Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:16:13

LOGOUT.hu

nVidia GeForce GTX 950 / 960 (GM206) téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13001) edari válasza Bjørgersson (#12996) üzenetére


edari
őstag

Na majd én csinálok 1060 SLI tesztet. ;] :P

(#13002) lacus83 válasza edari (#13001) üzenetére


lacus83
senior tag

Nehezen.
Nem támogatja

MSI B460 Tomahawk,I5 10400F Box,G.Skill Tident Z 2X8 Gb 3000Mhz RGB,Megahalems Cooler,LIANLI Lancool III,Samsung 860 Evo 256GB ,Toshiba P300 3TB,LC Power 600W,ASUS ProArt 4060,LG 27GL850B

(#13003) Bjørgersson válasza lacus83 (#13002) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Pont ezért van ott az a két smiley. ;)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#13004) AxBattler


AxBattler
félisten

ASUS GeForce GTX 1050 Ti Mini pictured
ZOTAC GeForce® GTX 1050 and 1050 Ti Series Goes Super Compact Yay! :DD

[ Szerkesztve ]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#13005) Csupingo válasza AxBattler (#13004) üzenetére


Csupingo
veterán

A kép alapján azt mondanám, hogy a 750ti-t jött kiváltani, vagy a gt 730-at. :DDD
Remélem a teljesítménye nem lesz olyan rossz.

Villám Shakesespeare... Főnök, ha zavarja a fogsora, vegye ki! (M-N)

(#13006) Mans20


Mans20
addikt

Úgy tűnik olcsóbb lesz mint amit eddig írtak,de ez a 140 USD nettó ár? Meglepne ha a sima lenne 40-45e,a TI pedig kb 55..Exclusive: NVIDIA GeForce GTX 1050 Ti to cost 139 USD, GTX 1050: 109 USD

(#13007) Bjørgersson válasza Mans20 (#13006) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Még ha valóban 140$ is lesz a nyitóára, az itthon legalább 55-60k lesz szerintem.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#13008) holozis_HUN


holozis_HUN
veterán

Üdv! Ha minden jól megy hamarosan lesz egy ilyen használt kártyám. Pontosan egy Gigabyte GTX 960 4Gb GV-N960WF2OC-4GD

Procim I5-3330, 8 gb ram, ezek lesznek mellé. Felbontás 1366x768, szerintem ehhez bőven elég lesz a kártya egy darabig, hiszen a HD 7770 is majdnem elég, mai címek mennek lowon, mediumon.

Az érdekelne, hogy fesz. emelés nélkül mi a max, amit megy? HD7770-nél egy 1150 gpu és 1250 vram volt. Alapból 1000 a gpu és a vram 1100. Felette már kidobott a játék.

Ennek mi a max fesz emelés nélkül? Csak a power limit, gpu és vram csúszkához nyúlnék, feszültséggel nem akarok szórakozni.

Illetve hűtése milyen?

Köszi! :)

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#13009) Bjørgersson válasza holozis_HUN (#13008) üzenetére


Bjørgersson
félisten

GPU 1450-1500 MHz kozott valahol, VRAM pedig 8000 MHz korul.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#13010) holozis_HUN válasza Bjørgersson (#13009) üzenetére


holozis_HUN
veterán

Az nem felszorzott értékben mennyi? (a 8000, de ha jól tudom, akkor 5-tel kell osztani, azaz 1600 Mhz)

Az igen jó eredmény! Alapból olyan 1300 körül van, ha jól tudom.

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#13011) Bjørgersson válasza holozis_HUN (#13010) üzenetére


Bjørgersson
félisten

4-gyel kell osztani, ugy 2000 MHz jon ki, alapbol pedig 1752. :) Az Afterburner viszont duplazza ezeket az ertekeket, tehat 3504 MHz-rol kell feltoltni 4000-re.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#13012) raubisoda válasza holozis_HUN (#13010) üzenetére


raubisoda
senior tag

a gtx 960-ak mem órajele 1753x4 így jön ki a 7010

104 pozitív és 0 negatív https://outervision.com/power-supply-calculator

(#13013) mcs válasza holozis_HUN (#13010) üzenetére


mcs
veterán

Igen, a 8000 az effektív, a valós viszont a negyede, ami 2000.

(#13014) holozis_HUN válasza mcs (#13013) üzenetére


holozis_HUN
veterán

Hmm én úgy tudtam, hogy mivel GDDR5, ezért 5-tel kell osztani, a GDDR3-nál pedig 3-mal! Ma is tanultam valamit (törin, föcin, angolon, spanyolon, magyaron kívül :DDD )

Nekem AB a rendesen, nem felszorzott értéket mutat, jelenleg 1100-at!

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#13015) Bjørgersson válasza holozis_HUN (#13014) üzenetére


Bjørgersson
félisten

GDDR5-ot neggyel, GDDR3-at kettovel. Hanyas Afterburnert hasznalsz? Csak nem 2.0?

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#13016) holozis_HUN válasza Bjørgersson (#13015) üzenetére


holozis_HUN
veterán

Nem tudom, pár hónapja szedtem le, azóta nem frissítettem, nem érzem szükségét. De majd ha meglesz a kártya, új Windows, és akkor legfrissebb minden programból.

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#13017) Bjørgersson válasza holozis_HUN (#13016) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Hm, akkor lehet valami AMD feature-rol van szo.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#13018) holozis_HUN válasza Bjørgersson (#13017) üzenetére


holozis_HUN
veterán

Hazaérek megnézem!

Amúgy itt van valami olyasmi, mint AMD-nél a Virtual Super Resolution? Azaz hogy lehet állítani a dpi-t. Mert így HD monitoron minden nagy, ikonok ilyenek, és ezzel szeretném csökkenteni ezek méretét.

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#13019) Bjørgersson válasza holozis_HUN (#13018) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Van jatekokban alkalmazhato Dynamic Super Resolution, de hogy asztalon is mukodik-e, az jo kerdes. Szerintem nem, de otthon megnezem neked.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#13020) Csupingo válasza holozis_HUN (#13018) üzenetére


Csupingo
veterán

A windowsban is állíthatod a méreteket. Valamint böngészőben és még az asztali ikonoknál is egész jól használható a ctrl lenyomva tartva és az egérgörgő. Így bármikor lehet kicsinyíteni, nagyítani.

Villám Shakesespeare... Főnök, ha zavarja a fogsora, vegye ki! (M-N)

(#13021) holozis_HUN válasza Csupingo (#13020) üzenetére


holozis_HUN
veterán

Windows tálcát, windows ikonok méretét szeretném csökkenteni, böngésző felső sávját (Chrome) játékokban (Pl HoTS QWER skillek mérete, szint stb) egyéb játékokban, van olyan, hogy dolgok egymáson vannak és kitakarják egymást, ha lenyitom, videóban láttam, hogy pl FULL HD-nál nem ez a helyzet, ilyenekre kellene valami.

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#13022) Bjørgersson válasza holozis_HUN (#13021) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Működik az asztalon is. :K

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#13023) holozis_HUN válasza Bjørgersson (#13022) üzenetére


holozis_HUN
veterán

És ha beállítom Full HD-ra, akkor ugyan úgy "veszt" az erejéből, mintha valódi full hd felbontáson tolnám? Vagy még jobban igénybe veszi?

Jó dolog ez, fixen belőném 1600x900-ra, az pont ideális szerintem 19"-hez, ha többre állítanám, már szerintem olvasni nem tudnám a betűket :D

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#13024) Bjørgersson válasza holozis_HUN (#13023) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Ugyanúgy, talán néhány %-kal terheli meg jobban a skálázgatás miatt.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#13025) holozis_HUN válasza Bjørgersson (#13024) üzenetére


holozis_HUN
veterán

Rendben, köszönöm a válaszokat, akkor majd épp a skálázást éppen tudom talán kompenzálni egy ici pici kis tuninggal, ha minden igaz, hogy 1600x900-ban ugyan annyi fps-t érjek el :)

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#13026) Bjørgersson válasza holozis_HUN (#13025) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Ha bírni fogja az 1500 / 8000 MHz-et, a skálázódás miatti esetleges 1-2 %-os teljesítményvesztés lesz a legutolsó ami miatt aggódnod kell majd. ;)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#13027) holozis_HUN válasza Bjørgersson (#13026) üzenetére


holozis_HUN
veterán

Sokan nyomják 1600x900-ban, egész jó beállításokkal, így hát majd kicsit megpöckölöm és menni fog az :D csak legyen már meg a kártya, izzik a kezem a Windows installáláshoz :D

Gigabyte WF2 4gb az okés? Hűtés és megbízhatóság tekintetében.

[ Szerkesztve ]

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#13028) Bjørgersson válasza holozis_HUN (#13027) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Nekem MSI Gamingem volt, viszont ha jól emlékszek, eddig a topikban még senki nem panaszkodott rá, sőt. :)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#13029) holozis_HUN válasza Bjørgersson (#13028) üzenetére


holozis_HUN
veterán

Személyesen fogom átvenni és egyből tesztelni is fogom.

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#13030) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Megnyitottam az 1050 / 1050 Ti topikot. :)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#13031) Bjørgersson válasza holozis_HUN (#13029) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Addig elolvashatod a téma összefoglalóban található Gigabyte-os tesztet. :)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#13032) holozis_HUN válasza Bjørgersson (#13031) üzenetére


holozis_HUN
veterán

Gondolkozok 1050Ti-n, de már nem akarok várni, nem akarok VGA nélkül maradni. Meg hát sokkal erősebb úgysem lesz...

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#13033) Bjørgersson válasza holozis_HUN (#13032) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Ahova a 960 kevés, oda az 1050 Ti is az lesz, az a + pár % nem oszt, nem szoroz. Hacsak nem 1:1-ben tud 960-ról 1050 Ti-re váltani az ember, úgy szerintem kár akár csak fontolóra is venni a dolgot, szerintem.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#13034) mcs válasza Bjørgersson (#13033) üzenetére


mcs
veterán

Osztan te mé lettél szvensszon? ;]

(#13035) Mercutio_ válasza mcs (#13034) üzenetére


Mercutio_
félisten

Pedig ő Justin Bieber :DDD

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#13036) mcs válasza Mercutio_ (#13035) üzenetére


mcs
veterán

Az avatarjáról mindig egy netvideós értelmiségi jut eszembe, akit jobb nem részletezni. :D

1 hét múlva egy ládányi popkornnal fogom csemegézni a GTX 1050 tesztet. :D

(#13037) raubisoda válasza mcs (#13036) üzenetére


raubisoda
senior tag

Neeeee :DDD :C

104 pozitív és 0 negatív https://outervision.com/power-supply-calculator

(#13038) holozis_HUN


holozis_HUN
veterán

Na meg van a kicsi GTX 960 4gb, itt pihen az ölemben, gyönyörű :D hazaérek új windows és teszt :B

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#13039) holozis_HUN válasza holozis_HUN (#13038) üzenetére


holozis_HUN
veterán

Nem tudom beállítani a DSR-t hogy asztalon is menjen :(

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#13040) Csupingo válasza holozis_HUN (#13039) üzenetére


Csupingo
veterán

Szerintem csak játékok alatt működik.

Villám Shakesespeare... Főnök, ha zavarja a fogsora, vegye ki! (M-N)

(#13041) holozis_HUN válasza Csupingo (#13040) üzenetére


holozis_HUN
veterán

Nem, megtaláltam, de nagyon rossz, a szövegek nagyon rondák vele :( Pedig jó lenne. Majd játék alatt tesztelem.

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#13042) Bjørgersson válasza Csupingo (#13040) üzenetére


Bjørgersson
félisten

[link]

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#13043) Bjørgersson válasza holozis_HUN (#13041) üzenetére


Bjørgersson
félisten

[link], az összehasonlító utáni részt olvasd el. ;)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#13044) Csupingo válasza Bjørgersson (#13043) üzenetére


Csupingo
veterán

Nofene, pedig elolvastam a tesztet is. Már ki is ment ez a rész a fejemből.

Villám Shakesespeare... Főnök, ha zavarja a fogsora, vegye ki! (M-N)

(#13045) holozis_HUN válasza Bjørgersson (#13043) üzenetére


holozis_HUN
veterán

Sajnos akárhogy állítom, a betűk nagyon rosszak :(

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#13046) Csupingo válasza holozis_HUN (#13045) üzenetére


Csupingo
veterán

Akkor nézd meg a win csoda clear type szöveg beállítását.

Villám Shakesespeare... Főnök, ha zavarja a fogsora, vegye ki! (M-N)

(#13047) holozis_HUN válasza Csupingo (#13046) üzenetére


holozis_HUN
veterán

Sajnos az sem segít :(

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#13048) shteer


shteer
titán

jöttem. 750Ti > 950 upgrade

..szerintem jónak tűnik

(#13049) AxBattler válasza shteer (#13048) üzenetére


AxBattler
félisten

Jóféle! :C

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#13050) Csupingo válasza shteer (#13048) üzenetére


Csupingo
veterán

Aranyosak egymás mellett.

Villám Shakesespeare... Főnök, ha zavarja a fogsora, vegye ki! (M-N)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.