd: #973

[Szerkesztve]

''Fiatalok! Tiétek a jövő! Régebben úgy volt, hogy a miénk lesz. (Sándor György)'

(#1006) ngabor2 válasza biga (#1003) üzenetére


ngabor2
nagyúr

én meg informatívabban :D

(#1007) biga válasza ngabor2 (#1006) üzenetére


biga
senior tag

Gondolkoztam vagy fél percig, mire leesett, hogy mi lehet az aláírásodban a színsorrend :D. Na meg ismerem úgy is, hogy: nf-n-kf-z-zf-k-bf-b. De ez lényegében ugyan az, csak néha zavaró, mikor vegyesen vannak :))

''Fiatalok! Tiétek a jövő! Régebben úgy volt, hogy a miénk lesz. (Sándor György)'

(#1008) sharpapa válasza biga (#1007) üzenetére


sharpapa
aktív tag

mert mit jelent?

"Mi a különbség köztem és Mark Zuckerberg közt? Én privát információkat adok vállalatokról nektek ingyen, és gazember vagyok. Zuckerberg a ti privát adataitokat adja vállalatoknak pénzért, és ő az Év Embere." (Julian Assange)

(#1009) biga válasza sharpapa (#1008) üzenetére


biga
senior tag

Patch kábel bekötési sorrend.

''Fiatalok! Tiétek a jövő! Régebben úgy volt, hogy a miénk lesz. (Sándor György)'

(#1010) sharpapa válasza biga (#1009) üzenetére


sharpapa
aktív tag

[kép][kép]

(bocs a chatért de ezt nem birtam kihagyni)

[Szerkesztve]

"Mi a különbség köztem és Mark Zuckerberg közt? Én privát információkat adok vállalatokról nektek ingyen, és gazember vagyok. Zuckerberg a ti privát adataitokat adja vállalatoknak pénzért, és ő az Év Embere." (Julian Assange)

(#1011) Sianis válasza sharpapa (#1008) üzenetére


Sianis
addikt

Téged sem az eszedért szeretünk! :DDD

(#1012) sharpapa válasza Sianis (#1011) üzenetére


sharpapa
aktív tag

ki mihez ért. azt mondom neked hogy kézenátfordulásoldalra vagy hogy gurulóátfordulás az ebból konkrétan tudod mire gondolok (mondjuk ezek elég alapelemek, most had ne mondjak durvákat)? nem vagyok én kocka. :(

[Szerkesztve]

"Mi a különbség köztem és Mark Zuckerberg közt? Én privát információkat adok vállalatokról nektek ingyen, és gazember vagyok. Zuckerberg a ti privát adataitokat adja vállalatoknak pénzért, és ő az Év Embere." (Julian Assange)

(#1013) b14


b14
senior tag

Én nem tudok menni a talira, közbejött valami.
Slax, tudsz nekem ilyen gátőr/árvízvédelmi fáklyát hozni? Tudod, ami 2 óráig ég.

''...de a konfigjából kiindulva, nem hiszem, hogy 40 éves családos ember lenne...'' -- by Slax

(#1014) Slax válasza b14 (#1013) üzenetére


Slax
senior tag

A valaminek nem jöhetne közbe a tali? :)
Hát kétórás fáklyát már én se láttam egy ideje. De rövidebb idejűt kaparok elő (félórás-órás). ;)

''mit csinálsz? megmondod a gépnek: MŰ-HOLD-VEVŐ!! NEM ÉRTED?! MŰ-HOLD-VEVŐ!!'' by escie '' Fáznak a bitek, a kihűlt adatok egymáshoz bújnak... by LAN Sianis megtömött egy pónit

(#1015) b14 válasza Slax (#1014) üzenetére


b14
senior tag

Az elsőre sajnos nem a válasz, viszont a következőre ha törik, ha szakad elmegyek.
Az nem számít meddig tart, de tudjuk miről van szó. Az a fontos, h árvízvédelmis legyen:D
Msnen sokat próbáltam írni neked, de sose válaszoltál. Samy magyarázott valamit, h gyenge a kapcsolatod.

''...de a konfigjából kiindulva, nem hiszem, hogy 40 éves családos ember lenne...'' -- by Slax

(#1016) Sianis válasza b14 (#1015) üzenetére


Sianis
addikt

Veszel egy fáklyát és ráírod, hogy ''ÁRVÍZVÉDELMI'' és kész is nem? Vagy amit Slax tud abban vízálló a láng? :)

Sianis

(#1017) b14 válasza Sianis (#1016) üzenetére


b14
senior tag

De az nem slaxtól van:D
Ez olyan, hogy addig nem tudtam lefeküdni, míg nem volt egy képem, amin nem vagyok rajta escievel :DDD
Tudod, én ilyen hülye vagyok :U

''...de a konfigjából kiindulva, nem hiszem, hogy 40 éves családos ember lenne...'' -- by Slax

(#1018) Sianis válasza b14 (#1017) üzenetére


Sianis
addikt

Értem!

A következő talin addig nem fogsz nyugodni, amíg Sianis nem ad egy fülest? :DDD :DDD Csak viccelek, nehogy a szívedre vedd! :)

(#1019) b14 válasza Sianis (#1018) üzenetére


b14
senior tag

Egy ideje nehezebben húzom fel magam.
Csak nyugodtan.
Igyekszem venni a lapot. ;)

''...de a konfigjából kiindulva, nem hiszem, hogy 40 éves családos ember lenne...'' -- by Slax

(#1020) biga


biga
senior tag

Helyzetjelentés:

Na! E hétvége után egyre kisebb a valószínűsége, hogy vakolt/burkolt helyiségben szerveződik a LAN-party :) Nagy valószínűséggel háborús körülmények lesznek a cybertérben és IRL is. (Ez az igazi feeling! Ránézel a monitorra, és lerobbant falak közt folyik a harc. Kitekintesz a monitor mellé, és..... nem változik semmi, ugyan az a kép fogad. Fogjátok fel úgy, hogy jóóóó nagy monitoron nyomjuk majd :DD )

De ha Isten is úgy akarja (na meg SAMY is hét végén), akkor nem gyergyafénynél kell majd nyomnunk a party-t :). Az asztalhiány még mindig fennáll, így meg, hogy valószínűleg külön helyiségben fogjuk nyomni (2 csapattal), így meg főleg asztalgondunk lesz. (Max kerítünk egy jó nagy deszkát, két végét rátesszük egy téglarakásra, és adunk az igényességnek és a stílusnak egy pofont :Y ).

Helyzetjelentés vége!

''Fiatalok! Tiétek a jövő! Régebben úgy volt, hogy a miénk lesz. (Sándor György)'

(#1021) SAMYka válasza biga (#1020) üzenetére


SAMYka
aktív tag

Mi az az IRL??
Ha be tudok tuszkolni valahogy egy asztalt viszek egyet de ez nem 100%
A vakolat meg nekem mind1. Engem egyáltalán nem zavar.

PH! Tábor - ...mert megérdemlem...

(#1022) biga válasza SAMYka (#1021) üzenetére


biga
senior tag

IRL=a valós életben. Vakolat meg zavar vagy nem, nem lesz :D

''Fiatalok! Tiétek a jövő! Régebben úgy volt, hogy a miénk lesz. (Sándor György)'

(#1023) Skót válasza biga (#1020) üzenetére


Skót
aktív tag

egy műanyag asztallal talán be tudok én is szállni:)
ugye jól emléxem ez a kis összejövetelünk júl 7.-re van datálva?

"A modell alkatú nők olyanok mint egy rossz rádió: nem lehet rajtuk semmit fogni! Hát tényleg ez kell Nektek?"

(#1024) biga válasza Skót (#1023) üzenetére


biga
senior tag

Júli 7-töl, bár ez kb délutánt jelent, a péntek inkább a gépek belövésére, hálózat beállítására lesz szánva. Na meg gyülekezőre...

De később még pontosítunk úgy is.

Ja, asztal: az is jobb, mint a semmi. Elég masszív legyen.


[Szerkesztve]

''Fiatalok! Tiétek a jövő! Régebben úgy volt, hogy a miénk lesz. (Sándor György)'

(#1025) Skót válasza biga (#1024) üzenetére


Skót
aktív tag

nos az asztal egy szokványos műanyag asztal, szetm 2 max 3 moncsit elbír, de több nem is férne rá
gépek meg úgyis a földre kerülnek sztem. Vagy tévedek:U?

"A modell alkatú nők olyanok mint egy rossz rádió: nem lehet rajtuk semmit fogni! Hát tényleg ez kell Nektek?"

(#1026) SAMYka


SAMYka
aktív tag

erdei0531: még nem jelezted hogy mit szeretnél inni. Felvettelek msn-re de nem vagy elérhető.

Jelenlegi igény: 40 sör 4 póló 14,5L sprite 2X1L alma rostos 7L őszi rostos 1,5L ásványvíz

[Szerkesztve]

PH! Tábor - ...mert megérdemlem...

(#1027) biga válasza SAMYka (#1026) üzenetére


biga
senior tag

Vele ha kell, majd én is tudok értekezni (este általában elérhető). De hátha ide legalább beír.

Póló? Ásványvízen ne 1,5L-ezzünk, veszünk belőle vagy 2-3 zsugorral és jó (gondoljatok a másnapra is ;) ) Ami marad max átveszem, fogyóeszköz... A 40 sör meg nem jön ki, mert egy tálca 24 doboz. Minimum 2 tálca, az eleve 48 :P Ha valami elfogyna, akkor itt van mellettünk a bolt, pótoljuk. A kaját is meg kellene beszélni, mert alapanyag ahhoz is kell. ''Ócsó'' kajaként feldobom a slambucot, ahhoz csak krumpli, tészta, meg egy kis szalonna kell, laktató (és jól lehet rá inni:) ). Abbol mondjuk a szombati kajánk megvan, ha jó nagy adagot csinálunk. Péntek estére egy szolíd szalonnasütögetés, ahhoz csak némi zsírszalonna, zöldség+kenyér elég. Vasárnapra meg megint valami hasonló egyszerű kaját összedobunk. Vasárnap délután úgy is táborbontás....

''Fiatalok! Tiétek a jövő! Régebben úgy volt, hogy a miénk lesz. (Sándor György)'

(#1028) Slax válasza biga (#1027) üzenetére


Slax
senior tag

Szalonnát, babot tudok vinni (csak mondom). :DDD Kenyeret is. :D

''mit csinálsz? megmondod a gépnek: MŰ-HOLD-VEVŐ!! NEM ÉRTED?! MŰ-HOLD-VEVŐ!!'' by escie '' Fáznak a bitek, a kihűlt adatok egymáshoz bújnak... by LAN Sianis megtömött egy pónit

(#1029) szandisas


szandisas
senior tag

Valaki véletlenül a 24-ei PH! tali után Debrecen irányába fog menni? Vasárnap hajnalban elutazok, és nem nagyon kéne valahol a részegség, és a másnaposság közt szenvedni egész nap alvás nélkül :( :B

aláírás

(#1030) Matr x


Matr x
aktív tag

Nos... Lehet mégse tudok menni lanparty. Muter most kérdezett ki, hogy a vizsgákat mikor fejezem be, mert családi nyaralást óhajtkozna szervezni. És amit kiválasztott, az beleesne.

(mindenesetre megkérdezte, hogy ugye egyértelmű, hogy hova megyek, amire mondtam, hogy igen, lanparty :DDD)

Ha valami pontosabbat tudok, újra szólok.

Mindenhonnan csak zubog a sz@r, már nem is győzünk elállni alóla... --- ''Aztán egymásra ne lődözzetek!'' - Muterom paintball előtt

(#1031) biga válasza Matr x (#1030) üzenetére


biga
senior tag

Ok! Sajnálom. De ha valami mégis változik, akkor szólj. Ha meg nem, akkor jössz a következőre ;) (Úgy is csak aláztalak volna ;] )

''Fiatalok! Tiétek a jövő! Régebben úgy volt, hogy a miénk lesz. (Sándor György)'

(#1032) erdei0531 válasza SAMYka (#1026) üzenetére


erdei0531
csendes tag

Na itt vagyok csak egy kis technikai KO-n :DDD voltam .Ha eddig 40 sör kell és egy tálcán van 24, akkor szerintem legyen 2 tálca és abba én is benne leszek már. ;] Ami az alapanyagot illeti; hagyma az van bőven a szalonnasütéshez és zöldséget is tudok szerezni,mert egyikünk boltos :DD

[Szerkesztve]

[Szerkesztve]

(#1033) ngabor2


ngabor2
nagyúr

a 24-i talin valaki figyelmeztessen, hogy tartozok Oly-nak! magamat ismerve el fogom felejteni...

(#1034) SAMYka válasza ngabor2 (#1033) üzenetére


SAMYka
aktív tag

Beszéltem a multkor Oly-val és azt mondta hogy nem tudja biztosan hogy jön e (én örülnék ha jönne).

Ugye nem gond ha vasárnap lesz egy kis buszozás? Sajna az a gond ált elő hogy a trbi feladta ideiglenesen a harcot és most a muter kocsijával járok amit nem mindig birtokolhatok. Ha nem lesz semmi gond akkor vsárnap be tudlak vinni nyíregyre de ez nem garantál.

PH! Tábor - ...mert megérdemlem...

(#1035) Slax válasza SAMYka (#1034) üzenetére


Slax
senior tag

Szólj ha segítség kell. Elég mobil lettem. :D

''mit csinálsz? megmondod a gépnek: MŰ-HOLD-VEVŐ!! NEM ÉRTED?! MŰ-HOLD-VEVŐ!!'' by escie '' Fáznak a bitek, a kihűlt adatok egymáshoz bújnak... by LAN Sianis megtömött egy pónit

(#1036) SAMYka válasza Slax (#1035) üzenetére


SAMYka
aktív tag

Na meg van a verda?? Holnap benézek és megnézem

TO ALL: mivel hogy a sör mennyiség 2 tálca mennyiség lett így el kéne dönteni hogy pontosan milyen márka is legyen.

PH! Tábor - ...mert megérdemlem...

(#1037) Slax válasza SAMYka (#1036) üzenetére


Slax
senior tag

Meg bizony. Csörgess meg előtte, bár valszeg itthon leszek.

''mit csinálsz? megmondod a gépnek: MŰ-HOLD-VEVŐ!! NEM ÉRTED?! MŰ-HOLD-VEVŐ!!'' by escie '' Fáznak a bitek, a kihűlt adatok egymáshoz bújnak... by LAN Sianis megtömött egy pónit

(#1038) ngabor2 válasza SAMYka (#1034) üzenetére


ngabor2
nagyúr

nem gond, megszoktam egy pár év alatt...

(#1039) Bencom ™


Bencom ™
őstag

Na, én is tartozok Oly nak, én is beszéltem vele, nekem se mondta biztosra, h jön e, de azt mondta, ha nem jön, Samy a behajtó embere, neki kell a pénzeket juttatni, én viszem amivel tartozok, meg még pár fillért piára is :D

(#1040) biga válasza SAMYka (#1036) üzenetére


biga
senior tag

Soproni, esetleg Arany Ászok. Még szóba jöhet a bőcsi világos is :). Olcsó (nem olyan drága...) és jó sörök. Én erre szavazok.

Slax: jól értelmeztem, hogy Suzuki?

[Szerkesztve]

''Fiatalok! Tiétek a jövő! Régebben úgy volt, hogy a miénk lesz. (Sándor György)'

(#1041) Bencom ™ válasza biga (#1040) üzenetére


Bencom ™
őstag

az, a swiftből lett egy ignis, ha jól tudom, vagy szerkényR+? igniszt mondott nekem... mind1, az is suzuki :O:( ;]

(bocs, h helyette válaszolok)

(#1042) Montesz


Montesz
csendes tag

Gábor nem feltétlenül muszály buszoznod,hiszen én is itt vagyok és kocsim is van na meg a Samy barátnője vagyok :P tehát én is bevihetlek a vonathoz,mert szerintem én is Zolinál alszom ha csak TE nem akarsz egy ágyban aludni vele :(

Bocs, egy pillanatra azt hittem, hogy bölcsész vagy, aztán láttam csak elbambultál...

(#1043) lorcsi


lorcsi
veterán

Mikor lesz a tali?

(#1044) szandisas válasza lorcsi (#1043) üzenetére


szandisas
senior tag

most szombaton :) gyere Te is! ngabor a 16-55ös vonattal jön, én meg Fehértónál társulok :))
visszafele nem tudom, hogy, hogy lesz :(

aláírás

(#1045) ngabor2 válasza Montesz (#1042) üzenetére


ngabor2
nagyúr

egy biztos, egy ágyban nem akarok vele aludni :D ha be tudsz vinni majd a vonathoz, annak viszont örülnék.

az előző tali alkalmával a vasútállomástól gyalog mentünk a végcélig, nem volt egy vészes távolság. most jó idő lesz, szerintem felesleges emiatt kocsiba vágódni, különösen azért, mert 6 körül érkezünk (talán előtte egy kicsivel, majd pontosabban megnézem), a züllöde meg 7-kor nyit. különben se sietünk.

(#1046) Slax válasza Bencom ™ (#1041) üzenetére


Slax
senior tag

Volt már suzukid? Vezettél egyáltalán már? Milyen alapon fikázod? Mert hallottad valakitől? Vagy mert divat? Ha most elkezded valami 2-3 lityós motorral (pláne turbódízel) szerelt verdához hasonlítgatni tényleg hü...nek foglak nézni. Hasonlítsd egy ugyanolyan (1,3-as) motorú és súlyú autóhoz, aztán meglátjuk meik a jobb. Nem hibátlan autó. Tény. De ha mutatsz ennyiért egy hibátlan autót, ilyen hasmagassággal (Ignis) és hosszal, ilyen igénytelen motorral, akkor még lehet, hogy igazat adok neked. Ha a kasznival jössz, akkor közlöm veled 120 fölött bármilyen megfizethető autóban meghalsz. És ez is tény. Igen, kicsit kényelmetlen az ülés, magas a kormány, merev a kasztni (bár nem tom, ez miért hiba eggyeseknek?), nem minőségi a hangrendszer. Ha nem tetszik, nem tetszik, de minek fikázni, ha nem ismered? Láttam már bömöst és audit is szalonból kigurulni. Az eggyiknek a motorja a kereskedővel történő kézfogás alatt besült (nem volt kenés), a másiknak 300 méterrel arrébb egyszerűen szétrobbant a légkondi rendszere. Akkor ez a két márka szar? Vagy ez két pali volt peches? Na mindegy hagyjuk, túl sok szélmalom, és semmi kedvem donkihótét játszani. Az előítéleteket semmivel sem lehet eloszlatni. Pár topikban már rájöttünk más suzukisokkal, hogy ha valaki szerint szar a suzuki, az már úgy is fog meghalni, mert már csak azért sem fog beleülni egybe sem. Hát ez nagyon off volt, sry, de baromira unom már ezt a tapasztalat nélküli fikázást.

''mit csinálsz? megmondod a gépnek: MŰ-HOLD-VEVŐ!! NEM ÉRTED?! MŰ-HOLD-VEVŐ!!'' by escie '' Fáznak a bitek, a kihűlt adatok egymáshoz bújnak... by LAN Sianis megtömött egy pónit

(#1047) szandisas válasza Slax (#1046) üzenetére


szandisas
senior tag

szerintem jóllátod a dolgokat! nekünk 1.0 -s 8 éves swift-ünk van, 2,5 évesen vettük 25k km-rel, most van benne olyan 290k :DDD . Faterom meghajtotta kicsit. Eleinte én is azt hittem, hogy egy fos, de : keveset fogyaszt, kicsi, igaz, hogy nem túl sok a lóerő benne, de elvisz ahova kell. pozitívat csalódtam benne :R fontos a fogyasztás szerintem a mi esetünkben, számolja ki valaki, hogy ha nem 5-6 lityót fogyasztana, hanem 7-8 at, akkor az a z általunk beletett kb 265k km alatt elég durva összeg jönne ki +ba az üzemanyagra :U

aláírás

(#1048) lorcsi


lorcsi
veterán

ha nincs akadálya és senki nem bánja elképzelhető hogy én is el tudok menni

(#1049) ngabor2 válasza Slax (#1046) üzenetére


ngabor2
nagyúr

a suzuki jó autó. arra való, amire kitalálták. másra nem igazán, de pl. ki az, aki kiskanállal megy szenet fejteni? városban közlekedésre ideális és takarékos. de ez itt tényleg off, van suzukis topik ;)

ps: én is suzukin tanultam, egyszer majdnem sikerült is egyet venni... sajnos lecsúsztam róla.

(#1050) lorcsi válasza lorcsi (#1048) üzenetére


lorcsi
veterán

Szállás mennyire oldható meg?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.