Hirdetés

2024. június 16., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4901) művésznő4 válasza SAMYka (#4899) üzenetére


művésznő4
csendes tag

Már leírtam egy párszor, de ne haragudj, nem kezdem el megint.... :N
De ha van kedved (és tényleg érdekel) Olvasd vissza, ott lesz vhol azon az oldalon, ahol "találkoztunk" ;) :K

(#4902) Slax válasza művésznő4 (#4901) üzenetére


Slax
senior tag

Üdv nálunk. :R
Hm, rég kavart valaki ekkora port a logouton. Jól szórakozom a posztokon :DDD, bár az előzményekről nem tudok, de a végeredmény viharát élvezet látni.

''mit csinálsz? megmondod a gépnek: MŰ-HOLD-VEVŐ!! NEM ÉRTED?! MŰ-HOLD-VEVŐ!!'' by escie '' Fáznak a bitek, a kihűlt adatok egymáshoz bújnak... by LAN Sianis megtömött egy pónit

(#4903) művésznő4 válasza Slax (#4902) üzenetére


művésznő4
csendes tag

Köszönöm a kedves fogadtatást :R
Hát...örülök, hogy örülsz :DDD Én azért rendesen 'megszenvedtem' azért, h itt lehessek....
Mindenki nyomoz, kutat, kételkedik.... :U :F Miért ilyen bizalmatlanok az emberek?? :(
Sajnálom, ha rendbontást okoztam 'nálatok'.... nem szándékosan... :N
Szívesen látlak az 'oldalamon' :K

Üdv

(#4904) Slax válasza művésznő4 (#4903) üzenetére


Slax
senior tag

A képet látva, és a közösségi oldalak villámgyors minőségi zuhanásában szerepet játszó usereket elnézve az átlag PH! tagból ilyen reakciókat vált ki egy azokhoz hasonló kép megjelenése a PH! közösségében. Attól tart minden itteni tag, hogy itt is olyan gyors minőségi romlás fog fellépni, mint a közösségi portálokon. Azért zárja a sorait a fórum, és minden eszközt megragadnak (amiket hagytál is, pl iwiw id hiba), hogy elüldözzenek. Legalábbis pár tag. Ha rájuk cáfolsz, és kitartasz, nem lesz itt gond.

''mit csinálsz? megmondod a gépnek: MŰ-HOLD-VEVŐ!! NEM ÉRTED?! MŰ-HOLD-VEVŐ!!'' by escie '' Fáznak a bitek, a kihűlt adatok egymáshoz bújnak... by LAN Sianis megtömött egy pónit

(#4905) művésznő4 válasza Slax (#4904) üzenetére


művésznő4
csendes tag

Köszönöm a biztatást és a korrekt, összeszedett válaszodat! :)
Tényleg sajnálom, h így "felborzoltam a kedélyeket"... :U
Igyekszem majd "jól viselkedni" és mindig megvédeni az igazamat! :K
Mindent köszönök:

Művésznő :R

(#4906) Slax válasza művésznő4 (#4905) üzenetére


Slax
senior tag

Időszerű volt már egy kedélyborzolás. ;) Ráadásul pozitív visszhangokat is lehet(ett) hallani. A hasonló stílusú képekről asszociált szükségszerű d....m a csajt hszek mellett. A viselkedés egy dolog, mert a szélsőségeket is megtűri a közösség egy szintig, szal nem kell olyan szigorú korlátot gondolni, de az igazadért mindig megéri kiállni. Helytől, helyzettől függetlenül. No hát hajrá, így tovább, a közösség reakcióit meg legfeljebb értékelésnek tartsd, ne követelménynek.

''mit csinálsz? megmondod a gépnek: MŰ-HOLD-VEVŐ!! NEM ÉRTED?! MŰ-HOLD-VEVŐ!!'' by escie '' Fáznak a bitek, a kihűlt adatok egymáshoz bújnak... by LAN Sianis megtömött egy pónit

(#4907) művésznő4 válasza Slax (#4906) üzenetére


művésznő4
csendes tag

Nagy segítség vagy te nekem! ;) Jó tudni, h vannak itt jószándékú "támogatók" is! :R

(#4908) Slax válasza művésznő4 (#4907) üzenetére


Slax
senior tag

:R
Hm, meggondoltabban kell viselkednem, még elrontom a De hülye vagy Slax! vagy Mekkora állat vagy bázmeg! renomémat. ;] Ám sebaj, ha egyszer találkozunk egy topictalin pölö, majd helyrehozom, bár ehhez a megjelenésem is épp elég lesz. Az épp elég szokott lenni.

''mit csinálsz? megmondod a gépnek: MŰ-HOLD-VEVŐ!! NEM ÉRTED?! MŰ-HOLD-VEVŐ!!'' by escie '' Fáznak a bitek, a kihűlt adatok egymáshoz bújnak... by LAN Sianis megtömött egy pónit

(#4909) művésznő4 válasza Slax (#4908) üzenetére


művésznő4
csendes tag

:D Hiszi a piszi...;) :DDD

[ Szerkesztve ]

(#4910) Kephamos


Kephamos
addikt

Úgy látom vizsgaidőszak alatt teljesen lemaradtam mindenről. Miről is van szó kérem?

De hülye vagy Slax! :DDD ;)

(#4911) Kephamos válasza Kephamos (#4910) üzenetére


Kephamos
addikt

Jól gondolom, hogy a fotós topikról?

(#4912) művésznő4 válasza Kephamos (#4911) üzenetére


művésznő4
csendes tag

Ömm...azt hiszem igen... :F de már kitöröltem...
jobb ez így mindenkinek :K

(#4913) Kephamos válasza művésznő4 (#4912) üzenetére


Kephamos
addikt

Melyik suliban nyomatod egyébként? Nem az Aranyban véletlenül?

(#4914) művésznő4 válasza Kephamos (#4913) üzenetére


művésznő4
csendes tag

nem :N

(#4915) Slax válasza Kephamos (#4910) üzenetére


Slax
senior tag

;]

''mit csinálsz? megmondod a gépnek: MŰ-HOLD-VEVŐ!! NEM ÉRTED?! MŰ-HOLD-VEVŐ!!'' by escie '' Fáznak a bitek, a kihűlt adatok egymáshoz bújnak... by LAN Sianis megtömött egy pónit

(#4916) Kephamos válasza művésznő4 (#4914) üzenetére


Kephamos
addikt

Akkor elképzelésem sincs. Művészeti? :)

(#4917) SAMYka válasza Slax (#4915) üzenetére


SAMYka
aktív tag

Te nem szoktál ilyeneket írni mi van veled szedsz valamit? :DDD

[ Szerkesztve ]

PH! Tábor - ...mert megérdemlem...

(#4918) művésznő4 válasza Kephamos (#4916) üzenetére


művésznő4
csendes tag

Miért, az Arany miért lett volna ennyire esélyes, hogy azon kívül elképzelésed sincs? :Y :P :))
Igen, amúgy Művészetis vagyok. :K
(de ezt csak halkan mondom, mivel elég sokan fikázzák a Művészetit - hozzáteszem - alaptalanul! :( Pedig iszonyatosan jó suli! Életem egyik legjobb döntése volt! :K Sztem simán benne van Nyíregy 5 legjobb iskolája között...)

[ Szerkesztve ]

(#4919) Slax válasza SAMYka (#4917) üzenetére


Slax
senior tag

Ne is mond, biztos éhes voltam. :DDD Totál megrémültem, mi lesz így az imídzsemmel?? :Y Gyorsan javítanom kell rajta.
Jut eszembe, az normális, ha az instant kakaópor, ami itt van a monitor előtt, és kiskanállal eszem tej nélkül, magától mászik ki a zacskóból? Vagy feltételezzem valamilyen szintű életforma jelenlétét? Földönkívüli? Ha leszedem az életformáról a ráragadt kakaót, még ehető?? ;]

[ Szerkesztve ]

''mit csinálsz? megmondod a gépnek: MŰ-HOLD-VEVŐ!! NEM ÉRTED?! MŰ-HOLD-VEVŐ!!'' by escie '' Fáznak a bitek, a kihűlt adatok egymáshoz bújnak... by LAN Sianis megtömött egy pónit

(#4920) Kephamos válasza művésznő4 (#4918) üzenetére


Kephamos
addikt

Igazából csak tippeltem. Én oda jártam anno és gondoltam hátha. :)
A művészetivel kapcsolatban: Ismerek onnan néhány leányzót, akik éppen nem a sok eszükről híresek. Valószínűleg sokan ismerik ugyanazokat lányokat és ezért hiszik azt, amit hisznek.
--------------------
Slax: szerintem eleve az a nem normális, hogy tej nélkül nyomatod a kakaót. :)) Üáááááá! Elég tömény lehet. :)

(#4921) művésznő4 válasza Kephamos (#4920) üzenetére


művésznő4
csendes tag

Komolyaan?? Te is Művészetis voltál? Rég ballagtál? Milyen szakon voltál?
Jóó...én is ismerek néhányat (és nem csak lányokat), de hát hol nincsenek 'olyanok'? :DDD

Nem, én nem arra gondoltam, hogy buták lennének...hanem hallottam már ilyen kedves beszólásokat, h : "Pff...a Művészetibe jársz a sok emo-s, rasztás, agyon drogozott "művészpalántához"?" Nah ilyenkor falnak tudnék menni... :W
Fő a jóindulat.... :U :F

[ Szerkesztve ]

(#4922) Kephamos válasza művésznő4 (#4921) üzenetére


Kephamos
addikt

Nem én az Aranyba jártam vagy 3 éve :)

"Pff...a Művészetibe jársz a sok emo-s, rasztás, agyon drogozott "művészpalántához

Bennem is az a kép él, hogy a művészetiben elég sok az emós, meg a narkós, de biztosan csak a mintavételezéssel volt probléma.

(#4923) Sianis


Sianis
addikt

Szerintem a Miskolci Egyetem is benne van Nyíregy 5 legjobb sulijába. ;]

Sianis

(#4924) művésznő4 válasza Kephamos (#4922) üzenetére


művésznő4
csendes tag

"....de biztosan csak a mintavételezéssel volt probléma."

Háát az bizony elég valószínű;)
De tessék, itt vagyok pl. Én, az élő ellenpélda... ;) :P :D

[ Szerkesztve ]

(#4925) Slax válasza Kephamos (#4920) üzenetére


Slax
senior tag

Mmm a nyelvemen szétáradó tartósító íze, ahogy a nyomokban kakaót tartalmazó különböző vegyi anyagok kölcsönhatásba lépnek, és az immunrendszerem a túlélésért küzd, nincs ennél jobb! :DDD

''mit csinálsz? megmondod a gépnek: MŰ-HOLD-VEVŐ!! NEM ÉRTED?! MŰ-HOLD-VEVŐ!!'' by escie '' Fáznak a bitek, a kihűlt adatok egymáshoz bújnak... by LAN Sianis megtömött egy pónit

(#4926) SAMYka válasza Slax (#4919) üzenetére


SAMYka
aktív tag

" Na végre a régi :DDD ;] "
Na de Slax ez már a második élő kultúra amit 2 (vagy 3) év alatt kitenyésztesz és tölünk kérsz tanácsot :DDD
Amúgy az már egész jó ha mászni is megtanult de azért estére készísd be az akkus lámpát ;] Csak a muterodra vigyázz ő veled van :DDD

Amúgy tényleg fini az instant kakaó magába :C

PH! Tábor - ...mert megérdemlem...

(#4927) Kephamos válasza Sianis (#4923) üzenetére


Kephamos
addikt

Nem csak Magyarországon, de még a Dunán túl is. :) Voltatok tegnap italozni? Én voltam, most haldoklok.
----------------
Slax: valóban meg kellene tanítanod járni, meg harcolni. Lehetne fogadásokat kötni. :)
----------------

(#4928) Slax válasza SAMYka (#4926) üzenetére


Slax
senior tag

Hé, az első az valódi élő kultúra volt, amennyiben a rakéta fellövést már annak nevezhetjük. Bár az kakaós tejből fejlődött ki, szal előnnyel indultak. :D Akkus lámpa, ugyanmár, kinőttem! Ennek a kultúrának már Térdre csirkék, itt az Isten!! :))

''mit csinálsz? megmondod a gépnek: MŰ-HOLD-VEVŐ!! NEM ÉRTED?! MŰ-HOLD-VEVŐ!!'' by escie '' Fáznak a bitek, a kihűlt adatok egymáshoz bújnak... by LAN Sianis megtömött egy pónit

(#4929) SAMYka válasza Slax (#4928) üzenetére


SAMYka
aktív tag

Úgy látom bekeményítettél de ha jól vonom le a következtetést akkor a kakónak köze van az kultúrák fejlődéséhez.
Ha tovább gondolom akkor minden rengel egy fél liter kakóval kezdek. Vajon bennem már hány élő kultúra lehet? :F :DDD

PH! Tábor - ...mert megérdemlem...

(#4930) Slax válasza SAMYka (#4929) üzenetére


Slax
senior tag

Inkább mennyi pusztult ki, teljes tudását magával vive a sírba és feledésbe. Gyomorsavba. Sötöbö. ;]

''mit csinálsz? megmondod a gépnek: MŰ-HOLD-VEVŐ!! NEM ÉRTED?! MŰ-HOLD-VEVŐ!!'' by escie '' Fáznak a bitek, a kihűlt adatok egymáshoz bújnak... by LAN Sianis megtömött egy pónit

(#4931) Kephamos


Kephamos
addikt

Valamelyik hétvégén PH tali?

(#4932) CoolBoy323


CoolBoy323
nagyúr

hajrá Nyíregyháza :D

(#4933) SAMYka válasza CoolBoy323 (#4932) üzenetére


SAMYka
aktív tag

Üdv a topicban

Kep mikor hol? ;]

PH! Tábor - ...mert megérdemlem...

(#4934) ngabor2


ngabor2
nagyúr

de beindult a topik :D nem is baj, néha kell egy kis pörgés.

(#4935) FRENK1988 válasza Kephamos (#4931) üzenetére


FRENK1988
veterán

Ez engem is érdekelne:D
Nem is tudtam, hogy van ilyen topik :D

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

(#4936) CoolBoy323 válasza SAMYka (#4933) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

nem is tudtam h ilyen topik is van nekünk Tirpákoknak :D

(#4937) Kephamos válasza SAMYka (#4933) üzenetére


Kephamos
addikt

Mondjuk hétvége felé a szokásos helyszínen?
(Akárhányszor vetettem fel én az ötletet, mindig kudarcba fulladt. Hátah most sikerrel járok. :) )

(#4938) Sianis válasza ngabor2 (#4934) üzenetére


Sianis
addikt

:))

Erre gondoltál?

Sianis

(#4939) SAMYka válasza FRENK1988 (#4935) üzenetére


SAMYka
aktív tag

Üdv neked is

NG: kiocsit??? talán soha nem pörgött így ;]

Kep: az utolsó általam szervezett talin söröztem és beszéltem Bigával 10 percet telefonon így mindhatni virtuálisan taliztunk egyet :DDD

PH! Tábor - ...mert megérdemlem...

(#4940) Slax válasza Kephamos (#4937) üzenetére


Slax
senior tag

:K

''mit csinálsz? megmondod a gépnek: MŰ-HOLD-VEVŐ!! NEM ÉRTED?! MŰ-HOLD-VEVŐ!!'' by escie '' Fáznak a bitek, a kihűlt adatok egymáshoz bújnak... by LAN Sianis megtömött egy pónit

(#4941) FRENK1988 válasza Kephamos (#4937) üzenetére


FRENK1988
veterán

Mi a szokásos hely?:D :B

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

(#4942) Kephamos válasza FRENK1988 (#4941) üzenetére


Kephamos
addikt

Öreg Motoros.

(#4943) FRENK1988 válasza Kephamos (#4942) üzenetére


FRENK1988
veterán

Na ha valami konkrétum akkor írjatok:D

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

(#4944) Kephamos válasza FRENK1988 (#4943) üzenetére


Kephamos
addikt

Felvetettem az ötletet. Lehet tolongani! :)

(#4945) SAMYka válasza Kephamos (#4944) üzenetére


SAMYka
aktív tag

Tolong
Tolong
Tolong
:DDD ;]

PH! Tábor - ...mert megérdemlem...

(#4946) FRENK1988 válasza Kephamos (#4944) üzenetére


FRENK1988
veterán

Én szivesen ott leszek :R
már (3an vagyunk) :D

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

(#4947) SAMYka válasza Kephamos (#4944) üzenetére


SAMYka
aktív tag

Péntek vagy szombat?
7 óra?
Ha lebetegedek akkor is ott leszek ;]

PH! Tábor - ...mert megérdemlem...

(#4948) Sianis


Sianis
addikt

Úgy vélem, hogy szerény személyem részvételével megtisztellek benneteket.

Sianis

(#4949) ngabor2


ngabor2
nagyúr

gondolkodhatok rajta? elérem a visszavonatot?

(#4950) FRENK1988 válasza Sianis (#4948) üzenetére


FRENK1988
veterán

Ezt nagyon szépen megfogalmaztad:D :DDD

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.