Hirdetés

2024. június 9., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4201) SAMYka válasza escie (#4197) üzenetére


SAMYka
aktív tag

Esetleg ha gondolod akkor kipróbálhatod az enyémet is hátha -valami csoda folytán- működne.

PH! Tábor - ...mert megérdemlem...

(#4202) biga


biga
senior tag

Azta hogy pörög ez a topik. De megnyugtat, hogy nem csak nekem nincs időm gép elé ülni :D

''Fiatalok! Tiétek a jövő! Régebben úgy volt, hogy a miénk lesz. (Sándor György)'

(#4203) biga válasza Sianis (#4200) üzenetére


biga
senior tag

Hmm... Azért ne essünk át a ló másik oldalára sem. A te notebookod a másik véglet.. Na de azért ha azonnal nem javítható, akkor rögtön csere... :Y

''Fiatalok! Tiétek a jövő! Régebben úgy volt, hogy a miénk lesz. (Sándor György)'

(#4204) Sianis válasza biga (#4203) üzenetére


Sianis
addikt

Melyikre gondolsz?

A T61-re? :P

Sianis

(#4205) biga válasza Sianis (#4204) üzenetére


biga
senior tag

:F

''Fiatalok! Tiétek a jövő! Régebben úgy volt, hogy a miénk lesz. (Sándor György)'

(#4206) Sianis válasza biga (#4205) üzenetére


Sianis
addikt

Az Albacomp parkolópályára került. Szereztem egy T61-es a helyére, mert nem szeretném ha a vas a diplomamunkám alatt állna meg valamilyen soha nem látott hiba folytán.

Sianis

(#4207) biga válasza Sianis (#4206) üzenetére


biga
senior tag

Ja, értem. Csak azért írtam, mert a te notebookod esete bizony nem a jellemző helyzetet mutatja. Azért egy átlag notesszel élete alatt maximum talán ha egy, legtöbbször kopásbol stb adódó, ritkábban garanciális probléma történik. Nos, a te noteszed nem ilyen... ;)

''Fiatalok! Tiétek a jövő! Régebben úgy volt, hogy a miénk lesz. (Sándor György)'

(#4208) Slax válasza Sianis (#4206) üzenetére


Slax
senior tag

Én lassan indulok Ibrányba. Te? ;] Tudom, de lepj meg, és támadunk. A byososoknak úgy is vissza kell vágni már. ;]

''mit csinálsz? megmondod a gépnek: MŰ-HOLD-VEVŐ!! NEM ÉRTED?! MŰ-HOLD-VEVŐ!!'' by escie '' Fáznak a bitek, a kihűlt adatok egymáshoz bújnak... by LAN Sianis megtömött egy pónit

(#4209) Bencom ™ válasza Slax (#4208) üzenetére


Bencom ™
őstag

mimimi? mi van ibrányban? :Y

(#4210) Slax


Slax
senior tag

Megjöttem már egy ideje. Jelentem kiálltam értünk a múltkoriért, kiosztottam néhány szép foltot a byososoknak, ;] (na jó, kaptam is :DDD, túlerő volt néhányszor rendesen ;) ).

''mit csinálsz? megmondod a gépnek: MŰ-HOLD-VEVŐ!! NEM ÉRTED?! MŰ-HOLD-VEVŐ!!'' by escie '' Fáznak a bitek, a kihűlt adatok egymáshoz bújnak... by LAN Sianis megtömött egy pónit

(#4211) Sianis válasza Slax (#4210) üzenetére


Sianis
addikt

Helyes, a becsület megvédve. Azért beszéltetek velük, hogy a pályájuk egy merő „szutyok”?

Sianis

(#4212) Slax válasza Sianis (#4211) üzenetére


Slax
senior tag

Persze, lett szólva. A válasz nem volt túl, hm, optimista. Ha neked van mivel, vágd le. Kb ez volt a lényege.

''mit csinálsz? megmondod a gépnek: MŰ-HOLD-VEVŐ!! NEM ÉRTED?! MŰ-HOLD-VEVŐ!!'' by escie '' Fáznak a bitek, a kihűlt adatok egymáshoz bújnak... by LAN Sianis megtömött egy pónit

(#4213) Sianis válasza Slax (#4212) üzenetére


Sianis
addikt

Akkor tudom, hogy hova fogok járni játszani…

Sianis

(#4214) Bencom ™ válasza Slax (#4210) üzenetére


Bencom ™
őstag

miért érzem hogy mostanában levegőnek vagyok nézve? -.-

(#4215) ngabor2 válasza Sianis (#4213) üzenetére


ngabor2
nagyúr

illetve hova nem :U

mindenesetre ha lesz valamikor nyíregyi sütögetős parti, akkor a "maradékkal" betársulnék :D iggen izmosra sikeredett.

(#4216) Kephamos válasza Sianis (#4204) üzenetére


Kephamos
addikt

Úgyérted, hogy te is vettél "fosszarszemétlenovot"? ;]

(#4217) Sianis válasza Kephamos (#4216) üzenetére


Sianis
addikt

Vettem igen. Hogy mennyire „fosszarszemétlenovo” az majd elválik.

Sianis

(#4218) Kephamos válasza Sianis (#4217) üzenetére


Kephamos
addikt

nemhinném, hogy egy Thinkpad-el valamiféle probléma is lenne. Én még olyanról sem hallottam, hogy különösebb probléma van egy 300-essel, nemhogy egy TP.-vel.

(#4219) ngabor2 válasza Kephamos (#4218) üzenetére


ngabor2
nagyúr

ááá, a 3000-rel nincs probléma... csak a hangot nehéz életre kelteni rajta ;]

én a tp r61i-gyel meg az ujjlenyomat-olvasóval szenvedek, majd Sianis mestert megkérem, hogy segítsen, ha tud. majd egyszer.

[ Szerkesztve ]

(#4220) Kephamos válasza ngabor2 (#4219) üzenetére


Kephamos
addikt

Nem nehéz, csak nem kell pancserodni, ahogy én (szoktam) tettem. Az ujjlenyomat olvasót 3 perc alatt működésre bírtam, bár csajozáson kívül semmire sem használtam. :DD

(#4221) escie válasza Sianis (#4217) üzenetére


escie
őstag

mikor vihetem a tapegyseged vissza?
a HP-s garis ugy nem vart gyorsasaggal befejezodott cserevel. csak ketszer kellett Debibe menni... :DDD

I'm back, baby!

(#4222) Sianis válasza escie (#4221) üzenetére


Sianis
addikt

Valamikor a héten. :) Ma elég sűrű napom lesz, de holnap itthon vagyok.

Sianis

(#4223) Kephamos


Kephamos
addikt

Valami találkozó szerűség mostanában?

(#4224) Ticsi. válasza Kephamos (#4223) üzenetére


Ticsi.
csendes tag

Én benne vagyok, már én is felhoztam a témát Siannak :)

:) ‎" A nevemet tudhatod, de az életem nem ismered! Hallhattál arról, hogy miket tettem, de fogalmad sincs róla, mit és miért csináltam. " :)

(#4225) Bencom ™ válasza Kephamos (#4223) üzenetére


Bencom ™
őstag

Mikorra gondolod, hétvégére, vagy valamelyik délutánra? Bár most így hirtelen nem tudom, melyik is lenne húzósabb :DDD

(#4227) Kephamos válasza Bencom ™ (#4225) üzenetére


Kephamos
addikt

Hétvégén, csakis hétvégén. Hétköznap Miskolcon vagyok. :)

(#4228) Bencom ™ válasza Kephamos (#4227) üzenetére


Bencom ™
őstag

hogy sikerült 3 óra eltéréssel dupláznod? :Y érdekes a rendszer :DDD

Igen én meg azon gondolkodtam ,hogy ha hétköznap lenne, akkor mégis hogy oldanám meg hogy suli után egyből oda valahogy... vagy haza és úgy... hétvégén meg eleve érdekes lenne a bejutás, buszmenetrend rulz, de gondolom ezzel te is tisztában vagy... éjszaka bicajjal meg kizárólag részegen szoktam menni, ammeg veszélyes, szóval kihagynám, főleg hogy elszállt a váltóm... esetleg ha Slax vagy valaki olyan akinek "útbaesek" menne, akkor az úgy oké, de ha nem akkor kb beugranék fél órára köszönni, hogy heló, és már mehetnék is, mindezért 1 órát zötykölődni a buszon... hmm... na még ezen agyalni kell...

de ha hétvége, akkor kizárólagosan szombat igaz?

(#4229) Kephamos válasza Bencom ™ (#4228) üzenetére


Kephamos
addikt

Há'mittudom én! Nekem gyakorlatilag mindegy mikor lesz. Én általában hétvégenként itthon vagyok.

(#4230) Bencom ™ válasza Kephamos (#4229) üzenetére


Bencom ™
őstag

hát eddig nem jelentkeztünk rá túl sokan... Slaxnak sűrű meló, SAMY fuvarozgat, szóval rájuk nem hiszem hogy lehet számítani, más meg erről a környékről nem igen menne... szóval nem tudom még hogy meg mikor kéne... ha beírnának egy időpontot, hogy nekik akkor jó, akkor valszeg hozzájuk igazodhatnánk, mert nekem is részben tőlük függne...

(#4231) Sianis válasza Bencom ™ (#4230) üzenetére


Sianis
addikt

Szerintem is várjuk meg legalább egyiküket, hogy azt mondja, hogy mikor ér rá. Mellesleg a szombatok azok nekünk is jók, ugye Ticsi?

Sianis

(#4232) ngabor2 válasza Sianis (#4231) üzenetére


ngabor2
nagyúr

ha jó időpontban lesz (és lesz hol aludni, vagy elérem az utolsó vonatot), akkor én is letolom a képemet.

(#4233) Kephamos


Kephamos
addikt

Remek! Magától szerveződik a dolog. Részemről úgy fest, hogy bármikor jáó. Akkor várjunk azokra, akiknek nem mindig jó és mikor ez megvan, akkor majd tudunk jobban szervezkedni. Mellesleg, ha jól tudom a Motoros nincs nyitva mostanában, baleset miatt. :(

(#4234) Bencom ™ válasza Kephamos (#4233) üzenetére


Bencom ™
őstag

baleset? :F

(#4235) Kephamos válasza Bencom ™ (#4234) üzenetére


Kephamos
addikt

Asszem az öreg beütötte a fejét és nincs jól. :(

(#4236) ngabor2 válasza Kephamos (#4235) üzenetére


ngabor2
nagyúr

akkor azt csúnyán beüthette :( egyéb kultúrhely nincs, ami nyitva van esetleg? tudom, hogy a mocis a törzshely.

(#4237) Bencom ™ válasza ngabor2 (#4236) üzenetére


Bencom ™
őstag

Rosszul tudod, nem a mocis a törzshely, csak az maradt... ha valaki tud valami nem túl zajos/füstös helyet, az sikítson! Már csak azért is, mert még én sem tudok :(
Esetleg utazó kocsma a buszmegállónál? Oda néha be szoktam ugrani, nem szoktak sokan lenni, de hát nem is este megyek oda... na meg a hely kapacitása sem túl nagy, kis asztalok, max 4-5 fősek egyenként...

Kep: hát akkor jobbulást az öregnek, de amúgy két vezetője volt, a nő meg a bácsi, szóval ebből a szempontból azért nem lenne indokolt... :F

(#4238) Kephamos válasza ngabor2 (#4236) üzenetére


Kephamos
addikt

Biztosan találunk más alternatívát. Nagy ismerője vagyok a helyi becsületsüllyesztőknek, szóval ebből a szempontból nincs para.

Beni: Nem tudom mi a helyzet, nem túl frissek az információm. Gyanítom nem olyan egyszerű a helyzet. Sajnos.

(#4239) SAMYka


SAMYka
aktív tag

Üdv
Fogalmam sincs mikor vagyok itthol meg mikor nem. Most is csak véletlenül és azt tudom hogy nemsokára indulok de azt már nem hogy mikor érek haza. Rám ne számítsatok max annyit tudok ígérni hogy ha lesz valami és valaki megdob egy sms-el és itthol vagyok akkor ott leszek.
NG ha itthol vagyok akkor szállás megoldott

PH! Tábor - ...mert megérdemlem...

(#4240) escie válasza ngabor2 (#4236) üzenetére


escie
őstag

karamboloztak. eleg komoly a helyzet, sajnos.
de van mas kocsma is a kornyeken. a szomszedban csak ketto. megoldjuk a kocsmahelyzetet, csak kerdezzetek batran engem. :DDD
taliban en is benne vagyok, kiveve ha epp "kikuldetesen" vagyok akarhol valami aktualis marhasag miatt.

Sianis,
holnap otthon vagy, vagy Miskocian? mindegy, berakom a kocsiba az adapter, aztan egyszer csak raerek beadni es otthon is vagy.

nomeg,
a legfontosabb.
jon valaki hacktivity-re? en mennek, utitarsat, tarsasagot keresek. vonattal mennek szombat hajnal, jonnek vasarnap este.

[ Szerkesztve ]

I'm back, baby!

(#4241) Sianis válasza escie (#4240) üzenetére


Sianis
addikt

Szeva!

Valaki mindig van nálunk. Becsöngetsz, beadod, mi mindent elfogadunk amit adnak, akár uránt is. :P Ha nincs senki, akkor dobd be egy eső-védett helyre az udvaron, mondjuk a platán fa alá. :DDD

Amúgy leszek valamikor, de ez még képlékeny.

Sianis

(#4242) Slax


Slax
senior tag

Részemről bármelyik szombat este jó, csak ne aznap délelőtt derüljön ki, melyik szombat. :) A nappalok foglaltak mostanában, pénteken megint ellenőrzést kapok.

[ Szerkesztve ]

''mit csinálsz? megmondod a gépnek: MŰ-HOLD-VEVŐ!! NEM ÉRTED?! MŰ-HOLD-VEVŐ!!'' by escie '' Fáznak a bitek, a kihűlt adatok egymáshoz bújnak... by LAN Sianis megtömött egy pónit

(#4243) Bencom ™ válasza Slax (#4242) üzenetére


Bencom ™
őstag

És majd útba esek neked? Vagy nézzek egy buszt inkább?

(#4244) Slax


Slax
senior tag

Attól függ, mikor lesz Beni.

Srácok, akit érdekel. Moziünnep van. :DDD

''mit csinálsz? megmondod a gépnek: MŰ-HOLD-VEVŐ!! NEM ÉRTED?! MŰ-HOLD-VEVŐ!!'' by escie '' Fáznak a bitek, a kihűlt adatok egymáshoz bújnak... by LAN Sianis megtömött egy pónit

(#4245) Bencom ™ válasza Slax (#4244) üzenetére


Bencom ™
őstag

részemről valszeg akkor, mikor te épp ráérsz :DDD

(#4246) Sianis


Sianis
addikt

Szombat?

Sianis

(#4247) Bencom ™ válasza Sianis (#4246) üzenetére


Bencom ™
őstag

Nekem elméletileg jó, de csak ha megy Slax is.

(#4248) Slax válasza Sianis (#4246) üzenetére


Slax
senior tag

Szombat elvileg jó, mivel sötétben úgysem melózhatok, meg a jövő keddi bejárás előtt elég jól állok. Szerencsére az utolsó, ezen kívül már csak egy raktári leltározásom lesz. A következő szombat nem jó, a verseny miatt.

[ Szerkesztve ]

''mit csinálsz? megmondod a gépnek: MŰ-HOLD-VEVŐ!! NEM ÉRTED?! MŰ-HOLD-VEVŐ!!'' by escie '' Fáznak a bitek, a kihűlt adatok egymáshoz bújnak... by LAN Sianis megtömött egy pónit

(#4249) Bencom ™ válasza Slax (#4248) üzenetére


Bencom ™
őstag

Milyen verseny? Lemaradtam valamiről?

(#4250) Sianis válasza Bencom ™ (#4249) üzenetére


Sianis
addikt

Slax az utolsó markeres csillagharcos. Megy és megküzd a gonosz ellenséggel, akik szintén arra esküdtek fel, hogy minél több golyót törnek szét Slax fején és szkafanderén.

Sianis

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.