Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:16:13

LOGOUT.hu

nVidia GeForce GTX 950 / 960 (GM206) téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3401) SECTORnooB válasza kisza25 (#3400) üzenetére


SECTORnooB
addikt

nekem is hasonló ennyi BF4 mellet :D szó mi szó jól bírja :) valaki tudja mikor jön új Nv driver?

(#3402) banderasz77 válasza embe (#3366) üzenetére


banderasz77
addikt

Hát elkezdődött....

(#3403) ProEvoFan válasza kisza25 (#3400) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Nálam a sarokban van a ház. 30 fok van a szobában de a vga "csak" 69 fokra melegszik fel tartós gémelés közben.Teljesen szuper! Gigabyte WF2 szintúgy .

(#3404) Vigneau válasza Bjørgersson (#3397) üzenetére


Vigneau
félisten

No, akkor csak szimplán elbeszéltünk egymás mellett. ;)

Egyébként a kisebb PCB-s Gigáknak mintha alacsonyabb lenne a GPU órajele az OC verzió esetében, mint a hosszú PCB-s társaiknak.

GEIL:
Akkor tényleg nem állok rosszul, nálam 31°C volt a szobában, mikor 73°C-ot mértem a GPU-n.

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#3405) GEIL válasza kisza25 (#3400) üzenetére


GEIL
addikt

nekem egy "rosszul szellőző" házban van a mini ITX-es Giga GTX960...szóval ilyen körülmények között jó ez így is.

i7 13700k - 32Gb DDR5 - RTX4070 /// i5 9600k - 16Gb DDR4 - RTX3060 /// i5 4570s - 16Gb DDR3 - GTX1650 -------------------------------------------- PS5 /// Samsung S23 Ultra 5G /// Xbox Series X --------------------------------------------

(#3406) eventus


eventus
veterán

[link] EVGA 04G-P4-3968-KR GTX960 4GB GDDR5 FTW 107 ezer forintért... Hülye lennék inkább 970-es venni :C :W

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#3407) csabika0001 válasza eventus (#3406) üzenetére


csabika0001
senior tag

Ez mekkora lehúzás. :C Jó ez a kártya de úgy 25e forinttal olcsóbban.
Jah igen a kiemelt bullshit szöveg: The latest versions come outfitted with 4GB of high speed GDDR5 memory giving you higher texture qualities and better 4K performance!

(#3408) htc07 válasza csabika0001 (#3407) üzenetére


htc07
addikt

ez azért drágább 16 ezerrel a "simánál", mert 'FTW', vagyis van rajta backplate meg feljebb van húzva gyárilag.

(#3409) Bjørgersson válasza htc07 (#3408) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Ezt a backplate-fétist sosem fogom megérteni. :D Egyébként meg EVGA oldalán 20$, a tuning meg otthon két kattintás, szóval meg is érdemli, aki ennyit kiad érte.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#3410) eventus válasza Bjørgersson (#3409) üzenetére


eventus
veterán

Nem csak optikai előnyei vannak. Az a 20 dodo itthon kicsit több nekunk.

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#3411) embe válasza Bjørgersson (#3409) üzenetére


embe
nagyúr

Olcsó pénzért én is vennék egyet. Csak mert olyan jól néz ki. :K
Hát nem? :DDD Egy tavalyi versenyzőm...

[ Szerkesztve ]

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#3412) Bjørgersson válasza eventus (#3410) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Igen, tudom.

embe hááát. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#3413) Habugi válasza eventus (#3406) üzenetére


Habugi
addikt

Ezen több a vRam.. :DDD

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#3414) Pehi


Pehi
senior tag

Szevasztok! Az lenne a kérdésem,hogy nagy különbség van(tudás,hang,illetve fogyasztásban) az 1 ventis 960 és a Wf között! Max full hd-re lenne használva! Előre is köszi! :R

(#3415) Pehi


Pehi
senior tag

Bocs! Még egy kérdés.Elég lenne egy Chieftec GPA-500 S8 85+-os táp a kártyához? :F

(#3416) Bjørgersson válasza Pehi (#3414) üzenetére


Bjørgersson
félisten

A WF2 egy hangyányival halkabb, hűvösebb, s egy babacseppnyivel többet is fogyaszt. Elég lesz hozzá a táp.

Legközelebb kérlek használd a szerkesztést öt percen belül.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#3417) Pehi válasza Bjørgersson (#3416) üzenetére


Pehi
senior tag

Egy Giga GTX 750-hez viszonyítva vajon hangosabb lenne az egy ventis? Ennél nem nagyon szeretnék hangosabb VGA-t! Köszi a segítséget!

[ Szerkesztve ]

(#3418) 4264adam válasza Pehi (#3417) üzenetére


4264adam
veterán

Akkor mindenképpen a két ventiset válaszd! Dupla akkor fogyasztás van mint a 750-en így a hő is közel 2x annyi.

(#3419) Bjørgersson válasza Pehi (#3417) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Szerintem nem.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#3420) Pehi válasza 4264adam (#3418) üzenetére


Pehi
senior tag

Ez eddig rendbe van hogy 2x annyit eszik,de a hőt azt kétlem,hogy annyival többet termelne! Nekem 30 fokos szobába a GTX 750 felmegy 67-69 fokra,persze játék alatt! Szerintem ez a fajta másnak is!

(#3421) Pehi válasza Bjørgersson (#3419) üzenetére


Pehi
senior tag

Akkor nem beszélsz le az 1 ventisről? Ha jó,nekem az is megtenné! Persze a Giga!

(#3422) 4264adam válasza Pehi (#3420) üzenetére


4264adam
veterán

Bőven jó értékek az 1 ventishez képest.

(#3423) Vigneau válasza Pehi (#3421) üzenetére


Vigneau
félisten

Nekem is az van és nem cseréltem le a hűtőt rajta. Pedig a hangra én is háklis vagyok.

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#3424) Pehi válasza Vigneau (#3423) üzenetére


Pehi
senior tag

Neked is 1 ventised van? Nekem még a 750-em van,de most szeretnék cserélni 960-ra! Ezért is érdeklődök,hogy melyiket vegyem az 1 ventist,vagy a Windforse-t.Ha hangosabb mint a 750-em(ami gyakorlatilag néma) akkor inkább a WF-t venném! De az gondolom többet is kajál!

(#3425) Bjørgersson válasza Pehi (#3421) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Nem, szerintem semmivel sem lesz hangosabb, melegebb, mint a mostani 750-ed. A WF2 meg max olyan 10W-tal fogyaszthat tobbet, tuning fuggvenyeben persze, ugyhogy ezen ne forogj. :)

[ Szerkesztve ]

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#3426) Vigneau válasza Pehi (#3424) üzenetére


Vigneau
félisten

Igen, egy ventisem van. Én a méret miatt választottam, no meg a kedvező ára vonzott.

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#3427) Zuri válasza Pehi (#3424) üzenetére


Zuri
tag

Nekem is 2 ventis Giga "Windforse"-m van HD7770-et váltott és olyan mintha nem is lenne benne az első ventilátor hangosabb mint a kártya maxon :DDD

Mellesleg jó néz ki a blackplate most hogy valamennyire jobb lesz tőle a nyák hőátadása....nem tudom van élő ember aki ezt nézte? De mindegy 4gb-s oc-s blackplates verzió jó volt szerintem 70ért, azóta tökéletesen teszi a dolgát :)

[ Szerkesztve ]

(#3428) Sage83


Sage83
aktív tag

Sziasztok!

Melyik drivert tegyem fel amivel jól működik a karim? Mert most akármilyen játékot indítok el valamilyen direct-x hibával vissza dob a windowsba! És ez így elég idegesítő számomra... :(

most a 353.30-as verzió van fent!

Vagy pucoljak le mindent,és rakjak fel egy teljesen új cucot?

Előre is köszi a segítséget!

(#3429) pendre54 válasza Sage83 (#3428) üzenetére


pendre54
addikt

Üdv!
Arról nem írtál, hogy most vetted-e a kártyát, és eleve ezt a drivert raktad fel elsőnek, vagy volt már fennt korábban másik. Én a saját tapasztalatomat tudom leírni, májusban vettem az Asus Strixet, ehhez járt a The Witcher 3-as játék, ehhez meg adott ki az nvidia egy drivert, a 352.86-ost, én azóta ezt használom minden gond nélkül. (GTA 5, BF4, The Witcher 3)

"Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

(#3430) Sage83 válasza pendre54 (#3429) üzenetére


Sage83
aktív tag

Helló!

Kb 3 hete vettem a kártyát ,és a gyári cd-ről toltam fel mindent..teljesen új win 8.1-re...

[ Szerkesztve ]

(#3431) Bjørgersson válasza Sage83 (#3430) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Jaj, azok a gyári lemezek semmire nem jók, geforce.com-ról töltsd le a legfrissebb WHQL drivert, majd indíts egy tiszta telepítést, PhysX-en meg magán a meghajtón kívül semmi mást ne telepíts.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#3432) Sage83 válasza Bjørgersson (#3431) üzenetére


Sage83
aktív tag

Okok! Köszi a segítséget! :R most egy kicsit melóznom kell,később írok ,h mire jutottam...

Üdv:Sage83

(#3433) Dzsozi56


Dzsozi56
tag

Szeretném megtudni, hogy az EVGA GTX 960 Supr SC ACX 2.0 4GB (04G-P4-3966) kártyán van-e blackplate vagy csak az FTW jelzéssel rendelkező (04G-P4-3968) számún?

Utóbbi esetben a jóval kedvezőbb árú, hátlappal bíró MSI GTX 960 Gaming 4G vagy az ASUS STRIX GTX 960 4GB jobb választás? Utóbbinál kicsit fura a hűtőbordát nem teljes hosszban fedő blackplate.

Mellékesen az alaplapom egy ASUS Z97-A, ha az egységesebb konfig. is számítana.

Köszönettel: Dzsozi56

(#3434) Bjørgersson válasza Dzsozi56 (#3433) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Az EVGA weboldala szerint mindkettőn van, veheted nyugodtan az EVGA-t, ha fontos a backplate.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#3435) Trailblazer


Trailblazer
addikt

A driverkérdésről annyit, hogy nálam pl. tegnap is update-elt egyet magától. Hja, Win10 és már ott tart a verziószám, hogy 353.62...

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

(#3436) Bjørgersson válasza Trailblazer (#3435) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Gondolom a Win10 miatt kellett kiadniuk valami uj drivert.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#3437) Trailblazer válasza Bjørgersson (#3436) üzenetére


Trailblazer
addikt

Ez már rövid időn belül a negyedik.

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

(#3438) Bjørgersson válasza Trailblazer (#3437) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Mi? Nem mától érhető el hivatalosan a Win 10?

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#3439) SECTORnooB válasza Bjørgersson (#3436) üzenetére


SECTORnooB
addikt

Nem kaptam W10 re drivert pedig már nagyon várom :( :W

(#3440) Teaway válasza Bjørgersson (#3438) üzenetére


Teaway
veterán

Holnaptól.

Nincs itthon csokid??

(#3441) Bjørgersson válasza Teaway (#3440) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Igen, bocs, ma még csak 28. van.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#3442) Trailblazer válasza Bjørgersson (#3438) üzenetére


Trailblazer
addikt

Nem, de a driverek kiadási üteme (Windows Update-en át érkeztek egyébként) miért függ ettől? :) Build 10240-em van.

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

(#3443) kisza25 válasza Bjørgersson (#3409) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

és így?

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#3444) Trailblazer válasza kisza25 (#3443) üzenetére


Trailblazer
addikt

Nincs túl sok headroom...

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

(#3445) Bjørgersson válasza kisza25 (#3443) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Nem értem, segíts... :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#3446) kisza25 válasza Bjørgersson (#3445) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

kedves kovy29, mondjak egy mondatot amiben benne van a béka és a hajó? ;]
(#3447) kovy29: szerintem zárjuk rövidre az offot :P

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#3447) Bjørgersson válasza kisza25 (#3446) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Ne mondj baszod, de honnan tudjam, hogy jön a backplate a vga és a cpu hűtő közti kevés helyhez? Miért lenne jobb a helyzet egy hátlaptól, még kevesebb hellyel? :D

hüje kisza ;]

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#3448) Sage83


Sage83
aktív tag

Helló!

Erre valakinek valami ötlet?Mert már kezd felmenni a cukrom a karira... :)

Nemrég raktam újra a drivert geforce.com-ról...

[ Szerkesztve ]

(#3449) 4264adam válasza Sage83 (#3448) üzenetére


4264adam
veterán

Esetleg ha a DirectX-et raknád ujra? :)

Experience mit keres fent? Virágboltiak a játékok? Mert a Crysis 3 virágbolti összes verziója instabil. Dying Light amint látom az.

[ Szerkesztve ]

(#3450) Sage83 válasza 4264adam (#3449) üzenetére


Sage83
aktív tag

Próbáltam már azt is!! :(
Nem tudom...jó kérdés...:)

Crysis multizok!! :) csak a dying az...

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.